Jasny podkład - zbiorczy, cz. III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-20, 21:17   #361
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam Maca i też za różowy. Muszę skombinować próbkę Colorstaya, bo ciekawa jestem jakby razem na ręce wyglądały.
Nie polecam

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Revlon to chyba jeszcze bardziej różowy, ale pewności nie mam bo miałam go wieki, wieki temu. Z resztą Revlon to w ogóle kosmos bo wersja z pompką ma inne kolory, bez pompki inne, a stara wersja której już nigdzie nie ma miała jeszcze inne! Wczoraj gdzieś mi się przewinął swatch z różnymi wersjami i różnicami w odcieniu buff i kurczę, były one naprawdę widoczne
A to ja już nie wiem Mam jakieś 110 do cery mieszanej/tłustej wersja amerykańska bez pompki
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 21:22   #362
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Revlon to chyba jeszcze bardziej różowy, ale pewności nie mam bo miałam go wieki, wieki temu. Z resztą Revlon to w ogóle kosmos bo wersja z pompką ma inne kolory, bez pompki inne, a stara wersja której już nigdzie nie ma miała jeszcze inne! Wczoraj gdzieś mi się przewinął swatch z różnymi wersjami i różnicami w odcieniu buff i kurczę, były one naprawdę widoczne
Jeśli jest jeszcze bardziej różowy, to nie wiem kto tego używa

Ja miałam Revlona klika lat temu, a nowej wesji z pompką jeszcze nie macałam.
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie polecam
Nie mówię, że chcę go nakładać na twarz
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 13:29   #363
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Wrzucam porównanie podkładów Revlon ColorStay 110 Ivory i 150 Buff z podkładami Ingrid Ideal Face 10 Light Ivory i 11 Nude. Długo szukałam jasnego podkładu, aż trafiłam na Ingrid Ideal Face 10 Light Ivory i jestem w nim zakochana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0160 ? kopia (2)1.jpg (108,8 KB, 186 załadowań)

Edytowane przez Silloe
Czas edycji: 2016-05-21 o 13:45
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 17:14   #364
delmarowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Hej, otóż mam następujący problem... szukam podkładu możliwie jak najbardziej zbliżonego do koloru korektora z loreal true match nr. 1 czyli takiego w kolorze bardzo jasnym i bardzo żółtym. Najlepiej w ogóle używałabym go jako podkładu ponieważ jego kolor jest dla mnie idealny.Czy mógłby ktoś mi doradzić? Czy jest duża różnica w odcieniu między Bourjois healthy mix 51 a tym korektorem? Zależy mi właśnie na rozświetlającym, nawilżającym podkładzie...
delmarowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 17:17   #365
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez delmarowa Pokaż wiadomość
Hej, otóż mam następujący problem... szukam podkładu możliwie jak najbardziej zbliżonego do koloru korektora z loreal true match nr. 1 czyli takiego w kolorze bardzo jasnym i bardzo żółtym. Najlepiej w ogóle używałabym go jako podkładu ponieważ jego kolor jest dla mnie idealny.Czy mógłby ktoś mi doradzić? Czy jest duża różnica w odcieniu między Bourjois healthy mix 51 a tym korektorem? Zależy mi właśnie na rozświetlającym, nawilżającym podkładzie...
Oczywiście, że jest różnica i moim zdaniem dość spora. Mogę wrzucić porównanie tego korektora Loreala z podkładem Bourjois, ale to dopiero jutro
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 17:24   #366
delmarowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Byłabym wdzięczna, miałabym jakieś rozeznanie.
Czyli właściwie najbardziej zbliżony byłby pewnie podkład L'oreal N1?
delmarowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 18:47   #367
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez delmarowa Pokaż wiadomość
Byłabym wdzięczna, miałabym jakieś rozeznanie.
Czyli właściwie najbardziej zbliżony byłby pewnie podkład L'oreal N1?
Wiesz co nie mam pojęcie, gdyż nie posiadam nowej wersji tego podkładu w tym odcieniu.

