literki w pikselkach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Urodziny Wizaz.pl

Notka

Urodziny Wizaz.pl Urodziny Wizaż.pl, to forum w którym znajdziesz informacje o urodzinowych zabawach i konkursach organizowanych z tej okazji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 11:14   #31
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: literki w pikselkach

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
No dobra, może i część miała inne pytanie - ale czy pośród nas, aktywnych Wizażanek KTÓRAKOLWIEK miała pytanie inne niż o błyszczyk?
Bo na plotkowym też dziewczyny piszą, że miały takie pytanie. Więc coś nie gra.

Również liczę na jakieś wyjaśnienie...
i ja
Wizaz nie ładnie postępuje inne pytanie inne odp. nagrodzone
Liczenie średniej Złosiów nieznanym nikomu sposobem ....
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 12:44   #32
thess
Raczkowanie
 
Avatar thess
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 485
Dot.: literki w pikselkach

wyjaśnienie odnośnie różnych pytań w konkursie MF jest w wątku technicznym:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...79612&posted=1
thess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 13:31   #33
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: literki w pikselkach

A wiadomo kiedy nagrody będą wysyłane?
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 15:37   #34
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: literki w pikselkach

a za konkurs klikaczek dostalyscie juz nagrody???
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 15:51   #35
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: literki w pikselkach

przejrzałam tamten wątek dopiero dziś i poczułam niesmak. Ogromny niesmak.
Wcześniej nie widziałam, dlatego też ustosunkuję się teraz.

Ze sporego grona Wizażanek zrobiono kretynki, które mają przewidzenia, zmęczone oczy, czy cokolwiek tam jeszcze. Złośliwiec powiedział, że to niemożliwe i zamknął wątek, bo dobrego wytłumaczenia nie było i po co dyskutować w ogóle z babami ze zmęczonymi oczami. Niestety nawet najwyżsi tutaj nie mają monopolu na rację i czasem przydałoby się trochę refleksji

Ja również, jak wiele osób miałam ostatniego dnia pytanie o całe hasło, nie o wyraz i do tego pytanie o błyszczyk. Może czasem warto przyznać się do własnego błędu, a nie wpierać, że coś jest niemożliwe, w momencie gdy jak najbardziej tak było. Osób, które to widziały i są pewne na 100% jak było, była masa. Poczułam się urażona. Nie chodziło mi o nic, tylko o wyjaśnienie dlaczego stało się tak, a nie inaczej. Wyjaśnienie, jakie otrzymałyśmy mnie nie zadowoliło, bo było tylko wpieraniem czegoś, chociaż wiem, że prawda była inna. To tak jakby ślepemu wpierać, że widzi, bo to technicznie niemożliwe, żeby nie widział.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 16:02   #36
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: literki w pikselkach

tez mialam pytanie o blyszczyk
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 18:42   #37
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 714
Dot.: literki w pikselkach

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
....Nie chodziło mi o nic, tylko o wyjaśnienie dlaczego stało się tak, a nie inaczej. Wyjaśnienie, jakie otrzymałyśmy mnie nie zadowoliło...
Postaram sie wyjasnic obiektywnie

Przez kilka dni na wizaz byl wstawiony formularz z pytaniem o blyszczyk ktorzy wszyscy widzieli, ostatniego dnia zostal zmieniony na inny bardzo podobny, roznil sie pytaniem - pytanie o kosmetyki.

