Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 07:24   #2731
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Ulubieńcy u Nissiax

__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 07:45   #2732
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Czyje vlogamsy zamierzacie oglądać? Sporo tego będzie na yt.

Nisiax według mnie o wiele lepiej wygląda bez grzywki z lekko kręconymi włosami .
__________________
"Love it, change it or leave it "

Edytowane przez whip
Czas edycji: 2015-12-02 o 07:48
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 08:00   #2733
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Czyje vlogamsy zamierzacie oglądać? Sporo tego będzie na yt.

Nisiax według mnie o wiele lepiej wygląda bez grzywki z lekko kręconymi włosami .
W tamtym roku oglądałam vlogmas Nisiax i w tym roku też zamierzam jakoś nie mogę się do innych dziewczyn przekonać.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam

Edytowane przez Flower23
Czas edycji: 2015-12-02 o 08:02
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 08:01   #2734
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Czyje vlogamsy zamierzacie oglądać? Sporo tego będzie na yt.



Nisiax według mnie o wiele lepiej wygląda bez grzywki z lekko kręconymi włosami .

Na pewno nissiax (jak w zeszłym roku), no i moze dziewczynę z kwiatkiem
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 08:07   #2735
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII


Vlogmas 1 u Laury
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 08:23   #2736
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Czyje vlogamsy zamierzacie oglądać? Sporo tego będzie na yt.

Nisiax według mnie o wiele lepiej wygląda bez grzywki z lekko kręconymi włosami .
Pewnie każdej po trochę, ale tak z chęcią to Laurę tylko. Nawet nie wiem, kto tam jeszcze kreci... Nisiax obejrzę, choć fajne vlogi robi, to troszkę mnie nudzą, tak tam spokojnie zawsze. Dziewczynę z kwiatkiem obejrzę dla przemycanych ciekawych informacji, bo samą osobę ogląda się ciężko.
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 09:15   #2737
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Czyje vlogamsy zamierzacie oglądać? Sporo tego będzie na yt.

Nisiax według mnie o wiele lepiej wygląda bez grzywki z lekko kręconymi włosami .
Aliis, Laury, Glam Pauli- jeśli wytrzymam z nią, szusz, zuzanki, causeiloveu1.

Oglądam raczej tylko, żeby zobaczyć co jest w kalendarzach z Makeup Revolution i innych.
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 09:24   #2738
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Do mnie dotarło ostatnio, że za dużo tu ciągle tego samego o Szusz. ileż można. To nudne już każdy uważa to za hipokryzje co ona robi i jak bumerang wraca to zdziwienie, jakby odkrył to ktoś na nowo a cała reszta musi to potwierdzić w ten sposób

Wolę dyskusje o kimś innym, serio.


Chodzi mi to to, że zawsze lubisz się uczepić nadwyraz uszczypliwie lub niby sarkastycznie. Słabe to wg mnie.
Też mnie to już nudzi. Niby nikt jej nie ogląda, nikt nie lubi, a potem i tak pełbo osób tutaj pisze, że takim czy siakim filmiku dziś zrobiła to czy tamto. Ona dla mnie jest tak porażkowa, że oprócz niektórych filmików z ubraniami i tymi z przepisami unikam jej jak ognia. Przecież to szkoda czasu i nerwów na nią. Specyficzna osoba.
No ale właśnie w tej chwili sama kontynuuję jej temat

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Może faktycznie zabrzmiało 'za bardzo'. Miałam na myśli, że je dużo warzyw, sporo strączkowych (białka), ryby, raczej często piecze, dusi, gotuje, rzadziej smaży, je sporo zup, owoców morza - dla mnie to nie jest zła dieta, może mam inne wartości.
W sumie nie brzmi źle. Może nie jakoś super zdrowo i zbilansowanie ale wciąż lepiej niż Bogusia z Kitkiem (zapomniałam jak ten jej mąż się nazywa).
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 09:29   #2739
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

ja będę oglądać nissiax, a inne może z doskoku
Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Też mnie to już nudzi. Niby nikt jej nie ogląda, nikt nie lubi, a potem i tak pełbo osób tutaj pisze, że takim czy siakim filmiku dziś zrobiła to czy tamto. Ona dla mnie jest tak porażkowa, że oprócz niektórych filmików z ubraniami i tymi z przepisami unikam jej jak ognia. Przecież to szkoda czasu i nerwów na nią. Specyficzna osoba.
No ale właśnie w tej chwili sama kontynuuję jej temat
i machina sama się nakręca
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 09:31   #2740
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dziś przez przypadek natrafiłam na filmik przedłużania włosów przez Karolinę, czy wam też tak bardzo nie podoba się efekt końcowy? Bardzo sztucznie wygląda całość - te krótkie włosy niestety bardzo mocno zdradzają doczepione włosy. W połączeniu z tym kolorem niestety bardzo tanio i tandetnie
Poza tym Kretka (wcześniej jej nie znałam, pierwszy raz ją widzę ) wygląda o wiele bardziej oryginalniej i z charakterem w krótkich włosach.

