Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-12, 09:22   #61
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...agus

napisałas o wieku Agusiek, a nie tajemnica jesli zapytam w jakim wieku bylas w ciazy ? jesli zbyt soosbiste nie odpowiadaj [img]icons/icon7.gif[/img] Rudziak ma 28 lat..
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:23   #62
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...wiki

Martusiu- jestes w stanie mi podac nazwe tego Vichy ? Jest w KW ?
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:29   #63
Marta27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 43
GG do Marta27
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...wiki

Oj nie pamiętam nazwy tego kremu Vichy . To było 3 lata temu. Ale postaram się poszukać w internecie i Ci podam.
Marta27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:31   #64
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...wiki

[img]icons/1cmok.gif[/img] dzieki, to przy okazji wikuś , nie rob sobie kłopotu, jak znajdziesz chwilke [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] musiam uciekac [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:35   #65
Marta27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 43
GG do Marta27
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...wiki

http://www.edziecko.pl/alle.phtml?p=cp017
Marta27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:42   #66
Marta27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 43
GG do Marta27
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...wiki

http://skin-care-4u.com/vichy.html
Ten krem Vichy to Anti Stretch Mark Cream , Prevention - Correction , 125 ml
Marta27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:43   #67
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...agus

Oluś to żadna tajemnica [img]icons/icon7.gif[/img]
Pierwszą ciążę przechodziłam mając 22 lata, drugą 28 [img]icons/icon7.gif[/img] czyli tyle co Rudziak. Ale, ale... może to jeszcze zależy od tego, która to jest ciąża?

Cmoczki :
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-12, 10:11   #68
Hana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 111
GG do Hana
Re: Penaten na rozstepy/ciąża.../ola

Olu,
mam nastepujące doświadczenia: smarowałam sie preparatem Vichy i nie byłam z niego zadowolona - miałam poprostu wrażenie niedostatecznej pielęgnacji. Po jakimś czasie zmieniłam na Penaten i oliwke dzieciecą i rzeczywiście są miejsca gdzie rozstępy mnie ominęły. Niestety bioderka traktowane Vichy mają lekkie ślady. Oczywiście nie ma 100 % pewnosci, że to rezultat tego preparatu. Zainteresujcie się produktami Mustella - moja koleżanka (z natury ze skłonnością do rozst.) ma po ciąży naprawdę niezłą skórke. Powtórz Rudziaczkowi, ze systematyczna pielęgnaxcja naprawdę dużo daje, choćby i zwykłą oliwką.
Całuski
Hana
Hana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 10:39   #69
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Re: Penaten na rozstepy/ciąża.../ola

Pirwszych rozstępów dostałam w wieku 21 lat po gwałtownym schudnięciu 4 kilo.Więc w wiek 26 lat jak byłam w ciąży smarowałam się od 3 miesiąca preparatem Vichy.Przez okres ciąży nie dostałam żadnych nowych rozstępów,dopiero po porodzie jak mi biust zrobił się taaaaaki duży pojawiły się na biuście.Także mi on odpowiadał.Aha pilnowałam wagi-12 kg.
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 11:00   #70
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Penaten na rozstepy/ciąża.../ola

a ja troche pesymistycznie zaczne...to wszystko zalezy od naszej skóry i jeśli mamy skłonność do rozstępów,to one i tak się pojawią [img]icons/icon9.gif[/img] mimo,że będziemy stosowac najlepsze środki.jednak absolutnie nie twierdze,że trzeba te wszystkie tubki z kremami wyrzycic do śmieci [img]icons/icon12.gif[/img] pielęgnawac skóre zawsze warto [img]icons/icon7.gif[/img] radziłabym stosowanie tych preparatów od 3 miesiąca,a wszesniej trzeba poprostu bardziej dbac o nawilżenie i ujędrnianie skóry...polecam masaże oliwka i własnie naprzemienne natryski...ale się pomądrzyłam [img]icons/icon12.gif[/img] bo mnie jeszcze ten problem co pawda nie dotyczy,ale tak słyszałam od innych...a co do preparatów do właśnie nawięcej ciężarówek stosuje Penaten i Mustelle.
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 15:52   #71
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: Penaten na rozstepy/ciąża.../ola

