Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Na którego kandydata na prezydenta głosujesz?
Andrzej Duda 16 9,09%
Rafał Trzaskowski 57 32,39%
Szymon Hołownia 40 22,73%
Robert Biedroń 36 20,45%
Władysław Kosiniak - Kamysz 9 5,11%
Krzysztof Bosak 15 8,52%
Stanisław Żółtek 1 0,57%
Marek Jakubiak 0 0%
Mirosław Piotrowski 0 0%
Paweł Tanajno 2 1,14%
Głosujący: 176. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-05, 10:50   #1501
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Dlaczego jestes temu przeciwna? Nie uwazasz, ze warto podjac dzialania, by wszyscy byli sobie rowni?
Tak, uważam że wszyscy powinni być równi i prawo zakazuje jakiejkolwiek dyskryminacji.
Nie zgadzam sie natomiast aby chronić w sposób szczególny akurat jedną grupę i pod nią dostosowywać prawo oraz zmuszać firmy do tego.
Dlaczego lgbt plus ?
A może katolicy plus?
Niepełnosprawni plus?
Obcokrajowcy plus ?
Rudzi plus ?
Otyli plus ?
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 11:09   #1502
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Pokaż wiadomość
Tak, uważam że wszyscy powinni być równi i prawo zakazuje jakiejkolwiek dyskryminacji.
Nie zgadzam sie natomiast aby chronić w sposób szczególny akurat jedną grupę i pod nią dostosowywać prawo oraz zmuszać firmy do tego.
Dlaczego lgbt plus ?
A może katolicy plus?
Niepełnosprawni plus?
Obcokrajowcy plus ?
Rudzi plus ?
Otyli plus ?
Jakie zmuszac firmy? Do czego zostaly zmuszone?

Katolicy nie sa mniejszoscia. Niepelnosprawni maja zapewnione udogodnienia, szkoly, pracodawcy maja ulgi przy zatrudnianiu.

Osoby LGBT czesto sa narazone na przemoc ze strony innych, dlatego potrzebna jest ochrona tej grupy ludzi.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 11:22   #1503
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Ok, to skoro katolicy nie są mniejszością to może karta muzułmanie plus?
Żydzi plus?
Świadkowie Jehowy plus?
Na przemoc narażony jest każdy, jak ktoś będzie cię chciał pobić to zawsze znajdzie powód
Pracowałam z osobami lgbt i każdy ich normalnie traktował w miejscu pracy bo praca nie jest miejscem na roztrząsanie czyjejś orientacji, nie czuli się dyskryminowani i jakoś nikt nie stosował wobec nich przemocy, a gdyby tak było to grozi kara za naruszenie nietykalności cielesnej.
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 11:39   #1504
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Pokaż wiadomość
Ok, to skoro katolicy nie są mniejszością to może karta muzułmanie plus?
Żydzi plus?
Świadkowie Jehowy plus?
Na przemoc narażony jest każdy, jak ktoś będzie cię chciał pobić to zawsze znajdzie powód
Pracowałam z osobami lgbt i każdy ich normalnie traktował w miejscu pracy bo praca nie jest miejscem na roztrząsanie czyjejś orientacji, nie czuli się dyskryminowani i jakoś nikt nie stosował wobec nich przemocy, a gdyby tak było to grozi kara za naruszenie nietykalności cielesnej.
Jakie obowiazki dla pracodawcy daje projekt LGBT+? Dopytuje, bo moze o czyms nie wiem.

Naprawde nie spotkalas sie z wyzywaniem od pedalow na miescie? Nie slyszalas o ostatnich pobiciach? Kolega co jakis czas ma malowane drzwi obrazliwymi napisami tylko dlatego, ze jest gejem. Watpie, ze to odosobniony przypadek.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 12:40   #1505
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Jakie obowiazki dla pracodawcy daje projekt LGBT+? Dopytuje, bo moze o czyms nie wiem.

