TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-15, 19:35   #4471
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

ja już sie nie wypowiadam tutaj na temat diet itd każdy ma swój rozum i rzeczywiscie dla kazdego jest dobre cos innego. mnie kręci dietetyka i te zagadnienia wiec wiecie wiec juz nic nie pisze

no moze... tylko tyle ze wage Magda masz w normie wiec wyrzezbic cialko nie jest tak trudno jak przy duzej nadwadze. chociaz to tez w sumie zależy jak sie za to zabierzesz.


ale mnie brzuch boli chyba juz ze stresu a nie musze wspominac ze dzis nic nie zrobilam
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:38   #4472
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
magda asertywność =.= nie chcesz jeść, to mówisz, że dziękujesz... tak, jest łatwo jeść mniej i mniej tłusto - sama zacznij sobie przygotowywać posiłki
znasz takie mamy jak nadopiekuńcze? Których dzieci to pulpeciki i co 1,5 godziny muszą jeść bo inaczej są głodne? Takie u których nie jedzenie = nie szanujesz mnie? Ktora potem będzie wymyślać że coś nie pasuje itd?
Wiesz ile razy ja dziękuję? A ona mi pod nos wciska. I to dosłownie bierze talerzyk podstawia pod nos i mówi 'weź' Kiedyś godzinę odmawiałam ciastka po obiedzie 10 z rzędu

tak ? Przychodzę padnięta po całym dniu i jeszcze będę sobie osobno obiad gotować. A w niedzielę mama która gotuje dla wszystkich mi będzie osobno? Wiesz jakoś to nie widzę w takiej rodzinie która wychowała się na boczku i krowim mleku.

Cytat:
Napisane przez ZawszeJestemSoba Pokaż wiadomość
Magda - przesadzasz. to kup sobie spodnie z wyższym stanem. bedziesz się lepiej czuła. a jest tego mnóstwo. wagę masz akurat. nie przesadzaj.


idę, bo mnie trzęsie.
ah dziękować

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Ja tyle samo mam!
W wakacje mi się dużo przytyło i za cholerę nie potrafię tego zrzucić...
I też mam tendencję do dużego brzuszka, ech, nienawidzę tego...
to nie naturalne od maja do września przytyć prawie 10 kg

Cytat:
Napisane przez Katrusiaa Pokaż wiadomość
A poza tym jak ja przyjeżdżam do TŻa i jego mama chce mi wcisnąć obiad to albo mówię, że jadłam już w domu, albo mówię wprost, że jestem na diecie i jem ściśle określone rzeczy. I z reguły to pomaga
a jak rano wstaje u niego? Śniadanie oczywiście paróweczki albo inna kiełbasa. Przecież nie powiem jego mamie 'nie dziekuję.' i bede grzebac im w lodowce.
A z dieta to juz nie raz mowilam i mnie babka wysmiala. I dalej swoje. Jest cholernie uparta. I u TŻ się je co 1.5 - 2 godziny i to duze posilki.. I ja to nie interesuje ze ja nie jestem glodna ja mam zjesc.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:39   #4473
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez czarnulkax Pokaż wiadomość
byliśmy dzisiaj zmierzyć mój rozmiar palca, bo tż się uparł, że musi się upewnić
Me Gusta.jpg
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:42   #4474
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Co to za mina?

I będę miała lapka nowego Jutro odbierzemy
__________________
'..we mnie jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła..'

♥♥♥
Narzeczonka
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:42   #4475
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

magda to nie, skoro masz ale na wszystko
Znam takie mamy, babcie... po prostu dziękuję, nawet 10 razy z rzędu
A jak ktoś ma taki system wartości to mam to głęboko, nie ważne czy to mama Tż, moja mama czy mama koleżanki
Nie robię tego na co nie mam ochoty
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:42   #4476
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Magda nie obraz sie ale jedyne co widze to to że na wszystko znajdziesz swoja wymówke no i ok niech tak będzie nie krytykuje, tylko po co potem narzekać?
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:43   #4477
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

czarnulka ME GUSTA Lubię to
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 19:43   #4478
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
czarnulka me gusta :d lubię to
:d
__________________
'..we mnie jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła..'

