Szcupłe uda - co wskazane,a co nie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-09, 14:22   #91
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Cytat:
Napisane przez kasztaneq Pokaż wiadomość
Hehehe, byc moze masz racje miesiac minie 16 kwietnia, po serii treningow zalecanych przez trenerke. ogolnie na silownie chodze od konca lutego, jednak z ta roznica, ze wczesniej cwiczylam same aerobz
No to proszę Cię, miesiąc nie minął, a Ty już cudów chcesz Jakie tam problemy hormonalne! Raczej z banią problemy

Powiem Ci, że nogi jest mega trudno ćwiczyć, i owszem, będą ładniejsze, jędrniejsze, ale chyba szybciej widziałam u siebie efekty na brzuchu niż na nogach... Niestety powooooooli to idzie, więc uzbrój się w tony cierpliwości
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 19:46   #92
kasztaneq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
No to proszę Cię, miesiąc nie minął, a Ty już cudów chcesz Jakie tam problemy hormonalne! Raczej z banią problemy

Powiem Ci, że nogi jest mega trudno ćwiczyć, i owszem, będą ładniejsze, jędrniejsze, ale chyba szybciej widziałam u siebie efekty na brzuchu niż na nogach... Niestety powooooooli to idzie, więc uzbrój się w tony cierpliwości
hahahahaahahha. no w tym przypadku się zgodzę, Moja Mama mówi mi to samo, tylko w innej formie, delikatniejszej hahaha
kasztaneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 11:25   #93
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Mi osobiście szybko schodzi z nóg i po nich widać, że ćwiczę, za to brzuch to moja zmora i niby jest lepiej, ale fałda jak wisiała tak wisi , ale cóż począć, ćwicze i walcze . Za 6 dni będzie równo dwa miesiące odkąd zaczęłam . Teraz przymierzam się dodatkowo do biegania

Powoli oswajam się z myślą, że już zawsze będę ćwiczyć przynajmniej 3 x w tygodniu. Chcę być jędrną trzydziestką, a nie ze zwisami i galaretą
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 18:46   #94
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Cytat:
Napisane przez kasztaneq Pokaż wiadomość
hahahahaahahha. no w tym przypadku się zgodzę, Moja Mama mówi mi to samo, tylko w innej formie, delikatniejszej hahaha
Mam nadzieję, że nie uraziłam Cię Żartowałam sobie tylko
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 20:09   #95
kasztaneq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie uraziłam Cię Żartowałam sobie tylko
a coś Ty, za co po części masz rację ;p no nic jutro udaję się na siłkę
kasztaneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 18:25   #96
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Akurat ja też teraz wzięłam się za dolną partię ciała, jestem w podobnej sytuacji jak Ty. Eh, i po miesiącu doczekałam się spadku obwodu o 0,5 cm :P Ciężka sprawa, ale co zrobić, trzeba być wytrwałym
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 20:07   #97
elus6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

hej dziewczyny co do ud, to również je wyszczuplam i szczerze powiedziawszy jak dla mnie najlepszy jest callanetics, bo wyszczupla całe ciało równomiernie . w wakacje z przyjaciółką zrobiłyśmy sobie tydzień oczyszczania, tzn. byłyśmy na diecie warzywno-owocowej dr Dąbrowskiej , do tego prawie codziennie chodziłyśmy na basen i saunę, ćwiczyłyśmy brazil butt lift i oczywiście callanetics ( wychodziło ok 2h dziennie) i po tygodniu z 57 w udach zeszłam do 54,5 i nawet po wyjściu z diety( ale na zdrowy odżywianiu z wpadkami ) centymetry nie wróciły. obecnie obwód ud waha mi się od 52 do 53, ale teraz to zasługa głównie callaneticsu. Więc polecam
elus6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 22:55   #98
kasztaneq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Cytat:
Napisane przez elus6 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny co do ud, to również je wyszczuplam i szczerze powiedziawszy jak dla mnie najlepszy jest callanetics, bo wyszczupla całe ciało równomiernie . w wakacje z przyjaciółką zrobiłyśmy sobie tydzień oczyszczania, tzn. byłyśmy na diecie warzywno-owocowej dr Dąbrowskiej , do tego prawie codziennie chodziłyśmy na basen i saunę, ćwiczyłyśmy brazil butt lift i oczywiście callanetics ( wychodziło ok 2h dziennie) i po tygodniu z 57 w udach zeszłam do 54,5 i nawet po wyjściu z diety( ale na zdrowy odżywianiu z wpadkami ) centymetry nie wróciły. obecnie obwód ud waha mi się od 52 do 53, ale teraz to zasługa głównie callaneticsu. Więc polecam
Już po tygodniu widziałaś rezultaty ? To w ogóle możliwe ?
kasztaneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 00:20   #99
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Ja mam w obwodzie ud 48 cm... Ale to w sumie nieistotne, bo zależy mi na kształcie, a nie na obwodzie.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 10:22   #100
elus6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Cytat:
Napisane przez kasztaneq Pokaż wiadomość
Już po tygodniu widziałaś rezultaty ? To w ogóle możliwe ?
jak widać możliwe ale tu dieta miała decydujący wpływ tak myślę, nie jadłam przez ten tydzień żadnego białka, tylko warzywa i wybrane owoce i były rezultaty.po wyjeździe przyjaciółki ciągnęłam dietę jeszcze przez tydzień, nie ćwiczyłam już tak intensywnie ,ale i tak rezultaty były - następny centymetr mniej ja też bardzo łatwo i szybko chudnę i szczupleję, więc pewnie i to ma znaczenie.
elus6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 15:11   #101
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

