Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-07, 18:15   #901
Ona_39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 33
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Edan zadne eroop. Pierwsze forum, które przeczytałam od deski do deski w zakresie mnie interesującym. Widząc ochotę na "3" coponiektorych postanowilam przestrzec. Wszyscy myślą tylko o seksie ktory owszem mocno opisałam bo ludzie tylko o tym myślą o warstwie zadowolenia i pozytywnych emocjsch, orgazach.. Proza życia bywa inna. I byla.

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Jeśli urazilam treścią posta stronę temu kogos - przepraszam. Jeśli treść jest niedekwatna do tego miejsca to zgłoście do wykasowania, choć przeczytałam dziś tu duzo więcej treści nieodpowiednich. Chciałam się po roku wygadac. Może komus to pomoże w decyzji czy brnąć w kierunku "3".



A.jesli jedyna odp. to zarzut opowiadanka to pomylilam miejsca ale przynajmniej po roku wyrzucone to z siebie.
Ona_39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 18:20   #902
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Ja w tym opowiadaniu widzę opis problemu z zakompleksionym facetem, a nie z trójkątem.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 18:23   #903
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87983940]Ja w tym opowiadaniu widzę opis problemu z zakompleksionym facetem, a nie z trójkątem.[/QUOTE]A ja widzę skupienie się na opisie sytuacji łóżkowej i penetracyjnej, która za wiele do opisanego problemu nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 18:27   #904
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A ja widzę skupienie się na opisie sytuacji łóżkowej i penetracyjnej, która za wiele do opisanego problemu nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to swoją drogą też
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 18:31   #905
Ona_39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 33
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Lisbetg trafna diagnoza choć to nie do końca kwestia zakompleksienia. Wizyty u seksuologa i psych. też były. Przeczytane książki szkoda że postfactum. Moj maz a w sumie i my nie byliśmy na to gotowi co tu dużo mówić. Wielu facetów ma potrzebę widzenia żony w takiej sytuacji. Jest to rodzaj pewnego zaburzenia na co sie sklada wiele czynnikow wlacznie z partnerkami przede mną. Kilometry książek, godziny rozmów w tym u seksuologa myślę ze nas podniosły.
Ona_39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 18:36   #906
Aleks54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 2
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Witam, piszę ten temat bo nie wiem, jak rozgryźć partnerkę i odczytać jej myśli i fantazje odnośnie seksu na tzw. "dwa baty".



Generalnie jesteśmy w związku 3 lata, ona ma 22 lata. Dziewczyna bardzo lubi ostry seks - klapsy, ciąganie za włosy, szyję, wyzywanie i mówienie rzeczy typu "jestem twoją szmatą" "ruchaj mnie jak chcesz" "jestem twoją kure*ką" itp, robienie loda na ostro z dawaniem z liścia itp.



Wiele razy próbowałem ją podgadać i sprawdzić, czy nie ma ona przypadkiem jeszcze ostrzjeszych fantazji, np. trójkąt, podwójna penetracja czy gangbang. Za każdym razem jednak stanowczo zaprzecza i wręcz denerwuje, że podejrzewam ją o takie rzeczy. Jednak w łóżku, gdy uprawiamy seks, często trzymam ją za twarz lub wkładam palec do buzi a ona go ssie (po seksie mówi, że podnieca ją to bardzo jak tak robi) - jest więc w tym jakaś namiastka dwóch naraz Również gdy robi mi loda, zawsze chce, bym w tym samym czasie ją palcował - zazwyczaj dochodzi wtedy w 20 sekund. Również jest tu jakaś namiastka dwóch naraz.



No i nie wiem jak to rozumieć - czy ona po prostu lubi tylko ze mną takie zabawy w buzi i w cipce naraz, czy tez ma skrytą fantazje i podnieca ją myśl o tym, ze moglaby byc posuwana przez dwóch facetów naraz. Moze wstydzi sie o tym mowic, zeby nie wyjsc na nieporządną? Ogólnie jest bardzo normalną, cichą i spokojną dziewczyną, nie jest imprezowiczką ani nic w tym stylu.