♥♥♥
Narzeczonka
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:44   #4479
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
to nie naturalne od maja do września przytyć prawie 10 kg
Ja przytyłam tyle w ciągu roku. Z czego prawie 5 kg w ciągu 2 miesięcy...
O wielkich rozstępach na piersiach i boczkach nawet nie mówię...
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:44   #4480
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
.
a jak rano wstaje u niego? Śniadanie oczywiście paróweczki albo inna kiełbasa. Przecież nie powiem jego mamie 'nie dziekuję.' i bede grzebac im w lodowce.
A z dieta to juz nie raz mowilam i mnie babka wysmiala. I dalej swoje. Jest cholernie uparta. I u TŻ się je co 1.5 - 2 godziny i to duze posilki.. I ja to nie interesuje ze ja nie jestem glodna ja mam zjesc.
Ja nie raz robiłam tak, że nawet jak mi nakładała na talerz to nie jadłam, bo przecież mówiłam wcześniej, że dziękuję powtarzałam tyle razy, aż dotarło. Albo prosiłam TŻa wcześniej, żeby w razie czego stanął po mojej stronie i powiedział, że jeśli nie chcę to nie i koniec.
A nawet jak rano wstawałam u niego to piłam tylko herbatę i tłumaczyłam, że ja jem śniadanie dopiero parę godzin po przebudzeniu.
Trochę asertywności, nikt Ci na siłę nie będzie wpychał jedzenia do buzi
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:50   #4481
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
magda to nie, skoro masz ale na wszystko
Znam takie mamy, babcie... po prostu dziękuję, nawet 10 razy z rzędu
A jak ktoś ma taki system wartości to mam to głęboko, nie ważne czy to mama Tż, moja mama czy mama koleżanki
Nie robię tego na co nie mam ochoty
ale ona zrobi smutna mine i jeszcze jej sie lza zakreci i potem bedzie sobie wymyslala.. no i?

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
Magda nie obraz sie ale jedyne co widze to to że na wszystko znajdziesz swoja wymówke no i ok niech tak będzie nie krytykuje, tylko po co potem narzekać?
nie znaleziono takiego co by mi buzie zamknal wiec no.


Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
czarnulka ME GUSTA Lubię to
nie wiem czemu ME GUSTA rymuja mi sie tak:
ME GUSTA - KAPUSTA

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Katrusiaa Pokaż wiadomość
Ja nie raz robiłam tak, że nawet jak mi nakładała na talerz to nie jadłam, bo przecież mówiłam wcześniej, że dziękuję powtarzałam tyle razy, aż dotarło. Albo prosiłam TŻa wcześniej, żeby w razie czego stanął po mojej stronie i powiedział, że jeśli nie chcę to nie i koniec.
A nawet jak rano wstawałam u niego to piłam tylko herbatę i tłumaczyłam, że ja jem śniadanie dopiero parę godzin po przebudzeniu.
Trochę asertywności, nikt Ci na siłę nie będzie wpychał jedzenia do buzi
my jemy 3 godziny po pobudce.. bo to przewaznie niedziela to najpierw kosciol mowilam TZ ale on stwierdzil zebym nie robila przykrosci jego mamie i starala sie zjesc wszystko.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 19:52   #4482
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez czarnulkax Pokaż wiadomość
Byliśmy dzisiaj zmierzyć mój rozmiar palca, bo Tż się uparł, że musi się upewnić
uuuuu widze tutaj mocne postanowienia zmiany.. stanu matrymonialnego gratulowac
Cytat:
Napisane przez Katrusiaa Pokaż wiadomość
A poza tym jak ja przyjeżdżam do TŻa i jego mama chce mi wcisnąć obiad to albo mówię, że jadłam już w domu, albo mówię wprost, że jestem na diecie i jem ściśle określone rzeczy. I z reguły to pomaga
ja wale prosto z mostu - nie dziekuje nie jestem glodna, dopiero co zjadlam lunch. Albo ze mam wieksza kolacje w domku. No chyba ze jestem glodna to wezme tyle na ile mam ochote a reszcie dziekuje

