Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-06, 22:10   #3631
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
Co zrobić, żeby ubrania po praniu i wyschnięciu nie czuć było tak jakby wilgocią, stęchlizną??? Mam tak z dwoma zwykłymi t-shirtami. Pranie 2-3 razy nie pomaga. Piorę w płynach do prania i płukania.
Może pomóc taki zielony vanish albo jego odpowiednik z biedry i suszenie na świeżym powietrzu.

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 22:24   #3632
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Musiały Ci jakoś zatęchnąć (np. wilgotne dałaś do walizki albo do kosza na brudne rzeczy) skoro śmierdzą tylko dwa, ten zapach baaardzo długo nie schodzi, tak jak opisujesz. Podobno pomaga olejek sosnowy. Ja w podobnej sytuacji (zatęchła mi bielizna na wyjeździe) po prostu je wyrzuciłam, bo ten zapach był dla mnie nie do wytrzymania.
Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Ponoć pomaga pranie w wysokiej temperaturze. Jak to zwykłe bawełniane t-shirty, to powinny znieść 90 stopni.

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Może pomóc taki zielony vanish albo jego odpowiednik z biedry i suszenie na świeżym powietrzu.

wysłane z telefonu

Spróbuje najpierw 90 stopni i ten vanish. Jak nie pomoże to chyba rzeczywiście trzeba będzie wyrzucić. Dzięki
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 22:28   #3633
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Dziewczyny boję się. Od tygodnia łazi za mną pieśń pogrzebowa Dobry Jezu a nasz Panie. Jak nie głośno spiewam to w głowie nucę. Boję się, że ktoś umrze... próbuję puszczac jakieś wesołe, śpiewać co inne ale to się nie chce odczepić.
ktoś na pewno umrze, co chwilę ktoś umiera
a tak serio to raczej bym się nie przejmowała

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
1.dzisiaj mialam doczynienia z osoba chora na jelitówkę... kiedy moge sie spodziewac ze mnie dopadnie? :P

2.czy do 60 zł kupię jakis w miarę kubek termiczny?

bardzo fajne kubki ma starbucks, nie ciekną, ale na pewno nie będą trzymać ciepła przez kilka godzin, raczej do wzięcia kawy/herbaty ze sobą w drodze do pracy itd.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 22:31   #3634
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
1.dzisiaj mialam doczynienia z osoba chora na jelitówkę... kiedy moge sie spodziewac ze mnie dopadnie? :P
2-5 dni
Bierz probiotyk.
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 00:13   #3635
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Czy możecie polecić etui na Kindle? Nie chcę kupić badziewia, ale na taki 100 zł + też mnie nie stać.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 02:03   #3636
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Ja siedzę. Graliście już w coś? Na dwie osoby (ale i na więcej) elegancko chodzą: Pandemia (kooperacyjna, ratujecie świat przed zarazą), Race for the Galaxy (karcianka), obie są dostępne w większości sklepów internetowych. Niszowych gier raczej ot tak nie kupicie, bo niszowe to albo obcojęzyczne, albo już niedostępne w sklepach. Z takich trudniejszych to np. Tzolk`in, Robinson Cruzoe. BARDZO fajne są Zamki Szalonego Króla Ludwika i chodzą zarówno na dwie osoby, jak i na więcej, w 3trollach nie kupicie, polecam porównywarkę cen i-szop, tam Wam wyświetli gdzie jest ta gra dostępna, ale to wydatek nieco wyższy niż założone 100 zł.

Aha, ja 3trolli nie polecam. Zamawiałam dwa razy, dwa razy były problemy (dwa razy nie wysłali mi wszystkiego). Za to na + były zamówienia w xjoy, tropemgier, znak.com.pl. No i odradzam rebel.pl bo strasznie drogo.
Na prezent chcę. Parka kilka miesięcy temu się zajarała planszówkami. I tego co wiem, mają kilka najpopularniejszych(?) gier, ale niestety tytułów nie pamiętam, dlatego jeśli już coś będę kupować, to wolę coś mniej znanego; niekoniecznie niszowego, ale nie jakieś Dixity czy inne Tabu. ;p
Pooglądam to, co polecasz. Dziękuję zarówno za tytuły, jak i sklepy.
Jeśli jeszcze coś Ci wpadnie do głowy - wal.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 05:47   #3637
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