Macie pomysł jak ją rozgryźć skoro sama bezpośrednio nic na ten temat nie mówi, a może z samych faktów, które wam przedstawiłem jest już ktoś w stanie wyciagnac jakies wnioski?
Aleks54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 19:37   #907
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Aleks54 Pokaż wiadomość
Macie pomysł jak ją rozgryźć skoro sama bezpośrednio nic na ten temat nie mówi, a może z samych faktów, które wam przedstawiłem jest już ktoś w stanie wyciagnac jakies wnioski?
Co ty chcesz rozgryzać, skoro ci wprost powiedziała?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-07, 19:54   #908
Aleks54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 2
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

To, że jakoś niespecjalnie jej wierzę w tym temacie, że o tym nie myśli i nigdy nie myślała Gdy ostatnio rozmawialiśmy na temat wibratorów i zaproponowałem, że możemy kupić i użyć go podczas naszych zabaw (np. w celu penetracji pochwy podczas loda), to już nie była taka niechętna i nie odmówiła wprost, powiedziała "Mogę, ale nie muszę koniecznie" Temu mam cień niepewności - skoro wibrator w cipce i penis w buzi naraz jest ok, to czy nie myśli tak samo o tym, że zamiast wibratora mógłby być tam prawdziwy?
Aleks54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 20:08   #909
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Aleks54 Pokaż wiadomość
To, że jakoś niespecjalnie jej wierzę w tym temacie, że o tym nie myśli i nigdy nie myślała Gdy ostatnio rozmawialiśmy na temat wibratorów i zaproponowałem, że możemy kupić i użyć go podczas naszych zabaw (np. w celu penetracji pochwy podczas loda), to już nie była taka niechętna i nie odmówiła wprost, powiedziała "Mogę, ale nie muszę koniecznie" Temu mam cień niepewności - skoro wibrator w cipce i penis w buzi naraz jest ok, to czy nie myśli tak samo o tym, że zamiast wibratora mógłby być tam prawdziwy?
W takim razie radzę poszerzyć horyzonty wyobraźni, bo wibrator i trójkąt to dwie różne rzeczy, z których jedna ją może jarać, a druga nie. Po prostu.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 20:50   #910
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Aleks54 Pokaż wiadomość
To, że jakoś niespecjalnie jej wierzę w tym temacie, że o tym nie myśli i nigdy nie myślała Gdy ostatnio rozmawialiśmy na temat wibratorów i zaproponowałem, że możemy kupić i użyć go podczas naszych zabaw (np. w celu penetracji pochwy podczas loda), to już nie była taka niechętna i nie odmówiła wprost, powiedziała "Mogę, ale nie muszę koniecznie" Temu mam cień niepewności - skoro wibrator w cipce i penis w buzi naraz jest ok, to czy nie myśli tak samo o tym, że zamiast wibratora mógłby być tam prawdziwy?


Ale o co ci chodzi? Ona chce podwójnej penetracji penis + zabawka, a nie chce dwóch facetów. To są dwie różne rzeczy. I koniec tematu.


Nawet jakby miała takie fantazje, to nie chce ich spełniać. Ewentualne fantazje to coś zupełnie innego niż chęć ich spełniania.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2020-07-07 o 20:53
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 20:50   #911
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Aleks54 Pokaż wiadomość
To, że jakoś niespecjalnie jej wierzę w tym temacie, że o tym nie myśli i nigdy nie myślała Gdy ostatnio rozmawialiśmy na temat wibratorów i zaproponowałem, że możemy kupić i użyć go podczas naszych zabaw (np. w celu penetracji pochwy podczas loda), to już nie była taka niechętna i nie odmówiła wprost, powiedziała "Mogę, ale nie muszę koniecznie" Temu mam cień niepewności - skoro wibrator w cipce i penis w buzi naraz jest ok, to czy nie myśli tak samo o tym, że zamiast wibratora mógłby być tam prawdziwy?
Ty naprawdę doszedłeś do takich wniosków, że jak twoja dziewczyna podczas loda lubi mieć palce w cipce, to koniecznie chce uprawiać seks jeszcze z drugim facetem? Twoje myślenie dziwnymi torami krąży. Przecież lubienie danej rzeczy nie pociąga drugiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-08, 10:17   #912
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 496
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Aleks54 Pokaż wiadomość
Macie pomysł jak ją rozgryźć skoro sama bezpośrednio nic na ten temat nie mówi, a może z samych faktów, które wam przedstawiłem jest już ktoś w stanie wyciagnac jakies wnioski?