Jutro zrobię porównanie podkładu Bourjois z korektorem L'oreal i do tego jeszcze dorzucę podkład Ingrid w kolorze 10
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-21, 19:47   #368
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez delmarowa Pokaż wiadomość
Byłabym wdzięczna, miałabym jakieś rozeznanie.
Czyli właściwie najbardziej zbliżony byłby pewnie podkład L'oreal N1?
Niestety L'Oreal N1 odpada na 100%, on nie jest żółty, lecz neutralny. Dobrym tropem byłby W1, ale go wycofali. Tu masz swatche:
http://www.basia-blog.pl/2015/10/now...-match-n1.html

Niestety nie znam żadnego tak mocno żółtego podkładu

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2016-05-22 o 12:04
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 09:19   #369
delmarowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Dziękuję niestety większość dostępnych dla mnie najjaśniejszych podkładów jest dla mnie zbyt różowa strasznie się odcinają i wyglądam jakbym wstała z grobu
delmarowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 13:18   #370
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

To wrzucam jak obiecałam porównanie podkładu Bourjois HM 51 z podkładem Ingrid Ideal Face 10 Light Ivory i korektorem L'oreal True Match 01 Ivory.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 (3).jpg (82,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (11).jpg (85,0 KB, 47 załadowań)
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 22:26   #371
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Dziewczyny ostatnio kupiłam fajny podkład w S. - Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation. To nowy podkład tej marki, posiadam kolor Neutral 1 i polecam przetestować ów kolor. Sam podkład przypomina nieco Missha Signature Super Light Foundation w kolorze C21. Jest beztłuszczowy, co dziwne ponieważ gdy nakładam go na twarz to mam wrażenie, jakbym nakładała olejek. Znudziły mi się azjatyckie bb kremy i tym podobne, w Sephorze do wyboru miałam albo beznadziejny podkład MUFE, albo tragiczny Remarcable MJ, tudzież ultralekki Genius Gel ww., więc tym bardziej cieszy fakt odkrycia podkładu z wyższej półki w pięknym jasnym kolorze. Dla niewtajemniczonych dodam, iż podkład jest jaśniejszy od popularnego Buff marki Revlon, a jego odcień jest neutralny, choć zdecydowanie bardziej żółty, aniżeli różowy. Po nałożeniu twarz staje się przyjemnie satynowa, choć moja mieszana cera oczywiście po jakimś czasie zaczyna się świecić (ale mi to nie przeszkadza).
Rzadko piszę na wizażu, ale podczytuję Was regularnie.
Pozdrawiam
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-24, 20:47   #372
Kropciana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez delmarowa Pokaż wiadomość
Hej, otóż mam następujący problem... szukam podkładu możliwie jak najbardziej zbliżonego do koloru korektora z loreal true match nr. 1 czyli takiego w kolorze bardzo jasnym i bardzo żółtym. Najlepiej w ogóle używałabym go jako podkładu ponieważ jego kolor jest dla mnie idealny.Czy mógłby ktoś mi doradzić? Czy jest duża różnica w odcieniu między Bourjois healthy mix 51 a tym korektorem? Zależy mi właśnie na rozświetlającym, nawilżającym podkładzie...
Również poszukuje tak żółtego podkladu, ale nadal nie trafiłam na idealny.. ktos moze jeszcze pomóc?
Kropciana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 15:24   #373
alabio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Szarex Pokaż wiadomość
Peeling enzymatyczny stosuję regularnie, niestety na drugi dzień po nałożeniu podkładu widać skórki Dermatolog kazała mi kupić maść witaminową i wcierać w te suche miejsca, wszystko pięknie/ładnie ale dermacol się ściera po 2-3h
ja mam to samo, peelingi nie zawsze działają. Dobry kosmetyk tez jest ważny , w tym wypadku podkład nawilżający, a bynajmniej nie wysuszający


Cytat:
Napisane przez Galatte Pokaż wiadomość
No dobra ale Affinitone24 wycofują i teraz będę musiała się przerzucić, bo Maybelline jest jednak moją ulubioną marką. Tyle dobrego, że cena jest przystępna. Wiesz może, co jest innego w tej formule?


Możliwe, że zużywam go odrobinę więcej ale skóra aż tak szybko nie wchłania. Więcej się traci nakładając gąbką.
zawsze miałam wrażenie ,że go niepotrzebnie zużywam, ale ok;] spróbuje też dłonią;] w formule jest na pewno microflex-na nie gromadzenie się w zmarszczkach i kącikach , i krzemionka na nadmiar sebum
alabio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 20:18   #374
Marmu
Raczkowanie
 