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
znasz takie mamy jak nadopiekuńcze? Których dzieci to pulpeciki i co 1,5 godziny muszą jeść bo inaczej są głodne? Takie u których nie jedzenie = nie szanujesz mnie? Ktora potem będzie wymyślać że coś nie pasuje itd?
Wiesz ile razy ja dziękuję? A ona mi pod nos wciska. I to dosłownie bierze talerzyk podstawia pod nos i mówi 'weź' Kiedyś godzinę odmawiałam ciastka po obiedzie 10 z rzędu..

to nie naturalne od maja do września przytyć prawie 10 kg

a jak rano wstaje u niego? Śniadanie oczywiście paróweczki albo inna kiełbasa. Przecież nie powiem jego mamie 'nie dziekuję.' i bede grzebac im w lodowce.
A z dieta to juz nie raz mowilam i mnie babka wysmiala. I dalej swoje. Jest cholernie uparta. I u TŻ się je co 1.5 - 2 godziny i to duze posilki.. I ja to nie interesuje ze ja nie jestem glodna ja mam zjesc.
naturalne jak sie je tak jak ty to opisujesz


zaraz cie przeloze przez kolano i wiesz co zrobie, boszesz jak ja nie lubie takiego glupiego gadania Myslisz ze moja mama jaka jest? moj maz ucieka gdzie pieprz rosnie - nauczyl sie najwazniejszego zdania po polsku by sie bronic ''nie, dziekuje, najedzony bardzo''. Jestes juz dorosla kobieta ktora potrafi kierowac swoim zyciem i mama ma cie szanowac jako taka osobe - znaczy sie masz wlasna wole i kiedy mowisz nie znaczy to nie. Nie mamo dziekuje, jestem najedzona, dziekuje, poczestuje sie pozniej.
A u mamy Tz nie musisz jesc wszystkiego co podaja na raz - naloz sobie ugotowane jajeczko i zjedz z chlebkiem a reszty nie ruszasz - nie umiesz podjac decyzji co zjesc i ile? Ja zwyczajnie tego nie ogarniam - chyba ze jakas dziwna jestem - mowie nie i tyle, wiem co mi wolno a co nie i nie mamproblemu ze mi nagle 10kg przybywa. Kiedys tez taka bylam - jak dzika jadlam wszystko co mi podsuwali a potem glupio gadalam jaka ja biedna jestem. Az mi walnelo 70kg przy 175cm wzrostu i sie obudzilam - nigdy wiecej. Jestem u rodzicow ktorzy nakupuja glupot a ja jem na co mam ochote - zwyczajnie mowie - mamo ne kupuj tego bo ja tego jesc nie bede. kazdy jest odpowiedzialny za wlasne zycie i sam podejmuje decyzje.
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:53   #4483
ZawszeJestemSoba
Zakorzenienie
 
Avatar ZawszeJestemSoba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: bordowe krzesło z zielonym posłaniem
Wiadomości: 7 540
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

każdy ma inny system organizmu. nie każdemu wszystko służy. kazdy powinien miec indywidualną dietę. uwierzcie, że wiem o czym mówię. i mowię to tez do tych dziewczyn co ćwicza i znają diety i uważają ze one skutkuja... byłam w sanatorium i widziałam. byłam na dietach i widziałam. pod względem diet, trochę przezyłam i wiem o czym mówie. i w naszych dietach nie bylo żadnych zbożowych jogurtów ani nic podobnego. ciężkie diety, ciężkie ćwiczenia i efekty byly. jedni zlecieli po 20kg, a inni tak jak ja ok 10kg. zależne od organizmu.