Może ją nie kręci aż takie pójście na całość, co powiedziała; a może jej się za jakiś cza zmieni i będzie chciała...nie wiemy tego. Na chwilę obecną nie chce i uszanuj to.

Część ludzi fantazjuje o trójkącie, ale nie jest to jednoznaczne z wprowadzaniem fantazji w czyn. Nie każdy do tego się nadaje.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 20:29   #913
viksen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Ona_39 Pokaż wiadomość
Lisbetg trafna diagnoza choć to nie do końca kwestia zakompleksienia. Wizyty u seksuologa i psych. też były. Przeczytane książki szkoda że postfactum. Moj maz a w sumie i my nie byliśmy na to gotowi co tu dużo mówić. Wielu facetów ma potrzebę widzenia żony w takiej sytuacji. Jest to rodzaj pewnego zaburzenia na co sie sklada wiele czynnikow wlacznie z partnerkami przede mną. Kilometry książek, godziny rozmów w tym u seksuologa myślę ze nas podniosły.
Dlatego myślę, że lepiej zacząć od seksu równoległego zanim się pójdzie w wielokąty.
viksen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 00:00   #914
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 054
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Czy są tu osoby, które mają za sobą doświadczenie trójkąta z jakąś parą, tak totalnie na luzie i mogą się na ten temat wypowiedzieć?
Postanowiłam jakiś czas temu wreszcie zacząć korzystać z życia na maksa i zdecydowałam się zrealizować odwieczne marzenie seksu z inną dziewczyną. Jednak przy okazji poszukiwań dostałam również ofertę seksu.... od pary. Najpierw odmówiłam ale nie powiem, są dosyć uparci i się nie poddają, zagadując co jakiś czas, czy może jednak Z jednej strony w sumie czemu nie, a z drugiej jakoś się wstydzę xD, mam też opory typu, czy laska nie będzie zazdrosna widząc mnie z jej facetem (aczkolwiek mówili, że już mają takie przygody za sobą i było zawsze super) i wiem, że w takiej sytuacji mimowolnie nie czułabym się na 100% swobodnie, hamując się z pewnymi zachowaniami w stosunku do faceta. Czy ktoś, kto tego doświadczył jako 'ta trzecia/ ten trzeci' mógłby opowiedzieć, jak to wyglądało z Waszej perspektywy? Warto było czy wyszedł z tego jakiś kwas? Będę wdzięczna za wszelkie wypowiedzi.
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 13:03   #915
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
Czy są tu osoby, które mają za sobą doświadczenie trójkąta z jakąś parą, tak totalnie na luzie i mogą się na ten temat wypowiedzieć?
Postanowiłam jakiś czas temu wreszcie zacząć korzystać z życia na maksa i zdecydowałam się zrealizować odwieczne marzenie seksu z inną dziewczyną. Jednak przy okazji poszukiwań dostałam również ofertę seksu.... od pary. Najpierw odmówiłam ale nie powiem, są dosyć uparci i się nie poddają, zagadując co jakiś czas, czy może jednak Z jednej strony w sumie czemu nie, a z drugiej jakoś się wstydzę xD, mam też opory typu, czy laska nie będzie zazdrosna widząc mnie z jej facetem (aczkolwiek mówili, że już mają takie przygody za sobą i było zawsze super) i wiem, że w takiej sytuacji mimowolnie nie czułabym się na 100% swobodnie, hamując się z pewnymi zachowaniami w stosunku do faceta. Czy ktoś, kto tego doświadczył jako 'ta trzecia/ ten trzeci' mógłby opowiedzieć, jak to wyglądało z Waszej perspektywy? Warto było czy wyszedł z tego jakiś kwas? Będę wdzięczna za wszelkie wypowiedzi.
A ja głupi kiedyś szukałem pani do trójkąta dla mnie i mojej znajomej na tinderze
Wystarczylo zapytać na wizażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 20:55   #916
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 054
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A ja głupi kiedyś szukałem pani do trójkąta dla mnie i mojej znajomej na tinderze
Wystarczylo zapytać na wizażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No cóż, kto pyta, nie błądzi [w poszukiwaniach]
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 11:03   #917
Ranita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 100
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
Czy są tu osoby, które mają za sobą doświadczenie trójkąta z jakąś parą, tak totalnie na luzie i mogą się na ten temat wypowiedzieć?