Taka jest prawda, że żaden krem niezaleznie od ceny nie zagwarantuje nam braku rozstępów po ciąży. Tak jak pisze Ninah dużo zalezy od kondycji i skłonnosci naszej skóry i tak jak to zauwazyła Agnieszka im jesteśmy starsze tym trudniej z regeneracją organizmu i skóry i łatwiej o rozstępy i ogólnie trudniej dojść do stanu sprzed ciąży, niestety..
Mimo wszystko warto masować ciało i stosować oliwki lub jeśli chcemy kremy na rozstępy, ale pamiętajmy, że nie musi to być koniecznie drogi krem na rozstępy. Lepiej już używać stale tańszej oliwki czy kremu, nie oszczędzając ich, w końcu to aż 9 miesięcy, więc jeśli kogoś nie stać na regularne używanie Vichy czy Musteli naprawdę nie ma czego żałować.
Zgadzam się z Justy, masować i używać kremów można od samego początku, nie trzeba czekać do 3 miesiąca, ważna jest regularność, ważniejszy jest sam masaż, prysznic zimno-ciepły, tak jak to robiła mama Komanki.
Ponieważ to czy pojawią się rozstępy w mniejszym stopniu zalezy od rodzaju stosowanego kremu dlatego mamy tak sprzeczne opinie na temat samych kremów. Ponieważ nie mamy możliwości by stwierdzić co by było gdybym nie używała żadnego kremu i nie masowała ciała, korzystniej jest pielęgnować i masować, jeśli nawet nie unikniemy rozstępów całkowicie to jest szansa, że będzie ich mniej. Poza tym wszystkie te zabiegi równie dobrze działają na cellulit i na ogólny stan naszej skóry. W rzeczywistości kremy na rozstępy czy na cellulit niewiele się między sobą różnią, czytałam już wypowiedzi osoby, która była zdziwiona, że smarując się kremem na rozstępy i masując ciało zauwazyła zmniejszenei cellulitu, nic w tym dziwnego, masaż kremem pomaga w obu przypadkach..
W przypadku już zaistniałych rozstępów po ciąży nadal warto kontynuować masaż oliwką czy kremem.
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-17, 19:07   #72
KARO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 6
krem,żel, serum na rozstępy

Jak pozbyć się kilkuletnich rozstępów?
Czy kwasy aha a następnie krem na blizny pomoże?
KARO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-17, 22:04   #73
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Rozstępy

Karus, wpisz w wizazowa wyszukiwarke "rozstepy", znajdziesz mnostwo watkow i porad. Warto sie przez to przekopac, bo to jeden z najbardziej "chodliwych" tematow [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-09, 13:29   #74
gosia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 50
GG do gosia27
Ciąża, rozstępy, cellulitis

Co stosować w ciąży do sparowania brzuszka, piersi, itd. ?
Czy to prawda, że nie można używać preparatów z kofeiną?
gosia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-09, 14:51   #75
Buffy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 26
Re: Ciąża, rozstępy, cellulitis

Cześć Gosiu. Co prawda nie jestem w ciąży i nigdy nie byłam, ale wszystkie moje koleżanki są teraz "przy nadziei" - chyba epidemia jakaś [img]icons/icon7.gif[/img] Oczywiście to żart.
Mogę się jednak podzielić ich doświadczeniem - większość z nich smaruje brzuszek oliwką dla dzieci firmy Jonson.
Jeśli chcesz coś bardziej profesjonalnego to wiem, że firma Galenic ma w swojej ofercie krem zapobiegający powstaniu rozstępów specjalnie DLA KOBIET W CIĄŻY - SPECIFIC VERGETURES (dostępny w aptekach)
Poczekaj jeszcze na rady bardziej doświadczonych dziewczyn
Gratuluję i życzę powodzenia !
Buffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-09, 15:00   #76
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Ciąża, rozstępy, cellulitis

