Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. V - Strona 19 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2019-07-28, 10:36   #541
sylwia1502
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
P逝kanka tonuj帷a po keratynowym prostowaniu w這s闚?

Hej.

Wczoraj mia豉m zrobiony zabieg keratynowego prostowania w這s闚 keratyn Qod Silver. Wiem, 瞠 przez 48 h nie mog moczy w這s闚, ale czy my郵icie, 瞠 po tym czasie mog豉bym raz na jaki czas zrobi sobie p逝kank, 瞠by wytonowa troch m鎩 blond bez wi瘯szego uszczerbku dla kreatyny?
sylwia1502 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-28, 12:33   #542
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 901
Wpisy w blogu: 1
Dot.: P逝kanka tonuj帷a po keratynowym prostowaniu w這s闚?

Cytat:
Napisane przez sylwia1502 Poka wiadomo嗆
Hej.

Wczoraj mia豉m zrobiony zabieg keratynowego prostowania w這s闚 keratyn Qod Silver. Wiem, 瞠 przez 48 h nie mog moczy w這s闚, ale czy my郵icie, 瞠 po tym czasie mog豉bym raz na jaki czas zrobi sobie p逝kank, 瞠by wytonowa troch m鎩 blond bez wi瘯szego uszczerbku dla kreatyny?
Skoro zalecenie brzmi, 瞠 masz przez 48 godzin nie moczy w這s闚, to jak planujesz zrobi p逝kank bez moczenia ich? Skoro producent daje takie zalecenia, to ja bym si przez te 2 dni przem璚zy豉.

Moje w這sy

Linki w przypadkowych s這wach w moich postach nie pochodz ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wiza. Linki pochodz帷e ode mnie wstawiam pod s這wem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-28, 18:12   #543
Maddis
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 693

Cytat:
Hej.

Ale po 48 h czy ju teraz?
Maddis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-29, 11:10   #544
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 187

Cytat:
Hej.

Dwa dni nie mo瞠sz my ani moczy w這s闚. Natomiast p逝kank, farb zaleca si po dw鏂h tygodniach minimum
yolca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-29, 11:23   #545
Maddis
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 693

Cytat:
Napisane przez yolca Poka wiadomo嗆
Dwa dni nie mo瞠sz my ani moczy w這s闚. Natomiast p逝kank, farb zaleca si po dw鏂h tygodniach minimum
Zale篡 po czym. W instrukcji kativy by這, 瞠 mo積a farbowa prawie zaraz po zabiegu, ale te wlosy mo積a by這 od razu my.
Maddis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-29, 14:38   #546
emila28101987
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 464
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. V

Hej. Czy kt鏎a z Was robi豉 nanoplastie? B璠 robi豉 w pi徠ek ale troch obawiam si efektu. Na filmikach efekt po jest 鈍ietny ale gdzie przeczyta豉m 瞠 w這sy mniej proste ni po keatynie, 瞠 efekt bardziej naturalny, ja jednak lubi bardzo proste w這sy.. Ostatnim razem robi豉m keratyne Inoar, efekt nie by powalaj帷y i trzyma si tylko 2 miesi帷e wi璚 szukam czego innego..
Stary 2019-07-31, 18:24   #547
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 595

Od 10 lat robi encanto. Teraz bylam na rozjasnianiu i w這sy mam strasznie zniszczone w這sy. Fryzjerka powiedzia豉 瞠bym nie robi豉 narazie na ko鎍e keratyny ew na這篡豉 j ale nie prostowala. Niby ona i tak odzywi w這sy. My郵icie, 瞠 to cos pomo瞠 na ich kondycj? Moze ew ja Tylko wysuszy
Stary 2019-08-05, 17:58   #548
Asiuniaaa05
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej. Oko這 7 lat temu robi豉m Encanto samodzielnie w domu. Jednak nie przyk豉da豉m si do tego zbytnio, dlatego te efekt by zerowy. Postanowi豉m spr鏏owa jeszcze raz, tym razem w salonie.. efekt zaraz po byl szalowy. Dzisiaj, po 2 dniach umylam w這sy. Niestety efekt prys naturalne w這sy mam mocno falowane/kr璚one. Po jednym myciu w這sy s lekko falowane, ale na pewno nie nadaj si do chodzenia w rozpusczonych, a g堯wnie to by這 zamys貫m zrobienia zabiegu.. po myciu 豉two si rozczesaly, ale ju podczas suszenia czu豉m, 瞠 nie s ani wybitnie wygladzone, a na pewno nie proste. Nie zale瘸這 mi na tafli, ale teraz zostaje mi tylko albo ich wi您anie do momentu wyplukania si keratyny albo prostowanie po ka盥ym myciu, z czego chcia豉m zrezygnowa robi帷 zabieg... boj si, 瞠 za 2 tygodnie nie b璠 nadawa造 si nawet do zwi您ania i nie prostowania... czy mozna prostowa w這sy po zabiegu, czy trzeba poczeka a kreatyna si wyp逝cze?
Asiuniaaa05 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-08, 13:49   #549
edyta508
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 117
GG do edyta508

Mo積a prostowa

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-12, 19:52   #550
aniabaniaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 946

Witajcie dziewczyny, czy jest mo瞠 w鈔鏚 Was osoba do鈍iadczona w encanto, a jednocze郾ie - pogubiona w aktualnych ofertach? Encanto robi dluuuugo, sama sobie, od ok 8 lat. Widz 瞠 oferta posz豉 mocno do przodu, wyb鏎 preparat闚 jest ogromny, jednak - ci庵le my郵, 瞠 nie dor闚nuje starej recepturze. Szukam czego skutecznego (mam grube, puszace si w這sy), mniej smierdzacego i krotszego ni encanto.