elus6, z tego co piszesz wynika, że po prostu straciłaś magazynowaną w ciele wodę. Niektórzy mają tendencję do zatrzymywania wody w organizmie, m.in. puchnięcia nóg.

Nie jest realnie możliwe w tydzień wyszczuplić obwód ud z 57 cm do 54 cm pozbywając się tłuszczu Zresztą nawet kiedy stosuje się jakąś dietę, w pierwszej kolejności z organizmu leci woda, dopiero potem tłuszcz, o takie są etapy :
Cytat:
Etap 1: Przez pierwsze 3 dni diety tracimy 70% wody, 5% białka, 25% tłuszczu
Etap 2: Do 13 dnia diety tracimy 19% wody, 12% białka, 69% tłuszczu
Etap 3: Między 21 a 24 dniem diety tracimy 15% białka, 85% tłuszczu
Etap 4: Od 24 dnia diety tracimy 25% białka, 75% tłuszczu
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 15:36   #102
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Dziewczyny a ja na nogi polecam basen. Chodziłam 5 miesięcy, raz w tygodniu po 45 minut, praca głównie nogami i było widać efekty, tzn zniknął celulitis( był niewielki ale jednak) i obwód na pewno też zmalał, nie mierzyłam ale czułam po spodniach. Dodam, ze nie chodziłam na basen zeby schudnąć i nie starałam się specjalnie a mimo to były efekty.
Niestety brzuszka to w ogóle nie ruszyło.
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 16:40   #103
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

od nastepnego tygodnia zabieram sie na wielki powrot do Kettlercise cwiczenia z kettlebell moje kolezanki tonija swietnie cialo na tych zajeciach
ja bylam tylko pare razy i wysilek jest mega
reknijcie na yt
pozdrawiam
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 16:49   #104
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 644
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

coraz więcej słychać o kettlebell w wawie chyba jeszcze nie ma tego rodzaju ćwiczen
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 21:41   #105
kasztaneq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ja mam w obwodzie ud 48 cm... Ale to w sumie nieistotne, bo zależy mi na kształcie, a nie na obwodzie.
zazdroszczę


mnie zniechęca widok mojej skóry na tylenj stronie ud po całym dniu, kiedy widzę ją w lustrze...

Edytowane przez kasztaneq
Czas edycji: 2012-04-12 o 21:46 Powód: może jakieś masaże pomogą.... pożyjemy, zobaczymy ;) póki co, stawiam na siłkę ;)
kasztaneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 22:15   #106
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Ta, tylko ja niska jestem Sama mówiłaś, że jesteś szczupła, całkiem wysoka, masz zgrabne nogi, a problem to głównie w Twojej głowie siedzi?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 22:27   #107
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

