Idealna figura (?) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-30, 18:41   #1
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262

Idealna figura (?)


Czesc wam chcialbym sie dowiedziec co jest lepsze na spalenie brzuszka ławeczka czy taaaka duza pilkaaa?bo mysle o zakupieniu czegos takiego.Odrazu mowie ze cwiczylam A6W i mam miesnie ale pod tkanka tluszczowa.. W domu posiadam tez steper twister i rowerek . Chce zaczac od 1.01Oczywiscie bede stosowala jakas diete. 0 slodyczy, 0 posilkow po 18, i duzoo piciawiec.. starczy mi czasu do wakacji , aby moc pochawalic sie plaskim i umiesionym brzuchem? yh.. myslalam tez o odzywkach spalajacych tluszcz , ale nie wiem czy nie jestem na to za mala:/. ..Pozdrawiam
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 19:06   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Idealna figura (?)

Cytat:
Napisane przez katarzyna015 Pokaż wiadomość
Czesc wam chcialbym sie dowiedziec co jest lepsze na spalenie brzuszka ławeczka czy taaaka duza pilkaaa?bo mysle o zakupieniu czegos takiego.Odrazu mowie ze cwiczylam A6W i mam miesnie ale pod tkanka tluszczowa.. W domu posiadam tez steper twister i rowerek . Chce zaczac od 1.01Oczywiscie bede stosowala jakas diete. 0 slodyczy, 0 posilkow po 18, i duzoo piciawiec.. starczy mi czasu do wakacji , aby moc pochawalic sie plaskim i umiesionym brzuchem? yh.. myslalam tez o odzywkach spalajacych tluszcz , ale nie wiem czy nie jestem na to za mala:/. ..Pozdrawiam
tylko spowolnisz metabolizm...
trening siłowy i aeroby/interwały
duzo juz wątków było o tym jak spalic tłuszcz
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 19:09   #3
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Dot.: Idealna figura (?)

a wystarczy jak bede codziennie jezdzila rowerkiem , chodzila na steperze + cwiczenia na brzuch? Mozliwe ze bylo ale nic takiego nie znalazlam. A twoim zdaniem co jest lepsze LAWECZKA czy PILKA?
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 19:21   #4
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Idealna figura (?)

Cytat:
Napisane przez katarzyna015 Pokaż wiadomość
a wystarczy jak bede codziennie jezdzila rowerkiem , chodzila na steperze + cwiczenia na brzuch? Mozliwe ze bylo ale nic takiego nie znalazlam. A twoim zdaniem co jest lepsze LAWECZKA czy PILKA?
polecam interwały na rowerku ( np 1 min szybko-max , 1 min wolniej )
ćwiczenia na brzuch to brzuszki wystarczy 3 serie po 20 powtórzeń
mysle ze i ławeczka i piłka beda dobre to zalezy raczej kto lubi
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 19:24   #5
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Dot.: Idealna figura (?)

dzieki dobra a.. jakie wy wszyscy macie sposoby na piekne brzuchy?
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 19:30   #6
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Idealna figura (?)

Cytat:
Napisane przez katarzyna015 Pokaż wiadomość
dzieki dobra a.. jakie wy wszyscy macie sposoby na piekne brzuchy?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...pi%B3ka&page=4 - znalazłam wątek o piłce , chwala ja
dieta porządna z ujemnym bilansem i trening siłowy + interwały/aeroby lub same interwały czy aeroby. tzreba poprostu spalic tłuszcz
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 19:41   #7
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Dot.: Idealna figura (?)

hah dzieki kochana jestes:P ale nie wiem czy nie wole ławeczki, wydaje mi sie ze daje lepsze efekty bo sie przy niej bardziej zmecze..
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 19:47   #8
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Idealna figura (?)

ja chyba do Ciebie dolacze tez zaczynam od 1.01 walke z moim brzuszkiem
__________________
Insanity Is Definitely Insane
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 19:49   #9
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Idealna figura (?)

Cytat:
Napisane przez katarzyna015 Pokaż wiadomość
hah dzieki kochana jestes:P ale nie wiem czy nie wole ławeczki, wydaje mi sie ze daje lepsze efekty bo sie przy niej bardziej zmecze..
w taki razie życze powodzenie w ćwiczeniach na ławeczce
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 19:59   #10
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Dot.: Idealna figura (?)

