Panny Młode 2020 cz. II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-26, 16:50   #1381
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
A wasi świadkowie to single?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedno tak , drugie nie. No i klops.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 17:01   #1382
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi dotyczące obrączek, uspokoiłyście mnie



Może rose gold?


Widzę, że jest poruszyłyście temat świadków. Ja na świadkową wybrałam swoją przyjaciółkę i jedyny problem między nami jaki wynikną to jej osoba towarzysząca. Początkowo mówiliśmy, że wolelibyśmy, żeby nasi świadkowie nie brali osób towarzyszących na co przystali. Po czym po 3 miesiącach napisała do mnie moja świadkowa z wyrzutem, że zmuszam ją do spędzania czasu ze świadkiem TŻ'ta i że ona chce wziąć osobę towarzyszącą Przystaliśmy na to i poprosiliśmy drugiego świadka, żeby też znalazł sobie kogoś do towarzystwa.
Zrobiło mi się, jednak przykro, bo na początku nie miała z tym żadnego problemu, a potem stwierdziła, że chciałam, żeby się źle bawiła na moim ślubie


Dziewczyny, powiedziecie co sądzicie o takim dużym podświetlanym napisie LOVE lub MIŁOŚĆ na zewnątrz przed salą weselną? Zamówiłam ten napis dobre pół roku temu i napisał teraz do mnie podwykonawca czy potwierdzam termin, a mnie dopadły wątpliwości, bo już sama nie wiem czy chce ten napis.
Może sobie kogoś znalazła i chciałabym z nim pójść na Twoje wesele ?

My będziemy mieć napis Miłość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 17:08   #1383
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Może sobie kogoś znalazła i chciałabym z nim pójść na Twoje wesele ?

My będziemy mieć napis Miłość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nie znalazła, powiedziała, że nawet nie wie kogo weźmie
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 17:16   #1384
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Hm... Mnie, kiedyś te napisy się podobały. Troche mi się przejadły po takiej ilości wesel, na których je widziałam. Osobiście nie biorę, ale jeśli Tobie się to podoba? Czemu nie. Ładnie to wygaldw na zdjęciach. Ale chyba polska wersja bardziej mi się podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 17:24   #1385
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mi się te napisy nie podobają.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 17:26   #1386
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi dotyczące obrączek, uspokoiłyście mnie



Może rose gold?


Widzę, że jest poruszyłyście temat świadków. Ja na świadkową wybrałam swoją przyjaciółkę i jedyny problem między nami jaki wynikną to jej osoba towarzysząca. Początkowo mówiliśmy, że wolelibyśmy, żeby nasi świadkowie nie brali osób towarzyszących na co przystali. Po czym po 3 miesiącach napisała do mnie moja świadkowa z wyrzutem, że zmuszam ją do spędzania czasu ze świadkiem TŻ'ta i że ona chce wziąć osobę towarzyszącą Przystaliśmy na to i poprosiliśmy drugiego świadka, żeby też znalazł sobie kogoś do towarzystwa.
Zrobiło mi się, jednak przykro, bo na początku nie miała z tym żadnego problemu, a potem stwierdziła, że chciałam, żeby się źle bawiła na moim ślubie


Dziewczyny, powiedziecie co sądzicie o takim dużym podświetlanym napisie LOVE lub MIŁOŚĆ na zewnątrz przed salą weselną? Zamówiłam ten napis dobre pół roku temu i napisał teraz do mnie podwykonawca czy potwierdzam termin, a mnie dopadły wątpliwości, bo już sama nie wiem czy chce ten napis.
Ale nie do końca rozumiem, czemu nie chcieliście, żeby przyszli z osobami towarzyszącymi? Może dziewczyna w pierwszym odruchu się zgodziła, a potem uprzytomniła sobie, że może nie przypadną sobie do gustu ze świadkiem i będzie się źle bawić.