Kto doradzi?
... Nanox?

aniabaniaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-12, 23:47   #551
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 271

Jak dla mnie p鏦i co najlepsz alternatyw jest inoar. Zabieg trwa troch kr鏂ej ni encanto (poniewa u篡wa si tylko szamponu a nast瘼nie preparatu prostujacego i to wszystko) ale niestety 鄉ierdzi tak samo mocno.

Wys豉ne z mojego ANE-LX1 przy u篡ciu Tapatalka
Stary 2019-08-13, 06:24   #552
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Jak dla mnie p鏦i co najlepsz alternatyw jest inoar. Zabieg trwa troch kr鏂ej ni encanto (poniewa u篡wa si tylko szamponu a nast瘼nie preparatu prostujacego i to wszystko) ale niestety 鄉ierdzi tak samo mocno.

Dzieki <3
A robi豉 chocococ? Je郵i tak, by豉 zadowolona?

Pami皻am ze wszystkich poprzednich w徠k闚 Ciebie i Twoje w這sy, masz takie delikatniejsze ni moje :p u mnie chocococo zupe軟ie si nie sprawdzi這.

Stary 2019-08-13, 16:26   #553
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka wiadomo嗆
Dzieki <3

A robi豉 chocococ? Je郵i tak, by豉 zadowolona?

Pami皻am ze wszystkich poprzednich w徠k闚 Ciebie i Twoje w這sy, masz takie delikatniejsze ni moje u mnie chocococo zupe軟ie si nie sprawdzi這.
Mia豉m Coco i niestety by豉m 鈔ednio zadowolona. Efekt u mnie po tym preparacie utrzyma si kr鏂ej ni po encanto

Stary 2019-08-16, 06:53   #554
aniabaniaa
Zakorzenienie

Kupi豉m i nanox i encanto, ale encanto przysz這 szybciej. Nie wytrzyma豉m i wczoraj na這篡豉 keratyne, w豉郾ie robi etap z od篡wka. Wali tak samo jak zawsze

Stary 2019-09-22, 08:51   #555
_kasioor_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cze嗆, prosz Was o pomoc. Wykona豉m zabieg keratynowego prostowania kilka dni temu. Dzi zauwa篡豉m 逝pie co mam robi tzn jakich produkt闚 u篡 by pozby si 逝pie簑??
_kasioor_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-09-22, 09:21   #556
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _kasioor_ Poka wiadomo嗆
Cze嗆, prosz Was o pomoc. Wykona豉m zabieg keratynowego prostowania kilka dni temu. Dzi zauwa篡豉m 逝pie co mam robi tzn jakich produkt闚 u篡 by pozby si 逝pie簑??
Mo瞠 to tylko podra積ienie sk鏎y g這wy po zabiegu. U篡j normalnego szamponu. Je瞠li nie przejdzie dopiero wtedy umyj g這w czym przeciw逝pie穎wym

Stary 2019-09-22, 12:05   #557
ridja devojka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 133

Robi豉m kilka razy prostowanie encanto i nie zniose kolejny raz tego zapachu i pieczenia oczu. No nie dam rady. Kto Ty zabieg pachnie najmniej intensywnie? Jestem gotowa zrezygnowa z super efektu na rzecz komfortu podczas zabiegu.

Stary 2019-09-23, 10:36   #558
AGNIESZKAMAZ
Przyczajenie

cze嗆 dziewczyny, od jakiegos czasu czytam w徠ek dotycz帷y keratynowego prostowania w這s闚. 3 tygodnie temu zdecydowa豉m sie na zabieg w domu, keratyna firmy Cocochoco, u篡wam szamponu i odzywki z firmy Sylveco (Odbudowuj帷y szampon pszeniczno-owsiany oraz Wyg豉dzaj帷a od篡wka do w這s闚) oraz maski ziaja (Intensywnie kondycjonuj帷a maska z keratyn do w這s闚 suchych, szorstkich i bez po造sku) do tego olej na wlosy ze slodkich migda這w i oliwa z oliwek i jak narazie jestem bardzo zadowolona. Duzo sie zaczyta豉m o pielegnacji po i uwazam ze jest znakomita, tu na forum nie zauwazylam aby te produkty byly polecane.