Cześć! Ja od czwartego miesiąca ciąży stosowałam oliwkę dla dzieci, bo tak polecił mi mój ginekolog. Powiedział, że nie istnieje żaden cudowny kosmetyk na rozstępy. Jednak stosując oliwkę nie uniknęłam rozstępów i celulitisu.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-09, 19:29   #77
UrszulaCierebiej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5
Re: Ciąża, rozstępy, cellulitis

witaj Gosiu!moja współlokatorka pracuje w aptece i ostatnio przyniosła ulotki kosmetyków z serii Rilastil intensive.Co prawda nie jestem w ciązy ani też nigdy nie byłam lecz mimo to mam drobne rozstępy gdyż w przeciągu roku miałam duże wahania masy ciała.Ze względu na to zainteresowała mnie linia Rilastil Intensive Rozstępy.Istnieje krem i żel na rozstępy.Krem z fizjologicznym pH zapobiega powstawaniu i zmniejsza już istniejące rozstępy brzucha,ud,biustu i bioder.Uelastycznia skórę i łatwo się wchłania.Żel w sumie działa podobnie i sama możesz określić jaka konsystencja bardziej Ci odpowiada.Kosmetyki,które Ci opisałam dostępne są tylko w aptece.POZDRAWIAM! [img]icons/icon7.gif[/img]
UrszulaCierebiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-10, 16:13   #78
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Re: Ciąża, rozstępy, cellulitis

Moja siostra, która jest w ciąży (już niedługo, bo to 9. miesiąc), od czwartego miesiąca smaruje się kremem przeciw powstawaniu rozstępów Mustela. To jest preparat z serii przeznaczonej specjalnie dla kobiet w ciąży i można go kupić w aptekach prowadzących dermokosmetyki. Patrząc na tego królika doświadczalnego, odnoszę wrażenie, że ten krem nadaje skórze niezłą elastyczność, a poza tym ma delikatny słodki zapach i jest przebadany pod kątem bezpieczeństwa. Myślę, że można go polecić.
Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-02, 13:16   #79
ANIA29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 5
Re: ROZSTEPY A LASER !!!!!!!

Jest taki salon kosmtyczny w Wawie nazywa sie Afrodyta mozna bezproblemu w necie znaleźć , zabieg dużo kosztuje okolo 500zł 10 cm kwadratowych , najlepiej tam napisac , ceny mogły ulec zmianie, sama mam rozstępy i sie wsciekam niestety niestać mnie na takie drogie inwenstycje , mieszkam na ślasku , w niedziele słuchalam na PLANECIE o urodzie i nie pamietam dokładnej nazwy i co najgorzej adresu (DR Better??) tak zdaje mi sie i tam tez likwiduja rozstepów a takze ujedrniaja biustu
ANIA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-02, 13:36   #80
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: ROZSTEPY A LASER !!!!!!!

o moj boze ale cena.
To ja bym musiala wziac tak na 20 cm na pupe. to 1000 zlotych. Gdyby jeszcze byla gwarancja ze bede miala po tym pupcie jak niemowlaczek to by bylo wato, ale jak kilka zabiegow i efekt niepewny to lipa
i Ciekawa jestem jak to potem jest po takim zabiegu. Czy nowe nie robia sie latwiej/ trudniej/szybciej/wolniej ?
Czy skore jakos choc ciutenke uodparnia?
Bo jak bede miala dzidziusia i pomimo staran wymeczy mi sie skora na brzuchu i pupci to kasa w bloto na dobra sprawe.
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-02, 16:20   #81
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: ROZSTEPY A LASER !!!!!!!

Wiem, że rozstępy można zwalczać kwasami. Zabieg wykonuje dermatolog. Działanie podobno też nie jest stuprocentowe, ale podejrzewam, że kosza są mniejsze. Może poszukaj infomacji o tego typu zabiegach.
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-02, 16:40   #82
ANIA29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 5
Re: ROZSTEPY A LASER !!!!!!!

Podaje adres salonu urody http://www.afrodytasalon.pl/
ANIA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-02, 19:16   #83
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: ROZSTEPY A LASER !!!!!!!