Naprawde nie spotkalas sie z wyzywaniem od pedalow na miescie? Nie slyszalas o ostatnich pobiciach? Kolega co jakis czas ma malowane drzwi obrazliwymi napisami tylko dlatego, ze jest gejem. Watpie, ze to odosobniony przypadek.
Chociażby punkt o współpracy w szczególności z pracodawcami przyjaznymi dla osób LGBT i "tęczowe sieci pracownicze". A także pięknie nazwane "klauzule antydyskryminacyjne", które właściciel firmy będzie MUSIAŁ podpisać, a ich naruszenie grozi sankcjami. Oprócz tego chociażby powołanie Pełnomocnika ds. społeczności LGBT +.
Przecież to są jakieś jaja. Zaznaczam że to Warszawa, bo tam jest prezydentem a jak będzie prezydentem kraju to duże prawdopodobieństwo ze będzie to chciał w całym kraju wprowadzić. Wolność i demokracja wg Rafałka.
Dlatego Duda nazwał to ideologią. Nie wyobrażam sobie zmuszania do podpisywania niewiadomej treści klauzul ( ale karta zakłada że trzeba je bedzie podpisać ) grożących sankcjami, podczas gdy prawo o dyskryminacji mówi jasno i nie widzę powodu żeby skupiać się na LGBT i tworzyć wokoł tego wielki szum.
Widzisz, a ja mam znajomych gejów i nikt im drzwi nie maluje, a wszyscy akceptują i się nie wtrącają, a jeden mieszka na wsi, gdzie większość osób ma poglądy konserwatywne. Polska zawsze była tolerancyjna tylko niektórzy chcą nam wciskać jacy to zacofani jesteśmy. Oczywiście wiem, że zdarza się wyzywanie od "pedałów", nie żyję w bajce. Tak samo jak od grubasów, żydów, dziwek, ciapatych, nazistów, jak ktoś jest niepełnosprawny to też nie raz usłyszał przykry komentarz na swój temat, jak nosił szalik nie tego klubu co w danym mieście rządzi to tak samo.

Edytowane przez xxxAleksandraxxx
Czas edycji: 2020-07-05 o 12:43
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 13:28   #1506
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Pokaż wiadomość
Jak wygra Trzaskowski to z kolei będziesz miała nie tylko 500 plus, ale też LGBT plus, taką kartę podpisał w Warszawie Trzaskowski. Zakłada choćby "tworzenie dobrego klimatu dla lgbt" w pracy i karta sugeruje że właściciele firm mogą być z tego rozliczani regulacjami prawnymi. Ja dziękuję za taką wolność.
No a dlaczego osoby LGBT mają pracować w złym klimacie? Nie jestem LGBT ale uważam, ze wszyscy są równi wobec prawa. Nie wolno nikogo dyskryminować ze względu na światopogląd, religię, kolor skóry itp.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 13:44   #1507
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Myślę, że Aleksandrze chodzi właśnie o równość a nie o specjalne traktowanie osób LGBT.
Ja np. pracuje w zagranicznej formie, w której jest sporo osoby homoseksualnych. Gdyby ktoś powiedział jedno źle słowo na taką osobę to poleciałby od razu z dyscyplinarka więc nie widzę żadnych problemów.

Co innego traktować kogoś na równi, a co innego probowac wprowadzać udogodnienia dla takich osób. W ten sposób właśnie tworzy się nierówności.

Jakiekolwiek dodatkowe udogodnienia dla osób homoseksualnych sprawiają, że są automatycznie w pozycji 'innych'. Homoseksualizm to po prostu orientacja seksualna więc dlaczego osoba homo ma być traktowana ulgowo w stosunku do osoby hetero?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-05, 13:48   #1508
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Jakie obowiazki dla pracodawcy daje projekt LGBT+? Dopytuje, bo moze o czyms nie wiem.

