Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-17, 10:35   #121
koniczyna82
Rozeznanie
 
Avatar koniczyna82
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Naprawdę dziewczyna musi mieć zanik asertywności, skoro jeszcze w kilku dosadnych słowach nie powiedziała mu co o tym stalkingu sądzi. Paranoja.


Może nie koniecznie w chamski sposób ale nie pozostawiający watpliwości. A jak by nie poskutkowało i wyczerpał byś mojącierpliwosć to była by druga rozmowa, a wtedy sam z siebie bś wolał trzymać sie od mnie za daleka.

Tyle, że to teraz. A w wieku lat 20 przyznaje bez bicia że zachowywała bym sie pewnie jak ta dziewczyna. Nie chciała bym być niedelikatna niektóre zachowania trzeba sobie wypracować, zweryfikować nastolatkowie podejście do części spraw.
koniczyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 10:37   #122
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
W sumie nie wiemy, jak to wygląda w rzeczywistości, bo rzeczywistość autora zdecydowanie jest zakrzywiona. Wystarczy, że ona jest nieśmiała, a on się naprzykrza - może ona nie ma odwagi nic powiedzieć? A bo to byłby pierwszy taki przypadek?
Oczywiście, że nie pierwszy. I właśnie ta nieśmiałość zazwyczaj łączy się z brakiem asertywności, czyli brak odwagi powiedzenia 'nie', dokładnie o to mi chodziło A zwrot paranoja odniosłam nie do jej zachowania, tylko do jego zachowania, przez które aż ciarki człowieka przechodzą, gdy się o tym czyta (tak, źle to ujęłam w ostatniej wypowiedzi )
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'

Edytowane przez nyana89
Czas edycji: 2016-09-17 o 10:39
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 11:10   #123
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Matko ale z Ciebie doskonały materiał na stalkera. Taki rodzaj, co się nie odwali, chyba że się go do pierdla wrzuci.
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 14:04   #124
sew333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 33
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Po prostu chciałem się wam wyżalić co czuje w związku z zaistniałą sytuacją. Obiecała przyjażń ,więc chciałem po przyjacielsku z nią wyjść na spacer tymbardziej ,że mi obiecała tak?. Zachowała się egoistycznie wychodząc samemu nie wspominając o tym ,gdy do niej podszedłem totalnie mnie zignorowała zbywając mówiąc ,że nie ma czasu ,itd itd idąc dalej. Myśle,że przyjaciele tak nie postępują.
Wiec albo nie jest moją przyjaciółką i mnie oszukała albo jest kłamczuchą.
Zawiodłem się na niej. Napisałem do niej mniej więcej to co teraz wam, nawet nie odpisała. No ale to już wiadomo czemu nie odpisała bo mam racje po prostu. No nic daje sobie spokój juz sie nawet do niej nie odezwe. Zapominam o niej , fałszywa i tyle.


Jaki stalking tutaj?Nie rozumiem.
sew333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 14:11   #125
mslea1917
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 180
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Możesz napisać drugą część Cierpień młodego Wertera. Straszny z Ciebie egoista. Moze dziewczyna źle się czuła lub miała jakiś problem, a Ty już wyskakujesz z pretensjami. Masz strasznie roszczeniową postawę prawdziwy przyjaciel zrozumiałby, że może chce pobyć sama. Nie wiem czemu. robisz takie problemy z tym spacerem. Spedzacie czas w pracy a Ty ciągle proponujesz jej spotkania, czułabym się osaczona. Najlepiej nie pisz już nic do niej i nie proponuj spotkan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mslea1917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 14:30   #126
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Tobie nie ma co pisać jakichkolwiek porad - nie czytasz albo olewasz, zacietrzewiłeś się na swojej wizji, widzisz jakieś związki przyjacielskie i inne tam, gdzie ich nie ma. Przyjaźni - prawdziwej - nie da się obiecać. Trzeba na nią zapracować. Po prostu daj tej dziewczynie spokój.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 15:34   #127
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Cytat:
Napisane przez sew333 Pokaż wiadomość
Po prostu chciałem się wam wyżalić co czuje w związku z zaistniałą sytuacją. Obiecała przyjażń ,więc chciałem po przyjacielsku z nią wyjść na spacer tymbardziej ,że mi obiecała tak?. Zachowała się egoistycznie wychodząc samemu nie wspominając o tym ,gdy do niej podszedłem totalnie mnie zignorowała zbywając mówiąc ,że nie ma czasu ,itd itd idąc dalej. Myśle,że przyjaciele tak nie postępują.
Wiec albo nie jest moją przyjaciółką i mnie oszukała albo jest kłamczuchą.
Zawiodłem się na niej. Napisałem do niej mniej więcej to co teraz wam, nawet nie odpisała. No ale to już wiadomo czemu nie odpisała bo mam racje po prostu. No nic daje sobie spokój juz sie nawet do niej nie odezwe. Zapominam o niej , fałszywa i tyle.


