Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-28, 22:59   #61
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Hm, ja Cię w sumie rozumiem Autorze. Każdy będzie oceniał sytuację (bo ma do tego prawo) przez pryzmat siebie. Kojarzę co poniektóre osoby z tego forum z innych wątków i diametralnie różnicie się podejściami do spraw seksu, tego się nie zmieni. Niektórzy przyjaźnią się ze swoimi FF, niektórzy zapraszają innych do łóżka, niektórzy uprawiają swing, a niektórzy są zwolennikami 1 partnera. Tacy są ludzie. Grunt to tak się dobrać, by nikt nie miał do nikogo pretensji.

Również nie czułabym się w tej sytuacji komfortowo. Tak jak już ktoś napisał - jeśli nie jesteś w stanie tego znieść i Ciebie to zatruwa - to albo szczerze ze sobą pogadacie (tutaj dużo zależy od dziewczyny!! musi utwierdzić Cię w przekonaniu, że jesteś dla niej nr 1, przeszłość to przeszłość i że Ciebie kocha do szaleństwa ), albo niestety pozostanie rozstanie, bez męczenia się. Znam z otoczenia parę par, które postanowiły się rozstać, gdzie ktoś miał w przeszłości "coś za uszami", a partner nie mógł tego zaakceptować, choć myślał, że da sobie z tym radę.

Grunt to się nie męczyć.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 12:07   #62
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez Jazgotek Pokaż wiadomość
Ja natomiast nie rozumiem, dlaczego niektórzy ludzie, którzy podobno są w sprawach seksualnych otwarci (lub: bardziej otwarci niż ja) często próbują zaklinać rzeczywistość i oburzają się, gdy ktoś napisze chociażby nawet żartobliwie, że mają spory "przebieg", tak jak ja to uczyniłam wyżej. Jak dla mnie to wygląda trochę ironicznie: osoba A postanowiła się bawić i korzystać z życia tak, jak jej się podoba, ale gdy ktoś to zauważy (niekoniecznie nawet krytykując), osoba A się oburza i najchętniej w rozmowie nazwałaby się dziewicą. No albo w jedną, albo w drugą - można robić to czego się zapragnie, ale po co potem zaklinać rzeczywistość?

Nie mówię teraz o nikim na tym forum, gdybam sobie na podstawie obserwacji osobistych w moim otoczeniu
Kiedyś nad tym rozmyślałem. Teraz sobie odpuściłem. Są ludzie i taborety. Najprostszym wyjaśnieniem jest, że tacy ludzie próbują zamaskować kompleksy i podnieść swoje ego.
Rozumiem jak ktoś się bzyka po kątach ale nie ocenia innych.

Nazwanie kogoś kto jest uważny w tych sprawach oraz ostrożny cnotkiem/cnotką jest akceptowalne. Odzwierciedla prawdę w żartobliwy sposób.
A jak ktoś się bzyka po kątach to jest łatwy i to też jest prawda.

Natomiast jakieś uszczypliwości są nie na miejscu. Ale cóż
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 08:15   #63
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez SzczeraPrawda Pokaż wiadomość
Ostatnio dziewczyny (stwierdzenie "kobiety" wydaje się być zbyt dostojnym) przesadzają.
Przykładem było np. miejsce gdzie dziewczyna do komentarza o tym, że:
napisała: "chyba bym zaśmiała mu się w twarz" .
Gdybyście przykładowo widziały jak jakiś chłopak robił waszej koleżance minetke, a potem byście weszły z tym chłopakiem w związek nie zastanawiały byście się nad tym co zaszło między nim, a waszą koleżanką?

Zauważam ostatnio, że mężczyźni są w takich sprawach delikatniejsi od kobiet, po pierwsze myślą o tym co pomyśli dziewczyna, czego chce, a dziewczyny zwracają uwage tylko na siebie, na to, że chcą tak i już, żadna nie napisze, że NIE, ze względu na to, że chłopak może nie chcieć, bo wiesz o tym, że ukrywa przed tobą, że np. czegoś nie lubi, ale robi to dlatego, że tobie zależy.

Pomyślcie o facetach bo ostatnio większość z was pisze tylko o tym co wam się należy, że nie jesteście rzeczami, że możecie uprawiać seks z kim chcecie i kiedy chcecie, że jesteście wolne, wyzwolone i w ogóle sodówa wam uderza do głowy.

Edytuje ten wątek, bo widzę, że przynajmniej "Phideaux" stara się postawić na miejscu twórcy tematu.
A kogo obchodzi co ja myślę, to nie o mnie wątek.
Nie potrzeba myśleć podobnie do autora wątku, aby mu pomóc zrozumieć problem. Nikt mu nie pomoże, dopóki sam nie będzie chciał sobie pomóc. Nie zmieni zdania na podstawie moich odczuć i nie poczuje się lepiej czytając, że "mam tak samo"
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2015-03-02 o 08:16
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 08:59   #64
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez SzczeraPrawda Pokaż wiadomość
Ostatnio dziewczyny (stwierdzenie "kobiety" wydaje się być zbyt dostojnym) przesadzają.
Przykładem było np. miejsce gdzie dziewczyna do komentarza o tym, że: <<"facet nie chciał całować się ze swoją dziewczyną, dlatego, że przypomniał sobie jak robiła "loda" jego koledze. " >>
napisała: "chyba bym zaśmiała mu się w twarz" .
Gdybyście przykładowo widziały jak jakiś chłopak robił waszej koleżance minetke, a potem byście weszły z tym chłopakiem w związek nie zastanawiały byście się nad tym co zaszło między nim, a waszą koleżanką?