Naprawde nie spotkalas sie z wyzywaniem od pedalow na miescie? Nie slyszalas o ostatnich pobiciach? Kolega co jakis czas ma malowane drzwi obrazliwymi napisami tylko dlatego, ze jest gejem. Watpie, ze to odosobniony przypadek.
Ale po co wy jej tłumaczycie oczywiste oczywistości. Do niej nie docierają żadne argumenty. Ona nie będzie tolerowac LGBT bo Duda ich nazwał ideologią, to i ona ich nie ma zamiar szanować. Nie nie daj buk "ta tęczowa zaraza się rozleje po Polsce" i co? Szacunku by im się zachciało...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 13:57   #1509
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ale po co wy jej tłumaczycie oczywiste oczywistości. Do niej nie docierają żadne argumenty. Ona nie będzie tolerowac LGBT bo Duda ich nazwał ideologią, to i ona ich nie ma zamiar szanować. Nie nie daj buk "ta tęczowa zaraza się rozleje po Polsce" i co? Szacunku by im się zachciało...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ile nie zgadzam się z Aleksandra i jej uwielbieniem dla Dudy 🤦♀️, tak akurat zrozumiałam jej argument i to co miała na myśli.

Trzeba przeczytać że zrozumieniem i się zastanowić zamiast od razu hejtowac kogoś, bo próbuje przedstawić swoje zdanie.

No ale cóż... Ci co najwięcej krzyczą o tolerancji mają jej dla innych najmniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 14:02   #1510
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
O ile nie zgadzam się z Aleksandra i jej uwielbieniem dla Dudy , tak akurat zrozumiałam jej argument i to co miała na myśli.

Trzeba przeczytać że zrozumieniem i się zastanowić zamiast od razu hejtowac kogoś, bo próbuje przedstawić swoje zdanie.

No ale cóż... Ci co najwięcej krzyczą o tolerancji mają jej dla innych najmniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I tu sie zgadzam. Ja tez zrozumiałam, ze Ola chce być za tolerancja
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 14:16   #1511
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Ja tego tak nie odbieram, że osoby LGBT mają mieć jakieś ułatwienia. Myślę, że tu chodzi po prostu o to, by bronić te osoby przed hejtem i dyskryminacją.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-05, 14:21   #1512
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja tego tak nie odbieram, że osoby LGBT mają mieć jakieś ułatwienia. Myślę, że tu chodzi po prostu o to, by bronić te osoby przed hejtem i dyskryminacją.
U mnie w pracy te osoby sa chronione przed hejtem i dyskryminacja. Natomiast nie rozumiem po co miałyby mieć dodatkowe przywileje np. Dodatkową ochronę przed zwolnieniem, a takie glosy się pojawiały właśnie w kontekście rozszerzenia karty LGBTQ+. Jak będę mieć więcej czasu to poszukam w internecie tych wypowiedzi, bo widziałam je już dawno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 15:41   #1513
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
U mnie w pracy te osoby sa chronione przed hejtem i dyskryminacja. Natomiast nie rozumiem po co miałyby mieć dodatkowe przywileje np. Dodatkową ochronę przed zwolnieniem, a takie glosy się pojawiały właśnie w kontekście rozszerzenia karty LGBTQ+. Jak będę mieć więcej czasu to poszukam w internecie tych wypowiedzi, bo widziałam je już dawno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jednak zwroc prosze uwage, ze nie wszyscy pracuja w korporacjach. Male firmy to juz zupelnie inne historie i uwazam, ze w takich firmach ochrona jest jak najbardziej potrzebna. Nie chodzi mi o to, ze maja miec dodatkowe przywileje, "bo tak", ale po to, by szef nie mogl wyrzucic kogos za samo bycie homo. Nie chodzi o to, ze kazdy ma uwielbiac ludzi o odmiennej orientacji, ale o to, by nauczyli sie z nimi zyc, a wedlug mnie takie przepisy moga w tym pomoc.

Poza tym- rozstrzasane jest tutaj cos, co z tego co widze, wcale nie zostalo uchwalone i to jest jedno z zalozen. Program LGBT+ skupil sie glownie na znalezieniu pomocy osobom w trudnej sytuacji.