Mi się te napisy nie podobają, a to chyba przez "opatrzenie". Jeśli się zdecydujesz, to proponuję w polskiej wersji językowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 17:32   #1387
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja szczerze mówiąc też nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mnie zaprosił bez osoby towarzyszącej. Może dlatego, że nigdy nie miałam takiej sytuacji. Odkąd mam 18 lat nikt nie pytał, czy kogoś mam. Po prostu zaproszenie było z osobą i już. (:
Z drugiej strony. Ty zapytałaś ja wcześniej o zdanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-26, 17:41   #1388
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja zapraszam bez OT (tylko małżonkowie razem), ale ja mam tylko obiad dla najbliższych, i nie uważam, żeby 18 letni kuzyn mojego tz musiał KONIECZNIE zjeść zupę i kotleta obok swojej dziewczyny.
Natomiast gdybym robiła wesele czy przyjęcie z tańcami, to bym zapraszała OT.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 17:56   #1389
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja zapraszam bez OT (tylko małżonkowie razem), ale ja mam tylko obiad dla najbliższych, i nie uważam, żeby 18 letni kuzyn mojego tz musiał KONIECZNIE zjeść zupę i kotleta obok swojej dziewczyny.
Natomiast gdybym robiła wesele czy przyjęcie z tańcami, to bym zapraszała OT.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
No to też racja. Wszystko zależy, czy to przyjecie czy obiad.
Jeśli obiad to uzasadnione. (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 17:56   #1390
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

W sumie niezbyt fajnie się zachowała, mogła od razu powiedzieć, że wolała by mieć OT.
A tylko świadków zapraszacie bez OT? Bo w sumie to co ona ma potem robić, bawić się głównie ze świadkiem? Poznali już się? Bo co jak sobie w ogóle nie przypadną do gustu?
Co innego jak będzie mnóstwo innych singli ale jak każdy będzie z OT poza świadkami to trochę lipa. No ale to tylko moje zdanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 18:14   #1391
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedziecie co sądzicie o takim dużym podświetlanym napisie LOVE lub MIŁOŚĆ na zewnątrz przed salą weselną? Zamówiłam ten napis dobre pół roku temu i napisał teraz do mnie podwykonawca czy potwierdzam termin, a mnie dopadły wątpliwości, bo już sama nie wiem czy chce ten napis.
Mnie osobiście się nie podobają Poza tym- zrobiły się już trochę oklepane.
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-26, 18:29   #1392
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Nie, nie znalazła, powiedziała, że nawet nie wie kogo weźmie
To nie rozumiem jej toku rozumowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Hm... Mnie, kiedyś te napisy się podobały. Troche mi się przejadły po takiej ilości wesel, na których je widziałam. Osobiście nie biorę, ale jeśli Tobie się to podoba? Czemu nie. Ładnie to wygaldw na zdjęciach. Ale chyba polska wersja bardziej mi się podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My decydujemy się na napis Miłość właśnie, chcieliśmy nasze imiona ale Aleksandra & Piotr trochę za długo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 18:32   #1393
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Może srebro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie to mi bardzo chodzi po głowie. A najlepiej tak jak najbardziej srebrny czy połyskujący materiał po prostu. Kurcze, tylko najchętniej chciałabym go zobaczyć na żywo, zanim się zgodzę ciekawe, czy by było to możliwe...
Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Nie pamiętam czy już było, które z Was decydują się na winetki a które tylko na numerację stołów? Macie jakiś system jak usadowić gości?
Jak planujecie Wasz stół? Będziecie siedzieć obok rodziców, świadków a może tylko sami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My przy stole ze świadkami i ich OT. Czyli 6 osób przy stoliku.
Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o takich pudełkach na podziękowania dla gości. ofc wypełnionych cukierkami?

Jaki to bedzie styl? boho, glamur, rustykalny, srustykalny? Jaki to?
Ładne. W sumie trudno powiedzieć, jaki styl. I boho i glamour jednocześnie jak dla mnie
Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
To prawda


Dla mnie nie jest bazarowo

U mnie winietki i będziemy siedzieć ze świadkami i ich osobami towarzyszącymi
Dzięki za opinie
Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi dotyczące obrączek, uspokoiłyście mnie



Może rose gold?