I jeszcze w temacie hejtu, to strasznie jej się odcina podkład jak siedzi podczas tego doczepiania
Te doczepy u niej słabo wyglądają, stucznie i bezpłciowo. Może gdyby same jeszcze było jakoś fajnie przycięte,? A tak to bez formy, ot długie pasma nieswoich kudłów. W każdym razie o wiele lepiej i stylowo wygląda w krótkich. Nie mam nic do doczepek u kobiet, co kto lubi. Ale jej akurat wyglądają, no.. no widać że je ma.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 09:31   #2741
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

https://www.youtube.com/watch?v=hqNeqWPY4TU

Od 1:35 minuty
Mr Olimpia o znikających komentarzach u jednej z vlogerek.
U zmalowanej prawdopodonie.
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 09:35   #2742
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Te doczepy u niej słabo wyglądają, stucznie i bezpłciowo. Może gdyby same jeszcze było jakoś fajnie przycięte,? A tak to bez formy, ot długie pasma nieswoich kudłów. W każdym razie o wiele lepiej i stylowo wygląda w krótkich. Nie mam nic do doczepek u kobiet, co kto lubi. Ale jej akurat wyglądają, no.. no widać że je ma.
póki tego nie widać, to też nie mam nic przeciwko i często nawet nieświadomie chwalę takie włosy - tzn. jestem pewna, że są naturalne i się nimi zachwycam
Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=hqNeqWPY4TU

Od 1:35 minuty
Mr Olimpia o znikających komentarzach u jednej z vlogerek.
U zmalowanej prawdopodonie.
mówi prawdę co prawda nie mam nic przeciwko usuwaniu mega obraźliwych komentarzy, ale u pani szusz to jest mega przegięcie
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 09:36   #2743
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
Angelika i autoportret
Kocham ją! Z uśmiechem i niepogrzebowo. No kocham ją! Porwałabym i nie oddała!
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 09:40   #2744
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Czyje vlogamsy zamierzacie oglądać? Sporo tego będzie na yt.

Nisiax według mnie o wiele lepiej wygląda bez grzywki z lekko kręconymi włosami .
Mysle że o ile starczy mi wytrwalosci i czasu to vlogmas Laury, Alliss, Nisiax, dziewczyny z kwiatkiem, streszczenia i co ciekawsze Szusz, Kretke, Lobuzow, Aggie i Operatora, Zoelle. Mozliwe ze wpadnie cos jeszcze od Was podsuniete. Ogladam bo lubie swiateczny klimat i z zeszlorocznych podpatrzylam kilka trikow i drobnych prezentow. Szkoda że IlonaLulu (taaa wazelinkaaaa ) nie nagrywa vlogmas bo bylby ktos to trzymalby w ryzach to szalenstwo -takie mam wrazenie. Boogie odpuszczam bo pewnie bedzie glownie dzieciaczkowe a to mnie nie interesuje na trn czas.
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 09:51   #2745
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość

Dziewczyna z kwiatkiem i vlogmas dzien 1

jak choć polowa będzie z ciekawymi pomysłami to będę szczęśliwa
To teraz co druga będzie zalewać nas codziennymi vlogmasami?

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ja będę oglądać nissiax, a inne może z doskoku

i machina sama się nakręca
I hajs się zgadza : )
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 09:52   #2746
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
To teraz co druga będzie zalewać nas codziennymi vlogmasami?
Pocieszy cie ze co 3cia? Haha tylko te ktore beda ciekawe wg mnie warto wrzucic reszta bedzie na jedno kopyto. Ale choinka 1.12 to troche przesada :x Sweet coz poradzisz taki miesiac ze kazda chce zarobic wincyj ^^
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 09:54   #2747
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Pocieszy cie ze co 3cia? Haha tylko te ktore beda ciekawe wg mnie warto wrzucic reszta bedzie na jedno kopyto. Ale choinka 1.12 to troche przesada :x Sweet coz poradzisz taki miesiac ze kazda chce zarobic wincyj ^^
I tak sukces, że nie ruszyły z tym w październiku. Ale ciii, bo jeszcze któraś na to wpadnie za rok.