Edytowane przez kocia_lapka
Czas edycji: 2020-07-05 o 15:45
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 15:54   #1514
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
U mnie w pracy te osoby sa chronione przed hejtem i dyskryminacja. Natomiast nie rozumiem po co miałyby mieć dodatkowe przywileje np. Dodatkową ochronę przed zwolnieniem, a takie glosy się pojawiały właśnie w kontekście rozszerzenia karty LGBTQ+. Jak będę mieć więcej czasu to poszukam w internecie tych wypowiedzi, bo widziałam je już dawno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przede wszystkim takie ustalenia są zwykle na niekorzyść tych osób, bo potem nie można ich zwolnić, wiec wiele osob dla świętego spokoju ich po prostu nie zatrudni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 16:14   #1515
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim takie ustalenia są zwykle na niekorzyść tych osób, bo potem nie można ich zwolnić, wiec wiele osob dla świętego spokoju ich po prostu nie zatrudni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się całkowicie.
To tam samo z jak z kobietami w wieku rozrodczym. Rozszerzanie ich przywilejów, wydłużanie urlopów macierzyńskich, rodzicielskich itd niby jest korzystne, ale o ile potem trudniej znaleźć takiej kobiecie pracę. Pracodawcy czesto patrzą na kie krzywo. (żeby nie było, że atakuje: sama jestem w ciazy, ale wiem jak często w tej kwestii się zdarzają nadużycia)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 17:50   #1516
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja tego tak nie odbieram, że osoby LGBT mają mieć jakieś ułatwienia. Myślę, że tu chodzi po prostu o to, by bronić te osoby przed hejtem i dyskryminacją.
Tak? A to czemu istnieje rozdzielenie np. pobicia na tle orientacji seksualnej albo rasowym?
Osoby homoseksualne mają inny układ nerwowy? Jeśli ktoś uderzy heteroseksualną kobietę z określoną siła to ma mniejsze siniaki niż jak z tą sama siłą się uderzy lesbijkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Jeśli w korpo homoseksualista opowiada dowcipy o głupich Polakach to za to nic nie grozi, co najwyżej to ze ma osobliwe poczucie humoru.
Jeśli Polak w korpo będzie opowiadać dowcipy o gejach to grozi mu dyscyplinarka.

Takie to równe podejście panuje obecnie w przeciętnym międzynarodowym korpo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2020-07-05 o 17:51
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 18:41   #1517
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Wiesz, Edan- kobiet generalnie się nie bije.
Natomiast opowiadanie dowcipów o gejach jest równie nieeleganckie, jak opowiadanie żartów o głupich Polakach.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 18:51   #1518
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Ja lubię żarty o Polakach.
Gdybym miała okazję słuchać żartów o gejach, to pewnie też bym lubiła.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 19:00   #1519
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Wiesz, Edan- kobiet generalnie się nie bije.
Natomiast opowiadanie dowcipów o gejach jest równie nieeleganckie, jak opowiadanie żartów o głupich Polakach.
Dobrze, zastąp kobietę mężczyzną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-06, 10:25   #1520
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87979443]Ja lubię żarty o Polakach.
Gdybym miała okazję słuchać żartów o gejach, to pewnie też bym lubiła.[/QUOTE]

Mam bardzo dobrego kolegę geja, który ma świetne poczucie humoru i dystans do siebie, dzięki czemu mam okazję śmiać się regularnie z żartów o gejach, opowiadanych przez geja.
Także na wizażu najbardziej mnie bawią Twoje żarty, a w realu jego. xD
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 10:56   #1521
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Głosujcie na Rafała! Niech się wreszcie skończy to rozdawnictwo pisiorów! Oh, wait...

FB_IMG_1594029246926.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 11:02   #1522
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Mając do wyboru pogwałcanie konstytucji i kroczenie taranem ku despotyzmowi a rozdawnictwo, to zdecydowanie wolę rozdawnictwo.