Widzę, że jest poruszyłyście temat świadków. Ja na świadkową wybrałam swoją przyjaciółkę i jedyny problem między nami jaki wynikną to jej osoba towarzysząca. Początkowo mówiliśmy, że wolelibyśmy, żeby nasi świadkowie nie brali osób towarzyszących na co przystali. Po czym po 3 miesiącach napisała do mnie moja świadkowa z wyrzutem, że zmuszam ją do spędzania czasu ze świadkiem TŻ'ta i że ona chce wziąć osobę towarzyszącą Przystaliśmy na to i poprosiliśmy drugiego świadka, żeby też znalazł sobie kogoś do towarzystwa.
Zrobiło mi się, jednak przykro, bo na początku nie miała z tym żadnego problemu, a potem stwierdziła, że chciałam, żeby się źle bawiła na moim ślubie


Dziewczyny, powiedziecie co sądzicie o takim dużym podświetlanym napisie LOVE lub MIŁOŚĆ na zewnątrz przed salą weselną? Zamówiłam ten napis dobre pół roku temu i napisał teraz do mnie podwykonawca czy potwierdzam termin, a mnie dopadły wątpliwości, bo już sama nie wiem czy chce ten napis.
Lepiej nic różowego pod szyją, bo mam cerę naczynkowa, nie chce tej czerwieni jakkolwiek podkreślać.

Nam po długim czasie spedzonym u jubilera najbardziej spodobały się obrączki tytanowe i takie weźmiemy. Wytrzymałe, nierysujace się, tanie, trochę inne od klasycznych. Minus - brak możliwości zmiany rozmiaru. Ale uznaliśmy, że są tak tanie, że kupimy sobie ewentualnie drugi zestaw na zimę (teraz trochę większe na okres letni).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 19:07   #1394
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Zgłosiłam reklamację od razu po tym jak przyszły zaproszenia. Zobaczymy jak zareagują. Już mnie tam znają, bo kilkakrotnie tam pisałam po tym jak przekroczyli czas realizacji (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby uznali!
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
U nas tylko my + świadkowie

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
U nas też + OT świadków
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mi się te napisy nie podobają.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Też mnie nie kręcą te napisy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 19:46   #1395
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
To jej napisz, że liczyłaś na jej pomoc, ale ze względu na to, że widocznie zbytnią ją obciążasz, to nie będziesz jej kłopotać.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Napisałam jej wtedy coś takiego: Hej. tak się od jakiegoś czasu zastanawiam, czy Ty w ogóle chcesz byc moja świadkowa, bo jak przychodzi co do czego to wydaje mi się, że jest to dla Ciebie uciążliwe i Cię męczę. A ja chciałbym mieć przy sobie świadkowa która będzie dla mnie wsparciem i będę mogła na niej polegać w trakcie przygotowań jak i w dniu ślubu i że nie będę się czuła zawiedziona. A Ty teraz masz swoje życie na głowie, nowego partnera, inne potrzeby. Bardzo nam będzie miło gościć Cię/ Was na Naszym ślubie i weselu, ale nie chce Ci zaprzątać głowy. Jeżeli, masz jakieś obawy i wątpliwości, co do bycia moją świadkowa, to pisz śmiało, ja się nie obraże,a każdy będzie miał spokój psychiczny.

A ona odpisała na to, że bardzo chcę być moją świadkowa.... trzeba się spotkać i pogadać, a nie przez internet. A jak się spotkalysmy to, za bardzo nie chciała gadać o sukni i slubie.


Wiec nie wiem co więcej jej powiedzieć..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Spontanicznie przymierzałam dziś taką sukienkę. I tak czuję, że to mój krój, oczy cały czas mi do niej uciekały, wszystko jest w niej super prócz złotej koronki. Martwię się, czy nie za bazarowo czy sztucznie. Kolor można zmienić, ale na jaki?

Proszę, wyraźcie swoje zdanie o niej, bo ja już nie wiem...Załącznik 7705294Załącznik 7705295