Ellie00 ciesze sie i mam nadzieje ze uporamy sie z niesfornym brzuchem! no to zaczynamy od 1.01 ah.. musze na sylwestrze ojesc sie niezdrowych, tłuczących rzeczy tzn. pizza ,kebaby i moich snickersow.. MAM NADZIEJE ZE WYTRWAMY jak bede miec piekny brzuszek to wstawie zdjecie KTOS JESZCZE SIE PRZYLACZY?
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 20:18   #11
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Idealna figura (?)

Ja się przyłączę. Zamówiłam przed Świętami stepper czekam na dostawę. Jak tylko dojdzie zaczynam.. Tylko, że ja już wcześniej sporo straciłam, teraz muszę zrzucić resztę, czyli pewnie ze 4-5 cm, więc juz nie za dużo. Potem muszą mi utyć ręce i nogi, pupa i będzie super.
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 20:50   #12
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Dot.: Idealna figura (?)

fajniee im wiecej tym lepiej A macie prolemy z tymi roztepami i cellulitem? bo tez musze sie z tym uporac do lata,ja na wakacjach robilam sobie oklady . Na cellulit olejek etekryczny GERANIUM,olejek AlOSEOWY i dolewalam troche oleju, nakladalam to wszystko na nogi i pupe i owijalam sie folia. widzialam efekty ale gdy tylko zaczela sie szkola nie mialam na to czasu.. moze wy znacie jakies lepsze spospoby.. jak bede jezdzila na rowerku stacjonarnym i steperze to zniknie cellulit? O . tylko co mam zrobic z roztepami podobno nie da sie tego zwalczyc.. Slyszlaam cos o Kolagenie SILVER .. jak kto uzywal PROSZE napiszcie cos o nim, czy jest skuteczny itd. POZDRAWIAM
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 20:56   #13
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Idealna figura (?)

Cytat:
Napisane przez katarzyna015 Pokaż wiadomość
Czesc wam chcialbym sie dowiedziec co jest lepsze na spalenie brzuszka ławeczka czy taaaka duza pilkaaa?bo mysle o zakupieniu czegos takiego.Odrazu mowie ze cwiczylam A6W i mam miesnie ale pod tkanka tluszczowa.. W domu posiadam tez steper twister i rowerek . Chce zaczac od 1.01Oczywiscie bede stosowala jakas diete. 0 slodyczy, 0 posilkow po 18, i duzoo piciawiec.. starczy mi czasu do wakacji , aby moc pochawalic sie plaskim i umiesionym brzuchem? yh.. myslalam tez o odzywkach spalajacych tluszcz , ale nie wiem czy nie jestem na to za mala:/. ..Pozdrawiam
Ja uważam, że wygląd brzucha w dużej mierze zależy od poziomu tkanki tłuszczowej.
A poziom tkanki tłuszczowej od odżywiania, a nie ćwiczeń.
W kwestii ćwiczeń ogólnie zgadzam się z Anniąą
A w ogóle, to informacje na temat skutecznego odchudzania są w co drugim wątku na forum i naprawdę wystarczy się pofatygować i użyć wyszukiwarki.......
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 21:09   #14
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Idealna figura (?)

Cytat:
Napisane przez Midi Pokaż wiadomość
Ja uważam, że wygląd brzucha w dużej mierze zależy od poziomu tkanki tłuszczowej.
A poziom tkanki tłuszczowej od odżywiania, a nie ćwiczeń.
W kwestii ćwiczeń ogólnie zgadzam się z Anniąą
A w ogóle, to informacje na temat skutecznego odchudzania są w co drugim wątku na forum i naprawdę wystarczy się pofatygować i użyć wyszukiwarki.......
czyli dobrze pisałam ze trzeba spalic tkanke tłuszczowa
coraz wiecej tych samych wątków...
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 21:19   #15
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Dot.: Idealna figura (?)

yh.. ok,ok . Ale powiedzcie czy skuteczna dieta bedzie jesli nie bede jesc slodyczy, duzooo pila niegazowanych napoji, i jadla 3/4 razy dziennie.. Od stycznia chodze tez na silownie.. mam nadzieje ze efekty beda.
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 09:38   #16
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Idealna figura (?)

Odpowiedni sposób odżywiania powinien opierać się na tym, co jesz, a nie tym, czego nie jesz.
Ważny jest także bilans kaloryczny.
No i dużo zdrowiej jest jeść co 2-3 godziny, niż 3-4 razy dziennie. Zajrzyj na Dietetykę do wątków podwieszonych u góry forum, zwłaszcza "10 przykazań żywieniowych" warto zapamiętać
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.