Różowa sukienka i... co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-16, 07:08   #1
haltmich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18

Różowa sukienka i... co dalej?


no.. to ja tak skromnie z pytaniem, ale opis bedzie spory

26.08 idę na weselicho i zamiast jakiejs ciemnej kupiłam bladorózową (bo leży na mnie idealnie - kolor mniej wiecej taki http://twierdza.oskbraniewo.pl/Ania/roz.jpg) z wytłoczonym motywem kwiatków w ciemniejszym odcieniu, siega przed kolanko, wykończone jest u dołu siateczką, jest na cieniutkie ramiączka, a dekolt ma prosty (od ramiaczka do ramiaczka prosciutki), rozszerza sie ku dołowi, więc maskuje szersze udka moje

buty mam czarne (sandałki na wysokim obcasie) i muszę dokupić torebkę i żakiet - też czarne raczej chyba...?
z biżuterii mam srebrna bransoletkę, której nigdy nie zdejmuję, ale moze raczej cos ciemnego, żeby nie było tak jasno - korale jakieś, albo... hm... broszkę..
a pazurki? french lepiej czy moze cos bardziej zdecydowanego?
mam mnóstwo pytań, bo zwykle biegam w jeansach i bluzach i na tym koniec..
poza tym.. jestem blondynką o niebieskich oczach i nie wiem jak się do tej sukienki pomalować..
za wszelkie sugestie dziękuję, bo juz teraz mnie to wszystko przeraza..

nie za duzy kontrast różu i czerni?
nie znam się na ubraniach tych eleganckich zupełnie i gubię się już w tym..
haltmich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 07:31   #2
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: Różowa sukienka i... co dalej?

dodatki raczej w czarnej tonacji wybierz , biżu równiez - srebro zniknie na jasnym różu , a pazurki zrób sobie french ale w tonacji różu .... co do maalowania to sie nie wypowiem bo mało sie maluję ......
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 08:35   #3
haltmich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Dot.: Różowa sukienka i... co dalej?

dziekuję

ja też sie nie maluję, wiec to stresuje mnie jeszcze bardziej

tak to jest, jak trzeba z jeansów i bluzy wskoczyć na jeden wieczór w sukienkę i być eleganckim... zagubienie totalne
haltmich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 16:04   #4
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Różowa sukienka i... co dalej?

hmhm do rozwej sukienki chyba nie ubralabym czarnych butow chyba ze baaardzo delikatne sandlaki jakies ale woallabym wybrac cos innego, zloty, bez, srebro w kazdym razie jasne.
bladyroz fajnie wyglada z perlowymi kolorkami i srebrem wlasnie jak widac kazdy ma swoje zdanie vo wg mnie srebrna bizuteria na pewno bedzie pasowac.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 22:51   #5
haltmich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Dot.: Różowa sukienka i... co dalej?

te czarne butki to sandałki własnie z 3 paseczków, na wysokim obcasie.. pozostałosć po studniówce
hm.. tak pomyslałam, że jak dokupie czarny zakiecik (moze w jakieś srebrne paski delikatne) i czarną torebkę i ewentualnie czarna jakąś małą broszkę to moze bedzie to miało rece i nogi..

i jeszcze jedno małe pytanie.. mam niebieskie oczy i żadnego pomysłu jak je pomalować, żeby pasowało do reszty ale i podkreślało tą niebieskość.. może ktoś pomoże..
haltmich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 04:22   #6
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Dot.: Różowa sukienka i... co dalej?

Cytat:
Napisane przez haltmich
i jeszcze jedno małe pytanie.. mam niebieskie oczy i żadnego pomysłu jak je pomalować, żeby pasowało do reszty ale i podkreślało tą niebieskość.. może ktoś pomoże..
Proponuje makijaż ala smoky eye
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 14:13   #7
szaaaalona
Raczkowanie
 
Avatar szaaaalona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 437
Dot.: Różowa sukienka i... co dalej?

Jak dla mnie za dużo tej czerni do tego jasnego różu chcesz dorzucić i efekt może być trochę mniej super niż jest pomysł. Nie wiem... butki jak czarne to takie 'malutkie' znaczy mało zabudowane, delikatne;-) Ja wolałabym jakieś srebrne dodatki. I nie mam pomysłu jakim innym kolorem zastąpić czerń na marynarce, ale na prawdę bym ją zamieniła na inny kolor. Tak wydaje mi sie, że taki słodki, delikatny róż za bardzo będzie się gryzł z tą czernią. Rozumiem, ze właśnie tą różowość i słodkość chcesz stłamsić, ale czarny to chyba nienajlepsze wyjście. Może gdyby to była sportowa kreacja to tak, ale sukienka i marynarka.... Zbyt wielki kontrast. Może to tylko moje zdanie? Spróbuj poprzymierzać poporównywać, nie decydować pochopnie ;-) Pozdrawiam i napisz jak się całość prezentuje
__________________
'Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak... mów tak;
I chociaż czas pewnie odmieni kiedyś nas - mów tak... '


Adaś
szaaaalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 14:25   #8
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Różowa sukienka i... co dalej?

Hmm a jestes zdecydowana na te czarne sandalki? Wg. mnie jesli sukienka nie jest w kolorze pudrowego rozu i wstylu lat 60 to za bardzo czarny do rozowego i to w kwiatki nie pasuje. Moze cos olowkowego ? Ja bym dobrala olowkowe dodatki jesli chcesz ciemniejszy kolor, pozatym torebka teraz nie musi pasowac do butow wiec fajnie by bylo gdyby mogla byc w kolorze tych kwiatkow? Ja bym jednak postawila na olowkowy, wg. mnie dobrze by wygladal z rozem
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 14:34   #9
moorfina
Rozeznanie
 
Avatar moorfina
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 806
Dot.: Różowa sukienka i... co dalej?

Ja nie ubralabym czarnych butow do rozowej sukienki radze jakies jasne buciki
moorfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 17:10   #10
czoko
Przyczajenie
 
Avatar czoko
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: Różowa sukienka i... co dalej?

radze Ci sie pomalowac naturalnie, skoro masz blad wlosy i zakladasz rozowa sukienke jak jeszcze sie mocno pomalujesz to bedziesz ywgladala jak lalka barbi
czoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.