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Hm... A kim ona właściwie dla Ciebie jest? To rodzina, przyjaciółka?
Dla mnie to mega przykre zachowanie. Gdybym miała kogoś lepszego na jej miejsce to chyba bym naprawdę zmieniła, ale myślę, że to mega odważna decyzja mimo wszystko...
Słyszałam o znajomychx którzy wzięli świadków którzy zaraz po oczepinach powiedzieli, że idą spać, bo są zmęczeni... Nie wyobrażam sobie czegoś takiego. U mnie była taka sytuacja. Nie mogę powiedzieć że jego brat był mało społeczny, ale jak dla mnie nie pasował do tej roli. W końcu TŻ wziął swojego przyjaciela. Ja go po prostu uwielbiam. Jego żona też jest moja przyjaciółka, więc też będzie blisko mnie. Nie jest moja świadkowa, ale cieszę się, że będe otoczona w tym dniu ludźmi, którzy naprawdę są dla mnie dobrzy Sukienkę na świadkowa chciałabym chyba długa albo taka midi. Tak naprawdę zobaczę w czym mi dobrze. Dostałam wytyczne jakich kolorów mieć nie mogę haha.
No właśnie. Jak to jest z targami. Serio można dorwac tam takie dobre zniżki? Nigdy nie byłam, mamy wwsyatko praktycznie poza jakimiś akcesoriami i obrączkami. Zastanawiam się czy warto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkę.. jest moja koleżanka z byłej pracy i dość tak utrzymujemy kontakt, ale odkąd zmieniła partnera to jest słabo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 19:48   #1396
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ale nie do końca rozumiem, czemu nie chcieliście, żeby przyszli z osobami towarzyszącymi? Może dziewczyna w pierwszym odruchu się zgodziła, a potem uprzytomniła sobie, że może nie przypadną sobie do gustu ze świadkiem i będzie się źle bawić.

Mi się te napisy nie podobają, a to chyba przez "opatrzenie". Jeśli się zdecydujesz, to proponuję w polskiej wersji językowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to chodzi, że jeszcze zanim poprosiłam ją o świadkowanie to mi mówiła, że boi się, że nie będzie miała z kim pójść. Dodatkowo świadek ze strony TŻ też nie ma stałej partnerki, więc wydawało nam się w porządku zaprosić ich bez partnerów.
Przyznam też szczerze, że jeśli mieliby wziąć na swoje OT jakieś przypadkowe osoby to dość niezręcznie bym się czuła siedzą na swoim weselu przy stole razem z osobami, które widzę pierwszy raz w życiu.

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
W sumie niezbyt fajnie się zachowała, mogła od razu powiedzieć, że wolała by mieć OT.
A tylko świadków zapraszacie bez OT? Bo w sumie to co ona ma potem robić, bawić się głównie ze świadkiem? Poznali już się? Bo co jak sobie w ogóle nie przypadną do gustu?
Co innego jak będzie mnóstwo innych singli ale jak każdy będzie z OT poza świadkami to trochę lipa. No ale to tylko moje zdanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znają się i początkowo zarówno ona jak i on powiedzieli, że nie mają żadnego problemu, żeby świadkować razem, dlatego też zdziwiła mnie jej nagła zmiana zdania.

Edytowane przez SorbetMalinowy
Czas edycji: 2020-01-26 o 19:49
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 19:49   #1397
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Wczoraj odebrałam zaproszenia i trocue się zdenerwowałam. Zamawiałam dwie tury. Jedne zaproszenia były papierowe dla wwsystskich godci i te są świetne i wsusysko z nimi gra, oprócz tego zamówiłam kilka zaproszeń na drewnianych tabliczkach. Takie dla najbliższej rodziny. Gdy dostałam próbki to do nich były takie śliczne koperty z nadrukowanym serduszkiem. Tworzylo to super duet.
Wyobraźcie sobie, że zamówiłam to 18 listopada. I przez ich opóźnienie otrzymałam to dopiero wczoraj. I otwieram a tam połowa takich najzwyklejszych kopert a reszta z serduszkiem.
Wiem, że to może tylko koperty, ale zdenerwowałam się, bo nie po to czekałam aż trzy miesiące, a po drugie daje to w najbliższej rodzinie. Chciałabym, żeby to było spójne. Szczególnie, że płaciłam za to sporo pieniędzy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pisz do nich reklamacje. Mnie od razu dosłali poprawione rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 19:51   #1398
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Napisałam jej wtedy coś takiego: Hej. tak się od jakiegoś czasu zastanawiam, czy Ty w ogóle chcesz byc moja świadkowa, bo jak przychodzi co do czego to wydaje mi się, że jest to dla Ciebie uciążliwe i Cię męczę. A ja chciałbym mieć przy sobie świadkowa która będzie dla mnie wsparciem i będę mogła na niej polegać w trakcie przygotowań jak i w dniu ślubu i że nie będę się czuła zawiedziona. A Ty teraz masz swoje życie na głowie, nowego partnera, inne potrzeby. Bardzo nam będzie miło gościć Cię/ Was na Naszym ślubie i weselu, ale nie chce Ci zaprzątać głowy. Jeżeli, masz jakieś obawy i wątpliwości, co do bycia moją świadkowa, to pisz śmiało, ja się nie obraże,a każdy będzie miał spokój psychiczny.

