Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-30, 08:32   #1951
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Kattarina, jak sprawdza się u Ciebie Joico K-Pak? Masz długie, zdrowe włosy – to tak jak ja Czy na takich zadbanych, zdrowych włosach warto stosować tę serię, Twoim zdaniem? Czy widzisz różnicę, gdy stosujesz K-Pak i kosmetyki z niższej półki cenowej?
I jeszcze jedno pytanie – zastanawiałam się nad zakupem K-Pak Hydratora. Czy ten kosmetyk będzie dobrze działał solo, czy raczej powinnam go stosować razem z innymi produktami z tej serii? Który z kosmetyków Joico poleciłabyś w pierwszej kolejności dla długich, zdrowych włosów?
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 09:58   #1952
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 12:40   #1953
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Kattarina, jak sprawdza się u Ciebie Joico K-Pak? Masz długie, zdrowe włosy – to tak jak ja Czy na takich zadbanych, zdrowych włosach warto stosować tę serię, Twoim zdaniem? Czy widzisz różnicę, gdy stosujesz K-Pak i kosmetyki z niższej półki cenowej?
I jeszcze jedno pytanie – zastanawiałam się nad zakupem K-Pak Hydratora. Czy ten kosmetyk będzie dobrze działał solo, czy raczej powinnam go stosować razem z innymi produktami z tej serii? Który z kosmetyków Joico poleciłabyś w pierwszej kolejności dla długich, zdrowych włosów?
Joico K-Pak sprawdza się u mnie doskonale. paradoksalnie, pomimo że nigdy w życiu nie farbowałam włosów, najlepiej działa u mnie pod-seria Color Therapy, czyli do włosów farbowanych.
imo warto stosować te kosmetyki, bo nawet na zdrowych włosach widzę różnicę. uważam wręcz, że mam piękne włosy właśnie dzięki temu, że używam tak dobrych kosmetyków, bo utrzymanie włosów do pasa w doskonalej kondycji, przez ponad 25 lat, nie udałoby mi się tylko przez unikanie szkodliwych czynników. odpowiednia pielęgnacja to podstawa- wolę zapobiegać uszkodzeniom, niż później walczyć z ich skutkami. po prostu nie stosuję tych 'silnie dzialajacych' masek tak czesto, jak ktoś z bardzo zniszczonymi włosami.

przynajmniej od 15 lat używam tylko produktów profesjonalnych, (lub marek typowo eco), więc nie porównam z obecnymi kosmetykami "sklepowymi", ale mogę śmiało napisać, że Joico wyróżniają się pozytywnie nawet na tle innych marek fryzjerskich.
jeden warunek- dobrać odpowiednie produkty. mnie najlepiej służy K-Pak Color Therapy, pomimo że, jak pisałam, włosów nie farbuję. natomiast seria przeznaczona do włosów delikatnych, czyli teoretycznie do takich, jak moje, nie robiła zupelnie nic, tzn. nie upiększała w spektakularny sposób, jak Color Therapy to robi.

odnośnie Hydratora, działa nawet bez reszty produktów z serii. oczywiście, wszystko zależy od stanu włosów, ale tak ogólnie, Hydrator jest na tyle dobrym kosmetykiem, że zauważalnie kondycjonuje włosy nawet użyty z prostym szamponem oczyszczającym.
przez lata właśnie Hydrator był moją ulubioną 'maską' z Joico, ale niedawno odkryłam i teraz uwielbiam Luster Lock Treatment i ten produkt polecam, nie tylko na początek, ale na stałe.
żeby polecić coś wiecej, potrzebuję więcej danych odnośnie konkretnych włosów.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 15:58   #1954
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Kattarina, dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź

Jeśli chodzi o moje włosy: długie prawie do pasa (byłyby do pasa, gdyby mąż nie ciachnął 11 cm zamiast 3 ); niefarbowane, średni blond. Moje włosy są naturalnie proste, schną same lub lekko je podsuszam chłodnym nawiewem.
Jeśli chodzi o pielęgnację, to nie mogę się równać z Tobą, bo dopiero od 2013 r. naprawdę dbam o włosy (maski, odżywki, oleje). Wcześniej to był tylko szampon
Muszę powiedzieć, że po tych kilku latach moje włosy są naprawdę w bardzo dobrej kondycji. Jedyne co, to już nie odzyskałam tej objętości, którą miałam jako dziecko i nastolatka. Myślę, że ze średnioporowatych stały się niskoporowate: są śliskie, gładkie, lejące, ładnie odbijają światło... ale zawsze kusi mnie sprawdzenie, czy można z nich wycisnąć coś więcej
Kosmetyki profesjonalne do tanich nie należą, ale jeśli robią coś więcej niż te drogeryjne, to myślę, że warto zainwestować trochę więcej i zrobić coś extra dla swoich włosów.
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 18:38   #1955
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cat Lover, z opisu wynika, że mamy bardzo podobny typ włosów. jeśli miałabym doradzić konkretnie jeden produkt na spróbowanie, czy warto w ogóle kupować te drogie kosmetyki, to poleciłabym właśnie małą tubkę Joico Luster Lock 50ml, (taką jak na moim zdjęciu). nie wiem, jak cenowo wychodzą w Polsce, ale mnie opłaca sie je kupować, bo jedna wystarcza na 3 aplikacje.
jeśli nie Luster L., to jako następny polecam Hydrator, też w tej 50ml tubce, na początek. wiem, że nie opłaca się w przeliczeniu na 1 ml, ale summa summarum wychodzi taniej, niż zainwestowanie w produkt o regularnej wielkości, gdyby miał się on okazać niewypałem. to tak, jak próbka-odlewka perfum, przed zakupem dużego, drogiego flakonu
wiem, ze Joico ma też szampony i odżywki KPak w 50ml buteleczkach- idealne na wypróbowanie czy w ogóle odpowiadają konkretnym włosom. 300ml szampon zużywam w ok rok, na zmianę z innymi, więc takie 50ml wystarczyłoby mi na 10-12 myć.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 20:48   #1956
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Rzeczywiście, lepiej na początek zainwestować w mniejszą pojemność. Dzięki za podpowiedzi
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 16:33   #1957
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Treść usunięta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P_20200115_172041_LL.jpg (100,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P_20200115_172144.jpg (65,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P_20190608_164451_LL.jpg (605,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P_20200115_171810_LL.jpg (112,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P_20200115_171844_LL.jpg (120,1 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2020-01-15 o 17:16
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-15 17:33:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.