Postanowiłam jakiś czas temu wreszcie zacząć korzystać z życia na maksa i zdecydowałam się zrealizować odwieczne marzenie seksu z inną dziewczyną. Jednak przy okazji poszukiwań dostałam również ofertę seksu.... od pary. Najpierw odmówiłam ale nie powiem, są dosyć uparci i się nie poddają, zagadując co jakiś czas, czy może jednak Z jednej strony w sumie czemu nie, a z drugiej jakoś się wstydzę xD, mam też opory typu, czy laska nie będzie zazdrosna widząc mnie z jej facetem (aczkolwiek mówili, że już mają takie przygody za sobą i było zawsze super) i wiem, że w takiej sytuacji mimowolnie nie czułabym się na 100% swobodnie, hamując się z pewnymi zachowaniami w stosunku do faceta. Czy ktoś, kto tego doświadczył jako 'ta trzecia/ ten trzeci' mógłby opowiedzieć, jak to wyglądało z Waszej perspektywy? Warto było czy wyszedł z tego jakiś kwas? Będę wdzięczna za wszelkie wypowiedzi.
Z naszego doświadczenia wynika, że znalezienie partnerki do trójkąta 1M+2K jest koszmarnie trudne i prawdopodobnie ta para ma jeszcze nadzieję, że się z nimi spotkasz bo nie mówisz kategorycznie nie. Jeżeli mogę coś podpowiedzieć to:
- jeżeli masz obawy przed spotkaniem 1M+2K to na razie poczekaj - to chyba najbardziej wymagający od singielki układ;
- naszym zdaniem najlepiej zacząć od spotkania 2M + 2K - jeżeli masz zaufanego partnera to jest to fajny układ na początek, szczególnie jeżeli partnerka jest bi z doświadczeniem;
- 2M + 1K jest dla mnie najfajniejszy, ale też nie na pierwszy raz;
- spotkanie KK jest to zupełnie inna bajka - i jeżeli czujesz, że chcesz to do dzieła
Ranita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 12:03   #918
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Ranita Pokaż wiadomość
Z naszego doświadczenia wynika, że znalezienie partnerki do trójkąta 1M+2K jest koszmarnie trudne i prawdopodobnie ta para ma jeszcze nadzieję, że się z nimi spotkasz bo nie mówisz kategorycznie nie. Jeżeli mogę coś podpowiedzieć to:
- jeżeli masz obawy przed spotkaniem 1M+2K to na razie poczekaj - to chyba najbardziej wymagający od singielki układ;
- naszym zdaniem najlepiej zacząć od spotkania 2M + 2K - jeżeli masz zaufanego partnera to jest to fajny układ na początek, szczególnie jeżeli partnerka jest bi z doświadczeniem;
- 2M + 1K jest dla mnie najfajniejszy, ale też nie na pierwszy raz;
- spotkanie KK jest to zupełnie inna bajka - i jeżeli czujesz, że chcesz to do dzieła
A jak już się w końcu znajdzie tą drugą do trójkąta, to też wiele rzeczy lubi walnąć. Na przykład - panie się jednak nie dogadują lub nie są w stanie się polubić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 13:33   #919
viksen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
Z jednej strony w sumie czemu nie, a z drugiej jakoś się wstydzę xD, mam też opory typu, czy laska nie będzie zazdrosna widząc mnie z jej facetem (aczkolwiek mówili, że już mają takie przygody za sobą i było zawsze super) i wiem, że w takiej sytuacji mimowolnie nie czułabym się na 100% swobodnie, hamując się z pewnymi zachowaniami w stosunku do faceta.
Myślę, że w tym przypadku Twój komfort jest najważniejszy. Oni już mają takie przygody za sobą, więc wiedzą na co się piszą, a kwestie wstydu czy zazdrości mają już pewnie rozwiązane.
Zgadzam się również z wypowiedzią Ranity i także na początek polecam spotkanie para z parą. Możesz w takim układzie ograniczyć się do seksu równoległego jeśli stwierdzisz, że nie jesteś jeszcze gotowa na wymianę.
viksen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-12, 15:11   #920
Ranita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 100
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez viksen Pokaż wiadomość
Myślę, że w tym przypadku Twój komfort jest najważniejszy. Oni już mają takie przygody za sobą, więc wiedzą na co się piszą, a kwestie wstydu czy zazdrości mają już pewnie rozwiązane.
Zgadzam się również z wypowiedzią Ranity i także na początek polecam spotkanie para z parą. Możesz w takim układzie ograniczyć się do seksu równoległego jeśli stwierdzisz, że nie jesteś jeszcze gotowa na wymianę.
Nie jestem pewna czy zakładanie tylko seksu równoległego to dobry pomysł, chyba nie o to raczej chodzi, ważniejsze jest to by w pierwszym spotkaniu czuć się komfortowo i bezpiecznie - dlatego 2+2 z zaufanym partnerem jest godne polecenia - zawsze możesz powiedzieć stop i koniec - pary obyte z tematem powinny to bezwarunkowo zaakceptować (dlatego tak ważny jest ktoś zaufany przy boku).
Ranita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 15:19   #921
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Ranita Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna czy zakładanie tylko seksu równoległego to dobry pomysł, chyba nie o to raczej chodzi, ważniejsze jest to by w pierwszym spotkaniu czuć się komfortowo i bezpiecznie - dlatego 2+2 z zaufanym partnerem jest godne polecenia - zawsze możesz powiedzieć stop i koniec - pary obyte z tematem powinny to bezwarunkowo zaakceptować (dlatego tak ważny jest ktoś zaufany przy boku).
+1