Do posłuchania, polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=oCHt5AC5a3w
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 11:18   #1523
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mając do wyboru pogwałcanie konstytucji i kroczenie taranem ku despotyzmowi a rozdawnictwo, to zdecydowanie wolę rozdawnictwo.

Do posłuchania, polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=oCHt5AC5a3w
Możesz podać konkretne zapisy w konstytucji, które zostały pogwałcone? I w jaki sposób? Tzn które przepisy, wskaż miejsce, gdzie one gwałcą konstytucję.

Możesz podać w jaki sposób Polska kroczy ku "despotyzmowi"? Które ustawy o tym decydują?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 11:19   #1524
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Głosujcie na Rafała! Niech się wreszcie skończy to rozdawnictwo pisiorów! Oh, wait...

Załącznik 7721064

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bezpłatne żłobki są spoko. Akurat przy tym mogę powiedzieć, że jestem za. Reszta to szkoda gadać.
Trzeba być bardzo naiwnym, żeby wierzyć, że Trzaskowski ukróci rozdawnictwo.

https://fakty.interia.pl/raporty/rap...-k,nId,4595756
Jest tyle pilniejszych i ważniejszych spraw, a ten się zajmuje jakimiś pierdołami. Pewnie tylko po to, żeby się podlizać wyborcom Konfederacji.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 11:21   #1525
Shady_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Shady_Lady
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87980593]Bezpłatne żłobki są spoko. Akurat przy tym mogę powiedzieć, że jestem za. Reszta to szkoda gadać.
Trzeba być bardzo naiwnym, żeby wierzyć, że Trzaskowski ukróci rozdawnictwo.

https://fakty.interia.pl/raporty/rap...-k,nId,4595756
Jest tyle pilniejszych i ważniejszych spraw, a ten się zajmuje jakimiś pierdołami. Pewnie tylko po to, żeby się podlizać wyborcom Konfederacji.[/QUOTE]

To bardziej niz oczywiste, zwłaszcza że projekt ma nikłe szanse na przejście w Sejmie.

Chociaż podoba mi sie, że Andrzej w sumie przyznał się tym projektem, że władza im sie sypie skoro stosuje taką obrzydliwą prewencje.
Shady_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 11:23   #1526
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Shady_Lady Pokaż wiadomość
To bardziej niz oczywiste, zwłaszcza że projekt ma nikłe szanse na przejście w Sejmie.

Chociaż podoba mi sie, że Andrzej w sumie przyznał się tym projektem, że władza im sie sypie skoro stosuje taką obrzydliwą prewencje.
Mnie trochę rozbawiło, że nagle uznał, że trzeba zrobić zmiany w konstytucji, a nie ją ignorować, jak na niego przystało.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 11:27   #1527
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Możesz podać konkretne zapisy w konstytucji, które zostały pogwałcone? I w jaki sposób? Tzn które przepisy, wskaż miejsce, gdzie one gwałcą konstytucję.

Możesz podać w jaki sposób Polska kroczy ku "despotyzmowi"? Które ustawy o tym decydują?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już lecę podawać.
Uważasz, że ta profesor prawa wyciąga złe wnioski?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 11:31   #1528
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Już lecę podawać.
Uważasz, że ta profesor prawa wyciąga złe wnioski?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co z tego że to profesor? Mam rzucić przykładem Pawłowicz? Pawłowicz jest chociaz w trybunale. I co teraz? Kto ma większe kompetencje?

Naprawdę, myśl sama. Więc gdzie te twarde dane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 11:41   #1529
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Obczajcie to. Wpis Trzaskowskiego z 2015. Odmieniło mu się nagle.

https://twitter.com/trzaskowski_/sta...827028480?s=19

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 11:44   #1530
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Obczajcie to. Wpis Trzaskowskiego z 2015. Odmieniło mu się nagle.

https://twitter.com/trzaskowski_/sta...827028480?s=19

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czego się spodziewasz. Politykę społeczną PiS i PO kształtują wyłącznie słupki poparcia.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 13:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.