działania wczesnoporonne - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-02, 23:32   #31
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: działania wczesnoporonne

Co do klinik aborcyjnych to tutaj jest parę adresów:
http://www.abortion.org.au/aborcji.htm
a ogólnie to polecam cała stronę http://www.abortion.org.au
mozna znaleźć sensowne informacje, albo zobaczyć jak oraganizacje pro-life manipulują faktami na temat aborcji i oszukują ludzi tak, aby przedstawic wszystko w jak najgorszym świetle, żałosne
http://www.abortion.org.au/fertilizedegg2.JPG !!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fertilizedegg2.jpg (16,2 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez kukimonster
Czas edycji: 2009-08-02 o 23:36
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 14:46   #32
izabellita
Raczkowanie
 
Avatar izabellita
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: domek :)
Wiadomości: 33
Dot.: działania wczesnoporonne

rzeczywiście prawdziwy z ciebie potwór

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

"przedstawić wszystko w jak najgorszym świetle" ?? i kto tu jest żałosny - to jest dopiero zacofanie zaprzeczać nauce, która w każdym wypadku potwierdza zapłodnienie jako powstanie nowej, indywidualnej istoty ludzkiej.

no bo pewnie, że potrzeba olbrzymich nakładów finansowych, żeby pokolorować świat zwolenników aborcji (też środków wczesnoporonnych) zajmujących się nacodzień legalizacją zabijania. co tu jest wzorem starożytność, średniowiecze ? czy inne zacofane półśrodki ?

ciekawe ile ci płacą za taki PR ;D

pozdrawiam serdecznie
__________________
lato, ach to Ty...
izabellita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 15:18   #33
Margo19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: działania wczesnoporonne

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
Można skorzystać i ty nikomu nie zabronisz. A moje ciało to moja sprawa. Ściąganie empetrójek też jest nielegalne i co z tego? Koleżanka zaznaczyła, że chodzi nie tylko o Polskę, ale np. środki sprowadzane z zagranicy, bądź wyjazd zagranicę w tym celu... Pozatym odpowiedzialności karnej podlega osoba, która albo usunie płód komuś, albo np. poda środki, ale podlegając pod polskie prawo. Jeśli załatwie to sobie inaczej jest ok.
Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Witam.
Ponieważ zasugerowano mi niewypowiadanie sie i niepytanie o to na wątku o Postinorze i Escapelle, i zasugerowano założenie wątku, więc niniejszym zakładam.

Jakie są OPRÓCZ ABORCJI metody wczesnoporonne?
Oprocz tych tabletek po ktore dzialaja tylko do kilkudziesieciu godzin, jak mowia.

Zaraz ktos powie, ze to nielegalne. Nie rozumiem co to ma do rzeczy na forum - rozmawiacie o kupowaniu testerow, ktore z legalnych zrodel nie pochodza na pewno, rozmawiacie o ciuchach i ich kupowaniu na allegro - gdzie w wiekszosci sprzedajacy nie placi podatkow od sprzedazy - to tez jest nielegalne. wiekszosc z was sciaga muzyke z internetu i filmy - to rwoniez jest nielegalne. nielegalne jest tez palenie i picie alkoholu przez 18stka - a sadze ze wiekszosc z was ma to juz za soba.

Ponadto, chce przypomniec, ze wizazanki mieszkaja w różnych krajach, rowniez w tych, gdzie metody pewne są dozwolone, dlatego, zamykanie wątku bo prawo zabrania wczesnoporonnych dzialan - wydaje mi sie bledem. Gdyz my tu nie sprzedajemy sobie tabletek, nie hadlujemy, nie namawiamy - jest to jedynie watek informacyjny. A o ile wiem, panuje wolnosc slowa w naszym prawie i rozmawiac mozna o wszystkim. O ile wiem, prawo nie zakazuje ROZMÓW i udzielania sobie informacji na ten temat, a jedynie DOKONYWANIA aborcji czy poronienia. My tu aborcji nie dokonujemy, nie handlujemy tabletkami, a rozmawiamy. Tak więc zgodnie z naszym prawem człowieka do wolności słowa - myślę, że mamy prawo do takiego wątku na forum.

I jesli, ktos chce zamknac watek albo uwaza go za 'nielegalny', moze trzeba zamknac wszystkie watki o tematyce typu papierosy, alkohol, gwałt, przemoc, podrobki kosemtykow, kupowanie na allegro itp?

