praca w laboratorium w UK - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-03, 11:11   #1
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524

praca w laboratorium w UK


witajcie, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże
otóż, za jakiś rok zamierzam wyjechać do UK, na początek będę szukać pracy jakiejkolwiek, jednakże potem chciałbym pracować w laboratorium, firmie farmaceutycznej itp. Obecnie pracuję w jako laborant(pracownik naukowo-techniczny) na uczeni, jestem po biotechnologii, mam również studia podyplomowe z analityki medycznej. Mój angielski jest taki sobie, ale przez cały rok będę chodzić na kurs.
Czy któraś z Was pracuje w Anglii jako laborantka? Jak się zabrać za poszukiwanie takiej pracy? Czy trzeba chodzić na jakiś specjalistyczny kurs językowy?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje i porady.

Edytowane przez Sybil_
Czas edycji: 2015-10-03 o 11:13
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 11:37   #2
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: praca w laboratorium w UK

Co prawda nie pracuje w farmacji, ale jestem dosc dobrze zorientowana. Wiec tak, o ile nie wymarzylas sobie Londynu, to pracy w laboratoriach farmaceutyczno-chemiczno-środowiskowych jest mnostwo. Rekrutacje sa zwykle kilku etapowe (czesto trzeba cos tam policzyc), zdarzaja sie juz korpo bzdury typu zbuduj miasto albo jak sie zachowasz gdy trafisz na bezludna wyspe i masz tylko kwas solny przy sobie (autentyk).
Co do słownictwa to wszystko co robisz "po polsku" musisz przelozyc na angielski, ale czytanie artykulow specjalistycznych powinno wystarczyc. Jezeli masz doswiadczenie i wyksztalcenie nie szukaj byle jakiej pracy, tylko od razu tam, gdzie faktycznie chcialabys pracowac.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 12:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.