Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-21, 16:33   #31
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Question Dot.: wytrysk u kobiet?

Cytat:
Napisane przez misiorkaaa
Hejj dziewczyny ja wlasnie co do tego mam pytanko Mam male doswiaczenie w kontaktach damsko-meskich> Od nie dawna moj obecny partner masuje mnie raczka (przez spodnie mam nadzieje ze dmyslacie sie o co mi chodzi) podnieca mnie too hehe zawsze po tym mam majteczki mokre. Czy to jest zwykly sluzzz czy coo ?? wiem wiem ze glupie pytanie ale nie mam pojecia jak to inaczej ujac papapa
Właśnie chcałem zapytać czy jest jakaś konkretna technika na osiągnięcie takiego orgazmu u kobiety moja żona miewa orgazmy łechtaczkowe i pochwowe oraz wielokrotne ale ja chciałbym doprowadzić ją do wytrysku to mnie strasznie podnieca ale nigdy mi się to nie udało.
Mam jeszcze jedno pytanie czy może to być to, że kobieta tuż przed orgazmem chce siku czy może to jest ten wytrysk tylko go powstrzymuje?
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 22:35   #32
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: wytrysk u kobiet?

Cytat:
Napisane przez kristow
Właśnie chcałem zapytać czy jest jakaś konkretna technika na osiągnięcie takiego orgazmu u kobiety moja żona miewa orgazmy łechtaczkowe i pochwowe oraz wielokrotne ale ja chciałbym doprowadzić ją do wytrysku to mnie strasznie podnieca ale nigdy mi się to nie udało.
Mam jeszcze jedno pytanie czy może to być to, że kobieta tuż przed orgazmem chce siku czy może to jest ten wytrysk tylko go powstrzymuje?
Przeczytaj uwaznie powyzsze wypowiedzi a dowiesz się ze to nie mocz. Jak Tobie chce się siku przed orgazmem to sikasz w trakcie szczytowania? No pomyśl Krzysztofie ?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 23:24   #33
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: wytrysk u kobiet?

niektore kobiety maja wytrysk inne zas nie, jesli dotychczas twoja kobieta tego nie przezyla to juz raczej nie osiagnie.

Ale mozesz sprobowac wywolac to 'sztucznie': niech partnerka polozy sie na plecach, ty zas usiadz albo uloz sie jakos wygodnie miedzy jej nogami Teraz musisz wsadzic dwa palce - pomiając kciuk, sa to dwa srodkowe. W srodku zakrzyw je jakbys robil tzw "diabełka na koncercie rockowym", ruszajac nim w gore i w dol mocno naciskaj na gorna scianke pochwy - na glebokosci tych palcow. (Niektorzy twierdza ze tam znajduje sie wlasnie punkt G ) Druga reka mozesz troszke pomasowac brzuszek partnerki - zaraz za wzgórkiem łonowym. Pamietaj zeby nie ruszac nadgarskiem tylko samymi palcami.

Wiem ze to co napsialem moze wydac sie niezrozumialem, ale trudno cos wytluamczyc slowami bez pokazania. Ja ogladalem kiedys film,mozna powiedizec "dokumentalny", o squirtach. Pewien koles w nich uczyl innych jak wywołać u kobiet wytrysk, ale uprzedzil przy tym ze nie u wszystkich

Powodzenia.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 23:33   #34
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: wytrysk u kobiet?

:p
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...

Edytowane przez monka111
Czas edycji: 2006-07-24 o 17:29
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 10:46   #35
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Dot.: wytrysk u kobiet?

Dzięki za szybką odpowiedź i postaram się wyprubować tą technikę i powiadomie was o efektach.

