Slim code ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-09, 14:39   #1
ppoo1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2

Slim code ???


Czy któraś z Pań stosuje już długo Slimcode, wie coś na ten temat , ?
Ja sama kończę pierwsze opakowanie i jak na razie jestem zadowolona (4 kg mniej), ale zastanawiam się czy dalej też tak będzie ? Diety za bardzo nie zmieniłam, bo jadłam i tak dużo warzyw i owoców, dodatkowo zaczęłam chodzić na basen 3 razy w tygodniu. Wcześniej miałam problemy ze schudnięciem, czy możliwe żeby Slimcode coś ruszył ?
Proszę o opinie !
ppoo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 19:11   #2
yasmin37
Przyczajenie
 
Avatar yasmin37
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Slim code ???

Cytat:
Napisane przez ppoo1 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Pań stosuje już długo Slimcode, wie coś na ten temat , ?
Ja sama kończę pierwsze opakowanie i jak na razie jestem zadowolona (4 kg mniej), ale zastanawiam się czy dalej też tak będzie ? Diety za bardzo nie zmieniłam, bo jadłam i tak dużo warzyw i owoców, dodatkowo zaczęłam chodzić na basen 3 razy w tygodniu. Wcześniej miałam problemy ze schudnięciem, czy możliwe żeby Slimcode coś ruszył ?
Proszę o opinie !
W/g mnie to dzięki basenowi zgubiłaś 4 kg.
Te wszystkie suplementy na odchudzanie zmuszaja nas do zmiany diety i aktywności fizycznej, i jak to stosujemy to są rezultaty. Nasze rezultaty nie suplementów. Czasami przyjmując te tabletki płyny i etc, to potrzafimy nawet przybrać na wadze bo one dostarczaja nam jeszcze dodatkowych witaminek.
yasmin37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 09:14   #3
ppoo1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Slim code ???

Też byłam zdziwiona, ale wcześniej też chodziłam na basen i przy takiej samej diecie nic się na wadze nie ruszyło. Dlatego chciałabym wiedzieć czy mam szansę na dalszy sukces ze Slimcode.
ppoo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 20:20   #4
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Slim code ???

zgłosiłam
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 14:52   #5
podpira
Przyczajenie
 
Avatar podpira
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Slim code ???

z tym slim codem to prawda. ja też zauważyłam zmiany w swoim ciele. używam tego od 1,5 miesiąca i naprawdę są rezultaty! może nie schudłam bardzo dużo, ale to raczej wina objadania się na noc. czuję się trochę lżejsza, jeżeli rozumiecie o co mi chodzi nieco ograniczyłam fast foody i chodziłam raz w tygodniu na basen, oprócz tego żadnych ćwiczeń jeśli nie liczyć biegania na przystanek autobusowy nie wydaje mi się żeby to było placebo, na wadze 3 kg mniej, więc goraco polecam
podpira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 20:04   #6
CheekyMonkey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Slim code ???

a możecie coś więcej napisać o tym slim code? to jakieś tabletki, herbatki? właśnie postanowiłam się za siebie wziąć i pomyślałam, że lepiej byłoby mi podrasować metabolizm. :P

myślę, że w moim przypadku właśnie w tym tkwi problem, bo staram się jeść zdrowo i ćwiczyć a nie chudnę;/. rok temu udało mi się zgubić 2kg gdy piłam Figurę
__________________
Od 1.02.2012 walka z cellulitem-ćwiczymy!
CheekyMonkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.