Tyle, że w relacjach trójkątnych jak 2K+M lub 2M+K na ogół też chodzi o coś więcej niż sam seks. Gdyby chodziło o sam seks, to po co sobie rwać włosy poszukując np. tej drugiej, skoro wystarczy poszukać bi prostytutki, która się zgodzi na spełnienie takiej fantazji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 15:32   #922
Ranita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 100
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
+1

Tyle, że w relacjach trójkątnych jak 2K+M lub 2M+K na ogół też chodzi o coś więcej niż sam seks. Gdyby chodziło o sam seks, to po co sobie rwać włosy poszukując np. tej drugiej, skoro wystarczy poszukać bi prostytutki, która się zgodzi na spełnienie takiej fantazji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, najczęściej nie chodzi o coś więcej niż seks - to coś więcej jest bardzo niebezpieczne dla związku i my unikamy. Jeśli chodzi o sponsoring to jest to zupełnie inna kategoria i na pewno nie w tym temacie - nas to odrzuca. Bawimy się bo wiemy, że wszyscy robimy to bo chcemy, a nie bo za to zapłaciliśmy - tak byśmy nie mogli.
Ranita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 15:42   #923
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Ranita Pokaż wiadomość
Nie, najczęściej nie chodzi o coś więcej niż seks - to coś więcej jest bardzo niebezpieczne dla związku i my unikamy. Jeśli chodzi o sponsoring to jest to zupełnie inna kategoria i na pewno nie w tym temacie - nas to odrzuca. Bawimy się bo wiemy, że wszyscy robimy to bo chcemy, a nie bo za to zapłaciliśmy - tak byśmy nie mogli.
Mam inne doświadczenia.
Ale z ciekawości zapytam: zatem jeśli nie sponsoring (nie dziwię się, że odrzuca), jeśli nie "przyjaciółka domu", to jakimi pobudkami musi się kierować dziewczyna oraz para aby w ogóle do spotkania doszło?
Czysta ciekawość? Troche mało. W szczególności jeśli chodzi o tą drugą. I dlaczego zatem początkowo się zapoznawać, skoro chodzi tylko o seks?