W siechach internetowych dziala mnustwo serverow posredniczacych takich jak proxy, w3cache maja one miedzy innymi za zadanie przyszpieszac ladowanie stron www, ktore polega na tym, ze jesli jeden uzytkownik korzystajacy z servera w3cache chce sciagnac strone np wizaz.pl to zostaje ona sciagnieta i zaladowana do pamieci servera w3cache, jesli kolejna osoba ktora rowniez korzysta z tego samego servera w3cache chce ogladac ta sama strone wizaz.pl a server juz ja ma w swojej pamieci to nie sciaga jej ponownie tylko pokazuje ja ze swojej pamieci: osobie 2.. i tak osobie 3, osobie 4 .. i kazdej ktora korzysta z tego samego w3cache.
Servery w3cache co jakis czas uaktualniaja dane strony w swojej pamieci, ale zdarza sie, ze potrafia sie tak zapchac, ze maja dosc duze opoznienie w sciaganiu aktualizacji moze to czasem trwac od kilku minut do kilku godzin, rzadko sie to zdarza, ale jednak sie zdarza.

Jesli formularz na stronie zostal zmieniony np o 9.00 rano, a miedzy jakas grupa uzytkownikow trafil sie taki zapchany server ( servery, moze byc ich kilka po drodze) wtedy jakas czesc osob moze widziec "stare dane" a inna czesc uzytkownikow juz "nowe dane".
Ci ktorzy widzieli stary formularz byc moze gdyby poczekali troche zanim go wypelnili i wyslali az "servery posredniczace" uaktualnia sie, zobaczyli by na pewno nowy formularz za jakis czas.

To ze czesc osob widziala stary formularz nie jest wina wizaz, a wina sieci internetowej, byc moze z powodu powidzi, jakas czesc "posredikow" miala problem z komunikacja.

coz, zdarza sie.

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 714 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 19:51   #38
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: literki w pikselkach

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Postaram sie wyjasnic obiektywnie

Przez kilka dni na wizaz byl wstawiony formularz z pytaniem o blyszczyk ktorzy wszyscy widzieli, ostatniego dnia zostal zmieniony na inny bardzo podobny, roznil sie pytaniem - pytanie o kosmetyki.

W siechach internetowych dziala mnustwo serverow posredniczacych takich jak proxy, w3cache maja one miedzy innymi za zadanie przyszpieszac ladowanie stron www, ktore polega na tym, ze jesli jeden uzytkownik korzystajacy z servera w3cache chce sciagnac strone np wizaz.pl to zostaje ona sciagnieta i zaladowana do pamieci servera w3cache, jesli kolejna osoba ktora rowniez korzysta z tego samego servera w3cache chce ogladac ta sama strone wizaz.pl a server juz ja ma w swojej pamieci to nie sciaga jej ponownie tylko pokazuje ja ze swojej pamieci: osobie 2.. i tak osobie 3, osobie 4 .. i kazdej ktora korzysta z tego samego w3cache.
Servery w3cache co jakis czas uaktualniaja dane strony w swojej pamieci, ale zdarza sie, ze potrafia sie tak zapchac, ze maja dosc duze opoznienie w sciaganiu aktualizacji moze to czasem trwac od kilku minut do kilku godzin, rzadko sie to zdarza, ale jednak sie zdarza.

Jesli formularz na stronie zostal zmieniony np o 9.00 rano, a miedzy jakas grupa uzytkownikow trafil sie taki zapchany server ( servery, moze byc ich kilka po drodze) wtedy jakas czesc osob moze widziec "stare dane" a inna czesc uzytkownikow juz "nowe dane".
Ci ktorzy widzieli stary formularz byc moze gdyby poczekali troche zanim go wypelnili i wyslali az "servery posredniczace" uaktualnia sie, zobaczyli by na pewno nowy formularz za jakis czas.

To ze czesc osob widziala stary formularz nie jest wina wizaz, a wina sieci internetowej, byc moze z powodu powidzi, jakas czesc "posredikow" miala problem z komunikacja.

coz, zdarza sie.

aniolek
I to wyjaśnienie do mnie przemawia, a nie jakieś głupie gadanie, że nastąpiły zbiorowe omamy wizażanek. Dziękuję.
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:20   #39
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 714
Dot.: literki w pikselkach

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
... a nie jakieś głupie gadanie, że nastąpiły zbiorowe omamy wizażanek. Dziękuję.
Zło napisal z punktu widzenia servera wizaz i mial racje - formularze nie mogly sie "mieszac" na serwerach wizaz, ma do nich dostep, sprawdzil to i napisal prawde
Wizazanki nie mialay "omamow" widzialy zle formularze i tez mialy racje

i tak powstalo zamieszanie


aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 714 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 09:57   #40
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: literki w pikselkach

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
przejrzałam tamten wątek dopiero dziś i poczułam niesmak. Ogromny niesmak.
Wcześniej nie widziałam, dlatego też ustosunkuję się teraz.