1. Gdzie kupię literki do scrabble? Niekoniecznie oryginalne, małe drewniane kwadraciki z literkami.
2. Będę zamawiać biżuterię na allegro od jednego sprzedawcy. W związku z tym, że na kwotę ok. 100 zł, to chciałam wziąć kuriera. Niestety nie wiem jak z opłatą za przesyłkę, czy mam płacić 2 razy (bez sensu) czy raz za przesyłkę? Nie jest nic napisane na stronie sprzedawcy

Edytowane przez 201803111829
Czas edycji: 2015-12-07 o 07:29
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 07:31   #3638
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Macie jakiś pomysł sprawdzony na "wygodne" danie na ciepło na większą imprezę? Najlepiej jednogarnkowe, niezbyt wymyślne, takie którego nie trzeba poddawać od razu...
I może jeszcze jakiś sos fajny do frytek znacie? Chcę domowy zrobić, inny niż keczup, majonez i sos czosnkowy...

ja często po prostu mieszam keczup z majonezem


Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
W moim domu na Wigilię jako przystawki podaje się galaretę z karpia i śledzie, których ja bardzo nie lubię i zawsze siedzę wtedy i patrzę jak inni jedzą. Chciałabym zrobić jakąś przystawkę z łososiem i ciastem francuskim, ale potrzebny mi jakiś smak do tego jeszcze. Kapary, szparagi...? Jakieś pomysły? Nie chcę takich rolad szpinakowych z łososiem ani z samego łososia

łosoś w cieście francuskim
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 07:36   #3639
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
1. Gdzie kupię literki do scrabble? Niekoniecznie oryginalne, małe drewniane kwadraciki z literkami.
2. Będę zamawiać biżuterię na allegro od jednego sprzedawcy. W związku z tym, że na kwotę ok. 100 zł, to chciałam wziąć kuriera. Niestety nie wiem jak z opłatą za przesyłkę, czy mam płacić 2 razy (bez sensu) czy raz za przesyłkę? Nie jest nic napisane na stronie sprzedawcy
https://www.google.pl/search?q=scrib...vHCnQQ_AUIBygB jak nie zalezy Ci na oryginale to nie wiem czy aleksander nie ma w sprzedazy.. w kazdym badz razie odpowiednik scrabli kosztuje 40 zl
Nazywwa sie to scriba. Ewentualnue remik slowny (tu nie ma planszy) i tez cos ok. 40 zl.
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2015-12-07 o 07:38
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 07:59   #3640
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
ktoś na pewno umrze, co chwilę ktoś umiera
a tak serio to raczej bym się nie przejmowała




bardzo fajne kubki ma starbucks, nie ciekną, ale na pewno nie będą trzymać ciepła przez kilka godzin, raczej do wzięcia kawy/herbaty ze sobą w drodze do pracy itd.
Przepraszam, że nie cytuję pytania autorki, ale gdzieś mi umknęło
Mam kubek z 'klikaczem' firmy Hoffner z allegro za 15zł. Nie cieknie (wrzucam normalnie do torby), po 5h kawa nadal jest mocno ciepła (dłużej nie zdarzyło mi się trzymać).
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 09:07   #3641
201604140952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 236
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Czy da się w jakiś sposób kupić coś z Ikei przez internet? A jak nie, to znacie jakieś strony z ładną, dobrą gatunkowo pościelą?
201604140952 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 09:14   #3642
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Czy krew można oddać niezależnie od grupy? Mam AB Rh+, czyli moja grupa to uniwersalni biorcy. Jest sens oddawać?
I jeśli tak, to czy dwa tygodnie po przeziębieniu i tydzień po kanałowym można?
Wejdź na stronę krwiodawstwa w którym zamierzasz oddać krew. U mnie jest napisane w formie kropelek jaki jest stan posiadania przez nich danej grupy krwi. 1-4 kropelki. Ale jak patrzyłam kiedyś i były 4 kropelki to też mi pobrali z chęcią
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 10:01   #3643
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
W moim domu na Wigilię jako przystawki podaje się galaretę z karpia i śledzie, których ja bardzo nie lubię i zawsze siedzę wtedy i patrzę jak inni jedzą. Chciałabym zrobić jakąś przystawkę z łososiem i ciastem francuskim, ale potrzebny mi jakiś smak do tego jeszcze. Kapary, szparagi...? Jakieś pomysły? Nie chcę takich rolad szpinakowych z łososiem ani z samego łososia
Myślałaś o użyciu marynowanych szparagów? :P Szukam mrożonych albo inaczej zakonserwowanych, ale nigdy nie spotkałam teraz nic poza takimi w occie.