Avatar Marmu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 152
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Ja w sumie zawsze podkład nakładam dłonią. Najbardziej lubię ta metodę. Po ostatnim weekendzie muszę się chyba wypisać z klubu bladych twarzy. Moje jasne podkłady idą na jakiś czas w odstawkę, pogoda była dla mnie bardzo łaskawa
__________________
Zapuszczam włosy 45 ->>> 65
Marmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 21:00   #375
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Kropciana Pokaż wiadomość
Również poszukuje tak żółtego podkladu, ale nadal nie trafiłam na idealny.. ktos moze jeszcze pomóc?
Może podkład Make Up Atelier? Odcienie Y to ładne żółtki. Próbowałaś pomarańczowy Skin 79?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 08:51   #376
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Próbowałaś pomarańczowy Skin 79?
Jest bardzo jasny i ładnie się wtapia. Mocno kryje. Mam jednak problem z jego nałożeniem, podkreśla mi każdą sucha skórkę najmniejsza i włazi w pory... nie wiem co robię zle. Ani gąbka ani pędzel najlepiej to jeszcze paluchy w miarę.
Ten skin dobrze wygląda na zdjęciach z lampą?

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

W sumie to mogę go wymienić tak z pół opakowania bo raczej go nie zmęcze.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 08:54   #377
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Jest bardzo jasny i ładnie się wtapia. Mocno kryje. Mam jednak problem z jego nałożeniem, podkreśla mi każdą sucha skórkę najmniejsza i włazi w pory... nie wiem co robię zle. Ani gąbka ani pędzel najlepiej to jeszcze paluchy w miarę.
Ten skin dobrze wygląda na zdjęciach z lampą?

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

W sumie to mogę go wymienić tak z pół opakowania bo raczej go nie zmęcze.
Wcierałaś go czy wklepywałaś?
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 08:56   #378
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

I tak i tak

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Chyba najlepiej wychodziło palcami wklepywac na warstwę oleju.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 09:36   #379
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
I tak i tak

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Chyba najlepiej wychodziło palcami wklepywac na warstwę oleju.
Azjatyckie się zwykle wklepuje i u mnie Orange po wklepaniu wyglądał ładnie póki co mam Mizona ślimakowego, ale potem chyba wrócę do tego kremu
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-26, 10:48   #380
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Jest bardzo jasny i ładnie się wtapia. Mocno kryje. Mam jednak problem z jego nałożeniem, podkreśla mi każdą sucha skórkę najmniejsza i włazi w pory... nie wiem co robię zle. Ani gąbka ani pędzel najlepiej to jeszcze paluchy w miarę.
Ten skin dobrze wygląda na zdjęciach z lampą?

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

W sumie to mogę go wymienić tak z pół opakowania bo raczej go nie zmęcze.
do niego trzeba mieć dobrze nawilżoną skórę bez suchych zadziorków, nie nadaje się ani do zbyt suchej ani do tłustej skóry bo ma niestety tendencje do bycia widocznym, włażenia w pory i warzenia się w ogóle O ile różowy i srebrny wygląda u mnie super-tak gładko to orange jest już nie do końca kompatybilny i nie wygląda tak super naturalnie w zimniejsze pory roku lepiej się u mnie sprawdzał a ciepło powoduje że się ścina. Ja akurat nie wyobrażam sobie nakładać go na olej Najlepiej go wklepać a potem jeszcze wcisnąć gąbeczką na wilgotno i utrwalić krzemionką np stemplując ją wacikiem ale skoro masz suchości to ten patent odpada.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 15:09   #381
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
do niego trzeba mieć dobrze nawilżoną skórę bez suchych zadziorków, nie nadaje się ani do zbyt suchej ani do tłustej skóry bo ma niestety tendencje do bycia widocznym, włażenia w pory i warzenia się w ogóle O ile różowy i srebrny wygląda u mnie super-tak gładko to orange jest już nie do końca kompatybilny i nie wygląda tak super naturalnie w zimniejsze pory roku lepiej się u mnie sprawdzał a ciepło powoduje że się ścina. Ja akurat nie wyobrażam sobie nakładać go na olej Najlepiej go wklepać a potem jeszcze wcisnąć gąbeczką na wilgotno i utrwalić krzemionką np stemplując ją wacikiem ale skoro masz suchości to ten patent odpada.
U mnie podobnie zachowywał się zielony Skin 79. Nie wiem, jakoś nie stapiał się ze skórą, tylko dziwnie na niej osiadał. Nakładałam gąbką, pędzlem, palcami, na krem, bez kremu i zawsze wyglądał jakoś nie tak.

Fenomenalnym bb kremem jest dla mnie bb krem dr. G Brightening Balm Super Light +. To co on robi z twarzą, to czyta magia. Szkoda tylko, że jest taki ciemny...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 20:21   #382
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
U mnie podobnie zachowywał się zielony Skin 79. Nie wiem, jakoś nie stapiał się ze skórą, tylko dziwnie na niej osiadał. Nakładałam gąbką, pędzlem, palcami, na krem, bez kremu i zawsze wyglądał jakoś nie tak.

