Obwisłe piersi u 20-latki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-14, 23:26   #31
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Obwisłe piersi u 20-latki

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ona ma wg mnie minimum F

Maguda, chodzi o taki miękki, neoprenowy ale przy naprawdę dużym biuście to pełna fiszbina jest konieczna.
Za pełne fiszbiny jednak podziękuję. Wolę zbierać na starość cycki znad kolan niż spać okutana drutami - wystarczą mi tortury, jakie znoszę w ciągu dnia. A są to ciężkie tortury.
Wolałabym żebyśmy jednak przestały wmawiać dziewczynie, że te piersi można jakoś szalenie podnieść - ćwiczeniami, brafittingiem, cudami na kiju. Trochę można. W większości jednak nie można, bo to są piersi w bardzo dużym rozmiarze (nie chcę strzelać, to rzadko działa, ale jednak obstawiam G i w górę), wyglądają na dosyć ciężkie i takie piersi nie będą lewitować. Nigdy. Po prostu nie. Możesz zresztą podeprzeć je od dołu rękoma i zobaczyć, jak absurdalnie daleko w przód musiałyby wystawać, żeby być tak wysoko jak ty chcesz. To jest fizycznie niemożliwe.

Poza tym wszystkim, masz naprawdę fajne, pełne, foremne i jędrne piersi. Nie zwisają, sutki nie dyndają sobie w dół, po prostu duży i krągły, młody biust. Nie wiem na czym się opierasz, wmawiając sobie, że jest obwisły, ale naprawdę, wystarczy zobaczyć parę zdjęć kobiet z dużym biustem i zobaczyć, gdzie są ich piersi - gwarantuję, że nie pod samym gardłem. Np. jak u Sofii Vergary, u której po prostu ten ciężar biustu widać. A i tak gwiazdy przyznają, że w takich kreacjach piersi są wspierane przez porządne staniki i całe tony taśmy klejącej.

Na sam koniec - strona zbierająca zdjęcia piersi z całego świata: o tutaj, klik klik. One się mogą nie podobać. One mogą odbiegać od ogólnie przyjętych norm. Ale cóż - tak wyglądają normalne piersi różnych kobiet, tak mają prawo wyglądać i naprawdę, żadna z tych kobiet nie powinna się czuć szczególnie dziwnie, że takie piersi ma.
Masz fajne piersi. Przestań się zamęczać.
__________________
chase the rain!

Edytowane przez Hanako
Czas edycji: 2016-04-14 o 23:40
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 06:03   #32
koniczyna82
Rozeznanie
 
Avatar koniczyna82
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Obwisłe piersi u 20-latki

Racja, zgadzam się we wszystkim. Piersi są spoko, staniki jakoś bardzo mocno ich nie zmienia. Ale dziewczyna ma 20 lat i warto zacząć o te piersi bać aby zminimalizować przyszłe skutki grawitacji.
koniczyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-15 07:03:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.