Jasny podkład - zbiorczy, cz. III - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-19, 14:33   #1801
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez sellen20 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Chciałabym poprosić o radę. Szukam odcienia Estee Lauder Double Wear Stay in Place, który byłby jak najbardziej podobny do Lumene CC 6 in 1 Ultra Light, czyli jasny wpadający w beżowe/żółte tony. Przejrzałam wszystkie swatche z pierwszego posta, ale były tam tylko dwa odcienie Double Wear i wydały mi się trochę za różowe w porównaniu do Lumene, a właśnie Ultra Light jest dla mnie idealnym kolorem, ale szukam czegoś mocniej kryjącego i bardziej wytrzymałego na specjalne okazje. Czy któraś z Was używała Lumene i pasuje jej jakiś odcień Double Wear? Chwilowo nie mogę się wybrać do drogerii, a chciałabym szybko podjąć decyzję
Jeśli jest jasny i żółty bez brzoskwiniowych tonów, to idealnego odpowiednika nie znajdziesz.
0N1 Alabaster jest bardzo jasny, ale neutralny, 1n0 tak samo. 1w0 jest ciepły ale ma brzoskwiniowe tony.

Może to marna pomoc ale wrzucam swatche z Too Faced Peach Perfect odcień Swan, Estee Lauder 0n1 (najjaśniejszy odcień w ofercie) , 120 Fenty (jak widzicie, nie jest on tak meeega jasny, jak niektórzy mówią) :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0299.jpg (77,2 KB, 515 załadowań)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 17:36   #1802
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez sellen20 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Chciałabym poprosić o radę. Szukam odcienia Estee Lauder Double Wear Stay in Place, który byłby jak najbardziej podobny do Lumene CC 6 in 1 Ultra Light, czyli jasny wpadający w beżowe/żółte tony. Przejrzałam wszystkie swatche z pierwszego posta, ale były tam tylko dwa odcienie Double Wear i wydały mi się trochę za różowe w porównaniu do Lumene, a właśnie Ultra Light jest dla mnie idealnym kolorem, ale szukam czegoś mocniej kryjącego i bardziej wytrzymałego na specjalne okazje. Czy któraś z Was używała Lumene i pasuje jej jakiś odcień Double Wear? Chwilowo nie mogę się wybrać do drogerii, a chciałabym szybko podjąć decyzję
A nie prościej kupić Lumene Matte? I trwalszy, i mocniej kryjący

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 12:12   #1803
sellen20
Raczkowanie
 
Avatar sellen20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 40
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Dziękuję za swatche i podpowiedzi o Lumene Matte nie pomyślałam, może to jest jakieś wyjście
__________________
some things are beautiful for the very reason that they’re unobtainable
sellen20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 12:38   #1804
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

A ja tak dumam nad podkładem Semilac
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 13:16   #1805
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Kupilam podklad w szklanej buteleczce z pipetka. I teraz pytanie. Da sie takie podklady zuzyc w miare do konca? Bo mam wrazenie ze sporo zostanie na sciankach/na dnie i pipeta nie bedzie tego siegac. Mialyscie tego typu podklady?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 16:22   #1806
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Ja w sumie nie mam żadnego z pipetką, ale może by tak pod koniec zlać resztki do czystego słoiczka? Oprzeć o coś sprytnie i niech sobie samo kapie spokojnie do końca
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 18:26   #1807
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Kupilam podklad w szklanej buteleczce z pipetka. I teraz pytanie. Da sie takie podklady zuzyc w miare do konca? Bo mam wrazenie ze sporo zostanie na sciankach/na dnie i pipeta nie bedzie tego siegac. Mialyscie tego typu podklady?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupuje takie serum do twarzy.