Ze sporego grona Wizażanek zrobiono kretynki, które mają przewidzenia, zmęczone oczy, czy cokolwiek tam jeszcze. Złośliwiec powiedział, że to niemożliwe i zamknął wątek, bo dobrego wytłumaczenia nie było i po co dyskutować w ogóle z babami ze zmęczonymi oczami. Niestety nawet najwyżsi tutaj nie mają monopolu na rację i czasem przydałoby się trochę refleksji

Ja również, jak wiele osób miałam ostatniego dnia pytanie o całe hasło, nie o wyraz i do tego pytanie o błyszczyk. Może czasem warto przyznać się do własnego błędu, a nie wpierać, że coś jest niemożliwe, w momencie gdy jak najbardziej tak było. Osób, które to widziały i są pewne na 100% jak było, była masa. Poczułam się urażona. Nie chodziło mi o nic, tylko o wyjaśnienie dlaczego stało się tak, a nie inaczej. Wyjaśnienie, jakie otrzymałyśmy mnie nie zadowoliło, bo było tylko wpieraniem czegoś, chociaż wiem, że prawda była inna. To tak jakby ślepemu wpierać, że widzi, bo to technicznie niemożliwe, żeby nie widział.
Wypraszam sobie, bo w tamtym wątku byłaś nader często i dziwne, że niesmak powstał po tygodniu na potrzeby podkolorowania wypowiedzi.

W niesmak na pewno jest osobom, które spamowały fora prośbami o kliknięcie w kiepskie prace, produkowały klony idące w setki po to, żeby samą siebie ocenić. To jest dopiero niesmak, a jaka nieuczciwość...

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Znanym doskonale, a nie obejmującym KLONY, jakich niektóre osoby używały do nabijania sobie głosów. Nie obejmującym ruchu z prywatnych wiadomości, którymi notorycznie spamowano wizaż.

Przykre, że ja wiem które i o tym nie napisałem, bo teraz niektóre z nich wykorzystują moją decyzję do tego, żeby się wybielać.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 13:23   #41
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: literki w pikselkach

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Postaram sie wyjasnic obiektywnie

Przez kilka dni na wizaz byl wstawiony formularz z pytaniem o blyszczyk ktorzy wszyscy widzieli, ostatniego dnia zostal zmieniony na inny bardzo podobny, roznil sie pytaniem - pytanie o kosmetyki.

W siechach internetowych dziala mnustwo serverow posredniczacych takich jak proxy, w3cache maja one miedzy innymi za zadanie przyszpieszac ladowanie stron www, ktore polega na tym, ze jesli jeden uzytkownik korzystajacy z servera w3cache chce sciagnac strone np wizaz.pl to zostaje ona sciagnieta i zaladowana do pamieci servera w3cache, jesli kolejna osoba ktora rowniez korzysta z tego samego servera w3cache chce ogladac ta sama strone wizaz.pl a server juz ja ma w swojej pamieci to nie sciaga jej ponownie tylko pokazuje ja ze swojej pamieci: osobie 2.. i tak osobie 3, osobie 4 .. i kazdej ktora korzysta z tego samego w3cache.
Servery w3cache co jakis czas uaktualniaja dane strony w swojej pamieci, ale zdarza sie, ze potrafia sie tak zapchac, ze maja dosc duze opoznienie w sciaganiu aktualizacji moze to czasem trwac od kilku minut do kilku godzin, rzadko sie to zdarza, ale jednak sie zdarza.