ide obejrzeć po raz 1000 titanica.
__________________
moje pazury





"A kiedy wredny los daje w kość,
ciągły pech, mamy dość,
pora by powiedzieć już STOP."
ZawszeJestemSoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:54   #4484
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
my jemy 3 godziny po pobudce.. bo to przewaznie niedziela to najpierw kosciol mowilam TZ ale on stwierdzil zebym nie robila przykrosci jego mamie i starala sie zjesc wszystko.
Ja wiem kiedy i co chcę jeść, jeśli na coś nie mam ochoty to choćby ta osoba mi się rozpłakała, stawała na głowie, darła się, obrażała, to ja tego po prostu nie zjem, jeśli nie mam ochoty i nie ważne czy to jest moja mama, babcia, mama TŻa czy kto tam jeszcze.
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:57   #4485
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

To nie jest tak że mam wybór. Serwują kiełbasę ociekającą tłuszczem to tylko to mam do wyboru. Ba. Nawet nakładają Ci na talerz po prostu tylko usiąść i zjeść. I nie ma ale że coś innego czy nic. Po prostu leży na talerzu i tyle.
Jego mama się potem obrazi i będzie wymyślać jaka to ja zła nie jestem wcale nie mam ochoty
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:58   #4486
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
To nie jest tak że mam wybór. Serwują kiełbasę ociekającą tłuszczem to tylko to mam do wyboru. Ba. Nawet nakładają Ci na talerz po prostu tylko usiąść i zjeść. I nie ma ale że coś innego czy nic. Po prostu leży na talerzu i tyle.
Jego mama się potem obrazi i będzie wymyślać jaka to ja zła nie jestem wcale nie mam ochoty
A ja to bym akurat miała w d.pie jak chce, niech sama żre.
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:01   #4487
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Katrusiaa Pokaż wiadomość
A ja to bym akurat miała w d.pie jak chce, niech sama żre.
ale jak to dziewczyna jego jedynego syneczka nie może odmawiać mamusiego jedzonka przecież one jest najlepsze. A czemu a dlaczego a po co ? A co ci a moze to a moze tamto?
A jeśli nie tak to dlaczego tak? A może siamto sramto itd.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:04   #4488
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
ale jak to dziewczyna jego jedynego syneczka nie może odmawiać mamusiego jedzonka przecież one jest najlepsze. A czemu a dlaczego a po co ? A co ci a moze to a moze tamto?
A jeśli nie tak to dlaczego tak? A może siamto sramto itd.
Ech jesu, mnie takie gadanie nie rusza po prostu i tyle. Nie chcę i JUŻ! Też jestem narzeczoną jedynego synusia, ale NIE CHCĘ to NIE JEM. Ani mnie to grzeje ani ziębi czy się obrazi i co będzie gadać.
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:11   #4489
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Katrusiaa Pokaż wiadomość
Ech jesu, mnie takie gadanie nie rusza po prostu i tyle. Nie chcę i JUŻ! Też jestem narzeczoną jedynego synusia, ale NIE CHCĘ to NIE JEM. Ani mnie to grzeje ani ziębi czy się obrazi i co będzie gadać.
taki przykład wiesz?
Byliśmy razem w górach. ja TŻ i jego rodzice. Idziemy po krupówkach i pytają mnie czy coś chce żebym mi kupili. Ja że nie dziękuję, nie lubię kurzo zbieraczy. Namawiali TŻ żeby mi coś kupił on powtarzał moje słowa. Na krupowkach spędziliśmy trzy godziny chyba.. I przez 2 godziny powtarzałam w kółko 'nie dziękuję. Nienawidzę kurzozbieraczy wszelakich' W końcu powiedziałam że kupię jednego aniołka bo mi się spodobał a ja kolekcjonuję i tu robię zawsze jeden wyjątek.
Zamilkli na godzinę. Kiedy już opuszczaliśmy stragany jego mama podeszła wręczając mi małą drewnianą chatkę z tekstem ;teściowej nie odmówisz; I moje 3 godzinne powtarzanie w kółko zdało się na nic. Chatka leży gdzies w barku i niszczeje ot co. Powtarzałam mówiłam ale nadal to samo
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 20:21   #4490
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Co za dziwni ludzie
Ale takich pełno