Mój dziadek ma POCHP, 84 lata, 2 razy w ciągu ostatnich 4 miesięcy był w szpitalu. Leczenie to głównie tlenoterapia (?), tzn. miał podawany tlen rano i wieczorem plus w momencie ataku. Dostał też raz lek rozkurczowy za każdym razem. Myślimy o tym, żeby kupić jakiś koncentrator tlenu, żeby dziadek mógł rano, kiedy miewa ataki, mieć podany tlen, ale nie wiem, czy to dobry pomysł? Nie byłam z dziadkiem u lekarza, ale babcia była u POZ i lekarz twierdzi, że tego nie da się kupić (?) tylko można wypożyczyć (a wypożyczyć mogą głównie osoby z nowotworami). Może ktoś z Waszych bliskich ma też tę chorobę i korzystaliście z koncentratorów tlenu? Na allegro widzę koncentratory od kilkuset złotych, na co zwrócić uwagę? Gdzie możemy zgłosić się po poradę, oprócz pulmonologa, gdzie trochę trzeba poczekać na wizytę? Mam wrażenie, że wszyscy spisali dziadka na straty, ale nam nie chodzi o to, żeby żył milion lat, bo wiemy, że to choroba nieuleczalna, ale nie chcemy, żeby cierpiał, a tlen przynosi mu ogromną ulgę.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 10:30   #3644
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Myślałaś o użyciu marynowanych szparagów? Szukam mrożonych albo inaczej zakonserwowanych, ale nigdy nie spotkałam teraz nic poza takimi w occie.

Mój dziadek ma POCHP, 84 lata, 2 razy w ciągu ostatnich 4 miesięcy był w szpitalu. Leczenie to głównie tlenoterapia (?), tzn. miał podawany tlen rano i wieczorem plus w momencie ataku. Dostał też raz lek rozkurczowy za każdym razem. Myślimy o tym, żeby kupić jakiś koncentrator tlenu, żeby dziadek mógł rano, kiedy miewa ataki, mieć podany tlen, ale nie wiem, czy to dobry pomysł? Nie byłam z dziadkiem u lekarza, ale babcia była u POZ i lekarz twierdzi, że tego nie da się kupić (?) tylko można wypożyczyć (a wypożyczyć mogą głównie osoby z nowotworami). Może ktoś z Waszych bliskich ma też tę chorobę i korzystaliście z koncentratorów tlenu? Na allegro widzę koncentratory od kilkuset złotych, na co zwrócić uwagę? Gdzie możemy zgłosić się po poradę, oprócz pulmonologa, gdzie trochę trzeba poczekać na wizytę? Mam wrażenie, że wszyscy spisali dziadka na straty, ale nam nie chodzi o to, żeby żył milion lat, bo wiemy, że to choroba nieuleczalna, ale nie chcemy, żeby cierpiał, a tlen przynosi mu ogromną ulgę.
Nie wiem czy da się kupić czy tylko pożyczać, ale posiadanie w domu to dobry pomysł. Kiedyś byłam w szpitalu pulmun..w pokoju że starszą panią z pochp. Ona już właśnie mała w domu na codzień, prawie cały czas korzystała :-/. Do szpitala jeździła co jakiś czas, przy większych pogorszeniach. Techniczne jakie parametry trzeba to nie wiem, organizacyjne - długie rurki, żeby chory nie był przywiązany do urządzenia ;-)