Jesli formularz na stronie zostal zmieniony np o 9.00 rano, a miedzy jakas grupa uzytkownikow trafil sie taki zapchany server ( servery, moze byc ich kilka po drodze) wtedy jakas czesc osob moze widziec "stare dane" a inna czesc uzytkownikow juz "nowe dane".
Ci ktorzy widzieli stary formularz byc moze gdyby poczekali troche zanim go wypelnili i wyslali az "servery posredniczace" uaktualnia sie, zobaczyli by na pewno nowy formularz za jakis czas.

To ze czesc osob widziala stary formularz nie jest wina wizaz, a wina sieci internetowej, byc moze z powodu powidzi, jakas czesc "posredikow" miala problem z komunikacja.

coz, zdarza sie.

aniolek
dziękuję za wyczerpujące wyjasnienie

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Zło napisal z punktu widzenia servera wizaz i mial racje - formularze nie mogly sie "mieszac" na serwerach wizaz, ma do nich dostep, sprawdzil to i napisal prawde
Wizazanki nie mialay "omamow" widzialy zle formularze i tez mialy racje

i tak powstalo zamieszanie


aniolek
może i z technicznego punktu widzenia nie mogły, ale się mieszały, a chodzi o to, że Wizażankom nie uwierzono, że faktycznie coś takiego może mieć miejsce.

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Wypraszam sobie, bo w tamtym wątku byłaś nader często i dziwne, że niesmak powstał po tygodniu na potrzeby podkolorowania wypowiedzi.

W niesmak na pewno jest osobom, które spamowały fora prośbami o kliknięcie w kiepskie prace, produkowały klony idące w setki po to, żeby samą siebie ocenić. To jest dopiero niesmak, a jaka nieuczciwość...

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Znanym doskonale, a nie obejmującym KLONY, jakich niektóre osoby używały do nabijania sobie głosów. Nie obejmującym ruchu z prywatnych wiadomości, którymi notorycznie spamowano wizaż.

Przykre, że ja wiem które i o tym nie napisałem, bo teraz niektóre z nich wykorzystują moją decyzję do tego, żeby się wybielać.
Byłam nader często? Nie przypominam sobie. Nie wypowiadałam się w tamtym wątku ani raz, nie kojarzę nawet żebym go przeglądała. Jeśli faktycznie tak było, to widocznie musiałam tylko zajrzeć, bo pamięć u mnie nie szwankuje na tyle, żeby nie potrafić ocenić czy dane treści już widziałam czy nie.
Może myślisz o jakimś innym, ja piszę o drugim wątku dotyczącym zabawy pikselkowej.
__________________


etorebkowy kod się zmył

Edytowane przez gaga87
Czas edycji: 2010-06-16 o 13:27
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 14:09   #42
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: literki w pikselkach

Melduję, że nagrody Max Factor zostały wysłane
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 14:30   #43
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: literki w pikselkach

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
może i z technicznego punktu widzenia nie mogły, ale się mieszały, a chodzi o to, że Wizażankom nie uwierzono, że faktycznie coś takiego może mieć miejsce.
Po konsultacjach z kilkoma innymi specjalistami doszliśmy do wniosku, że niemożliwe jest wymieszanie się danych z 2 oddzielnych formularzy.

Nie wiem, co to oznacza dla osób, które to widziały, ale nie ma to związku z programem ani serwerami wizaz.pl. Wyjaśniałem to jednak już wielokrotnie, widocznie nadal niedostatecznie wiele razy.
Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Byłam nader często? Nie przypominam sobie. Nie wypowiadałam się w tamtym wątku ani raz, nie kojarzę nawet żebym go przeglądała. Jeśli faktycznie tak było, to widocznie musiałam tylko zajrzeć, bo pamięć u mnie nie szwankuje na tyle, żeby nie potrafić ocenić czy dane treści już widziałam czy nie.
Może myślisz o jakimś innym, ja piszę o drugim wątku dotyczącym zabawy pikselkowej.
Widzę Ciebie narzekającą*na nas w wielu wątkach. Możliwe, że zapomniałaś ponarzekać jeszcze w jednym.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 14:55   #44
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: literki w pikselkach

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Po konsultacjach z kilkoma innymi specjalistami doszliśmy do wniosku, że niemożliwe jest wymieszanie się danych z 2 oddzielnych formularzy.

