Pierwszy raz, tak czy nie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-21, 16:07   #31
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: Pierwszy raz, tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
A czy chęć spędzenia z kimś reszty życia dopiero uprawnia do uprawiania seksu?
Tego nie jest się pewnym mając nieraz nawet 30 lat.
Jak się nie wie czy chce się być z tą osobą do końca życia to nie jest dobrym pomysłem seks z tą osobą. Ja tak uważam.
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 19:18   #32
EddardStark
Raczkowanie
 
Avatar EddardStark
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 189
Dot.: Pierwszy raz, tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
Nie, ale uważam, ze 17 lat to za mało żeby na powaznie weryfikować czy się kocha, chce z tym człowiekiem spędzić resztę życia. Też miałam tyle lat, chęć była, miłość może też, co z tego że ślepa?? ale była (ironia). Teraz z perspektywy czasu - dobrze, że z nim nie współżyłam. Można być dumnym z ładnych włosów, figury, można być też dumnym z tego, ze czeka się na wyjątkową osobę.



Z postu wyłania mi się obraz bardzo niedojrzałej dziewczyny, która ma wielką chcicę na chłopaka, typową wakacyjną miłostkę rodem z Bravo. Pewne jest, że takich fajnych chłopaków jak on jest... może 1/3, jak nie więcej.
17 lat to nie jest wiek na seks, a do miłości trzeba dojrzeć.
Ale pewnie nie przegadamy, dziewczyna ma straszne parcie na stracenie cnoty, to widać, bo sama proponuje mu seks co jest rzadkością u dziewczyn szczególnie w tym wieku.
Jak będzie koniecznie chciała to straci jak nie z tą to z tamtą wakacyjną miłostką.

Do pogrubionego- wcale nie jest rzadkością. Dość często miałem takie propozycje.
EddardStark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 19:43   #33
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: Pierwszy raz, tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez EddardStark Pokaż wiadomość
Do pogrubionego- wcale nie jest rzadkością. Dość często miałem takie propozycje.
No dobrze, ale te dziewczyny moge za parę lat zmądrzeć i będą tego strasznie żałować. Światopogląd 17latki i 22latki to jest czasem kolosalna różnica! Może się też stać ,,dyskotekowym króliczkiem", ale ja bym nie ryzykowała. W większości zalezy to od tego w jakie towarzystwo wejdzie kiedy skończy szkołę.
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 20:56   #34
EddardStark
Raczkowanie
 
Avatar EddardStark
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 189
Dot.: Pierwszy raz, tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
No dobrze, ale te dziewczyny moge za parę lat zmądrzeć i będą tego strasznie żałować. Światopogląd 17latki i 22latki to jest czasem kolosalna różnica! Może się też stać ,,dyskotekowym króliczkiem", ale ja bym nie ryzykowała. W większości zalezy to od tego w jakie towarzystwo wejdzie kiedy skończy szkołę.
Nie brałem nigdy tego na poważnie z kilku powodów oraz z tego który sam wymieniłaś.

To zależy od ogromu rzeczy. Rodziców, środowiska, tego co czyta i ogląda, jak bardzo jest naiwna, bogata czy biedna i od charakteru.

Edytowane przez EddardStark
Czas edycji: 2013-09-21 o 20:58
EddardStark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 21:01   #35
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: Pierwszy raz, tak czy nie?

Zaczekaj aż się dobrze poznacie. Miałam podobną sytuację w Twoim wieku i nie zrobiłam tego. Nie żałuję, bo później spotkałam osobę, z którą warto było to zrobić. Jeśli się poznacie, poczujecie coś więcej to ok, ale nie tak od razu, jak mu zależy to poczeka .

Wg mnie na przygody podczas pierwszego spotkania powinny pozawalać sobie kobiety dojrzałe, świadome swoich oczekiwań seksualnych, a także doświadczone. Pierwszy raz powinien być z osobą, która Cię kocha i szanuje z wzajemnością. I nieważne czy jest to w wieku 17 lat czy w wieku 22.
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 21:10   #36
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Pierwszy raz, tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Alexandra92x Pokaż wiadomość
Wg mnie na przygody podczas pierwszego spotkania powinny pozawalać sobie kobiety dojrzałe, świadome swoich oczekiwań seksualnych, a także doświadczone. Pierwszy raz powinien być z osobą, która Cię kocha i szanuje z wzajemnością. I nieważne czy jest to w wieku 17 lat czy w wieku 22.
Zgadzam się
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 23:42   #37
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: Pierwszy raz, tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Alexandra92x Pokaż wiadomość
Pierwszy raz powinien być z osobą, która Cię kocha i szanuje z wzajemnością. I nieważne czy jest to w wieku 17 lat czy w wieku 22.
Super powiedziane !!

Edytowane przez skrywana_fantazja
Czas edycji: 2013-09-22 o 00:03
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 23:55   #38
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Odp: Pierwszy raz, tak czy nie?

Dziewczyno ja zaczęłam dopiero w tym roku,nie miałam 18 lat.Jesteśmy razem od ponad 2 lata,widzimy się codziennie często zabawiamy od pierwszego miesiąca bycia razem.Po jednym spotkaniu,nie da się być gotowym na pierwszy raz tak naprawdę nie znasz Go w ogóle.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 00:22   #39
Amiszonowa
made in Wonderland
 
Avatar Amiszonowa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: seks w wielkim mieście
Wiadomości: 1 733
Odp: Pierwszy raz, tak czy nie?