Normalnie jak pipetka przestaje łapać, opieram o coś do góry dnem i wybieram resztki ręcznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-20, 18:27   #1808
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Sprobuje tak jak mowisz, moze splynie, wydaje sie dosc wodnisty W sumie kupilam go bo kolor wydaje sie obiecujacy. Buteleczka niestety slaba, mam wrazenie ze wszystko bedzie sie brudzic przez te pipete. Zdecydowanie wole pompki lub takie zwykle wyciskane opakowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 07:13   #1809
Satia2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 36
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Z okazji Black Friday w Naturach jest promocja -50% na Kobo. Podkłady są po 20zł - dobry moment jakby ktoś chciał wypróbować

Kupiłam ostatnio matujący 702 - jest jasny i żółty. Jedyny problem miałam z tym, żeby znaleźć w szafie egzemplarz nieotwarty, musiałam poprosić ekspedientkę o wyjęcie nowego z szuflady. Nie kumem co się z kobietami dzieje - nie ma testera to się nie otwiera zwykłego produktu - nie mówiąc już o kilku sztukach

Edytowane przez Satia2004
Czas edycji: 2018-11-23 o 07:18
Satia2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 23:06   #1810
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Ostatnio widziałam, jak babka w Hebe otwierała tusze i błyszczyki, jak zwróciłam uwagę, popatrzyła na mnie jak na wariatkę
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-16, 11:32   #1811
The_Silence
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 57
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cześć dziewczyny.
Chciałabym sobie kupić jakiś lepszy podkład. Mam cerę mieszaną, dlatego najlepiej żeby był to podkład długotrwały i żeby nie "zjeżdżał" z nosa i brody po kilku godzinach. Używam teraz podkładu kamuflującego z Kobo w odcieniu 801, czyli najjaśniejszego. Inne podkłady drogeryje są dla mnie zbyt ciemne i różowe. Po przeczytaniu wątku zastanawiam się nad tymi podkładami:
1. Mac Pro Longwear (nie wiem jaki odcień jest najjaśniejszy, NC 15?)
2. Mac Studio Fix (NW 10? )
3. Lumene Matte (00 lub 0. Podobno 0 jest jaśniejszy)
4. Bare Minerals (Który odcień jest najjaśniejszy, bo na stronie Sephory jest mały wybór? )

Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
The_Silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-16, 12:08   #1812
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez The_Silence Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Chciałabym sobie kupić jakiś lepszy podkład. Mam cerę mieszaną, dlatego najlepiej żeby był to podkład długotrwały i żeby nie "zjeżdżał" z nosa i brody po kilku godzinach. Używam teraz podkładu kamuflującego z Kobo w odcieniu 801, czyli najjaśniejszego. Inne podkłady drogeryje są dla mnie zbyt ciemne i różowe. Po przeczytaniu wątku zastanawiam się nad tymi podkładami:
1. Mac Pro Longwear (nie wiem jaki odcień jest najjaśniejszy, NC 15?)
2. Mac Studio Fix (NW 10? )
3. Lumene Matte (00 lub 0. Podobno 0 jest jaśniejszy)
4. Bare Minerals (Który odcień jest najjaśniejszy, bo na stronie Sephory jest mały wybór? )

Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
Mac SF NC10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-16, 12:44   #1813
The_Silence
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 57
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Dziękuję!
The_Silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-17, 13:02   #1814
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

czy znacie jakiś podkład w podobnym odcieniu (im bardziej podobny, tym lepiej) do Vichy Dermablend odcień 15 OPAL ?
Kolor jest dla mnie idealny, ale podkład "świeci się" u mnie szybciej niż przy innych (dużo tańszych) podkładach :/
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 23:22   #1815
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Jestem w posiadaniu tego nowego koloru podkładu Skin Balance od Pierre Rene nr 17. Plus mam też nowość od Colourpop w kolorze Fair 15 - podkład No Filter.

Od razu powiem, że Skin Balance na tle Colourpop wypada słabo i jeśli ktoś liczył na żółtka, to się zawiedzie. Natomiast Colourpop wydaje się przyjemnie żółty.

Na szybko wrzucam zdjęcie porównawcze, niestety w sztucznym świetle, ale różnicę w kolorze myślę, że widać. Nie wiem kiedy będę miała możliwość przetestowania tych dwóch podkładów - pewnie dopiero bliżej świąt albo po świętach, ale w międzyczasie może ogarnę jakieś swatche w świetle dziennym.