Nie pytam złośliwie, naprawdę jestem ciekaw. Wiem, że bardzo ciężko znaleźć naprawdę chętna dziewczyna dla pary. A nawet jak się znajdzie to i tak jest jeszcze masa schodów. Dla samego seksu to jest to kompletnie nieefektywne, marnowaniem czasu. No chyba, że ten sam seks to nie jest jednorazowa zabawa.

Jednakże, ja wiem b dobrze, zapewne Ty też masz tego świadomość, że przy regularnych spotkaniach to czystą mrzonką jest mówienie, że "to tylko seks i nic więcej".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 16:38   #924
viksen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Ranita Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna czy zakładanie tylko seksu równoległego to dobry pomysł, chyba nie o to raczej chodzi, ważniejsze jest to by w pierwszym spotkaniu czuć się komfortowo i bezpiecznie - dlatego 2+2 z zaufanym partnerem jest godne polecenia - zawsze możesz powiedzieć stop i koniec - pary obyte z tematem powinny to bezwarunkowo zaakceptować (dlatego tak ważny jest ktoś zaufany przy boku).
Jeśli nie zna jeszcze tych ludzi, to tak do końca nie wie czy dobrze będzie się w ich towarzystwie czuła, jaka będzie atmosfera itp.. W takim wypadku lepiej wstępnie umówić się mniej zobowiązująco na seks bez wymiany, a jak okoliczności będą sprzyjały to rozwinąć i urozmaicić zabawę.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Gdyby chodziło o sam seks, to po co sobie rwać włosy poszukując np. tej drugiej, skoro wystarczy poszukać bi prostytutki, która się zgodzi na spełnienie takiej fantazji.
Odpada. Ważne jest aby druga strona też czerpała z tego przyjemność, a nie spotykała się z nami dla kasy. To ma być koleżeńska relacja a nie usługodawca - klienci.
viksen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 10:56   #925
Ranita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 100
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

[QUOTE=edan84;88064033]Mam inne doświadczenia.
Ale z ciekawości zapytam: zatem jeśli nie sponsoring (nie dziwię się, że odrzuca), jeśli nie "przyjaciółka domu", to jakimi pobudkami musi się kierować dziewczyna oraz para aby w ogóle do spotkania doszło?
Czysta ciekawość? Troche mało. W szczególności jeśli chodzi o tą drugą. I dlaczego zatem początkowo się zapoznawać, skoro chodzi tylko o seks?

