Wa¿ne og³oszenie Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar ca³e forum. Tutaj mo¿na zg³aszaæ uwagi techniczne, problemy dotycz±ce ca³ego forum, problemy z has³em i dostêpem i inne…

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-03, 20:41   #31
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 12 078
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

mi nie dzialalo zglaszanie zlej recenzji mimo wypelnienia opisu.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-03, 21:05   #32
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomo¶ci: 2 523
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Wchodzê w KWC, a tu wspania³e, nowe zmiany!
Bardzo podobaj± mi siê avatary recenzentek przy opiniach i miniaturki kosmetyków przy ogólnym spisie, bo mogê wypatrzyæ produkt i od razu klikn±æ w celu poznania opinii, a nie 10 minut wpatrywaæ siê w ekran i sprawdzaæ nazwy.
¦wietna przemiana, jak najbardziej na +!

Tylko ten napis `mój typ urody` dziwnie wygl±da, bo np. patrzê, a tu zdjêcie chomika... ;D
__________________
***
"Czerñ zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali p³aka³a Twoja dusza, byæ mo¿e ze szczê¶cia, tañcz±c gubi³a emocje..."
***
Avv jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 07:21   #33
kasia2d16
Raczkowanie
 
Avatar kasia2d16
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Bardzo podobaj± mi siê zmiany, wreszcie KWC wygl±da profesjonalnie i wyszed³ z tego Ranking przez du¿e "R" Fakt, ma³e zdjecia na stronie g³ównej ale my¶lê, ¿e siê do teg przyzwyczaimy. Co do powstawania ewentualnych kó³ek wzajemnej adoracji to szczerze mówi±c nie przejmujê siê tym - zawsze stara³am siê pisaæ dobre recenzje dla samej istoty sprawy czyli dobrego KWC a nie plusików i minusików Jednak to niew±tpliwie fajna funkcja, pomocna.
Gratulacje dla autorów zmian!
kasia2d16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 08:59   #34
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 496
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

1. Dlaczego w Profilu Cery mam "Jak oceniam recenzje innych: 2" skoro nie ocenia³am ¿adnych recenzji


2. Nie podoba mi siê pytanie "Czy poleci³aby¶ ten produkt przyjació³ce" - moja przyjació³ka ma inny rodzaj skóry i inny gust, je¶li chodzi o zapachy. To, co sama bym kupi³a, nie kupi³aby tego moja przyjació³ka. Pytanie zupe³nie spud³owane. Przecie¿ oceniamy kosmetyki pod k±tem w³asnej osoby i w³asnych odczuæ. Proszê o powrót "Ponowny zakup: tak/nie/nie wiem"


3. Do³±czam te¿ do opinii, ¿e zdjêcia w Ostatniej Setce s± za ma³e!! W poprzedniej wersji to w³a¶nie fotki umo¿liwia³y mi sprawne przegl±danie OS. Nazwa nie zawsze pozwala rozpoznaæ kosmetyk, wiêksze zdjêcie u³atwia³o sprawê.
__________________
¯ycie jest takie, jakie widzisz je we w³asnej g³owie.

Edytowane przez k-n
Czas edycji: 2010-11-04 o 09:27
k-n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 09:18   #35
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 640
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Te male fotki w "Ostatniej Setce" to koszmar. Wczesniej mozna bylo przeleciec wzrokowo liste i wylapac to, co nas interesuje, teraz trzeba sie wpatrywac w te miniaturki i za ch..ere nie wiadomo, co jest co, bez spojrzenia na opisy.
Gdyby chociaz po najechaniu miniaturki sie powiekszaly, byloby ciut lepiej.
Vesuvio jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 09:24   #36
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez k-n Poka¿ wiadomo¶æ
1. Dlaczego w Profilu Cery mam "Jak oceniam recenzje innych: 2" skoro nie ocenia³am ¿adnych recenzji


2. Nie podoba mi siê pytanie "Czy poleci³aby¶ ten produkt przyjació³ce" - moja przyjació³ka ma inny rodzaj skóry i inny gust, je¶li chodzi o zapachy. To, co sama bym kupi³a, nie kupi³aby tego moja przyjació³ka. Pytanie zupe³nie spud³owane. Przecie¿ oceniamy kosmetyki pod k±tem w³asnej osoby i w³asnych odczuæ. Proszê o powrót "Ponowny zakup: tak/nie/nie wiem"
1. Ocenia³a¶ w fazie beta, widocznie nie usun±³em tego