Jak dla mnie to w ogóle nie chodzi o Twój wiek. Nie rozumiem tego, że ktoś napisał, że 17 lat to za mało na seks? przecież to zależy od sytuacji.
Tu chodzi o to, że zaczynasz od, że tak powiem, dupy strony. Najpierw powininna być psychiczna bliskość, a dopiero potem fizyczna. Nie wazne, czy masz 17, 20 czy 30 lat. Tego się trzymam i życie pokazuje, że to nieglupie podejście

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


jest taka miłość która nie umiera
choć zakochani uciekną od siebie
porzucona jak pies samotna
wierna nawet niewiernym na spacerze w niebie
Amiszonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 14:02   #40
sylwianka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Pierwszy raz, tak czy nie?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Wiem, że pisząc tutaj zachowuję się niedojrzale, ale ja niestety wcale aż taka dojrzała nie jestem. Mam 17 lat i tak na prawdę o prawdziwym życiu mam jeszcze niewiele do powiedzenia. Nie pisałam tego wątku, ot tak. Po prostu mam niesamowity mętlik w głowie. Każdy doradza mi w otoczeniu co innego. Jedni mówią 'Co ci szkodzi, raz się żyje' inni 'Zastanów się co robisz' I ja już po prostu nie wiem, a sama nie umiem wyrobić sobie zdania. Jestem typem osoby który strasznie się przywiązuje. Wiem, że to głupie, że "poleciałam" na jego niewinność i podobne rzeczy. Ale wydawał lub wydaje mi się porządnym chłopakiem. Strata dziewictwa do dla mnie coś jednak ważnego i nie chodzi o to, że chcę się pozbyć dziewictwa z kimś kogo znam jeden dzień. Tylko po prostu wtedy nadeszła mnie taka chwila, gdzie wszystkie obawy zniknęły. Byłam w związkach, mieliśmy okazję "to zrobić" ale nigdy nie chciałam. Wciąż miałam w głowie pełno obaw "A jak to będzie wyglądać, a ciąża, a to, a tamto" a tu nagle nic, czułam się gotowa. Teraz właściwie już nie wiem co robić, jedne co mnie na razie pociesza (a chyba powinno smucić) to to, że jeszcze nie obgadaliśmy kiedy do mnie przyjedzie i czy w ogóle. Nie minęło tak dużo od naszego spotkania, więc jeszcze nie poukładałam sobie wszystkiego i nie ochłonęłam z emocji. Dziękuję jeszcze raz za wszystkie odpowiedzi i nie dziwię się, że uważacie mnie za niedojrzałą, każdy ma takie prawo. Ale ja po prostu chciałam uzyskać trochę pomocy której nie mogę uzyskać od osób bliższych
sylwianka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 21:16   #41
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Pierwszy raz, tak czy nie?

Pierwszy raz- tak, ale ze SWOIM chłopakiem, po uprzednim poznaniu się.
To co planujesz jest za szybko, nie dajesz wam czasu na dotarcie się, może i coś by z tego było więcej, ale nie zaczynaj takiej relacji od d.upy strony... myślę że warto się poznać na różnych gruntach najpierw, a nie widząc siebie 3 raz w życiu decydować się na seks.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

''Jedni mówią 'Co ci szkodzi, raz się żyje' inni 'Zastanów się co robisz'''

srutu trutu- na ''raz sie zyje'' to możesz się na irokeza zdecydować czy kolczyk w pępku, a nie na pierwszy raz z obcym gościem. Pierwsze razy nigdy nie są 100% satysfakcjonujące , kiedy ludzie nie wiedzą jak zacząć, jaki dotyk partnerowi sprawia przyjemność - raczej z tego nieporadność tylko wyjdzie. A uwierz mi że za kilka lat nie chciałabyś wspominać swojego pierwszego razu na łapu capu z kimś kogo nawet pierwszy raz na oczy nago widzisz..
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 23:47   #42
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Pierwszy raz, tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez HealthOne Pokaż wiadomość
Pierwszy raz- ta

''Jedni mówią 'Co ci szkodzi, raz się żyje' inni 'Zastanów się co robisz'''

srutu trutu- na ''raz sie zyje'' to możesz się na irokeza zdecydować czy kolczyk w pępku, a nie na pierwszy raz z obcym gościem. Pierwsze razy nigdy nie są 100% satysfakcjonujące , kiedy ludzie nie wiedzą jak zacząć, jaki dotyk partnerowi sprawia przyjemność - raczej z tego nieporadność tylko wyjdzie. A uwierz mi że za kilka lat nie chciałabyś wspominać swojego pierwszego razu na łapu capu z kimś kogo nawet pierwszy raz na oczy nago widzisz..
HeathOne ma racje, pierwszy raz to nie jest jakies lal, jak pokazuja to w filmach. Ja swojego pierwszego razu do dzis sie smieje, moze bym tak do tego nie podchodzila, gdyby nie to, ze byl nim moj terazniejszy maz, on tez mial ze mna swoj pierwszy raz i chyba dzieki temu, ze sie kochalismy, nie stresowalismy sie tak mocno i czulismy, ze zaakceptujemy sie mimo wszystko.

Autorko jakbys byla niedojrzala to olalabys wszystko, nawet nikogo nie pytajac i to zrobila juz dawno.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 00:33   #43
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Pierwszy raz, tak czy nie?

mój pierwszy raz był technicznie nieudany. Doszło do tego że musiałam swojego faceta pocieszać, że przecież nic się nie stało, że następnym razem nam się uda, żeby się nie przejmował. Nawet się lekko zamknął w sobie po tym.
Byłam w nim strasznie zakochana dlatego też mimo wszystko będę go wspominać z czułością zawsze
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.