depilacja mezczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 23:57   #1
andrzej23o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4

depilacja mezczyzny


Witam.

Jestem mężczyzną, parę lat temu, gdy włosy na rękach zaczęły mi rosnąć, goliłem je przez jakiś czas zwykłą maszynką. Myślę, że to jest powodem dlaczego mam teraz takie długie, czarne i gęste włosy. Mam rację, czy wymyślam? (coś w stylu: http://1.bp.blogspot.com/_Qe1wgxDiEd..._Arm.sized.jpg lub http://a1.ec-images.myspacecdn.com/i...02dce771/l.jpg).

Doszedłem do wniosku, że jeśli wydepiluję je woskiem, odrosną one słabsze, jaśniejsze i będze mniej. Czy ktoś potwierdzi moje przypuszczenia, że to mi może pomóc? Widzi ktoś inne rozwiązanie? [b]Zaznaczam, że chciałbym mieć włosy na rękach, ale nie takie jak teraz... Jestem zdecydowany to zrobić, bo strasznie źle się z tym czuję, pomimo tego że próbowałem to olewać. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.


Pozdrawiam
andrzej23o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 13:19   #2
Caranea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: depilacja mezczyzny

Takie włosy na rekach, to chyba rzeczywiscie nie za ciekawa sprawa..
DEpilowanie woskiem pewnie nie sprawi, ze zaczna odrastac jasniejsze i slabsze... Moim zdaniem to mit, przynajmniej z tego co ja zauwazylam. Jedyne w czym by ci to pomoglo, to nie musialbys bys golic rak co dwa dni
Na Twoim miejscu albo bym je wydepilowala jakims laserem, albo zostawila jak sa, chociaz na zdjeciu tej reki z zegarkiem wyglada to troche nie fajnie.
Caranea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 20:34   #3
andrzej23o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja mezczyzny

Cytat:
Napisane przez Caranea Pokaż wiadomość
DEpilowanie woskiem pewnie nie sprawi, ze zaczna odrastac jasniejsze i slabsze... Moim zdaniem to mit, przynajmniej z tego co ja zauwazylam. Jedyne w czym by ci to pomoglo, to nie musialbys bys golic rak co dwa dni
Myślałem, że ciemnie i mocne włosy spodowane były tym, że goliłem je maszynką jakiś czas i możnaby to odwrócić... Mylę się?
andrzej23o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 23:30   #4
andrzej23o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja mezczyzny

Cytat:
DEpilowanie woskiem pewnie nie sprawi, ze zaczna odrastac jasniejsze i slabsze... Moim zdaniem to mit, przynajmniej z tego co ja zauwazylam. Jedyne w czym by ci to pomoglo, to nie musialbys bys golic rak co dwa dni
Pomyślałem, że winą ciemncyh i gęstych włosów jest ich golenie maszynką przez jaki czas i możnaby to odwrócić depilacją jednorazową? Mylę się?
andrzej23o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 04:02   #5
Caranea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: depilacja mezczyzny

Nie wiem jak z wlosami na rekach, ale ja gole nogi maszynka od kilku lat i wciaz wyrastaja takie same.. Tego raczej sie nie zmieni
Caranea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 11:07   #6
andrzej23o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja mezczyzny

no ale właśnie ty je golisz, a nie depilujesz (usuwasz wraz z cebulkami) i dlatego raczej nie widzisz różnicy.

A mi chodzi o depilacje woskiem czyli usuniecie wlosow z cebulka, zeby odrosły słabsze, mniej, krótsze? Może sie ktos wypowie czy ma cos takiego sens?
andrzej23o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 15:01   #7
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: depilacja mezczyzny

Wosk regularnie stosowany osłabi. Laser może trwale usunąć.
Możesz je też usuwać kremem do depilacji.
Goleniem maszynką raczej nie spowodowałeś drastycznego wzmocnienia włosów- ot taka twoja uroda. Włosy mogły ci się wzmocnić , ściemnieć z wiekiem.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 17:45   #8
kredka22
Raczkowanie
 
Avatar kredka22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 105
Dot.: depilacja mezczyzny

Uważam że tego nie zmienisz to jest wina twoich hormonow a nie czy golisz maszynka czy woskiem. A zreszta jestes facetem co innego jakby kobieta miala takie wlosy. Facetom wszystko pasuje
kredka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.