Prosba o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-03, 17:39   #1
Suchywilk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 47
GG do Suchywilk

Prosba o radę


agnieszko, byc może sobie mnie przpominasz: jestem magda, której odpowiedziałaś na post na forum dyskusyjnym.
Owszem chciałabym sie czegoś dowiedziec o kosmetykach, ale nie bardzo wiem od czego zacząć. Jestem wszak fizycznie facetem, a o ile wiem nasze skóry różnią się od siebie>
czy mogłabys mi cos doradzić w tej sprawie?
Suchywilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-03, 19:43   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Prosba o radę

Oczywiście, że pamiętam Magdo [img]icons/icon7.gif[/img]
Jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe, to służę radą i pomocą. Jest to jednak temat rzeka i trudno jest mi coś Ci radzić, jeśli nie wiem co Cię tak naprawdę interesuje. Proponuję dokładnie przeczytaj sobie Kurs makijażu: http://www.wizaz.pl/menu_krok.php

To na pewno będzie dobra podstawa do dalszych pytań i propozycji.

Natomiast jeśli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne to tutaj Beatka i Basia są nieocenione [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 11:25   #3
Suchywilk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 47
GG do Suchywilk
Re: Prosba o radę

Agnieszko!
Czytałam juz te częśc portalu dwukrotnie i ze wstydem muszę przyznać, że wciąż nie wiem od czego zacząć.
jak wiesz jestem fizycznie facetem (niestety) i z tym wiąże sie parę problemów, jak chociazby podstawowy: mam cere mieszana, to juz wiem, ale jednak rysy twarzy meski: co zrobic, aby po wykonaniu makijazu wygladalo to kobieco?
Suchywilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 15:50   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Prosba o radę

Droga Magdo [img]icons/icon7.gif[/img]
Domyślam się, że możesz miec z tym duże problemy. Nie jest tak łatwo zmienić mężczyznę w kobietę. Najłatwiej będzie Ci osiągnąć efekt używając kobiecej peruki, sztucznych rzęs. I ma to swoje plusy, bo nie jest to zmiana trwała. Poza tym powinnaś nauczyć się cieniować buzię i zmiękczać męskie rysy. Charakteryzatorzy posługują się też często takimi taśmami do ściągania, ale nie wiem czy w twoim przypadku to będzie konieczne.
Nie wiem jak wyglądasz [img]icons/icon9.gif[/img] I przynam, że było by mi o wiele prościej coś radzić gdybyś na moją skrzynkę przysłała mi swoje zdjęcie. Najlepiej dość wyraźne i kolorowe. Oczywiście gwarantuję pełną dyskrecję.

Gorąco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.