Nie wiem, co to oznacza dla osób, które to widziały, ale nie ma to związku z programem ani serwerami wizaz.pl. Wyjaśniałem to jednak już wielokrotnie, widocznie nadal niedostatecznie wiele razy.
no i ok, ja to cały czas rozumiem - skoro każdą wypowiedź na ten temat uważasz za nierozumienie tematu, to ok - Twoja interpretacja. Teraz tłumaczysz to rzeczowo i nie zarzucasz nikomu omamów, nie można było tak wcześniej? w drugim wątku nie było specjalnych wyjaśnień, a tylko informacja, że to niemożliwe i że problemy ze wzrokiem mamy. A ja nie lubię jak mi ktoś ciemnotę wciska.


Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Widzę Ciebie narzekającą*na nas w wielu wątkach. Możliwe, że zapomniałaś ponarzekać jeszcze w jednym.
Niewykluczone. Niestety nie będę miała możliwości tego nadrobić, bo tamten wątek już zamknięty jest
Z reguły nie narzekam bez powodów.

Ja przepraszam bardzo, ale nie odwracasz przypadkiem kota ogonem? Nie prościej przyznać, że wątki Ci się pomyliły, czy cokolwiek gdy próbowałeś mi wmówić moją obecność na wątku widzianym przeze mnie pierwszy raz, zamiast wypominać mi różne rzeczy?
__________________


etorebkowy kod się zmył

Edytowane przez gaga87
Czas edycji: 2010-06-16 o 14:58
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 15:19   #45
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: literki w pikselkach

gaga wrzuć na luz, takie biadolenie w niczym Ci nie pomoże...było minęło.
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 15:31   #46
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: literki w pikselkach

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
gaga wrzuć na luz, takie biadolenie w niczym Ci nie pomoże...było minęło.
wybacz, jestem wyluzowana. Mam swoje zdanie i je wyrażam, mam do tego prawo. Jeśli uważasz, że biadolę to nie musisz czytać
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 18:13   #47
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 714
Dot.: literki w pikselkach

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
wybacz, jestem wyluzowana. Mam swoje zdanie i je wyrażam, mam do tego prawo. Jeśli uważasz, że biadolę to nie musisz czytać
Ona tez ma takie prawo do wyrazenia swojego zdania i to uczynila

Poza tym Zło nie napisal, ze chodzi o watek na technicznym moze chodzilo mu to ten post:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3272
napisany 2010-06-07

Tak czy inaczej uwazam podobnie jak Wenila.

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 714 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:13   #48
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: literki w pikselkach

aniołek kolejny raz się zgadzamy

Wiesz, mi też nie wyszło w tym konkursie. Nie wiem czy to był mój błąd czy nie, może nie doczytałam do końca, ale miałam pytanie dot. błyszczyka, następnego dnia już wyskoczyło, ze brałam udział w konkursie. Żałowałam bardzo, że tak się stało bo jednak sporo czasu na to poświęciłam szukając tych hasełek, do tego wszystko w biegu bo miałam przygotowania do wesela a i mój wzrok trochę na tym stracił...i nie wyszło.