Zauważam ostatnio, że mężczyźni są w takich sprawach delikatniejsi od kobiet, po pierwsze myślą o tym co pomyśli dziewczyna, czego chce, a dziewczyny zwracają uwage tylko na siebie, na to, że chcą tak i już, żadna nie napisze, że NIE, ze względu na to, że chłopak może nie chcieć, bo wiesz o tym, że ukrywa przed tobą, że np. czegoś nie lubi, ale robi to dlatego, że tobie zależy.

Pomyślcie o facetach bo ostatnio większość z was pisze tylko o tym co wam się należy, że nie jesteście rzeczami, że możecie uprawiać seks z kim chcecie i kiedy chcecie, że jesteście wolne, wyzwolone i w ogóle sodówa wam uderza do głowy.
Związałam się z chłopakiem znając 2 jego byłe i w dodatku przyjaźniąc się z jedną z nich, mając świadomość co z nimi robił, i nie, nie przeszkadzało mi to, bo to była przeszłość. Nigdy też się nad tym nie zastanawiałam.

Nie wybieram facetów delikatniejszych ode mnie i nie jestem egoistką, wydaje mi się, że piszesz o jakichś pojedynczych przypadkach.

Ale co jest w tym złego? Są faceci myślący tak samo, nie gloryfikujący seksu, jak i dziewczyny dla których seks jest tylko w związku i z osobą, którą się kocha. Nie najlepiej by było po prostu się odpowiednio dobrać?

Cytat:
Napisane przez SzczeraPrawda Pokaż wiadomość
Jej zachowanie(dziewczyny twórcy tematu) może być podstawą do braku zaufania z twojej strony. Pewnie myślisz "może zrobi to powtórnie, może jest do tego zdolna", przynajmniej ja bym tak miał. :/
Ale zdolna do czego? Do jednorazowej przygody podczas bycia samej? Bo przecież nie była w związku, nikogo nie zdradziła.
(Żeby było jasne, sama nie związałabym się z człowiekiem mającym zdradę na koncie, ale to jest trochę co innego.)

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
A ja nie widzę nic w tym złego. To część życia. To jak ona wygląda zależy od wielu czynników które są częścią nas. Mówienie, że to nie ma znaczenia jest bezsensem bo dla wielu ludzi ma. Szczególnie tych z zasadami, bardziej moralnych
No okej, ale część facetów (przynajmniej na wizażu) zachowuje się jakby seksualność dziewczyny była jej jedyną wartością. Jakby nie miało znaczenia jakim jest człowiekiem, tylko czy ma kawałek błony między nogami. To jest przerażające.
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 19:56   #65
SzczeraPrawda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Troche mnie tutaj nie było, ale jestem z powrotem.
Uważacie, że faceci dzielą się na takich, którzy chcieliby szybkiego seksu i na takich, którzy o niego chcą powalczyć?
Tak nie jest, chłopak który ma w tej chwili ochotę zaspokoić swoje seksualne potrzeby może starać się was do seksu namówić, co najwyżej jeśli będziecie go przez jakiś czas zbywały, to w końcu sobie odpuści.
Ale jeśli mu na Tobie zależy, to będzie starał się, droczył się z Tobą i będzie mógł zaczekać.
Faceci nie dzielą się na dwie grupy, faceci dzielą kobiety na dwie grupy, te które nas zaspokoją i te o które warto powalczyć, które potrafią przedstawić wyższą wartość niż tylko "kawałek błony między nogami" .
SzczeraPrawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 12:38   #66
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez SzczeraPrawda Pokaż wiadomość
Troche mnie tutaj nie było, ale jestem z powrotem.
Uważacie, że faceci dzielą się na takich, którzy chcieliby szybkiego seksu i na takich, którzy o niego chcą powalczyć?
Tak nie jest, chłopak który ma w tej chwili ochotę zaspokoić swoje seksualne potrzeby może starać się was do seksu namówić, co najwyżej jeśli będziecie go przez jakiś czas zbywały, to w końcu sobie odpuści.
Ale jeśli mu na Tobie zależy, to będzie starał się, droczył się z Tobą i będzie mógł zaczekać.
Faceci nie dzielą się na dwie grupy, faceci dzielą kobiety na dwie grupy, te które nas zaspokoją i te o które warto powalczyć, które potrafią przedstawić wyższą wartość niż tylko "kawałek błony między nogami" .
Też tak uważam. Są faceci do związku i są ci do rżnięcia, wybacz, to działa w obie strony
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 14:36   #67
SzczeraPrawda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Też tak uważam. Są faceci do związku i są ci do rżnięcia, wybacz, to działa w obie strony
Wiedziałem, że ktoś to napisze. Ale w tej chwili lepiej sprawdza się moja wersja, chcąc nie chcąc faceci są wybredni w poszukiwania kobiet pod względem ich seksualności. Jeśli spotkasz chłopaka z którym chciała byś być, a on miałby poczucie tego, że jesteś łatwa, to masz małe szanse. Nie piszmy o tym jak mogło by być, tylko o tym, jak jest.
SzczeraPrawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 14:54   #68
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez SzczeraPrawda Pokaż wiadomość
Wiedziałem, że ktoś to napisze. Ale w tej chwili lepiej sprawdza się moja wersja, chcąc nie chcąc faceci są wybredni w poszukiwania kobiet pod względem ich seksualności. Jeśli spotkasz chłopaka z którym chciała byś być, a on miałby poczucie tego, że jesteś łatwa, to masz małe szanse. Nie piszmy o tym jak mogło by być, tylko o tym, jak jest.
Mówisz z własnego doswiadczenia? Bo ja tak. Nigdy nie zaczynam związku od seksu, więc skąd facet ma wiedzieć, czy jestem "łatwa" i mam małe szanse? ja nie piszę, co by było, gdyby było, tylko piszę, jak jest.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 15:35   #69
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Ja jestem i do tego i do tego Piły nawet nie odpalam jak się kobietka nie nadaje do związku
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 15:44   #70
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Ja jestem i do tego i do tego Piły nawet nie odpalam jak się kobietka nie nadaje do związku
Ja też
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 15:52   #71
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Związałam się z chłopakiem znając 2 jego byłe i w dodatku przyjaźniąc się z jedną z nich, mając świadomość co z nimi robił, i nie, nie przeszkadzało mi to, bo to była przeszłość. Nigdy też się nad tym nie zastanawiałam.