Jaki stalking tutaj?Nie rozumiem.
Tak tak, fałszywa. Tłumacz sobie to jak chcesz tylko po prostu daj jej święty spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-17, 15:37   #128
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Ty ja ciagle bombardujesz swoimi zenujacymi wywodami, przytykami. Wiecznie chcesz jej cos pisac. Dajze spokoj.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 19:20   #129
koniczyna82
Rozeznanie
 
Avatar koniczyna82
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Załóż sobie, ze ona po prostu ciebie nie warta. Nie warta ani jednego wiecej zaproszenia, ani jednej wiadomosci. Tylko pamieyaj, nie lituj sie pod tym wzgledem nad nieszczęśnicą pod żadnym pozorem. Tak będzie dla wszystkich najlepiej

A tak serio to szkoda, że olewasz wszystkie rady i dalej wiesz swoje. Jak ten osioł (nie chodzi mi o wyzywanie użytkownika a nawiazanie do przyslowiowej upartości tego zwierzęcia ). Jak byś się pochylił i posluchał to może oszczedził byś sobie na przyszlość podobnych sytuacji. A bedziesz je miał, identyczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
koniczyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 19:28   #130
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Cytat:
Napisane przez koniczyna82 Pokaż wiadomość
Załóż sobie, ze ona po prostu ciebie nie warta. Nie warta ani jednego wiecej zaproszenia, ani jednej wiadomosci. Tylko pamieyaj, nie lituj sie pod tym wzgledem nad nieszczęśnicą pod żadnym pozorem. Tak będzie dla wszystkich najlepiej

A tak serio to szkoda, że olewasz wszystkie rady i dalej wiesz swoje. Jak ten osioł (nie chodzi mi o wyzywanie użytkownika a nawiazanie do przyslowiowej upartości tego zwierzęcia ). Jak byś się pochylił i posluchał to może oszczedził byś sobie na przyszlość podobnych sytuacji. A bedziesz je miał, identyczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i pewnie w miejscu pracy za niedługo będą go jeszcze wysmiewac. Wtedy będzie spalony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 19:30   #131
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Matko jaki Ty jesteś autorze męczący aż nie chcę myśleć jaki jesteś w realu
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."

Edytowane przez Minna
Czas edycji: 2016-09-17 o 19:32
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-18, 12:55   #132
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 15:02   #133
Mari1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Cześć Wam,

Nie chcę zakładać nowego wątku, więc lekko odkopię ten temat...

Mam pewnego rodzaju wątpliwości, co do dziewczyny z którą się spotykam. W zasadzie - podczas spotkań jest wszystko OK, ale kiedy się rozstajemy i wracamy do swoich domów, nie mamy ze sobą praktycznie kontaktu.

Kiedy do niej dzwonię - szybko ucina rozmowę. Na smsy odpowiada czasem po kilku godzinach, a kiedy jest na messengerze - wyświetla wiadomość i często nie odpisuje.

Widujemy się od dwóch miesięcy i nie jest to póki co - nic mega zobowiązującego, ale... nie wydaje mi się to normalne. Odczuwam brak zainteresowania. Co najgorsze, w czasie spacerów wszystko gra - jest zaangażowana, wygadana i w ogóle. Nie chcę jednak pytać jej wprost, by nie czuła się przytłoczona, a może właśnie to powinienem zrobić?

Pozdrawiam
Mari1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 15:08   #134
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Póki się umawia, akceptuje wszystko i jest dobrze na spotkaniu to bym się nie przejmował.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 15:42   #135
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Cytat:
Napisane przez Mari1987 Pokaż wiadomość
Cześć Wam,

Nie chcę zakładać nowego wątku, więc lekko odkopię ten temat...