Colourpop po lewej, Skin Balance po prawej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20181215_152316.jpg (101,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20181215_152214.jpg (96,9 KB, 52 załadowań)
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 06:55   #1816
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Ładny ten Colourpop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 10:07   #1817
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Jestem w posiadaniu tego nowego koloru podkładu Skin Balance od Pierre Rene nr 17. Plus mam też nowość od Colourpop w kolorze Fair 15 - podkład No Filter.

Od razu powiem, że Skin Balance na tle Colourpop wypada słabo i jeśli ktoś liczył na żółtka, to się zawiedzie. Natomiast Colourpop wydaje się przyjemnie żółty.

Na szybko wrzucam zdjęcie porównawcze, niestety w sztucznym świetle, ale różnicę w kolorze myślę, że widać. Nie wiem kiedy będę miała możliwość przetestowania tych dwóch podkładów - pewnie dopiero bliżej świąt albo po świętach, ale w międzyczasie może ogarnę jakieś swatche w świetle dziennym.

Colourpop po lewej, Skin Balance po prawej.
Jakis ciemny ten Colourpop sie wydaje, ja mam Fair 20 i wyglada na duzo jasniejszy od Twojego.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 10:11   #1818
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jakis ciemny ten Colourpop sie wydaje, ja mam Fair 20 i wyglada na duzo jasniejszy od Twojego.
Ustawienia aparatu i biała ręka więc ogólnie szału nie robi. Później wrzucę swatch 008 Teint Idole Lancome i 120 z Fenty (które wcale takie mega jasne nie jest; nie dajcie się nabrać na opinie w internecie).
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 10:15   #1819
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ustawienia aparatu i biała ręka więc ogólnie szału nie robi. Później wrzucę swatch 008 Teint Idole Lancome i 120 z Fenty (które wcale takie mega jasne nie jest; nie dajcie się nabrać na opinie w internecie).
Ja mam z Fenty chyba 110 i kolor jest ok, z CP mam 20 i lubie go o wiele bardziej od Fenty.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-20, 10:28   #1820
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja mam z Fenty chyba 110 i kolor jest ok, z CP mam 20 i lubie go o wiele bardziej od Fenty.
Bo Fenty to taki tynk trochę. Double Wear jest o niebo bardziej komfortowy do noszenia (przynajmniej na cerze suchej 30+). Szkoda że w PL nie ma gdzie zmacać CP. Tak samo jak Tarte
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 10:46   #1821
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Bo Fenty to taki tynk trochę. Double Wear jest o niebo bardziej komfortowy do noszenia (przynajmniej na cerze suchej 30+). Szkoda że w PL nie ma gdzie zmacać CP. Tak samo jak Tarte
Z DW nie udalo mi sie znalezc koloru dla siebie, Fenty mnie zapycha, a z Tarte z kosmetykow do twarzy mialam tylko pudry, korektory i rozswietlacze, nigdy sie na podklad nie skusilam.
A jak oceniasz podklad Lancome? Lubie ich pielegnacje i szminki i blyszczyki.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 11:44   #1822
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Z DW nie udalo mi sie znalezc koloru dla siebie, Fenty mnie zapycha, a z Tarte z kosmetykow do twarzy mialam tylko pudry, korektory i rozswietlacze, nigdy sie na podklad nie skusilam.
A jak oceniasz podklad Lancome? Lubie ich pielegnacje i szminki i blyszczyki.
Ja też nie mam idealnego koloru w DW. 0N1 ma zbyt białą bazę, 1w0 jest zbyt brzoskwiniowe, a 0n1 za różowe... Przez długi czas mieszałam 0n1 z 0w1 ale po prostu uważam, że nie powinno płacić się prawie 200 zł za produkt, który trzeba z czymś mieszać, by dało się tego używać. Może to już jakaś dojrzałość ( czytaj : starość) ale serio - nie mam już czasu i cierpliwości na to, by malować się czymś, co kosztuje kupę kasy - bo za te 200 zł to czasem rodziny muszą się przez pół miesiąca utrzymać - i jeszcze coś dodatkowego z tym robić.
Jakiś czas temu rozdrażniła mnie konsultantka z Sephory, tłumacząc, że podkład z Fenty to powinno się z bazą używać, bo bez niej zawsze wygląda źle. Serio - mam wydać kolejne 150 zł na drugi produkt, bo pierwszy sobie nie radzi? To znaczy, że to bubel jest, a nie godny polecenia kosmetyk kolorowy...