Tym bardziej, że od samego poczatku miałam trafione podejrzenia co do całości hasła. No ale co to da takie spinanie sie. W sumie to już nawet nie pamietam co tam do wygrania było, nie zależało mi na nagrodzie jakoś szczególnie, ale zabawa była ciekawa. Rewelacyjny pomysł z tymi pikselkami. Długo zastanawiałam sie jak takie cosik technicznie można stworzyć
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 17:42   #49
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: literki w pikselkach

a ja juz dostalam nagrode xD
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 09:55   #50
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: literki w pikselkach

Aniołku Zło odniósł się do mojego postu nr 35, a ja tam z kolei chyba jednoznacznie odniosłam się do zamkniętego już wątku na technicznym. Może faktycznie zaszła pomyłka, ale odwrócenie kota ogonem także

Wenilo Ale wiesz, mnie nie chodzi o to, że straciłam wygraną. Może wbrew pozorom, ale potrafię się pogodzić z przegraną. Na chłopski rozum, jakie są szanse wygranej, podczas gdy jest tylu rywali? Chodziło mi jedynie o sam fakt tego, że już pomimo, że tak się stało (nie z winy Wizaż.pl) nie uszanowano jakby zdania Wizażanek, które wiedzą co widziały, a skwitowano jednoznacznie.

Ale zaraz się pewnie znajdzie ktoś, kto nie zrozumie zamiaru mojej wypowiedzi i potraktuje jako atak czy coś w ten deseń.

Przepraszam, że znów odświeżyłam ten wątek - jak coś zaczynam, to kończę. Nie siedzę na Wizażu 24h/dobę, nie śledzę non stop wszystkich subskrypcji, wątek ten nie jest popularny, dlatego też zdarza mi się trafiać na niego z opóźnieniem i z opóźnieniem, tak jak teraz ustosunkowuję się do Waszych wypowiedzi. Ale już kończę temat.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:24   #51
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: literki w pikselkach

A ja mam pytanie innej natury, w jaki sposób zostaną przysłane nagrody?
Kurierem, pocztą?
Bo już mnie świerzbią ręce na myśl o nowiutkich kosmetykach, które niebawem rozpakuję, na razie cierpliwie czekam. ;>

Co do wątkowego problemu, to ja miałam pytanie o kosmetyki - na szczęście. Też mnie to zaciekawiło, ale Aniołek wszystko pięknie wytłumaczyła.
Nie tym razem, to innym, na Wizażu jest pełno konkursów, na pewno w jakimś uda Wam się jeszcze wygrać.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***

Edytowane przez Avv
Czas edycji: 2010-06-21 o 13:29
Avv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:06   #52
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: literki w pikselkach

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie innej natury, w jaki sposób zostaną przysłane nagrody?
Kurierem, pocztą?
Bo już mnie świerzbią ręce na myśl o nowiutkich kosmetykach, które niebawem rozpakuję, na razie cierpliwie czekam. ;>

Co do wątkowego problemu, to ja miałam pytanie o kosmetyki - na szczęście. Też mnie to zaciekawiło, ale Aniołek wszystko pięknie wytłumaczyła.
Nie tym razem, to innym, na Wizażu jest pełno konkursów, na pewno w jakimś uda Wam się jeszcze wygrać.
z tego co się orientuję, to chyba zwykle Wizaż wysyła nagrody kurierem

EDIT: Przeczytałam na wątku konkursu "Namaluj Złosia", że przyszły nagrody pocztą Więc chyba nie ma reguły i pozostaje Wam czekać
__________________


etorebkowy kod się zmył

Edytowane przez gaga87
Czas edycji: 2010-06-21 o 14:10
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 22:18   #53
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: literki w pikselkach

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
z tego co się orientuję, to chyba zwykle Wizaż wysyła nagrody kurierem

EDIT: Przeczytałam na wątku konkursu "Namaluj Złosia", że przyszły nagrody pocztą Więc chyba nie ma reguły i pozostaje Wam czekać
Dzięki. (;
To jest druga moja taka wygrana w życiu (pierwszą był piórnik Star Chips w wieku 5 lat) i jestem podekscytowana... ;>
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Urodziny Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.