Jeszcze raz dzięki.
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 23:02   #36
onesweetfairy
Raczkowanie
 
Avatar onesweetfairy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 225
Dot.: wytrysk u kobiet?

ostatnio ogladalam program dla mlodzierzy... w holederskiej telewizji.. i zostal poruszony ten watek... pokazali tez filmik jak to wyglada... z tym ze ok.. napewno jest przyjemne.. ale sposob w jaki to pokazali?? poczulam sie urazona... facet w gumowych rekawiczkach wsadzil jej palce i naciskal na punkt G, a innych dwoch facetow trzymalo ja za nogi... nie rozumiem jak mozna tak ponizyc kobiete.. przeciez nie jestesmy zwierzetami do doswiadczen... zero szacunku... jak tak wogole mozna.. mogli chociaz zadbac o ladny wystoj i zatrudnic jakas pare ktora to zademonstuje..jak juz tak bardzo chcieli to pokazac... a to naprawde wygladalo nieladnie.. lozko w pustym pokoju.. bardzo zimna atmosfera... bylam zniesmaczona... wiecej nie bede ogladac tego glupiego programu w ktorym nie szanuja kobiet...!!!!
onesweetfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 17:58   #37
Artur_z_daleka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 59
Dot.: wytrysk u kobiet?

onesweetfairy: racja, nie naj estetyczniej to musialo wygladac. Moze dlatego, ze chcieli jakos naukowo to przedstawic, nie wiem.

kristow: Nie kazda kobieta to ma. Tak jak ze sluzem - jedna jest wilgotniejsza, inna mniej wilgotna. Wybacz, ale brzmi mi, jakbys za wszelka cene chcial to osiagnac, jak by to mialo o czyms swiadczyc. Nie o to chodzi. Najwazniejsze, zeby bylo Wam dobrze ze soba, a jesli sie ktoregos razu zdarzy to super, ale nie powinno to byc celem. Wierz mi, to ze Twoja zona nie ma wytrysku wcale nie znaczy, ze za malo ja podniecasz czy cos. Moja poprzednia dziewczyna miala powodzie. Obecna stosowala lubrykant na poczatku, zanim sie rozbujalismy. Mimo to wiem, ze jest jej ze mna bardzo dobrze i wcale nie mysle, ze ja podniecam mniej niz poprzednia.

Dziewczyny: Rozni faceci sa na tym swiecie. Jednego taka powodz zniesmaczy, inny bedzie szczesliwy i dumny, ze Was do tego stopnia podniecil. Nie krepujcie sie tego, nie obawiajcie. Jesli na prawde sie kochacie oboje, to nie bedzie to zaden problem. Choc oczywiscie czasem taka powodz moze byc klopotliwa...
Artur_z_daleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 11:58   #38
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Dot.: wytrysk u kobiet?

Do ARTUR Z DALEKA

To nie jest tak jak myślisz ja wiem, że moja żona jest zadowolona z naszego pożycia seksualnego i doprowadzenie jej do wytrysku to nie jest cel nadrzędny ja poprostu chciałem poznać technikę doprowadzania kobiety do takich orgazmów. Zarazem chciałem spróbować czegoś nowego co mogłoby jej sprawic wielką rozkosz a jeżeli tak się nie stanie to dla mnie nie będzie to problemem chociaż nie powiem jak widziałem to na filmie to jest podniecające i chcę to zrobić jak będzie na to odpowiedni moment.


PS. Dzięki za troskę i porady
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 02:51   #39
Artur_z_daleka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 59
Dot.: wytrysk u kobiet?

Kristow: przepraszam, moze zle sie wyrazilem, ale ani przez moment nie poddwalem w watpliwosc tego, ze cudownie Wam jest ze soba. Nie watpie, ze dajesz jej wielka rozkosz, nawet jesli ona nie ma wytrysku. Mowie tylko, ze ten wytrysk to nie jest cos co kazda kobieta, jesli tylko dostatecznie sie podnieci, bedzie miala. Jedna to ma, bardzo latwo to osiaga i jest obfity, inna nie bedzie miala tego nigdy, chocbys nie wiem jak ja podniecil.

Co do techniki, to mialem partnerke, ktora miala wytrysk niezaleznie od tego czy piescilem ja paluszkami, czy kochalismy sie. Po prostu ona akurat tak miala. Nie od razu, za pierwszym razem. Dopiero jak rozsmakowalismy sie w sobie zarowno fizycznie jak i emocjonalnie.

Ale nic nie zaszkodzi, jesli poprobujesz, powodzenia w eksperymentach
Artur_z_daleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 10:56   #40
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Dot.: wytrysk u kobiet?

Do ARTUR Z DALEKA.