[1=dbff611010d7beb2d6d465d d69f947a5f4eb32a8;3349673 6]coraz więcej słychać o kettlebell w wawie chyba jeszcze nie ma tego rodzaju ćwiczen[/QUOTE]
ja troche czasu juz cwicze i po pierwszych zajeciach uzywalam 4kg kettlebell bylam obolala nastepnego dnia wycisk niesamowity teraz planuje zaczac od 6kg w anglii mega popularne jest szybko sie traci na wadze
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 14:05   #108
kasztaneq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Dobra kobitki, teraz trochę z innej beczki - jakie masaże, zabiegi kosmetyczne polecacie, ewentualnie masażery aby skóra była jędrna i w lepszym stanie (oczywiście mowa o nogach)
kasztaneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 21:18   #109
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Masaże ciężko wykonywać samemu, lepiej jakbyś przeszła się gdzieś na serię masaży
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 22:04   #110
kasztaneq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Masaże ciężko wykonywać samemu, lepiej jakbyś przeszła się gdzieś na serię masaży
O to mi właśnie chodziło seria jakich masaży konkretnie pomogłaby mi? rolletic, jonoforeza, inne ? piszę bo większość z was ma doświadczenie w tej kwestii, a ja nie bardzo się na tym znam
kasztaneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 22:53   #111
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Hmm, ja mam zerowe doświadczenie Raz byłam u koleżanki masażystki na masażu klasycznym oraz masażu bańką. Bańka jest super, od razu napina skórę No ale mówiłaś, że masz problemy z naczynkami, więc większość takich rzeczy odpada. Najlepiej jakbyś przeszła się do gabinetu i zapytała jakąś wykwalifikowaną panią, co byłoby dobre dla Ciebie
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 11:35   #112
Julka-ztx
Raczkowanie
 
Avatar Julka-ztx
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Cytat:
Napisane przez kasztaneq Pokaż wiadomość
O to mi właśnie chodziło seria jakich masaży konkretnie pomogłaby mi? rolletic, jonoforeza, inne ? piszę bo większość z was ma doświadczenie w tej kwestii, a ja nie bardzo się na tym znam
Z własnego doświadczenia- najlepsze sa manualne lub bańką. Nie są specjalnie drogie a efekty sa dośc szybko widoczne ( w postaci ujedrnienia ale wrażenie jest takie jakby się tez chudło;-)). Te specjalistyczne zabiegi maszynami itp są podobno tez dobre ale tu trzeba się nastawić na calą serię a to sporo kosztuje no i trzeba raczej powtarzac je cyklicznie. Nie polecam rolleticu- mi nie dal absolutnie nic.
Julka-ztx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 15:31   #113
kasztaneq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Hmm, ja mam zerowe doświadczenie Raz byłam u koleżanki masażystki na masażu klasycznym oraz masażu bańką. Bańka jest super, od razu napina skórę No ale mówiłaś, że masz problemy z naczynkami, więc większość takich rzeczy odpada. Najlepiej jakbyś przeszła się do gabinetu i zapytała jakąś wykwalifikowaną panią, co byłoby dobre dla Ciebie
No właśnie, kusi mnie ta cała bańka ale naczynka... w tkwi problem...
kasztaneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 23:12   #114
kasztaneq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

a może rolletic nie jest taki zły w moim przypadku? słyszałam tylko że jak za mocno dociska się ciało, to po zaprzestaniu stosowania rolleticu skóra się rozciąga, ile w tym prawdy?
kasztaneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 23:36   #115
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Nie wiem, czy cokolwiek się rozciąga, ale po rolleticu będą Ci pękać naczynka jak po bańce chińskiem, to jednak agresywnie działa na skórę. Próbowałam raz, miałam potem siniaki i strasznie bolały mnie nogi, jakbym zakwasy miała.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 21:55   #116
kasztaneq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Szcupłe uda - co wskazane,a co nie?

Wiecie co, nie będę już was zanudzać swoimi fanaberiami. Doszłam do wniosku, że i tak - czego bym nie ćwiczyła - obwodu ud nie zrzucę, a skóra będzie naciągnięta i żadne ćw na nic się zdadzą. Może i moje podejście jest infantylne, ale szczerze, mam to już gdzieś, jak widać będę miała to na co zasługuję. 3majcie się dziewczyny, hej.
kasztaneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 16:30   #117
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
MARZA mi sie SEXY ZGRABNE Nogi

Dziewczyny marza mi sie Sexy Zgrabne Nogi
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.