Edytowane przez macka
Czas edycji: 2015-12-07 o 10:33
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 10:33   #3645
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy da się kupić czy tylko pożyczać, ale posiadanie w domu to dobry pomysł. Kiedyś byłam w szpitalu pulmun..w pokoju że starszą panią z pochp. Ona już właśnie mała w domu na codzień, prawie cały czas korzystała :-/. Do szpitala jeździła co jakiś czas, przy większych pogorszeniach.
Tak myślałam.... wiem, że podawanie tlenu często i bez nadzoru lekarza to jest głupota, ale chodzi nam o pomoc doraźną w nagłych przypadkach. Dziwi mnie, że lekarze nie doradzają zakupu/wypożyczenia - nie wiem, może to wynika, że to jednak może być spory wydatek, ale nie jesteśmy ubodzy, by żałować pieniędzy na dziadka mam znajomą z hospicjum, może ona coś podpowie, gdzie pytać o pomoc, chociażby o to, jaki sprzęt kupić. Wydaje mi się, że w sklepie rehabilitacyjnym będą wciskać to, co mają - ale w sumie przejdę się z ciekawości.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 10:48   #3646
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Oglądałam kiedyś fajny program o ludziach którzy uciekają z miasta na wieś, pokazywali swoje domy, opowiadali swoje historie itd. ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Czy ktoś może wie/ pamięta?
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 12:01   #3647
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Myślałaś o użyciu marynowanych szparagów? :P Szukam mrożonych albo inaczej zakonserwowanych, ale nigdy nie spotkałam teraz nic poza takimi w occie.

Mój dziadek ma POCHP, 84 lata, 2 razy w ciągu ostatnich 4 miesięcy był w szpitalu. Leczenie to głównie tlenoterapia (?), tzn. miał podawany tlen rano i wieczorem plus w momencie ataku. Dostał też raz lek rozkurczowy za każdym razem. Myślimy o tym, żeby kupić jakiś koncentrator tlenu, żeby dziadek mógł rano, kiedy miewa ataki, mieć podany tlen, ale nie wiem, czy to dobry pomysł? Nie byłam z dziadkiem u lekarza, ale babcia była u POZ i lekarz twierdzi, że tego nie da się kupić (?) tylko można wypożyczyć (a wypożyczyć mogą głównie osoby z nowotworami). Może ktoś z Waszych bliskich ma też tę chorobę i korzystaliście z koncentratorów tlenu? Na allegro widzę koncentratory od kilkuset złotych, na co zwrócić uwagę? Gdzie możemy zgłosić się po poradę, oprócz pulmonologa, gdzie trochę trzeba poczekać na wizytę? Mam wrażenie, że wszyscy spisali dziadka na straty, ale nam nie chodzi o to, żeby żył milion lat, bo wiemy, że to choroba nieuleczalna, ale nie chcemy, żeby cierpiał, a tlen przynosi mu ogromną ulgę.
Moja tesciowa cos takiego ma (nie ma nowotworu, ani pochp) wypozyczyla prywatnie za 100pare zlotych zanim dostala darmowy z nfz (lekarz wypisal jej chyba skierowanie? Nie wiem czy rodzinny czy specjalista)
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 12:04   #3648
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez CaramelTea Pokaż wiadomość
Czy da się w jakiś sposób kupić coś z Ikei przez internet? A jak nie, to znacie jakieś strony z ładną, dobrą gatunkowo pościelą?
Na allegro jest cały asortyment Ikei i chyba nawet w tych samych cenach.
Wejdź na pościel, wpisz "ikea" i na pewno coś znajdzie.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 12:11   #3649
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Miałam telefon w sprawie pracy, nie mogłam rozmawiać, umówiłam się na jutro na godzinę 10 rano. Problem w tym, że kobieta dzwoniła z Indii, jak myślicie, zadzwoni o 10 mojego czy swojego czasu? Jeśli swojego to dla mnie to będzie około 5-6 rano jeśli się nie mylę
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 12:39   #3650
_malami
Raczkowanie
 
Avatar _malami
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 343
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Czy tańsze odpowiedniki tabletek antykoncepcyjnych ale o identycznym składzie maja takie samo działanie?

Biorę yasmin jednak sa one za drogie +/- 40zl, czy jesli lekarz wypisze mi o takim samym składzie i tańsze beda tak samo skuteczne? Czy w czasie takiej zmiany moge po 7 dniowej przerwie od razu zacząć nowe opakowanie innych tabletek?
_malami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 12:52   #3651
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez _malami Pokaż wiadomość
Czy tańsze odpowiedniki tabletek antykoncepcyjnych ale o identycznym składzie maja takie samo działanie?