Dzięki za troske i chciałem tylko powiedzieć, że kobiecy wytrysk mnie tak zafascynował iż chciałem się o nim jak najwięcej dowiedzieć ale niestety stosunkowo mało jest informacji na ten temat na polskich stronach internetowych ja nie mówię tu akurat o stronach erotycznych tylko o wytłumaczeniu tego zjawiska i praktykach doprowadzania do takich zjawisk u kobiet. Natomiast na stronach anglo-języcznych jest tego dosyć dużo i naszła mnie taka refleksja, że w naszym kraju jest straszne zacofanie jesli chodzi o edukację seksualną i zarazem już się nie dziwię temu co pokazują w telewizji i piszą w prasie o młodzieży szkolnej, która w wieku 12 lub 13 lat płodzi dzieci i potem takie maleństwa lądują na śmietnikach albo są zostawiane w szpitalach. Zdaję sobie sprawę, że my wszyscy jesteśmy za to odpowiedzalni zgadzając się na to, że edukację seksualną w szkołach prowadzą głównie księża a nie profesjonaliści, którzy mogliby zrobić wiele dobrego dla młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie.
Chciałbym również dowiedzieć się co inni na ten temat myślą bo jestem tylko człowiekiem a rzeczą ludzką jest się mylić.

PS. CO WY NA TO?????????????
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 16:53   #41
pa1957
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Arrow

Witam wszstkich! Są tu różne opinie na temat wytrysku u kobiety. Mam z tym doczynienia od 5-ciu lat, a kiedyś spotkałem się z tym jeden raz. Tak naprawdę nie idzie bez tego żyć, gdyż stosunek bez deszczyku jak ja to nazywam to sorry, zwykła ślizgawka, a szczególnie u kobiet starszych po porodzie. Deszczyk (tak naprawdę to niagara) w naszym przypadku uakrywnia się w kilku przypadkach. W czasie klasycznego stosunku gdy moja prawa noga jest między udami mojej kobiety, a lewa na zewnątrz. Kiedy kochamy się na stojąco i przy 69 kiedy ona jest na górze i dodatkowo dotykam w środku punktu G. W szcególnym przypadku kiedy idziemy na spacer i nawet nie dotykając się napomkniemy o kochaniu-jakimś szczególe. Co to daje, że deszczyk jest. Otóż doznania są nieporównywalnie głębsze niż normalnie. Po prostu orgazmy się zlewają a gorący płyn po spłukaniu śluzu powodje, że w środku jest wilgotnie ale w dżym stopniu szorstko co cholernie podnieca i ciągle można. Ciekawe, że człowiek się przytym nie poobciera. cdn.

cd. Tak naprawdę nie mogę już chyba inaczej niż bez deszczyku. To uzależnienie. Kobieta wstrzykuje deszczyk impulsami. Czego jest to efekye. Myślę że dopasowania, porządania, podniecenia, szacunku, stałej partnerki, doświadczenia. Choć mamy to i po dringu i bez to kochamy się bez alkoholu, który ogranicza odczucia. A tak Panowie naprawdę, to możemy mieć męski orgazm bez wytrysku. Powodzenia.
Piotr

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-06-05 o 18:22 Powód: Post pod postem. Istnieje edycja-proszę z niej korzystać!
pa1957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 08:39   #42
martna
Raczkowanie
 
Avatar martna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 183
Dot.: wytrysk u kobiet?

Ja mialam cos cos takiego tylko raz.Wtedy po raz 1 doznalam orgazmu pochwowego(i ostatni:P)
martna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 23:27   #43
costes
Raczkowanie
 
Avatar costes
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 72
Dot.: wytrysk u kobiet?

a ja miewam....
costes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 23:52   #44
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: wytrysk u kobiet?

Cytat:
Napisane przez costes
a ja miewam....
Z twojego profilu wynika, że nie jesteś kobietą. Cóż więc w tym nadzwyczajnego, że miewasz? Problem by był, jakby było inaczej
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 23:56   #45
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: wytrysk u kobiet?

Costes posiada chyba wytrysk w kobiecie eee... wiem to było nie na miejscu
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 08:53   #46
ave_girl
Raczkowanie
 
Avatar ave_girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 244
Re: wytrysk u kobiet?