Wolałabym taki vlogmas jako podsumowanie tygodnia czy coś. Codziennie to dla mnie za dużo.
Aż sie zdziwiłam, że Nissiax na to poszła. Ale skoro twierdzicie, że u niej warto to zobaczyć, to niech jej będzie : )
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 09:56   #2748
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
I tak sukces, że nie ruszyły z tym w październiku. Ale ciii, bo jeszcze któraś na to wpadnie za rok.

Wolałabym taki vlogmas jako podsumowanie tygodnia czy coś. Codziennie to dla mnie za dużo.
Aż sie zdziwiłam, że Nissiax na to poszła. Ale skoro twierdzicie, że u niej warto to zobaczyć, to niech jej będzie : )
To byl jedyny czas gdy ona vlogowala i pokazywala ciekawostki z NY. Poza tym u niej jest spokoj i umiar. Zdrowe podejscie to milo sie oglada. Przynajmniej wg mnie.
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 10:17   #2749
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Mysle że o ile starczy mi wytrwalosci i czasu to vlogmas Laury, Alliss, Nisiax, dziewczyny z kwiatkiem, streszczenia i co ciekawsze Szusz, Kretke, Lobuzow, Aggie i Operatora, Zoelle. Mozliwe ze wpadnie cos jeszcze od Was podsuniete. Ogladam bo lubie swiateczny klimat i z zeszlorocznych podpatrzylam kilka trikow i drobnych prezentow. Szkoda że IlonaLulu (taaa wazelinkaaaa ) nie nagrywa vlogmas bo bylby ktos to trzymalby w ryzach to szalenstwo -takie mam wrazenie. Boogie odpuszczam bo pewnie bedzie glownie dzieciaczkowe a to mnie nie interesuje na trn czas.
U mnie wkurvlogmass będzie zapewne cześciowo na snapie. Na palcach u jednej ręki mogę zliczyć ytberki, których vlogi oglądam. Nie miałabym sumienia zalać widza taką nudą. U mnie od 1grudnia rozpoczyna się zwykle okres nerwicy, więc najchętniej ominęłabym ten czas, aż do nowego roku. Jak widzę jak dziewczyny planują, milusio, na wesoło.. to dla mnie to abstrakcja. Ja jestem typem czlowieka, który im więcej zaplanuje, tym więcej zrobi aby planu nie wykonać.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 10:23   #2750
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Spodobałby mi się taki wkurvlogmas <3 Oglądałabym codziennie. Pod warunkiem, ze trwałby max 5 min.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 10:24   #2751
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
U mnie wkurvlogmass będzie zapewne cześciowo na snapie. Na palcach u jednej ręki mogę zliczyć ytberki, których vlogi oglądam. Nie miałabym sumienia zalać widza taką nudą. U mnie od 1grudnia rozpoczyna się zwykle okres nerwicy, więc najchętniej ominęłabym ten czas, aż do nowego roku. Jak widzę jak dziewczyny planują, milusio, na wesoło.. to dla mnie to abstrakcja. Ja jestem typem czlowieka, który im więcej zaplanuje, tym więcej zrobi aby planu nie wykonać.
Haha dlatego mowie bylaby rownowaga. Rozumiem Cie dla mnie te vlogi sa odskocznia i zeby pamietac ze swieta to czas rodzinny milosci i radosci bo jak bylam mlodsza to byl kosmos krzyk ryk i ☠☠☠☠☠☠☠amento im blizej wigilii.
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 10:30   #2752
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Spodobałby mi się taki wkurvlogmas <3 Oglądałabym codziennie. Pod warunkiem, ze trwałby max 5 min.
O ile dałoby się sklepać tyle cenzuralnej treści





Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Haha dlatego mowie bylaby rownowaga. Rozumiem Cie dla mnie te vlogi sa odskocznia i zeby pamietac ze swieta to czas rodzinny milosci i radosci bo jak bylam mlodsza to byl kosmos krzyk ryk i ☠☠☠☠☠☠☠amento im blizej wigilii.
Dokładnie u mnie jest wybuchowo, nerwowo i bajzlowo. Najlepszy jest krążący u mnie w rodzinie tekst poświąteczny "no i święta święta i po świętach, a tyle przygotowań".
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 10:34   #2753
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
To byl jedyny czas gdy ona vlogowala i pokazywala ciekawostki z NY. Poza tym u niej jest spokoj i umiar. Zdrowe podejscie to milo sie oglada. Przynajmniej wg mnie.
nie jedyny. robiła też vlogi z NYC, kilka lat temu nawet częściej. Robiła kiedyś vlogi z tygodnia bez makijażu i sporo o NYC. z tych ostatnich sporo pokasowała, w tym filmik z ręką męża gdzie opowiadał o NYC.