Mam pewnego rodzaju wątpliwości, co do dziewczyny z którą się spotykam. W zasadzie - podczas spotkań jest wszystko OK, ale kiedy się rozstajemy i wracamy do swoich domów, nie mamy ze sobą praktycznie kontaktu.

Kiedy do niej dzwonię - szybko ucina rozmowę. Na smsy odpowiada czasem po kilku godzinach, a kiedy jest na messengerze - wyświetla wiadomość i często nie odpisuje.

Widujemy się od dwóch miesięcy i nie jest to póki co - nic mega zobowiązującego, ale... nie wydaje mi się to normalne. Odczuwam brak zainteresowania. Co najgorsze, w czasie spacerów wszystko gra - jest zaangażowana, wygadana i w ogóle. Nie chcę jednak pytać jej wprost, by nie czuła się przytłoczona, a może właśnie to powinienem zrobić?

Pozdrawiam
To chyba właśnie lepiej, że podczas prawdziwych spotkań dziewczyna wykazuje więcej zaangażowania, czyż nie? Wolałbyś na odwrót? Milion wiadomości na Messengerze i parę półsłówek na spotkaniu? Skoro odczuwasz brak zainteresowania z jej strony, masz potrzebę prowadzenia intensywnej korespondencji w wydaniu wirtualnym, to jej o tym powiedz, po to ludzie mają języki w buziach.

Spróbuj spojrzeć na siebie i ocenić, czy nie jesteś być może nieco dla niej nachalny, bo tego nie da się wywnioskować na podstawie Twojej wiadomości. Jeśli dziewczyna sama wykazuje inicjatywę i dąży do spotkań (które najwyraźniej woli), to ja osobiście niczym bym się nie przejmował. Być może jest bardzo zajętą osobą (mogą to być studia, praca, albo po prostu czasochłonne hobby). To, że kobieta nie podporządkowuje życia albo całego swojego wolnego czasu jednej tylko sferze, według mnie bardzo dobrze o niej świadczy.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE

Edytowane przez OldWorldBlues
Czas edycji: 2018-12-20 o 15:46
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 16:00   #136
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
To chyba właśnie lepiej, że podczas prawdziwych spotkań dziewczyna wykazuje więcej zaangażowania, czyż nie? Wolałbyś na odwrót? Milion wiadomości na Messengerze i parę półsłówek na spotkaniu? Skoro odczuwasz brak zainteresowania z jej strony, masz potrzebę prowadzenia intensywnej korespondencji w wydaniu wirtualnym, to jej o tym powiedz, po to ludzie mają języki w buziach.
Dla mnie to brzmi jak ideał partnerki, ma swoje życie, czasem się odezwie, nie truje tyłka każdego dnia, a na spotkaniach jest idealna. Przecież tu się nie ma do czego przyczepić!

Kontakt codzienny to Ty będziesz miał jak z nią zamieszkasz, na razie korzystaj ze swobody. I nie, to że ona nie pisze nie znaczy że zdradza.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 00:03   #137
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Dopóki podczas spotkań jest ok, nie przejmowalabym się.

Sama jestem typem mało kontaktowym. I nie znaczy to, że nie lubię faceta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 12:42   #138
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Ale te spotkania to randki? Czy tylko koleżeńskie spacery podczas których sobie tylko rozmawiacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 19:52   #139
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Dziewczynie chyba na mnie nie zależy. Jedynie odpisuje pojedynczo.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Dopóki podczas spotkań jest ok, nie przejmowalabym się.
Dokładnie 2 miesiące to mało, daj sobie czas i zobacz co się wydarzy. Ja np. też rzadko się odzywam jeśli się z kimś tak niezobowiązująco umawiam, powody są różne, ale głównie nie chcę się narzucać i okazywać za dużo, jeśli nie wiem na czym stoję. Później z reguły to się zmienia, choć nigdy nie będę typem wydzwaniającym 15 razy dziennie i wysyłającym 20 sms-ów na godzinę, pewnie Twoja znajoma ma podobnie i właściwie możesz się z tego cieszyć
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-22 19:52:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.