A ona odpisała na to, że bardzo chcę być moją świadkowa.... trzeba się spotkać i pogadać, a nie przez internet. A jak się spotkalysmy to, za bardzo nie chciała gadać o sukni i slubie.


Wiec nie wiem co więcej jej powiedzieć..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Piękna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

pinkę.. jest moja koleżanka z byłej pracy i dość tak utrzymujemy kontakt, ale odkąd zmieniła partnera to jest słabo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo fajnie to napisałaś.
Ja bym napisała, że ok, skoro chcesz, to dnia X idziemy mierzyć sukienkę. Jak napisze, że nie moze/nie ma czasu, to napisz jej, że w takim razie ci przykro, ale sukienkę musisz kupić i liczyłaś na wsparcie, będzie mile widzianym gościem na weselu, ale o swiadkowanie poprosisz siostrę (na przykład).
Bez przesady, przecież nie wymagasz od niej wylotu do innego kraju, tylko poświęcenia jednego dnia na szukanie sukni ślubnej.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 19:54   #1399
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Jestem wkurzona. Mój brat ponad trzy miesiące temu wpisał w pracy prośbę grafikową na 29 lutego. Wczoraj dostał grafik i... Ma rozpisaną zmianę, od 14 do samego wieczora. Ślub na 13:30. Świadka zmieniać nie planuję, więc oby ten tępy buc (serio tępy buc, z wielu powodów) zwany jego kierownikiem nie robił problemów ze zmianą grafiku
theali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-26, 19:54   #1400
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja chciałam muślinowy dół, ale wyglądałam jak w prześcieradle... Więc będzie tiul.

Co do świadkowania, to chyba zdecyduję się na świadka, ale też jeszcze nie podjęłam decyzji...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muślinowe doły też nie dla mnie. Początkowo chciałam muślinową z rozcięciem na nogę, ale za długa w takich jestem.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Sukienkę na świadkowa chciałabym chyba długa albo taka midi. Tak naprawdę zobaczę w czym mi dobrze. Dostałam wytyczne jakich kolorów mieć nie mogę haha.
No właśnie. Jak to jest z targami. Serio można dorwac tam takie dobre zniżki? Nigdy nie byłam, mamy wwsyatko praktycznie poza jakimiś akcesoriami i obrączkami. Zastanawiam się czy warto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja myśle nad dłgugą z rozcięciem na nogę, ale na razie nie znalazłam nic ciekawego.
Co do targów, to byłam w zeszłym roku przelotem i widziałam, że n rózne rzeczy są zniżki. Zorientowałam się jakie są ceny obrączek w salonach i u lokalnych jubilerów, jeśli na targach bedą lepsze to zamówie.
Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Nie pamiętam czy już było, które z Was decydują się na winetki a które tylko na numerację stołów? Macie jakiś system jak usadowić gości?
Jak planujecie Wasz stół? Będziecie siedzieć obok rodziców, świadków a może tylko sami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na pewno winietki i plan stołów.
Na sali mam mogę mieć stoły okrągłe i/lub prostokątne. decydyje jakie bedzie ustawienie jak nam goście przybycie potwierdzą.
Ja bym chciała siedzieć przy długim stole ze znajomymi
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 20:01   #1401
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie to napisałaś.
Ja bym napisała, że ok, skoro chcesz, to dnia X idziemy mierzyć sukienkę. Jak napisze, że nie moze/nie ma czasu, to napisz jej, że w takim razie ci przykro, ale sukienkę musisz kupić i liczyłaś na wsparcie, będzie mile widzianym gościem na weselu, ale o swiadkowanie poprosisz siostrę (na przykład).
Bez przesady, przecież nie wymagasz od niej wylotu do innego kraju, tylko poświęcenia jednego dnia na szukanie sukni ślubnej.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Zła jestem na nią ogólnie. Jeżdżę sama mierze suknie i jak jej wysyłam to nic jej się nie podoba lub pisze możesz mieć coś lepszego.


Zapisaliśmy się na kurs tańca, trochę już próbujemy w domu, bo mój M średnio tańczący .