Byłam w salonie Afrodyta na konsultacji. Naprawde bardzo miła atmosfera tam panuje [img]icons/icon7.gif[/img] Tylko że ta Pani doktor powiedziała mi że moje rozstępy sa za malutki i zaden zabieg mi nie pomoże [img]icons/icon9.gif[/img] no ale trudno....
najlepiej zapisz się na konsultację... Pani doktor zobaczy rozstępy i odpowie na wszystkie pytania. [img]icons/icon7.gif[/img]
Konsultacja kosztuje chyba 70zł
Pozdrawiam
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 21:52   #84
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Rozstępy a samoopalacz


Moje rozstępy są malutki, bialutkie i płyciutkie (ale kosmetyczka powiedział że są za małe żeby je zlikwidować)
Czy np. za sprawą samoopalacza Nivea Sun, Self Tan Spray rozstępiki będą mniej widoczne lub wogle nie będzie ich widać, ponieważ wiem że słoneczko sprawia że je jeszcze bardzie widać a chce pojechać nad morze... a i tak mam kompleksy na punkci emoich ud
Nie mam wprawy w samoopalaczach... hmmm wogle nie mam... jak akurat ten NIVEi nakładać... czy na kolanka i na zgięciach pod kolanem też???
Z góry bardzo bardzo dziękuję za odpowiedzi
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 22:17   #85
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Rozstępy a samoopalacz

Czym mniejsze rozstępy i "młodsze" tym łatwiej z nimi powalczyć, raczej nie ma szansy na zupełne wygładzenie skóry - to blizenki - a na pewno wiesz ,że walka z bliznami jest bardzo trudna.Pamiętam ,że jeden z pierwszych postów (chyba nawet pierwszy) wpisanych na forum kosmetycznym dotyczył właśnie rozstępów, wpisz w wyszukiwarkę "rozstępy" i jeśli chcesz poczytać rady o stosowaniu samoopalaczy to "samoopalacz" , znajdziesz mnóstwo wątków.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 22:43   #86
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Rozstępy a samoopalacz

Bardzo dziękuję
moje rozstępiki sa naprawde prawie niewidoczne i dopiero jak ktos się przyjży to je widzi
...no ale to ja się niepewnie czuje
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-28, 07:21   #87
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Rozstępy a samoopalacz

Hej
Oczywiście samoopalacz pokrywa równiez rostępy. Co prawda kolor jest zawsze w tych miejscach odrobine jaśniejszy, ale przy małych to podejrzewam, że nawet dobrze tego nie zauważysz.
O sposobie nakładnia znajdziesz tutaj:
http://www.wizaz.pl/samoopalacz_2002.php

Mam jeszcze jedną małą uwagę. Uwazaj z samoopalaczami jesli masz zamiar długo się pluskać w wodzie. Naskórek rozmięka i wycierając go ręcznikim możesz zdjąć go razem z samoopalaczem

I powiem Ci jeszcze, że wg mnie ten Nivea nie jest najlepszy - schodzi bardzo nierówno. Już lepszy jest Loreala, ten w sprayu. Albo mleczko Garniera.

serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-28, 14:45   #88
shatia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1
krem na rozstępy

Witam!!!
Poszukuję jakiegoś dobrego kremu na rozstępy, ale w przyzwoitej cenie. Czy ktoś może mi cos polecic? Z gory bardzo dziekuje
shatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-28, 17:00   #89
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: krem na rozstępy

Zajżyj na KW... tam jest tego troszke
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-24, 12:07   #90
120kocica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3
Co mam zrobić aby się pozbyć tych wstrętnych rozstępów ???

Od jakiegoś czasu pojawiły mi się rozstępy na ramionach i jest to bardzo dla mnie uciążliwe.
Bardzo bym tego chciała się pozbyć lub żeby choć trochę były mniej widoczne.
Stosowałam wiele kremów i maści ale nic nie pomagaJ
Co mam zrobić?
Może operacja plastyczna?
Ale najpierw chce zobaczyć czy pomoże laser tylko nie wiem gdzie takie zabieg wykonują może być Opole lub Wrocław.
Jak ktoś zna adres takiego miejsca proszę o podanie.
Lub może inny sposób na pozbycie się tych wstrętnych rozstępów.
Pozdrawiam
120kocica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.