czarne włosy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-10, 19:20   #31
Vanilla Angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez czekoladka
a jaki masz kolor oprawek okularków? Bo mi do ciemnych wlosków nie pasują jasne oprawki, ja moge mieć tylko czarne lub brązowe. Może bedziesz musiala też zmienić kolorek oprawek... bo ja sobie nie wyobrażam ciemnych wlosków i np. jasnych oprawek Myslę sobie, że czerwone oprawki do brązowych włosków też wyglądalyby super
No to mam szczęście bo mam wiśniowe oprawki . Niektórzy mówią że bardzo mi ładnie w okularach i że ładniej mi w okularach niż bez, a niektórzy zauważają że mam okulary dopiero kiedy przy nich je zdejmę .
Moje okulary mają "koci" kształt, myślę że wiecie o co chodzi . Oprawki nie są grube...
Vanilla Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 21:42   #32
Kasiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: czarne włosy?

siemka Ja tez sie zastanawiałam nad czernia,niestety moj ocka by niepasowały..;(bo mam niebieske zreszta sami zobaczcie dam zwykei przerobione..ja uwaam ze w czerni mi zajefajnie
http://img231.imageshack.us/my.php?image=pict10694t.jpg to w zywklych
http://img99.imageshack.us/my.php?im...rzerbka3ah.png a tak w czarych ..powedzcie mi doradcie z gory dzieki jak zdjecie sieniecha wyswieltlito niewiem ale niewiem ja sie dodoaje zdjecia..ale jak cos to na www.kasiana2.fotka.pl sa moje ale tego w czarnych niema ale dodam
Kasiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 14:03   #33
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez Kasiana
siemka Ja tez sie zastanawiałam nad czernia,niestety moj ocka by niepasowały..;(bo mam niebieske zreszta sami zobaczcie dam zwykei przerobione..ja uwaam ze w czerni mi zajefajnie
http://img231.imageshack.us/my.php?image=pict10694t.jpg to w zywklych
http://img99.imageshack.us/my.php?im...rzerbka3ah.png a tak w czarych ..powedzcie mi doradcie z gory dzieki jak zdjecie sieniecha wyswieltlito niewiem ale niewiem ja sie dodoaje zdjecia..ale jak cos to na www.kasiana2.fotka.pl sa moje ale tego w czarnych niema ale dodam
Mi te zdjęcia z dwóch pierwszych linków się nie wyświetlają Natomiast na tych fotkach z www.kasiana2.fotka.pl widać, że jesteś typem lato. Wg mnie czerń niekoniecznie byłaby dla Ciebie najlepszym kolorem włosów, ale jak chcesz to farbuj
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 16:48   #34
Isahra
Raczkowanie
 
Avatar Isahra
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 147
Dot.: czarne włosy?

Vanilla.. typ ktory opisalas to dokladnie moj typ urody .. I ja juz mialam chyba wszystkie kolory na glowie.. .. duzo zalezy od gustu.. ale ja najlepiej czuje sie w ciemnych ktore teraz mam ..
__________________
"Gdy twoje serce wyrywa się tam, gdzie wre bój zmysłów - ty zostawaj z tyłu..." - Shakespeare
Isahra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 17:23   #35
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czarne włosy?

Isahra, bardzo ładnie Ci w tym kolorze włosów z ostatniego zdjęcia A tak w ogóle to przypominasz mi Marysię z "Pierwszej Miłości"
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 20:21   #36
Isahra
Raczkowanie
 
Avatar Isahra
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 147
Dot.: czarne włosy?

Dziekuje Dokladnie takie mam teraz Poogladam zaraz ta Marysie.. ..
__________________
"Gdy twoje serce wyrywa się tam, gdzie wre bój zmysłów - ty zostawaj z tyłu..." - Shakespeare
Isahra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 13:45   #37
Vanilla Angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: czarne włosy?

gdzieś przeczytałam że jak się chce określić jakim się jest typem urody to można przykładać do twarzy różne kolory materiałów. I tak wczoraj z moją siostrą sprawdziłyśmy sobie . Zawsze wydawało mi się że jestem latem, ale tak naprawdę kolory lata do mnie niezbyt pasują...chyba...bo ładnie mi było w brązie, pomarańczu, wiśni, turkusie(trochę), w żółtym też nawet. A brzydko w pastelach, soczystej ciemnej zieleni, szarym, błękicie, różu (zwłaszcza tym jasnym lub złamanym)...

Edytowane przez Vanilla Angel
Czas edycji: 2006-05-12 o 14:41
Vanilla Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-12, 15:02   #38
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czarne włosy?