Właśnie za to cenię nissiax: za spokój i umiar (akurat bardziej za ten w zachowaniu niż minimalizm; mnie to wydanie minimalizmu akurat lekko bawi). No, jeszcze może za to, że jest dobrym praktykiem kosmetologii. Jest dla mnie zdecydowanie jedną z najbardziej wiarygodnych vlogerek (w sensie konsumenckim) + ma ten sam tym cery

ale dla mnie żaden to powód, żeby oglądać jej vlogi. Moim zdaniem jest nudna. Nie dla tego, że poukładana czy spokojna (to jak pisałam cenię) ani dlatego, że nie pokazuje życia prywatnego (za takimi filmikami też nie przepadam). Zwyczajnie wszystko kręci się u niej wokół zdrowia i urody (zakupy, dieta, praca kosmetologa, bieganie).

Edytowane przez roseplum
Czas edycji: 2015-12-02 o 10:40
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 10:35   #2754
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
O ile dałoby się sklepać tyle cenzuralnej treści







Dokładnie u mnie jest wybuchowo, nerwowo i bajzlowo. Najlepszy jest krążący u mnie w rodzinie tekst poświąteczny "no i święta święta i po świętach, a tyle przygotowań".
U mnie tez tak bylo. Ze 2 tygodnie nerwowki krzykow fochow itp potem 3 dni z przyklejonym usmiechem na buzi a kazdy na siebie spode lba patrzy ale swieta.... dopoki sie nie wyprowadzilam do miasta obok nienawidzilam swiat. Teraz dostaje liste mi przydzielonych obowiazkow i przyjezdzam w wigilie z gotowoscia, usmiechem i ciesze sie z spotkania rodzinnego. Do tego na sile kaze mezowi sluchac swiatecznych piosenek zeby tez sie odstresowal ze prezentow nie mamy wszystkich, ze to ze tamto. Nie warto ;-)
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 10:40   #2755
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Spodobałby mi się taki wkurvlogmas <3 Oglądałabym codziennie. Pod warunkiem, ze trwałby max 5 min.
Ja też, ja też chcę wkurvlogmas
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 10:42   #2756
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Ilona nie masz wyjścia, czekamy na filmiki
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 10:48   #2757
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Ja tam ubolewam nad brakiem vlogmas u madzika
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 10:48   #2758
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
U mnie wkurvlogmass będzie zapewne cześciowo na snapie. Na palcach u jednej ręki mogę zliczyć ytberki, których vlogi oglądam. Nie miałabym sumienia zalać widza taką nudą. U mnie od 1grudnia rozpoczyna się zwykle okres nerwicy, więc najchętniej ominęłabym ten czas, aż do nowego roku. Jak widzę jak dziewczyny planują, milusio, na wesoło.. to dla mnie to abstrakcja. Ja jestem typem czlowieka, który im więcej zaplanuje, tym więcej zrobi aby planu nie wykonać.
Ja nie lubię tego okresu świątecznego ani przedświątecznego, więc dla mnie to tak czy siak wszystko nie w moim klimacie, ale żyję z tym, że święta są, szał trwa i wszystko gra kolędy - także jakoś przetrwam kolejny raz.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 10:48   #2759
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Mysle że o ile starczy mi wytrwalosci i czasu to vlogmas Laury, Alliss, Nisiax, dziewczyny z kwiatkiem, streszczenia i co ciekawsze Szusz, Kretke, Lobuzow, Aggie i Operatora, Zoelle. Mozliwe ze wpadnie cos jeszcze od Was podsuniete. Ogladam bo lubie swiateczny klimat i z zeszlorocznych podpatrzylam kilka trikow i drobnych prezentow. Szkoda że IlonaLulu (taaa wazelinkaaaa ) nie nagrywa vlogmas bo bylby ktos to trzymalby w ryzach to szalenstwo -takie mam wrazenie. Boogie odpuszczam bo pewnie bedzie glownie dzieciaczkowe a to mnie nie interesuje na trn czas.
ja raczej pojedyncze filmiki dziewczyny z kwiatkiem. Chyba, że nissiax będzie dalej wplatać filmiki kosmetyczne to zawsze chętnie obejrzę jakieś recenzję. A tak to jak mam sobie coś w tle puszczać to zdecydowanie wybieram te kosmetyczne, a nie vlogmasy
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 11:53   #2760
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No i wiedziałam, że cię wystraszę : <


A na poważnie to się nie bój, tak tylko żarcikowo piszę jak cię lubię.
I fajnie, że w końcu taki filmik wyszedł w miarę pogodnie. Nie na siłę śmiechowy ani pogrzebowy. Z umiarem.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.