2. Tutaj jest tyle zdañ, ile osób. W najtajniejszym z g³osowañ u nas w redakcji wygra³a opcja obecnie prezentowana

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Poka¿ wiadomo¶æ
Te male fotki w "Ostatniej Setce" to koszmar. Wczesniej mozna bylo przeleciec wzrokowo liste i wylapac to, co nas interesuje, teraz trzeba sie wpatrywac w te miniaturki i za ch..ere nie wiadomo, co jest co, bez spojrzenia na opisy.
Gdyby chociaz po najechaniu miniaturki sie powiekszaly, byloby ciut lepiej.
Obecnie prezentujemy tam ikonki 50x50 pikseli. Mogê oczywi¶cie daæ 100x100, 250x250 lub (z³o¶liwie ) 500x500, ale nadal twierdzê to, co kilkana¶cie postów wcze¶niej...
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 09:33   #37
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 496
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
1. Ocenia³a¶ w fazie beta, widocznie nie usun±³em tego

2. Tutaj jest tyle zdañ, ile osób. W najtajniejszym z g³osowañ u nas w redakcji wygra³a opcja obecnie prezentowana

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------


Obecnie prezentujemy tam ikonki 50x50 pikseli. Mogê oczywi¶cie daæ 100x100, 250x250 lub (z³o¶liwie ) 500x500, ale nadal twierdzê to, co kilkana¶cie postów wcze¶niej...
My¶la³am, ¿e faza beta to testy, które nie maj± ¿adnego wp³ywu na oficjalny stan Profilu Cery.

Co do pytania o polecenie przyjació³ce - mo¿e warto wzi±æ pod uwagê zdanie wiêkszo¶ci? Bo jeszcze ¿adna Wiza¿anka nie przyklasnê³a temu pomys³owi. Pojawi³y siê tylko g³osy w sprawie powrotu poprzedniej opcji.

Móg³by¶ daæ alternatywnie 100x100?
__________________
¯ycie jest takie, jakie widzisz je we w³asnej g³owie.
k-n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 10:08   #38
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 640
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

No. 100x100 jest OK, o 100% lepiej widac o jaki kosmetyk chodzi
Vesuvio jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 10:10   #39
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Odpowiednio:
- betê mia³em wyczy¶ciæ, ale nie zrobi³em tego do koñca. Mea culpa maxima...
- 100x100 pojawi³o siê na listach NAJ oraz setce dostêpnych ze strony g³ównej KWC. Wszêdzie indziej jest 50x50 i tutaj nie popuszczê sznurka ani na milimetr.
- wiêkszo¶æ w redakcji jest inna ni¿ wiêkszo¶æ WYPOWIADAJ¡CYCH siê Nie mylmy mniejszych wiêkszo¶ci od wiêkszo¶ci ostatecznej
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 10:17   #40
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez k-n Poka¿ wiadomo¶æ

Co do pytania o polecenie przyjació³ce - mo¿e warto wzi±æ pod uwagê zdanie wiêkszo¶ci? Bo jeszcze ¿adna Wiza¿anka nie przyklasnê³a temu pomys³owi. Pojawi³y siê tylko g³osy w sprawie powrotu poprzedniej opcji.
Mi siê to akurat podoba,bo jako¶ nie biorê do siebie tego,¿e poleci³abym to konkretnie jakiej¶ mojej przyjació³ce Heli, Kasi czy innej Asi. Przecie¿ wszystkie przyjació³ki nie maj± takiej samej skóry, cery, problemów, gustów Ja to pytanie odczytujê jako "Czy poleci³aby¶ ten produkt komu¶?",a ¿eby nie by³o g³upich pytañ "A komu?" wpisano "przyjació³kê".