Ale chatka chatką, a jedzenie jedzeniem.
Wszystko w nadmiarze jest trucizną - ale Twoje zdrowie
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:22   #4491
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

wiem. Macie mnie dość
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:23   #4492
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez czarnulkax Pokaż wiadomość
Byliśmy dzisiaj zmierzyć mój rozmiar palca, bo Tż się uparł, że musi się upewnić


Leżę sobie na boku i mała tak kopie, że aż jestem w szoku. I poczułam jej malutką nóżkę i się wzruszyłam


Co do jedzenia to ja się nie wypowiadam (nie tylko ze względu na ciążę)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:25   #4493
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość


Leżę sobie na boku i mała tak kopie, że aż jestem w szoku. I poczułam jej malutką nóżkę i się wzruszyłam


Co do jedzenia to ja się nie wypowiadam (nie tylko ze względu na ciążę)
Ale się zrymowało dzidzia ma zdolną mamuśkę
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:26   #4494
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Co za dziwni ludzie
Ale takich pełno

Ale chatka chatką, a jedzenie jedzeniem.
Wszystko w nadmiarze jest trucizną - ale Twoje zdrowie
ja wiem ze chatka chatką ale tak samo jest z jedzeniem. Identycznie. Jak nie tak to na około bylebym zjadła.
Donosiłaby mi po łyżeczce co 10 min bylebym zjadła

to jest nadopiekuńcze dla nich dziwne jest jak wiem gdzie mam pępek i gdy widzę czubki swoich butów. tata TŻ jest cienki ale jego mama pogodziła się z tym że facet je trzy talerze a ma taka przemiane materii ze nic po nim nie widać.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:28   #4495
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Katrusiaa Pokaż wiadomość
Ale się zrymowało dzidzia ma zdolną mamuśkę


Podoba mi się Twoj avatar
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:30   #4496
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość

Podoba mi się Twoj avatar
A dziękuję, mi też się tak podoba, że nie mogę się napatrzeć
Może i się uwsteczniam, ale codziennie oglądam Sailor Moon w TV
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:32   #4497
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

dla tych co mysla ze nie mozna zejsc w dol z kg polecam obejrzec ''The biggest looser'' sezon 8 o typowych gigantycznych amerykanach, leniach i obazrtuchach ktorych nauczono jak zyc i w 16 tygodni przywrocili do wygladu ludzi - a byly potwory wazace i po 250 kg
http://www.chicagotribune.com/entert...7.photogallery
zobaczcie zdjecia przed i po

30 min na telefonie z mama boszesz ci maja gadanego 5 dni i jade do domu

posmakowalam dzisiaj moja zrobiona wczoraj czekoladke - dobra jutro robie nastepne a w sobote ostatni sort. Ladnie zapakuje i beda male upominki od Noreczki juz sie ciesze, jak male dziecko, takie sliczne te pralinki sa

Edytowane przez norka27
Czas edycji: 2011-12-15 o 20:39
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:32   #4498
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Wiecie co dziś odwaliły dwie dziewczyny z mojego roku?
Doniosły prowadzącemu ćw z anatomii, że grupy, które mają po nas zajęcia (1-5 zaczyna o 10, 6-10 od 11) na kolokwiach mają za łatwo, bo mają pytania, które dały nam poprzednie roczniki, a naszego grupy ich nie mają i że to nie sprawiedliwe...
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:33   #4499
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Katrusiaa Pokaż wiadomość
Sailor Moon
<zakochany> jak byłam mała, byłam czarodziejką z Wenus
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:33   #4500
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Katrusiaa Pokaż wiadomość
A dziękuję, mi też się tak podoba, że nie mogę się napatrzeć
Może i się uwsteczniam, ale codziennie oglądam Sailor Moon w TV
ja też oglądam Bardzo się cieszę, że leci od nowa... chociaz nie mogę przywyknąć do nowego lektora i nowego tlumaczenia
Nie ma już "mydło-powidło" tylko doroślejszy "mydlany rozpylacz"
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.