Nie wybieram facetów delikatniejszych ode mnie i nie jestem egoistką, wydaje mi się, że piszesz o jakichś pojedynczych przypadkach.

Ale co jest w tym złego? Są faceci myślący tak samo, nie gloryfikujący seksu, jak i dziewczyny dla których seks jest tylko w związku i z osobą, którą się kocha. Nie najlepiej by było po prostu się odpowiednio dobrać?



Ale zdolna do czego? Do jednorazowej przygody podczas bycia samej? Bo przecież nie była w związku, nikogo nie zdradziła.
(Żeby było jasne, sama nie związałabym się z człowiekiem mającym zdradę na koncie, ale to jest trochę co innego.)



No okej, ale część facetów (przynajmniej na wizażu) zachowuje się jakby seksualność dziewczyny była jej jedyną wartością. Jakby nie miało znaczenia jakim jest człowiekiem, tylko czy ma kawałek błony między nogami. To jest przerażające.
Pomijając hipokrytów ludzie raczej wolą kogoś z podobnym poglądem na życie wiec trudno żeby facet który uprawia seks tylko z partnerką zaakceptował kogoś kto jest łatwy. I kobieta szanująca się faceta który był w każdym dyskotekowym szlaufie.

I nie piszę słów "łatwy", "szlauf" z nienawiścią żeby nie było punktów ponieważ są to słowa w obiegu i od razu wiadomo o co chodzi. Tzw. użyciu.

Nigdy nad tym mocno nie rozmyślałem ale zauważyłem, że osoby które przy pierwszym kontakcie najbardziej zwracają uwagę na seksualność po prostu mają małe wymagania i trafiają na takie osoby. Przynajmniej w gronie jakiś dalszych znajomych.

Ja nie mam jakiś wygórowanych wymagań (chcę tyle ile daje) to nie pamiętam by kiedyś zdarzyło się tak by dziewczyna którą polubiłem odbiegała w tych sprawach ode mnie. Może to szczęście, może nie ale jakoś nigdy nie rozmyślałem czy dziewczyna którą dopiero poznałem i która wywarła na mnie dobre wrażenie była łatwa czy coś. Przypadek ?
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 19:38   #72
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Po raz setny: bo najważniejsze to się dobrać.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 08:41   #73
Jazgotek
Rozeznanie
 
Avatar Jazgotek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 600
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Zgadzam się, bez dobrania się ludzie długo ze sobą nie pobędą. Może być między nimi jakaś tam namiętność spowodowana fizycznością, ale gdy ta faza opadnie to taka niedobrana para zaczyna się ze sobą dusić, zaczynają się kłótnie, wypominanie sobie wszystkiego, a na końcu jawna niechęć. Myślę, że każdy z nas przeżył/widział tego już tyle, że można to śmiało podpiąć pod regułę :P
__________________
24.02.2009 zakochałam się
26.03.2015 zgodziłam się


68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Jazgotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-09 09:41:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.