pozdrawiam
AGNIESZKAMAZ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-09-23, 17:52   #559
_kasioor_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Mo瞠 to tylko podra積ienie sk鏎y g這wy po zabiegu. U篡j normalnego szamponu. Je瞠li nie przejdzie dopiero wtedy umyj g這w czym przeciw逝pie穎wym

nie mog u篡wa "normalnych" szampon闚 przeciw逝pie穎wych, bo zniszcz efekt, keratyna szybciej si wyp逝cze co mog zrobi, co zastosowa?
_kasioor_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-09-23, 19:21   #560
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _kasioor_ Poka wiadomo嗆
nie mog u篡wa "normalnych" szampon闚 przeciw逝pie穎wych, bo zniszcz efekt, keratyna szybciej si wyp逝cze co mog zrobi, co zastosowa?
Myj delikatnym szamponem. Spr鏏uj na這篡 glutek lniany albo 瞠l aloesowy na skalp przed myciem. Powinno troch pom鏂. Je瞠li jednak problem b璠zie si utrzymywa d逝窺zy czas i b璠ziesz zmuszona u篡 szamponu przeciw逝pie穎wego po prostu przed myciem na堯 olej lub od篡wk do w這s闚 na d逝go嗆, a szamponem staraj si umy tylko sk鏎 g這wy. Nic z貫go nie powinno si sta

Stary 2019-09-25, 14:37   #561
AGNIESZKAMAZ
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Poka wiadomo嗆
Robi豉m kilka razy prostowanie encanto i nie zniose kolejny raz tego zapachu i pieczenia oczu. No nie dam rady. Kto Ty zabieg pachnie najmniej intensywnie? Jestem gotowa zrezygnowa z super efektu na rzecz komfortu podczas zabiegu.

ja robi豉m cocochoco i w og鏊e nie smierdzia這, nie szczypa這 w oczy, ale innymi nie wiec nie mam porownania. nie bylo opar闚 poczas suszenia i prostowania- by豉m na to wszytsko przygotowana bo duzo czyta豉m o keratynowym prostowaniu w這s闚
AGNIESZKAMAZ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary Wczoraj, 16:40   #562
mala_mi656
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

czesc dziewczyny! Mam nadzieje, ze ktos jeszcze sprawdza to forum i jest w stanie mi pomoc. Mianowicie, jestem po keratynowym odzywianiu wlosow firma GOLDWELL. Jest to moj drugi zabieg keratynowy, tym samym produktem, jednak u innych fryzjerow. Po pierwszym zabiegu fryzjerka polecila mi szampon i odzywke firmy Goldwell, linie zlota z keratyna. Po zabiegu drugim, fryzerka zabronila uzywac tego produktu, wyjasniajac ze moge przeproteinowac wlosy i zalecila szampon i odzywke z linii Goldwell - Just Smooth. Dopiero teraz zaczelam czytac o uzywaniu szamponow bez SLS, SLES, Sodium Chloride i innych pochodnych i zauwazylam, ze wszystkie produkty Goldwella zawieraja je jednak w skladzie. Czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego fryzjerzy, wierze, ze po odpowiednich kursach nadal zachecaja do uzywania takich szamponow?
Po tym zakupilam, dwa inne szampony. Biovax naturalne oleje, ktory w skladzie ma: Aqua, cocamidopropyl betaine, sodium cocoamphoacetate, cocamide dea, SODIUM CHLORIDE, coco-glucoside, acrylates copolymer, argania spinose kernel oil, macadamia integrifolia seed oil, cocos nucifera oil, cocamidopropylamine oxide, dicaprylyl ether, lauryl alcohol, polyquaternium-10, polyquaternium-22, polyquaternium-7, allantoin, glycerin, lawsonia inermis extract, styrene/acrylates copolymer, perfume, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolino ne, benzyl alcohol, citric acid, tetrasodium edta, sodium benzoate, benzoic acid, potassium sorbate, citronellol, CI 19140, CI16255 (za jakiekolwiek bledy w nazwach przepraszam).
Drugi szampon - O'herbal, reklamowany jako bez SLS, SLES, silikonow, parabenow. Sklad: aqua, SODIUM MYRETH SULFATE, cocamidopropyl betaine sodium lauryl glucose carboxylate, lauryl glucoside, olive oil glycereth 8-esters, hydrolized milk protein, cocamide mea, glycereth-2 cocoate, lauryl lactate, humulus lupulus cone extract, polyquaternium 10, disodium edta, citric acid, glycerin, parfum, phenoxyetanol, ethylhexylglycerin, sodium benzoate, potassium sorbate, sorbic acid.

Czy ktorys z tych nadaje sie po keratynie? Co zrobic? umyc szamponami goldwella zalecanymi przez fryzjerke, pomimo tego ze zawieraja SLS i Sodium Chloride? Czy wybrac Biovax lub O'herbal? Bardzo prosze o pomoc.
mala_mi656 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
keratyna, keratynowe prostowanie, piel璕nacja, prostowanie, ratunek, spalone, t逝ste w這sy, w這sy, zniszczone

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-10-13 17:40:44

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.