Ewentualnie mo¿na by by³o zmieniæ na "Czy jest to produkt godny polecenia?" albo "Czy poleci³aby¶ ten produkt innym recenzentkom?"
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 10:20   #41
marlena_m
Rozeznanie
 
Avatar marlena_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Teraz z tymi zdjêciami jest SUPER!!!!! mo¿na wszystko ogarn±æ jednym rzutem oka
jestem ogólnie pod wra¿eniem zmian

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Mi to pytanie te¿ wydaje siê dobre, bo czêsto kto¶ zaznacza³,¿e by nie kupi³,ale nie dlatego,¿e kosmetyk mu nie odpowiada,ale np. lubi u¿ywaæ za ka¿dym razem inny zapach,firmê itp.
Zgadzam siê w 100% z natii 4

Edytowane przez marlena_m
Czas edycji: 2010-11-04 o 10:23
marlena_m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 10:23   #42
kasia2d16
Raczkowanie
 
Avatar kasia2d16
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez k-n Poka¿ wiadomo¶æ
2. Nie podoba mi siê pytanie "Czy poleci³aby¶ ten produkt przyjació³ce" - moja przyjació³ka ma inny rodzaj skóry i inny gust, je¶li chodzi o zapachy. To, co sama bym kupi³a, nie kupi³aby tego moja przyjació³ka. Pytanie zupe³nie spud³owane. Przecie¿ oceniamy kosmetyki pod k±tem w³asnej osoby i w³asnych odczuæ. Proszê o powrót "Ponowny zakup: tak/nie/nie wiem"
Ja bym nie odczytywa³a tego dos³ownie w sensie, ¿e polecamy produkt naszej prawdziwej, konkretnej przyjació³ce. Moja przyjació³ka np. te¿ ma inny typ cery, w³osów itp wiêc moje "naj" kosmetyki by³yby dla niej niew±tpliwie pud³em Ja to widzê raczej jako nasze zadowolenie z danego produktu na tyle, ¿e polecamy go z czystym sumieniem innym osobom, które z danego produktu chc± skorzystaæ i pasuje im do ich konkretnych typów cery/w³osów. W sensie - skorzysta³am, spodoba³ mi siê, polecam innym (np. Wiza¿ankom).
kasia2d16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 10:56   #43
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 496
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
Odpowiednio:
- betê mia³em wyczy¶ciæ, ale nie zrobi³em tego do koñca. Mea culpa maxima...
- 100x100 pojawi³o siê na listach NAJ oraz setce dostêpnych ze strony g³ównej KWC. Wszêdzie indziej jest 50x50 i tutaj nie popuszczê sznurka ani na milimetr.
- wiêkszo¶æ w redakcji jest inna ni¿ wiêkszo¶æ WYPOWIADAJ¡CYCH siê Nie mylmy mniejszych wiêkszo¶ci od wiêkszo¶ci ostatecznej
Nooo, z 100x100 jest o wiele lepiej!
A da siê odzyskaæ zdjêcia, które by³y przy kosmetykach, a które zniknê³y, czy trzeba je ponownie dodaæ?



Cytat:
Napisane przez natii4 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê to akurat podoba,bo jako¶ nie biorê do siebie tego,¿e poleci³abym to konkretnie jakiej¶ mojej przyjació³ce Heli, Kasi czy innej Asi. Przecie¿ wszystkie przyjació³ki nie maj± takiej samej skóry, cery, problemów, gustów Ja to pytanie odczytujê jako "Czy poleci³aby¶ ten produkt komu¶?",a ¿eby nie by³o g³upich pytañ "A komu?" wpisano "przyjació³kê".

Ewentualnie mo¿na by by³o zmieniæ na "Czy jest to produkt godny polecenia?" albo "Czy poleci³aby¶ ten produkt innym recenzentkom?"
Oj, Natii Chodzi o fakt, ¿e takie pytanie konotuje ju¿ konkretne osoby i mo¿e mieæ wp³yw na odpowied¼.
Ju¿ o niebo lepsze s± Twoje propozycje "Czy produkt jest godny polecenia"/ "Czy poleci³aby¶ produkt innym recenzentkom".
__________________
¯ycie jest takie, jakie widzisz je we w³asnej g³owie.
k-n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 10:59   #44
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 641
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Wiêksze zdjêcia kosmetyków i od razu strona zrobi³a siê o wiele bardziej czytelna. Wielkie dziêki, teraz nie mam do czego siê przyczepiæ i zmiana bardzo mi siê podoba
Black Rainbow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 11:06   #45
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez k-n Poka¿ wiadomo¶æ
Oj, Natii Chodzi o fakt, ¿e takie pytanie konotuje ju¿ konkretne osoby i mo¿e mieæ wp³yw na odpowied¼.
Mo¿e autor pytania wyszed³ z za³o¿enia,¿e wszystkie Wiza¿anki to przyjació³ki?