Co do Lancome, to jest to podkład z kategorii codziennych. Krycie ma średnie z możliwością budowania, kolorystyka całkiem okej, trwałość bardzo dobra, bo bez pudru siedzi u mnie cały dzień. Nie lubi tylko odwodnionej skóry - na takiej wygląda dość ciężko i tak "zamszowo". Uprzedzam tylko, że nie robi żadnej cudownej magii na twarzy, a'la filtr z instagrama, to po prostu dobry podkład ale bez niesamowitej magii.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 10:13   #1823
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja też nie mam idealnego koloru w DW. 0N1 ma zbyt białą bazę, 1w0 jest zbyt brzoskwiniowe, a 0n1 za różowe... Przez długi czas mieszałam 0n1 z 0w1 ale po prostu uważam, że nie powinno płacić się prawie 200 zł za produkt, który trzeba z czymś mieszać, by dało się tego używać. Może to już jakaś dojrzałość ( czytaj : starość) ale serio - nie mam już czasu i cierpliwości na to, by malować się czymś, co kosztuje kupę kasy - bo za te 200 zł to czasem rodziny muszą się przez pół miesiąca utrzymać - i jeszcze coś dodatkowego z tym robić.
Jakiś czas temu rozdrażniła mnie konsultantka z Sephory, tłumacząc, że podkład z Fenty to powinno się z bazą używać, bo bez niej zawsze wygląda źle. Serio - mam wydać kolejne 150 zł na drugi produkt, bo pierwszy sobie nie radzi? To znaczy, że to bubel jest, a nie godny polecenia kosmetyk kolorowy...

Co do Lancome, to jest to podkład z kategorii codziennych. Krycie ma średnie z możliwością budowania, kolorystyka całkiem okej, trwałość bardzo dobra, bo bez pudru siedzi u mnie cały dzień. Nie lubi tylko odwodnionej skóry - na takiej wygląda dość ciężko i tak "zamszowo". Uprzedzam tylko, że nie robi żadnej cudownej magii na twarzy, a'la filtr z instagrama, to po prostu dobry podkład ale bez niesamowitej magii.
Fenty bez bazy daje u mnie ladny efekt, bylby niemal idealem, gdyby mnie nie zapychal.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 20:49   #1824
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Jak cos to wrzucam porównanie odcienia nr 03 podkładu Illamasqua Skin Base z innymi.
Od dołu do góry:
Fenty 120
Illamasqua 03
Mac St.Fix NC12
EL DW 1N0
Po prawej korektor Huda odcień Marshmallow.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-12-28 o 19:33
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 08:56   #1825
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak cos to wrzucam porównanie odcienia nr 03 podkładu Illamasqua Skin Base z innymi.
Od dołu do góry:
Fenty 120
Illamasqua 03
Mac St.Fix NC12
EL DW 1N0
Po prawej korektor Huda odcień Marshmallow.
DW nie oksyduje w ciagu dnia?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 10:51   #1826
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
DW nie oksyduje w ciagu dnia?
Nie, u mnie zaden z odcieni które miałam/testowałam nie oksydował
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 20:38   #1827
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

A miałyście może korektor Too Faced BTW ten duży 15 ml Swan (najjaśniejszy)?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 20:51   #1828
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;86299264]A miałyście może korektor Too Faced BTW ten duży 15 ml Swan (najjaśniejszy)?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja go mam
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 07:27   #1829
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Mial ktos nawilzajacy podklad Shape tape od Tarte?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 10:56   #1830
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Ja go mam
Jesteś zadowolona z właściwości i odcienia? Czego używasz jako podkładu na co dzień? Na niektórych swatchach ten korektor wygląda niezbyt jasno i na dodatek pomarańczowo... A nie mam jak pomacać stacjonarnie, niedostępny w promieniu 100 km... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-16 18:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.