W naszym przypadku odpowiedź jest i prosta i skomplikowana:
- osoby z którymi bawimy się w sypialni muszą zostać przez nas oboje zaakceptowane (i vice versa) w pełnym zakresie - nie tylko wyglądu, ale przede wszystkim w strefie powiedzmy intelektualno - towarzyskiej. Zwykle po parunastu minutach rozmowy wiemy czy chcemy się razem zabawić (nasi partnerzy na pewno też).
- bawimy się 'for fun" tzn. zabawy erotyczne bez zahamowań w ramach tego co nam odpowiada - właśnie oczekujemy spełnienia erotycznego chyba przede wszystkim z tego, ze ja widzę mojego TZ z inną, a on uwielbia patrzeć na mnie. mamy taki fetysz, że spotkanie kończymy seksem tylko ja i TZ i wtedy mamy max.
- założyliśmy sobie i ściśle się tego trzymamy, że podczas takich spotkań wyłączamy wszelkie uczucia - nie interesuje nas żadne głębsze zaangażowanie w związek z kimś innym. W uczuciach mamy tylko siebie i nikogo więcej. Nie chcemy się zaangażować w jakikolwiek dłuższy związek -, między innymi dlatego nie szukamy nikogo wśód znajomych.
I na koniec: tak sobie ułożyliśmy i jesteśmy absolutnie spełnieni i nie mamy problemów ze sobą.
Ranita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 17:24   #926
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
Czy są tu osoby, które mają za sobą doświadczenie trójkąta z jakąś parą, tak totalnie na luzie i mogą się na ten temat wypowiedzieć?
Postanowiłam jakiś czas temu wreszcie zacząć korzystać z życia na maksa i zdecydowałam się zrealizować odwieczne marzenie seksu z inną dziewczyną. Jednak przy okazji poszukiwań dostałam również ofertę seksu.... od pary. Najpierw odmówiłam ale nie powiem, są dosyć uparci i się nie poddają, zagadując co jakiś czas, czy może jednak Z jednej strony w sumie czemu nie, a z drugiej jakoś się wstydzę xD, mam też opory typu, czy laska nie będzie zazdrosna widząc mnie z jej facetem (aczkolwiek mówili, że już mają takie przygody za sobą i było zawsze super) i wiem, że w takiej sytuacji mimowolnie nie czułabym się na 100% swobodnie, hamując się z pewnymi zachowaniami w stosunku do faceta. Czy ktoś, kto tego doświadczył jako 'ta trzecia/ ten trzeci' mógłby opowiedzieć, jak to wyglądało z Waszej perspektywy? Warto było czy wyszedł z tego jakiś kwas? Będę wdzięczna za wszelkie wypowiedzi.
Dla mnie temat jest dość prosty. Jeśli Twym pragnieniem jest dotyk innej kobiety to zrób to na początku z dziewczyną. Czy to będzie tylko 1+1 lub pozwolisz np panowi z tej parki patrzeć ale z boku bez dotykania Ciebie to juz kwestia fantazji. Jeśli bys wybrała drugi wariant to zawsze możesz powiedzieć do jej partnera że może się przyłączyć np po pół godzince. Ale zdecydowanie zaczynasz od seksu tylko z dziewczyną. Więc sama dziewczyna lub parka ale facet na początku bierny. Miłej zabawy
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 20:08   #927
KochamPrzyrode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 13
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

A jak u was wygląda trójkąt 2m i kobieta, bo ja miałam dawniej taką fantazje ale jej nie spełniłam ponieważ za dużo wątpliwości.Głównie mi to się kojarzy z filmem porno gdzie jeden bzyka od tył a laska robi drugiemu loda i nie wiem czy bym się w tym odnalazła.
KochamPrzyrode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 20:10   #928
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez KochamPrzyrode Pokaż wiadomość
A jak u was wygląda trójkąt 2m i kobieta, bo ja miałam dawniej taką fantazje ale jej nie spełniłam ponieważ za dużo wątpliwości.Głównie mi to się kojarzy z filmem porno gdzie jeden bzyka od tył a laska robi drugiemu loda i nie wiem czy bym się w tym odnalazła.
Są różne pozycje w przypadku 2m+k. Niekoniecznie akurat ta, którą opisalas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 10:47   #929
v_ettrich
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 38
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Też mi chodzi taka fantazja po głowie- dwóch biseksualnych facetów i ja. Ach


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
v_ettrich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 10:52   #930
Ranita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 100
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez KochamPrzyrode Pokaż wiadomość
A jak u was wygląda trójkąt 2m i kobieta, bo ja miałam dawniej taką fantazje ale jej nie spełniłam ponieważ za dużo wątpliwości.Głównie mi to się kojarzy z filmem porno gdzie jeden bzyka od tył a laska robi drugiemu loda i nie wiem czy bym się w tym odnalazła.
I tak chyba jest tylko fajniej... To jest właśnie to co mnie najbardziej kręci w 2m+1k kiedy jeden wchodzi we mnie a drugiego pieszczę ja - na to zawsze czekam w trakcie spotkań z dwoma facetami. Zwykle to jest tuż przed finałem imprezy (bo finał to zawsze ja z TZ, a inni mogą popatrzeć). Jeśli chodzi o DP to nie odpowiem - niby chcę i to mnie podnieca, ale raz spróbowałam i kompletna klapa - ból i natychmiast stop.
Ranita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-30 16:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.