Cytat:
Ju¿ o niebo lepsze s± Twoje propozycje "Czy produkt jest godny polecenia"/ "Czy poleci³aby¶ produkt innym recenzentkom".
Dziêkujê
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 11:06   #46
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 641
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Mam jeszcze jedno pytanie: czy nie mo¿na by by³o dodaæ jakiego¶ powiadomienia, gdy nasza recenzja kosmetyku zostanie usuniêta? Mo¿e mog³oby to byæ wysy³anie wiadomo¶ci na skrzynkê, a mog³oby to byæ tak, ¿e po wej¶ciu w "Twoje recenzje", gdy poka¿e siê lista ocenianych kosmetyków, te które zosta³y usuniête bêd± jako¶ oznaczone? Albo na czerwono, albo jakim¶ znaczkiem... Ewentualnie mo¿na utworzyæ zak³adkê "usuniête recenzje" i one nie pl±ta³yby siê miêdzy tymi, które zosta³y.

Byæ mo¿e marudzê, ale ostatnio wesz³am na moj± listê i widzê, ¿e wielu recenzji nie ma. Trudno jest mi wy³apaæ co zosta³o skasowane. Je¶li chodzi o ostatnio oceniane kosmetyki to jako¶ jeszcze mogê do tego doj¶æ, ale z tymi sprzed miesi±ca i wiêcej jest bardzo ciê¿ko. Mam zapisywaæ na kartce, co oceniam?

Edytowane przez Black Rainbow
Czas edycji: 2010-11-04 o 11:08
Black Rainbow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 11:17   #47
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez k-n Poka¿ wiadomo¶æ
Nooo, z 100x100 jest o wiele lepiej!
A da siê odzyskaæ zdjêcia, które by³y przy kosmetykach, a które zniknê³y, czy trzeba je ponownie dodaæ?
Trzeba dodaæ. Z 28.000 fotek pad³o ok. 30-40 sztuk - mia³y b³êdy uniemo¿liwiaj±ce ich przeskalowanie.

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Poka¿ wiadomo¶æ
Mam jeszcze jedno pytanie: czy nie mo¿na by by³o dodaæ jakiego¶ powiadomienia, gdy nasza recenzja kosmetyku zostanie usuniêta? Mo¿e mog³oby to byæ wysy³anie wiadomo¶ci na skrzynkê, a mog³oby to byæ tak, ¿e po wej¶ciu w "Twoje recenzje", gdy poka¿e siê lista ocenianych kosmetyków, te które zosta³y usuniête bêd± jako¶ oznaczone? Albo na czerwono, albo jakim¶ znaczkiem... Ewentualnie mo¿na utworzyæ zak³adkê "usuniête recenzje" i one nie pl±ta³yby siê miêdzy tymi, które zosta³y.

Byæ mo¿e marudzê, ale ostatnio wesz³am na moj± listê i widzê, ¿e wielu recenzji nie ma. Trudno jest mi wy³apaæ co zosta³o skasowane. Je¶li chodzi o ostatnio oceniane kosmetyki to jako¶ jeszcze mogê do tego doj¶æ, ale z tymi sprzed miesi±ca i wiêcej jest bardzo ciê¿ko. Mam zapisywaæ na kartce, co oceniam?
Nie planowa³em takiej funkcjonalno¶ci i na razie system nie posiada takich mo¿liwo¶ci. Sorki...

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez sabbatha Poka¿ wiadomo¶æ
mi nie dzialalo zglaszanie zlej recenzji mimo wypelnienia opisu.
Mam Twoje zg³oszenie na li¶cie...
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 14:48   #48
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 12 078
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

a ja pamietam ze o proponowaniu przyjaciolce duzo osob sie wypowiadalo zeby dac taka opcje jak zbieral Zlos propozycje :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 14:50   #49
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 11 395
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez sabbatha Poka¿ wiadomo¶æ
a ja pamietam ze o proponowaniu przyjaciolce duzo osob sie wypowiadalo zeby dac taka opcje jak zbieral Zlos propozycje :P
nic nie s³ysza³am o zbieraniu propozycji
__________________
"Wy macie t± Wasz± solidarno¶æ Wiza¿anek, ¿e dwadzie¶cia lat temu to WY by¶cie obali³y komunizm"
z³ota mêska my¶l
Kasza Manna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 15:49   #50
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomo¶ci: 5 384
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ

[*]Subskrypcja - funkcja pozwalaj±ca ¶ledziæ nowe recenzje wybranego kosmetyku jak te¿ nowe produkty pojawiaj±ce siê w wybranej kategorii.
[*]Ocena recenzji (beta!!!) - mo¿liwo¶æ nagradzania za pe³n± i POMOCN¡ recenzjê jak te¿ dawania minusów za recenzje mêtne i nios±ce ma³± ilo¶æ informacji.
[*]Mo¿liwo¶æ dodawania zdjêæ do recenzji (je¶li kto¶ chce lepiej zobrazowaæ wygl±d szminki lub lakieru do paznokci).[*]Mo¿liwo¶æ masowego usuwania recenzji spamerów.[*]Automatyczne rozpoznawanie spamerskich recenzji z powiadomieniem moderatorów.[*]Mo¿liwo¶æ przyznawania po³owy gwiazdki w ocenie (np. 3,5 gwiazdki)



pozdrawiam
Tomek Z³o¶
dla mnie bomba jesli chodzi o wyszczegolnione podpunkty. szczegolnie ocenianie opinii juz wystawionych, jesli jakas jest warta przeczytania w gaszczu i jest oceniona wystarczy tylko spojrzec

no i subskrypcja cud miod, bo czasem zglosze jakis produkt i pozniej sie zastanawiam co z moim "dzieckiem"
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 16:04   #51
Ovathena
Rozeznanie
 
Avatar Ovathena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 880
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Ogólnie wygl±da ³adnie, ale na razie zauwa¿y³am trzy minusy:
- w wynikach wyszukiwania wola³am gdy by³a pokazana tak¿e ¶rednia ocen, a nie tylko gwiazdki, które s± maluteñkie i nie potrafiê na pierwszy rzut oka oceniæ jak± dany produkt ma ¶redni± ocen, mimo ¿e m³oda jestem i wzrok mam dobry
- gwiazdki w nieintuicyjnej kolorystyce, wcze¶niej siê ³adnie odcina³o, np. je¶li by³y zaznaczone 2 gwiazdki to ¶wieci³y na ¿ó³to, a reszta by³± mocno wyblak³a, a teraz kolory (pomarañcz i szary) s± równie intensywne, co bardzo utrudnia b³yskawiczne odczytanie oceny
- je¶li wy¶wietla mi siê ca³a lista wyników wyszukiwania, to strasznie mnie denerwuje ¿e nie widzê co do jakiej kategorii nale¿y, muszê wchodziæ w ka¿dy produkt i sprawdzaæ
Ten ostatni minus jest zarazem najwiêkszy.
Ovathena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 16:05   #52
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomo¶ci: 5 384
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

a to tak, ten brak ogolny kategorii w wyszukiwaniu jest meczacy
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 18:49   #53
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 10 785
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Z³osiu w panelu nie ma tej opcji z ustawieniem czasu na aktualny (nie kiedy by³o przes³ane zg³oszenie kosmetyku) i jak dodaje co¶ do bazy to nie widaæ tego w nowo¶ciach, dopiero przy wyszukaniu

ps nazwa L'Occitane w panelu tez nie wchodzi, robi siê takie co¶ po zapisaniu zmian "L/'Occitane" i za Chiny nie chce siê to wczytaæ do KWC
__________________


Edytowane przez Mirianka
Czas edycji: 2010-11-04 o 19:54
Mirianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 22:06   #54
iceflower
Przyjació³ka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Po³udnie
Wiadomo¶ci: 16 370
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Czy s± jakie¶ limity dla przyznawania + i - za przydatne recenzje? Przyzna³am 1 czy 2 + dzisiaj a potem przesta³am móc przyznawaæ kolejne + i -, nic siê nie dzia³o.
__________________
nie musimy siê katowaæ
nienormaln± sytuacj±
nauczymy siê kochaæ
przestaniemy siê baæ
¿ycie stanie siê muzyk±
i stanie siê to co ma siê staæ
iceflower jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 00:51   #55
scarface
Raczkowanie
 
