makijaz?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-23, 18:47   #1
gatka
Raczkowanie
 
Avatar gatka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171

makijaz??


Witam! 6 czerwca mam bal na zakończenie gimnazjum i nie mam pojęcia jak sie umalować. Mam blond włosy (jasny)do ramion,lekko wycieniowane i niebieskie oczy. Mam dość jasną karnację, ale bardzo szybko się opalam, więc będe w miare brązowa [img]icons/icon7.gif[/img]. Niestety nie dysponuje zdjęciem [img]icons/icon9.gif[/img] ale może będe miała za kilka dni to wrzuce. Mile widziane zdjęcia makijażów, byłabym wdzięczna gdybyście podesłały może jakieś ładne uczesania?(spięte włosy nie wchodzą w rachube). Aha-nie wiem czy to ważne ale będe miała czarną sukienkę na ramiączka z odkrytymi plecami. Z góry dziękuje za pomoc!
gatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 19:07   #2
gatka
Raczkowanie
 
Avatar gatka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Re: makijaz??

a może warto się wybrać do salonu urody na profesjonalny makijaż?
gatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 20:01   #3
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: makijaz??

Niestety, obawiam sie, że bez zdjęcia sie nie da... [img]icons/icon9.gif[/img] A kiedy macie ten bal? [img]icons/icon7.gif[/img] Jeszcze pewno zdążysz...

aaa, byl niedawno taki wątek, akurat dla blondynki, może coś wybierzesz. [img]icons/icon7.gif[/img] I nawet fryzurki były. [img]icons/icon7.gif[/img]

A tentatego, no, ja się maluję tak, o ile to cośkolwiek pomoże. [img]icons/icon7.gif[/img]

Na oczka, policzki i dekolcik - pyłek Sephory, ten co jest na driugim miejscu w KW. [img]icons/icon7.gif[/img] Puderek, tuszyk... Pomadeczka jaka tam będzie i fiuuu... ale sukienkę mam białą. [img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 21:19   #4
gatka
Raczkowanie
 
Avatar gatka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Re: makijaz??

6 czerwca! więc pewnie zdąże. Co do pyłku sephory-mam ten sam plan-moja siostra ma dziś imieniny i właśnie to złote cudo jej zakupiłam-oczywiście również z myślą o sobie [img]icons/icon10.gif[/img] a makijaż w salonie kosmetycznym kosztuje 40-50 zł ale nie wiem sama czy warto. Postaram się o zdjecie w tym tygodniu!
gatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 21:34   #5
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: makijaz??

Złote... Do mnie pasują zimne, mam fiolet jasny, ale planuję biel, sreberko... No super rzecz, wydajny do tego jak... [img]icons/icon7.gif[/img] Tylko serioserio trza uważać przy odkręcaniu, bo wysypuje sie, zresztą, przeczytaj moja ocenkę. [img]icons/icon10.gif[/img]

Moim zdaniem nie warto iść na profesjonalny, to nie jest aż taaaaaaki bal... Ile za to możesz kupić, pomyśl. [img]icons/icon10.gif[/img]

My mamy 7, w sobotę, od 17 do 22, a Wy o ktorej? [img]icons/icon7.gif[/img]

A w ogole, to z jakiej części Wawy jesteś? [img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 21:36   #6
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: makijaz??Lejka

nie wierze wlasnym oczom [img]icons/icon12.gif[/img]
Co to sie o tej porze robi zamiast spać? [img]icons/icon12.gif[/img] hehe
Chyba zwykle to o tej godzinie chrapiesz smacznie [img]icons/icon10.gif[/img] Na bezsennosc zaczynasz cierpieć? [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 21:39   #7
gatka
Raczkowanie
 
Avatar gatka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Re: makijaz??

już doświadczyłam tego wysypywania [img]icons/icon12.gif[/img] U nas też istnieje opcja że będzie 7.06 ale jeszcze sie nie zdecydowali bo jest referendum i muszą sale urządzać czy coś takiego.. co do godzin-też sie jeszcze nie zdecydowali..(nasza zorganizowana szkoła hehe) ale podejrzewam że podobnie jak u Ciebie. Ja jestem z ursynowa, a ty?
gatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-23, 21:55   #8
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: makijaz??

Pal: Duużo wrażeń dziś miałam, poza tym nadrabiam... Bo odstatnio mniej mnię byyyyło. [img]icons/icon10.gif[/img] A przeciez NIE MOGĘ dać wam ode mnie odpocząć... [img]icons/icon10.gif[/img]

Gatka, jestem, niestety, z Białołęki, drugi koniec miasta.
[img]icons/icon9.gif[/img] Szkoda. [img]icons/icon9.gif[/img] Aaa my też mamy w szkole. [img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.