Cytat:
A tak Panowie naprawdę, to możemy mieć męski orgazm bez wytrysku
Hehe to w sumie byloby dziwne jakbym ja miala wytrysk a moj chlopak nie :P Taka mala zamiana rolami :P

Ja takiego wytrysku nie mialam nigdy Hmm moj chlopak mnie bardzo podnieca i drazni punkt G od czasu do czasu wiec chyba nie dane mi jest osiagnac wytrysk... A szkoda :/ Jednak powiem chlopakowi zeby sprobowal to bedzie baaaaaardzo zadowolony i dumny z siebie. A nuz sie uda :P
__________________
Wąteczek Avuśki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=136370

NOWA LISTA SZUKAM!! Zaglądajcie czesto! Częste aktualizacje!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...54#post2534254


PROSZE ODPISYWAC W MOICH WĄTKACH!! Nie czytam innych odpowiedzi
ave_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 17:23   #47
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: wytrysk u kobiet?

a ja ostatnio ochrzanialam TZ-ta, ze zabardzo przy minetce sie slini. A on, ze jest suchutki. No i wyszlo szydlo z worka. Teraz i on potrafi mnie doprowadzic do wytrysku
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 22:11   #48
bolonia220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 11
Dot.: wytrysk u kobiet?


Edytowane przez bolonia220
Czas edycji: 2007-01-03 o 12:14
bolonia220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 17:35   #49
Cur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: wytrysk u kobiet?

Było wiele doniesień na temat wytrysku u kobiet, ale jak się później okazywało był to wyciek moczu podczas stosunku. Ostatnie badania ujawniły, że kobiety, które przyznają się do wytrysku podczas stosunku miały podwyższone stężenie fosfatazy kwaśnej. Fosfataza została również znaleziona w ejakulacie mężczyzn, a wytwarzana jest w prostacie.

Naukowcy podeszli do sprawy od strony anatomii. Stwierdzono, że jeżeli kobieta ma wytrysk z pochwy podczas stosunku, a nie jest to mocz, to wydzielina musi pochodzić z innego miejsca niż pęcherz moczowy. Najbardziej prawdopodobne jest, że wydzielina ta pochodzi z gruczołów Skenes’a.

Autopsja gruczołów Skenes’a dowiodła, że gruczoły te maja podobną budowę do prostaty. Niektórzy badacze nazywają te gruczoły męską prostatą.

Wydaje się więc, że kobiety mogą mieć wytrysk, ale sprowokowanie damskiego wytrysku może być równie trudne jak znalezienie punktu G.


pozdro ;]
Cur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 16:22   #50
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Dot.: wytrysk u kobiet?

Witam od jakiegoś czasu obserwuje wasze wypowiedzi na temat kobiecego wytrysku i powiem wam jedno sam do niedawna niewiele wiedzałem na ten temat ale jak czytam, że ktoś nie może znaleść punktu G to jestem zdziwiony z tego co wiem każda kobieta go ma i wydaje mi się, że za bardzo staracie go znaleść. Mam taką propozycję dla poszukujących a mianowicie nie szukajcie na siłe a jak będziecie szukać to róbcie to z wyczuciem dlatego ponieważ jeśli kobieta nie była tam pieszczona może w pierwszej chwili odczówać bardzo nieprzyjemne skórcze ze względu na ich intesywność co spowoduje spadek jej podniecenia i mogąbyć nici ze wspaniałego seksu ja to przerobiłem na własnej skórze więc wiem co mówię. I po pierwszych niepowodzeniach nie zniechęcajcie się "nie odrazu Rzym zbudowano" i pamietajcie o odpowiedniej delikatności jeśli chodzi o punkt G on tam jest trzeba go tylko w odpowiedni sposób obudzić do życia a wtedy seks będzie jeszcze piękniejszy.

P.S. Miłej zabawy
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 20:45   #51
Milasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
GG do Milasia
Dot.: wytrysk u kobiet?

całkiem fajne tylko za pierwszym razem krępujące... ale mojemu TŻ bardzo sie podobało
Milasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 02:24   #52
201710291909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 145
Dot.: wytrysk u kobiet?

często miewam i z pewnością nie da się tego przeoczyć bo to jest jak taka mała "fontanna" albo "źródełko", czasem tryska na sporą odległosć, mój TŻ szaleje na tym punkcie, mnie to czasami wkurza, ale ciężko nad tym zapanować
201710291909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 21:53   #53
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: wytrysk u kobiet?