Avatar scarface
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 447
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Poka¿ wiadomo¶æ
nic nie s³ysza³am o zbieraniu propozycji
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=354289

Cytat:
Napisane przez Mirianka Poka¿ wiadomo¶æ
Z³osiu w panelu nie ma tej opcji z ustawieniem czasu na aktualny (nie kiedy by³o przes³ane zg³oszenie kosmetyku) i jak dodaje co¶ do bazy to nie widaæ tego w nowo¶ciach, dopiero przy wyszukaniu
wlasnie, pod linkiem
wizaz.pl/kosmetyki/najnowsze.php
od srody nie ma zadnych nowych kosm.

---------- Dopisano o 01:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

jak wyszukac konkretna recenzentke po nicku? wczesniej byla taka opcja, teraz nie moge znalezc
__________________
scarface jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 02:36   #56
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 11 395
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez scarface Poka¿ wiadomo¶æ
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=354289


wlasnie, pod linkiem
wizaz.pl/kosmetyki/najnowsze.php
od srody nie ma zadnych nowych kosm.

---------- Dopisano o 01:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

jak wyszukac konkretna recenzentke po nicku? wczesniej byla taka opcja, teraz nie moge znalezc
eee, w±tek ci±gn±³ siê od roku, my¶la³am, ¿e to by³± jaka¶ konkretna akcja

W wyszukiwarce KWC póki co pokazuje tylko produkty zg³oszone przez wyszukiwan± recenzentkê, wiêc chyba nie o to chodzi . Pozostaje wyszukanie jej normalnie na forum / profil/ recenzje..?
__________________
"Wy macie t± Wasz± solidarno¶æ Wiza¿anek, ¿e dwadzie¶cia lat temu to WY by¶cie obali³y komunizm"
z³ota mêska my¶l
Kasza Manna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 06:28   #57
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez iceflower Poka¿ wiadomo¶æ
Czy s± jakie¶ limity dla przyznawania + i - za przydatne recenzje? Przyzna³am 1 czy 2 + dzisiaj a potem przesta³am móc przyznawaæ kolejne + i -, nic siê nie dzia³o.
1 osoba mo¿e oceniæ recenzjê tylko 1 raz.

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Poka¿ wiadomo¶æ
eee, w±tek ci±gn±³ siê od roku, my¶la³am, ¿e to by³± jaka¶ konkretna akcja

W wyszukiwarce KWC póki co pokazuje tylko produkty zg³oszone przez wyszukiwan± recenzentkê, wiêc chyba nie o to chodzi . Pozostaje wyszukanie jej normalnie na forum / profil/ recenzje..?
Pracujê nad tym.
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 08:42   #58
iceflower
Przyjació³ka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Po³udnie
Wiadomo¶ci: 16 370
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
1 osoba mo¿e oceniæ recenzjê tylko 1 raz.
Ale mi chodzi³o o mo¿liwo¶æ oceny innych recenzji, wystawionych przez innych recenzentów.
__________________
nie musimy siê katowaæ
nienormaln± sytuacj±
nauczymy siê kochaæ
przestaniemy siê baæ
¿ycie stanie siê muzyk±
i stanie siê to co ma siê staæ
iceflower jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 08:48   #59
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez iceflower Poka¿ wiadomo¶æ
Ale mi chodzi³o o mo¿liwo¶æ oceny innych recenzji, wystawionych przez innych recenzentów.
I dok³adnie tak± odpowied¼ dosta³a¶. Mo¿esz oceniæ jedn± recenzjê tylko jeden raz - program nie zapisze drugiej oceny tej samej recenzji.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-11-05 o 08:50
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 09:51   #60
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 641
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
I dok³adnie tak± odpowied¼ dosta³a¶. Mo¿esz oceniæ jedn± recenzjê tylko jeden raz - program nie zapisze drugiej oceny tej samej recenzji.
No w³a¶nie, TEJ SAMEJ. Kole¿ance chodzi³o o to, ¿e przyzna³a plusa u¿ytkowniczce Anna za recenzjê szamponu, nastêpnie chcia³a daæ plus u¿ytkowniczce Basia za recenzjê szminki i nie mog³a (oczywi¶cie przyk³ad jest zmy¶lony).
Black Rainbow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Techniczne forum


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.