Fenomenalnym bb kremem jest dla mnie bb krem dr. G Brightening Balm Super Light +. To co on robi z twarzą, to czyta magia. Szkoda tylko, że jest taki ciemny...
u mnie tak się lubią bb i podkłady zachowywać o takiej tępej konsystencji zdecydowanie wolę mokre, śliskie i kremowe konsystencje

Dla mnie aż tak rewelacyjny Dr G nie jest, uważam że jest całkiem dobry ale nie aż tak bym sie nim zachwycała najlepiej leży na suchej skórze wtedy faktycznie trzyma sie długo i nawet tak nie oksyduje, doceniłam go w chorobie jak miałam przesusz
On od razu u Ciebie jest ciemny czy po kilku minutach? Bo ja jak nakładałam to nawet taki ciemny nie był, tylko za różowy a po 15 minutach normalnie 2-3 tony ciemniał
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 21:32   #383
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

U mnie oksydował od razu. Szkoda, bo na mojej skórze wygląda pięknie. No ale za ciemny
Dziewczyny, testowałyście nową wersję podkładu HD MUFE albo 'magiczny' podkład Charlotte T.?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 21:48   #384
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
U mnie oksydował od razu. Szkoda, bo na mojej skórze wygląda pięknie. No ale za ciemny
Dziewczyny, testowałyście nową wersję podkładu HD MUFE albo 'magiczny' podkład Charlotte T.?
MUFE sie u mnie nie sprawdza zupełnie Podkładu Charlotte nie miałam.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 22:07   #385
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
MUFE sie u mnie nie sprawdza zupełnie ř Podkładu Charlotte nie miałam.
A co z nim nie tak? Bo stara wersja wyglądała u mnie albo źle - warzyła się i przecierała albo dobrze. Do dzisiaj nie wiem od czego to zależało. Taki humorzasty podkład.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 22:17   #386
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A co z nim nie tak? Bo stara wersja wyglądała u mnie albo źle - warzyła się i przecierała albo dobrze. Do dzisiaj nie wiem od czego to zależało. Taki humorzasty podkład.
Jest to jeden z najgorzej wyglądających u mnie podkładów Po nałożeniu wygląda ładnie, a po 2h jest masakra - wszystko podkreślone, zmarszczki, których nie mam, suche skórki, smalcowaty błysk (a mam cerę suchą), no słaby jest
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 00:28   #387
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jest to jeden z najgorzej wyglądających u mnie podkładów Po nałożeniu wygląda ładnie, a po 2h jest masakra - wszystko podkreślone, zmarszczki, których nie mam, suche skórki, smalcowaty błysk (a mam cerę suchą), no słaby jest
U mnie tak samo
A które podkłady lubisz najbardziej (do suchej)?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 14:35   #388
delmarowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Kropciana Pokaż wiadomość
Również poszukuje tak żółtego podkladu, ale nadal nie trafiłam na idealny.. ktos moze jeszcze pomóc?
wróciłam właśnie z wycieczki do Natury i polecam wypróbować podkład Ingrid, ale tę wersję rozświetlającą IdeaLumi nude kolor nr. 200 Light Ivory, wydaje mi się bardzo podobny, jest żółtawy i bardzo jasny, nie ma drobinek, może się sprawdzi

Edytowane przez delmarowa
Czas edycji: 2016-05-28 o 14:58
delmarowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 15:31   #389
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Spacerowałam dzisiaj po Rossmanie i maziałam się najjaśniejszymi podkładami, jakie tam mieli. Na spokojnie - bo od bardzo dawna wpadam tam dosłownie w biegu i zaraz wypadam;/ No i nie rozumiem zachwytu nad nowym Maybelline 24 coś tam, bo najjaśniejszy kolor jest różowy (bardziej różowy od Revl0na CS!) i sporo też ciemniejszyb Po fali zachwytów spodziewałam się boskiego podkładu, a tu takie rozczarowanie. Miałam zamówić sobie w ciemno Maybelline Fit Me 110 do skóry mieszanej, ale jednak sobie daruję.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 14:41   #390
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

czy ktoś wie, gdzie w internecie dostanę healthy mix (serum czy też wersja stara lub nowa) poniżej 40 zł? widzę tylko na ladymakeup za 55 zł...na allegro też nie ma najjaśniejszego koloru.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-16 18:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.