czy mozna mnie przerobic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-01, 19:22   #1
Megane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4

czy mozna mnie przerobic?


Witam bardzo serdecznie!
jestem tu nowa na tym forum....poleciła mi je kolezanka i stwiredzam ze jest bardzo ciekawe..jest tu wiele informacji bardzo interesujących
mam pytanko co do mojego wyglądu
chciałabym przede wszystkiem zmienic fryzurke i kolor

moze jakis makijaz...gdyz ograniczam sie jedynie do maskary, nie wiem w jakim makijazu wygladałam bym najlepiej..
mam zielono-niebieskie oczy i jasna cere ktorą uraczam opalaniem( jest lekko zarumieniona)
pozdrawiam bardzo serdecznie

ostatnie zdjecie przedstawia obecny kolor włosów
Megane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-02, 03:56   #2
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Re: czy mozna mnie przerobic?

Mam pytanko, czy masz opadajace powieki? Bo na pierwszej fotce tak to wyglada, na drugiej mniej a na trzeciej juz w ogole tego nie widac. Pytam dlatego, ze w przypadku takich (opadajacych) oczu makijaz jest duzo trudniejszy.. wiem to sama po sobie, bo mam wlasnie takie oczy. I mimo porad Agnieszki nie jest tak latwo wprowadzic to w zycie samemu
[img]icons/icon9.gif[/img].

Ja osobiscie uwazam, ze w jasniejszych wloskach Ci ladniej [img]icons/icon7.gif[/img]. Choc wiem ile to klopotu aby je utrzymac w ladnym stanie, bez odrostow.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-02, 09:12   #3
Megane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4
oczy

oczy mam dokładnie takie jak na ostatnim zdjeciu...nie wiem czemu wczesniej wyszły na opadające..
i te włosy.......ahhh te odrosty..brrr
Megane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-02, 10:43   #4
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: oczy

Dla urody trzeba się poświęcać! Ale i tak bardzo ładna z Ciebie dziewuszka... Swoją drogą, kto Ci robił to pierwsze zdjęcie? Chyba jakiś profesjonalista, bo wyszłaś ŚWIETNIE, no jak modelka po prostu.
Ja też tak chcę! [img]icons/icon22.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-02, 13:33   #5
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: czy mozna mnie przerobic?

Wiesz, iż jesteś podobna do Helen Hunt? Proponuje więc fryzurkę w stylu tej aktorki. Dobre cięcie w dobrym salonie fryzjerskim - chodzi mi o takie stopniowanie włosków, ale nie od linii brody tylko brwi. I włosy oczywiście w jasnym odcieniu, dobry balejaż np. - wtedy wydobyte są wszystkie walory Twej buźki.
Pozdrawiam
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-02, 14:27   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: czy mozna mnie przerobic?

zdecydowanie lepiej Ci we włosach blond.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-03, 09:04   #7
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: czy mozna mnie przerobic?

Witaj Megane [img]icons/icon7.gif[/img]
Niestety w tym miesiącu będzie u mnie krucho z poradami opatrzonymi zdjęciem, brak skanera [img]icons/icon9.gif[/img]

Ale z tego, co widzę, to ja również zostałabym przy jasnych włosach. Wyglądasz w nich dużo młodziej. Z tego, co widzę masz również jasną oprawę oczu i jasne brwi. Wszystko ładnie się ze sobą komponuje.
Nie wiem jak bardzo chcesz się odmienić, [img]icons/icon7.gif[/img] ale uważam, że przynajmniej na razi enie powinnaś radykalnie zmieniać długości włosów. Może je jedynie podetnij z 5 cm, nadaj im ładniejszy kształt. Ja bym je też odrobinę podcieniowała i czesząc się część końcówek podwijała do środka - te przy buzi, a część wywijała na zewnątrz, tak żeby je jeszcze powiększyć objętościowo.

Co do makijażu? Jeśli ciągle się opalasz, ( nie chcę moralizować, ale przeczytaj proszę dokładnie dział "Słońce", może troszkę zmienisz stosunek do opalania [img]icons/icon10.gif[/img] ) to odradzam wszelkie podkłady matujące. Jeżeli już, to powinny one być tych lekko lub średnio kryjących - bardziej dla wyrównania kolorytu cery. Wszelkie cięższe kosmetyki, puder będzie źle wyglądał na opalonej skórze. Stosuj rozświetlacze, najlepiej lekkie, pastelowe cienie i szminki czy błyszczyki. Unikaj intensywnych barw kolorówki.
Z kolorów to polecam Ci: róże, fiolety, lila, przydymiony róż, szarości; z cieplejszych to może być brzoskwinia, oranż ( ale stonowany), łosoś.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-02-07, 15:54   #8
Megane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4
Re: czy mozna mnie przerobic?

Dziekuję bardzo za porady....mysle ze te o blond utwierdziły mnie w moim przekonaniu....co do kolorków do oczu to sprobuje.......dzieki za tą Helen......
ps zdjecia nie robił profesjonalista...
pozdrawiam
Megane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-07, 15:54   #9
Megane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4
Re: czy mozna mnie przerobic?

Dziekuję bardzo za porady....mysle ze te o blond utwierdziły mnie w moim przekonaniu....co do kolorków do oczu to sprobuje.......dzieki za tą Helen......
ps zdjecia nie robił profesjonalista...
pozdrawiam
Megane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.