Szukam pudełka na koperty i obrączki i zastanawiam się nad zamówieniem zawiadomienia dla dziewczyn z pracy 4 dziewczyny plus 2 szefowe bo wszystkich nie zaproszę (w tym dniu pracujemy)

Obrączki na wiosnę kupimy


I zadzwonić do krawcowej umówić M na szycie garnituru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 22:00   #1402
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My też chwilę myśleliśmy o kursie tańca, ale potem daliśmy sobie spokój.
Próbowaliśmy razem w domu, ale nam chyba lepiej idzie pt taki zwykły taniec tuptaniec spontanicznie niż jak mamy mieć wyuczone kroki, ale jeśli pary mają taki dryg do tańca, mają jakiś układ no to super. Zawsze mi się to podobało, ale realnie. Nie dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 22:21   #1403
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Właśnie to mi bardzo chodzi po głowie. A najlepiej tak jak najbardziej srebrny czy połyskujący materiał po prostu. Kurcze, tylko najchętniej chciałabym go zobaczyć na żywo, zanim się zgodzę ciekawe, czy by było to możliwe...My przy stole ze świadkami i ich OT. Czyli 6 osób przy stoliku.Ładne. W sumie trudno powiedzieć, jaki styl. I boho i glamour jednocześnie jak dla mnie Dzięki za opinie Lepiej nic różowego pod szyją, bo mam cerę naczynkowa, nie chce tej czerwieni jakkolwiek podkreślać.

Nam po długim czasie spedzonym u jubilera najbardziej spodobały się obrączki tytanowe i takie weźmiemy. Wytrzymałe, nierysujace się, tanie, trochę inne od klasycznych. Minus - brak możliwości zmiany rozmiaru. Ale uznaliśmy, że są tak tanie, że kupimy sobie ewentualnie drugi zestaw na zimę (teraz trochę większe na okres letni).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A zobacz właśnie rzuciła mi się w oczy reklama jakiegoś fotografa i tutaj dziewczyna ma połączenie ze srebrem. Moim zdaniem super to wygląda Screenshot_20200126_231928_com.facebook.katana.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 03:59   #1404
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
A zobacz właśnie rzuciła mi się w oczy reklama jakiegoś fotografa i tutaj dziewczyna ma połączenie ze srebrem. Moim zdaniem super to wygląda Załącznik 7705436

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A rzeczywiście bardzo elegancko Dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 06:49   #1405
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
My też chwilę myśleliśmy o kursie tańca, ale potem daliśmy sobie spokój.
Próbowaliśmy razem w domu, ale nam chyba lepiej idzie pt taki zwykły taniec tuptaniec spontanicznie niż jak mamy mieć wyuczone kroki, ale jeśli pary mają taki dryg do tańca, mają jakiś układ no to super. Zawsze mi się to podobało, ale realnie. Nie dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My idziemy na użytkowy taniec. Żadna nauka pierwszego tańca, bo wiem że ani Ja, ani mój Mąż nie ogarniemy ze stresu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 07:08   #1406
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
My idziemy na użytkowy taniec. Żadna nauka pierwszego tańca, bo wiem że ani Ja, ani mój Mąż nie ogarniemy ze stresu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja też bym chciała naukę tańca, a nie robienie układu. Z nas dwojga to ja jestem drewnianą nogą i już się boję, co to będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 08:01   #1407
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My nie idziemy na kurs tańca. Brak na to czasu i szkoda pieniędzy.
Ja mam świetne poczucie rytmu, jakoś pociągnę (już wtedy) męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 08:19   #1408
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My byśmy się chętnie zapisali na naukę tańca, ale nie do ślubu, tylko tak o.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 08:52   #1409
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
My nie idziemy na kurs tańca. Brak na to czasu i szkoda pieniędzy.
Ja mam świetne poczucie rytmu, jakoś pociągnę (już wtedy) męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mąż nie lubi jak ja prowadzę muszę się dostosować do niego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 09:47   #1410
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Odebrałam w piątek mieszkanie po remoncie, poszliśmy w sobotę zacząć je ogarniać do wprowadzenia się i odpadła nam pierwsza płytka w łazience ... zostawili tyle bubli że to ręce opadają no ale przynajmniej będziemy mogli się już tam wprowadzić i już sami będziemy doprowadzać to mieszkanie do jakiegoś sensownego stanu.
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.