Vanilla Angel, bardzo możliwe, że jesteś wiosenką.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 14:46   #39
Vanilla Angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez Joey
Vanilla Angel, bardzo możliwe, że jesteś wiosenką.
Też mi się tak wydaje . Poza tym czytałam kiedyś że wiosny często mają "niebieską" skórę pod oczami tak jakby, i ja też tak mam. Nie mam sińców pod oczami ale takie niebieskie naczynka czy co to tam jest...
A tak, ma może ktoś jakieś paletki kolorystyczne dla wiosny?
Vanilla Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 15:09   #40
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez Vanilla Angel
No to mam szczęście bo mam wiśniowe oprawki . Niektórzy mówią że bardzo mi ładnie w okularach i że ładniej mi w okularach niż bez, a niektórzy zauważają że mam okulary dopiero kiedy przy nich je zdejmę .
Moje okulary mają "koci" kształt, myślę że wiecie o co chodzi . Oprawki nie są grube...
łeeee, no to super, skoro masz wiśniowe Będa pasowały Musisz wyglądać ślicznie w okularkach, skoro inni ich nie zauważają

Jeśli byłabyś wiosną, to odcień brąziku na wloskach musilaby być ciepły
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 15:20   #41
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez Vanilla Angel
A tak, ma może ktoś jakieś paletki kolorystyczne dla wiosny?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-13, 19:05   #42
redangel
Raczkowanie
 
Avatar redangel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 283
GG do redangel
Dot.: czarne włosy?

ja mialam naturalnie ciemny blond wlosy,albo jasniutki braz,to juz zalezy od pory roku itd. i mam teraz granatowa czern,i efekt jak na avatarku tylko ze "zmienilam" do tego kolor oczu (naturalnie zielone),i teraz jest o wiele lepiej przynajmniej wg mnie,wyrazniej i po prostu ladniej
redangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:06   #43
Vanilla Angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: czarne włosy?

dziękuję Wam za wszystkie te rady.
Przedwczoraj kupiłam sobie farbę do włosów, kolor czekoladowy brąz. Zastanawiałam się jeszcze czy czasami za ciemny nie wyjdzie więc najpierw pomalowałam sobie jedno grube pasemko. I dobrze zrobiłam! Zamiast czekoladowego brązu wyszedł mi ciemny rudy.Dlaczego tak, tego nierozumiem...
Vanilla Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:16   #44
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: czarne włosy?

Vanilla Angel - bo to chyba jakaś tendencja ciepłych typów - ja jestem jesionką i też przy wszystkich farbach przebija ciepły odcień- brązy zawsze mi wychodzą rudawe.
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:28   #45
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: czarne włosy?

ja miesiac temu zafarbowalam sobie wloski na ciemny braz- przez pierwszy tydzien byly czarne dopiero po jakims czasie zrobily sie brazowe...
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 16:42   #46
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: czarne włosy?

Ja jestem typem ciepłym, ale od dziecka marzyłam o tym by mieć czarne włosy. I zaczęłam się stopniowo farbować na ciemno. Najciemniejszy kolor włosów jaki miałam to ciemny brąz, ale wyglądał jak czarny. Tak się składa, że mam ciemne brwi i rzęsy więc w sumie nie było jakiegoś większego kontrastu. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond więc przez parę lat moja rodzina nie tolerowała mojego wizerunku, bo wszystkie kobiety z najbliższej rodziny uparcie farbowały się na jasne blondy. Ale ja uparcie trwałam przy swoim. Pewnego dnia poszłam do fryzjera. Fryzjerka zrobiła mi pasemka na czepku, a moje włosy bardzo chwytają jasną farbę. Tak więc do domu wróciłam jako słoneczna blondynka. Rodzina odetchnęła z ulgą. Jak patrzę na tamte zdjęcia to stwierdzam, że w ciemnym kolorze wyglądałam dużo, dużo poważniej. Teraz mam włosy ciemny blond, chociaż zdarzają mi się szaleństwa i np. pół roku temu przefarbowałam się na rudo. W ogóle to pogodziłam się z tym, że nie urodziłam się z czarnymi włosami i teraz podobają mi się za to rude.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 18:40   #47
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: czarne włosy?

Jeśli zdecydujesz się na tak radykalne zmiany (całkowita zmiana koloru włosów i do tego pociemnianie twarzy) to może to wyglądać po prostu sztucznie, ale możę jakiś taki kompromis, na przykład znalazłabyś coś dla siebie w brązach, dobrze dobrany kolor powinien fajnie wyglądać, jeszcze do śniadej cery a może za jakiś czas stwierdzisz, że chcesz czerni na włosach i wtedy to będzie jakos tak stopniowo, a za zmianę koloru twarzy poprzez fluid zdecydowanie odradzam, on nie do tego służy
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 10:18   #48
Vanilla Angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: czarne włosy?

a próbowała już któraś z Was farbę Palette kolor jasny/średni/ciemny brąz? Z tego co widziałam na opakowaniach, to nie są to jakieś nienaturalne kolory, tylko że nie wiem jak wychodzą na włosach, więc fajnie byłoby gdyby któraś z Was podzieliła się swoimi spostrzeżeniami .
Vanilla Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.