:::Trwałośc kosmetyków::::::::;; - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-17, 14:12   #1
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569

:::Trwałośc kosmetyków::::::::;;


witam wszytskich Tak sobie pomyslalam ze moze i ja zaczne jakis temat. Kazda z nas wie ze kiedy sie kupi jakis nowy kosmetyk jest super ale po pewnym czasie sie wysusza, w przypadku kalieru do paznokci robi sie glutowaty i nie da sie jzu nic z nim robic nawet jesli doleje sie zmywacz to i tak ejst beznadziejny Dlatego tak sobie pomyslalam ze moze powymieniamy sie swoimi doswiadczeniami jak zachowac trwalosc roznych kosmetykow, npp tuszy, linerow, lakierow , błyszczyków itp.
Jesli chodzi o mnie to mam najwiekszy problem wlasnie z lakierami
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-17, 14:21   #2
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: :::Trwałośc kosmetyków::::::::;;

Po pierwsze odradzam dolewanie zmywacza do lakieru - raz ze specjalnie to nie pomoze, dwa zniszczysz paznokcie, trzy lakier nie bedzie trwaly. Jesli sie nie myle sa w sprzedazy specjalne rozpuszczalniki do lakierow. Uzywam zadko kosmetykow kolorowych i wstyd sie przyznac, polowa tego co mam jest juz dawno po terminie waznosci. Okres waznosci ma dla mnie duze znaczenie w wyborze kremow (im krotszy tym mniej konserwantow). I jeszcze porada odemnie w sprawie lakierow do paznokci: po uzyciu wycieraj gwint zmywaczem, zeby byl bardziej szczelny.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 17:00   #3
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Re: :::Trwałośc kosmetyków::::::::;;

no i mozna trzymac w lodówce.
Wszystkie kosmetyki wepchnąc do lodówki i w razie napadu głodu jakoś sie przetrwa)
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.