Biorę yasmin jednak sa one za drogie +/- 40zl, czy jesli lekarz wypisze mi o takim samym składzie i tańsze beda tak samo skuteczne? Czy w czasie takiej zmiany moge po 7 dniowej przerwie od razu zacząć nowe opakowanie innych tabletek?
Nie latwiej zapytac o to lekarza skoro i tak musi ci je przepisac ? Na logike skoro jest ten sam sklad to i dzialanie to samo
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 12:58   #3652
_malami
Raczkowanie
 
Avatar _malami
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 343
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Nie latwiej zapytac o to lekarza skoro i tak musi ci je przepisac ? Na logike skoro jest ten sam sklad to i dzialanie to samo

Zapytam zapytam, ale najpierw wolałam tutaj
No logiczne logiczne, ale wole sie upewnić żeby gafy nie strzelić
_malami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:01   #3653
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez _malami Pokaż wiadomość
Czy tańsze odpowiedniki tabletek antykoncepcyjnych ale o identycznym składzie maja takie samo działanie?

Biorę yasmin jednak sa one za drogie +/- 40zl, czy jesli lekarz wypisze mi o takim samym składzie i tańsze beda tak samo skuteczne? Czy w czasie takiej zmiany moge po 7 dniowej przerwie od razu zacząć nowe opakowanie innych tabletek?
W mojej aptece nie było pigułek z mojej recepty. Wzięłam zamiennik. I normalnie zaczęłam po 7 dniach. Tak jak bym brała swoje normalnie

Wysłane z mojego Classic przy użyciu Tapatalka
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:07   #3654
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Oglądałam kiedyś fajny program o ludziach którzy uciekają z miasta na wieś, pokazywali swoje domy, opowiadali swoje historie itd. ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Czy ktoś może wie/ pamięta?
O ten angielski program ci chodzi? "Ucieczka na wieś"? Chyba jeszcze jest na Domo+. Kiedyś był na BBC.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:07   #3655
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez _malami Pokaż wiadomość
Czy tańsze odpowiedniki tabletek antykoncepcyjnych ale o identycznym składzie maja takie samo działanie?

Biorę yasmin jednak sa one za drogie +/- 40zl, czy jesli lekarz wypisze mi o takim samym składzie i tańsze beda tak samo skuteczne? Czy w czasie takiej zmiany moge po 7 dniowej przerwie od razu zacząć nowe opakowanie innych tabletek?
Zawsze możesz prosić o zamiennik i po 7. dniowej przerwie bierzesz normalnie ten zamiennik.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:09   #3656
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
1. Gdzie kupię literki do scrabble? Niekoniecznie oryginalne, małe drewniane kwadraciki z literkami.
2. Będę zamawiać biżuterię na allegro od jednego sprzedawcy. W związku z tym, że na kwotę ok. 100 zł, to chciałam wziąć kuriera. Niestety nie wiem jak z opłatą za przesyłkę, czy mam płacić 2 razy (bez sensu) czy raz za przesyłkę? Nie jest nic napisane na stronie sprzedawcy
Jeśli kupujesz od jednego sprzedawcy, powinnaś płacić raz.
Jak klikasz we wszystkie opcje, to nic nie ma? Czasami za kolejną sztukę doliczają jakąś kwotę. Chociaż kurierem to raczej stały koszt.

Edytowane przez I am Rock
Czas edycji: 2015-12-07 o 13:13
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:25   #3657
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Oglądałam kiedyś fajny program o ludziach którzy uciekają z miasta na wieś, pokazywali swoje domy, opowiadali swoje historie itd. ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Czy ktoś może wie/ pamięta?
Escape to the Country na BBC?
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:27   #3658
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

W święta będę kilka dni u rodziny, która ma psa. Pies ma ponoć pchły a oni coś się ich nie mogą pozbyć. Czy jeśli ten pies ma pchły to możliwe jest, żebym np na ciuchach/w walizce przywlokła sobie te pchły do domu? Co zrobić (oprócz ograniczonego bratania się z psem), żeby ich nie przyjąć na siebie?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:27   #3659
olunia2016
Raczkowanie
 
Avatar olunia2016
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Wiecie może czym usunąć klej super glue ze stołu?
Mąż wczoraj rozlał na naszą nową ławe!!
__________________
Kuba 21.07.2010
Natan 14.08.2015

Zaczynamy w końcu odchudzanie
01.11.2015r.

-6kg
jeszcze 14kg
olunia2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:53   #3660
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.32

Co na suchość w gardle? Już mnie szlag z tym trafia :/
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-28 19:57:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.