Prosze wiec o wypowiedzi na temat - konkretnie i bez dyskusji ideologicznych (od tego jest inny wątek pt. aborcja czy urodzenie dziecka) - jakie sa metody wczesnoporonne, oprocz aborcji, ktore mozna zastosowac po kilku tygodniach od zaplodnienia.

Byc moze metody dostepne za granicą (i tam legalne np.)

Pozdrawiam i dziekuje za INFORMACJE
Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
Rodząc dziecko, którego nie chcę też narażam życie i zdrowie, nie tylko swoje. Musisz to dodawać jak niby niebezpieczna jest aborcja Palenie papierosów i słońce też jeżt niebezpieczne, bywa I musisz się pojawiać W KAŻDYM wątku, gdzie ktos coś o aborcji napisze

Wy naprawdę porównujecie aborcję do nielegalnego ściągania muzyki z neta czy palenia papierosów?? OMG żałosne
Margo19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 07:56   #34
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: działania wczesnoporonne

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Generalnie to na stronie womens on waves można się najwięcej dowiedzieć.

Ale sytuacja kobiety mieszkającej w Polsce i chcącej dokonać aborcji jest nieciekawa

niby istniej podziemi aborcyjne ale jak znaleźć takiego ginekologa

zażyć tabletkę w domu, ryzykowne

znajoma wyjechała do Francji, ale trzeba mieć pieniądze i znać język

Wiesz, wystarczy otworzyć każdy duży dziennik na stronie z ogłoszeniami. Wszystkie te 'wywoływania miesiączki', 'ginekolog - naprawdę cały zakres' etc. itp. to są przeważnie ginekolodzy, którzy aborcję przeprowadzają... Czytałam kiedys o pewnej prowokacji dziennikarskiej, dziennikarka dzwoniła własnie pod nr z tego typu ogłoszeń i podawała się za studentkę, będącą w 4tym tygodniu ciąży... No cóż, wszyscy z nich oferowali 'swą pomoc'.
Wg mnie wątek ten jest ciekawy, ja jestem za prawem do aborcji, choć nie wiem, czy sama bym się na nią zdecydowała... myślę, ze to wybór każdej kobiety i nie ma co 'gdybać'.
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 15:38   #35
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: działania wczesnoporonne

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
Wiesz, wystarczy otworzyć każdy duży dziennik na stronie z ogłoszeniami. Wszystkie te 'wywoływania miesiączki', 'ginekolog - naprawdę cały zakres' etc. itp. to są przeważnie ginekolodzy, którzy aborcję przeprowadzają... Czytałam kiedys o pewnej prowokacji dziennikarskiej, dziennikarka dzwoniła własnie pod nr z tego typu ogłoszeń i podawała się za studentkę, będącą w 4tym tygodniu ciąży... No cóż, wszyscy z nich oferowali 'swą pomoc'.
Wg mnie wątek ten jest ciekawy, ja jestem za prawem do aborcji, choć nie wiem, czy sama bym się na nią zdecydowała... myślę, ze to wybór każdej kobiety i nie ma co 'gdybać'.
ja nawet nie wiedziałam, że tak łatwo znaleźć ginekologa, dowiedziałam się dopiero na wizażu, że są takie ogłoszenia w gazetach
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 17:39   #36
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: działania wczesnoporonne

Odpowiadam z opóznieniem ale moze sie przyada.
7 tygodni po stosunku zalozenie spirali nic ni eda bo komorka jajowa zaplodniona jest juz zagnieżdzona a spirala zapobiega poprzez swoj ksztalt i wywolywanie stalego stanu zapalnego zagniezdzeniu sie takiej komorki.
7 tydzien ciazy potwierdzi kazdy lekarz ,widac ciaze na usg i nikt nie powinnien zalozyc spirali takiej kobiecie w ciazy ,samo zakladanie moze wywolac poronienie owszem ale ryzyko uszkodzen plodu sa chyba duze aby ryzkowac urodzenie chorego /kalekiego dziecka.

Tydzien temu czytalam chyba we wprost o aborcjach wykonywanych w niemczech ,tuz za granica z PL.
Pracuja tam polscy lekarze ,personel wiec nie ma problemu z dogadaniem sie.
cena kilka tys.daje sie uzbierac.Nalezy tam sie udac dwa razy ,najpierw badania a potem na zabieg, w dniu zabiegu po kilku godzinach pacjentka wraca do domu ,wymagana jest pomoc w podróży.
Lekarz polak opowiadal ze nie ma miesiaca bez polek dokonujacych aborcji.
Zaplacisz i masz zabieg wykonany profesjonalnie,czysto i bezpiecznie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.