Ja się powoli do tego przyzwyczaiłam nie miewam zawsze-zależy od dnia, pozycji Najbardziej na mnie działa gdy ja stoję a TŻ drażni punkcik G palcami wtedy praktycznie zawsze mam tak silny orgazm że kończy się "fontanną" TŻ wtedy szaleje ze szczęścia i w sumie to sprawiło że przestałam się tak bardzo tego krępować
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 18:02   #54
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: wytrysk u kobiet?

istenieje i tez go mialam pare razy, ale to tylko w wyjatkowo dobrych sytuacjach.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 18:09   #55
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: wytrysk u kobiet?

Cytat:
Napisane przez onesweetfairy
ostatnio ogladalam program dla mlodzierzy... w holederskiej telewizji.. i zostal poruszony ten watek... pokazali tez filmik jak to wyglada... z tym ze ok.. napewno jest przyjemne.. ale sposob w jaki to pokazali?? poczulam sie urazona... facet w gumowych rekawiczkach wsadzil jej palce i naciskal na punkt G, a innych dwoch facetow trzymalo ja za nogi... nie rozumiem jak mozna tak ponizyc kobiete.. przeciez nie jestesmy zwierzetami do doswiadczen... zero szacunku... jak tak wogole mozna.. mogli chociaz zadbac o ladny wystoj i zatrudnic jakas pare ktora to zademonstuje..jak juz tak bardzo chcieli to pokazac... a to naprawde wygladalo nieladnie.. lozko w pustym pokoju.. bardzo zimna atmosfera... bylam zniesmaczona... wiecej nie bede ogladac tego glupiego programu w ktorym nie szanuja kobiet...!!!!
tez to ogladałam. Za to jaki efekt był. z kobiety normalnie wytrysneła fontanna na odleglosc jakis 2, 3 metrów.Swoja droga nie dziwie się, strasznie ja podniecali i ona juz nie mogla wytrzymac a oni ja dalej.Efekt był nieziemski.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 09:49   #56
anais20
Raczkowanie
 
Avatar anais20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 88
Dot.: wytrysk u kobiet?

a mnie nigdy cos takiego nie spotkalo
anais20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 11:59   #57
nurexx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: wytrysk u kobiet?

a moja kobiete spotyka to notorycznie, bardzo czesto. ja to bardzo lubie ale ona tak srednio gdyz zawsze potem pol lozka jest mokre..
nurexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 16:58   #58
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: wytrysk u kobiet?

Cytat:
Napisane przez nurexx
a moja kobiete spotyka to notorycznie, (...) zawsze potem pol lozka jest mokre..
skad ja to znam Zawsze pozniej zwalam na chlpaka, mowiac, ze niby tak sie slini
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 17:20   #59
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: wytrysk u kobiet?

hm..
ja ogolnie nie wiem czy to byl ten wytrysk czy nie..:/
zdarzylo sie to ostatnio.. poprostu w trakcie stosunku, tuz po nieziemskiej chwili przyjemnosci poczulam jakby nagle zaczelo ze mnie cieknac..
chwile pozniej tż mial wytrysk.. wyszedl.. a ja przeraona patrze na mokre przescieradlo..
przerazilam sie czy czasem nie pekla mu prezerwatywa, ale bylo wszystko ok..poniewaz oprocz tej kaluzy wody byl jeszcze bialy sluz.. czy to normalne??
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 11:30   #60
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: wytrysk u kobiet?

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
hm..
ja ogolnie nie wiem czy to byl ten wytrysk czy nie..:/
zdarzylo sie to ostatnio.. poprostu w trakcie stosunku, tuz po nieziemskiej chwili przyjemnosci poczulam jakby nagle zaczelo ze mnie cieknac..
chwile pozniej tż mial wytrysk.. wyszedl.. a ja przeraona patrze na mokre przescieradlo..
przerazilam sie czy czasem nie pekla mu prezerwatywa, ale bylo wszystko ok..poniewaz oprocz tej kaluzy wody byl jeszcze bialy sluz.. czy to normalne??
tak, normalne ja tak zawsze mam
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-17 22:36:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.