Cyce jak donice :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-16, 18:44   #1
lanicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Red face

Cyce jak donice :(


Proszę was dziewczyny o radę jak poradzic sobie z tymi dwoma uciazliwymi problemami... Jestem szczupla, ale piersi ogromne. Jem duzo i nie tyje, ale w piersi idzie. Moze jakbym sie wyglodzila to ubyloby cos z piersi ????
lanicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 18:46   #2
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Cyce jak donice :(



a zdradzisz rozmiar stanika? masz dobrze dobrany? :P
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 18:49   #3
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Cyce jak donice :(

Cytat:
Napisane przez lanicja Pokaż wiadomość
Proszę was dziewczyny o radę jak poradzic sobie z tymi dwoma uciazliwymi problemami... Jestem szczupla, ale piersi ogromne. Jem duzo i nie tyje, ale w piersi idzie. Moze jakbym sie wyglodzila to ubyloby cos z piersi ????
niekoniecznie poza tym- uwierz mi ze to najgorsze co moglabyś zrobić. organizm tylko by się wyniszczyl, osłabił, skóra straciła na jędrności a peirsi niekoniecznie by zwalały trochę rozsądku!


byłaś u brafitterki? jaki Ci dobrala biustonosz? jedyne rozwiazanie to dorbze dobrany, utrzymujacy biustonosz. no albo operacja
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 19:00   #4
lanicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Cyce jak donice :(

Mam dobrze dobrany 75 E, ale w zadnym staniku nie czuje się dobrze, kupuje w sklepie D+ , ale np. do cwiczen sportowych zakladam 2 staniki normalny a na wierzch sportowy bo inaczej nie ma bata (
lanicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 19:32   #5
lanicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Cyce jak donice :(

Tak mam dobrze dobrany stanik, ale to nie jest problem. Bo piersi przeszkadzają mi nawet podczas snu, a wtedy stanik nic mi nie pomoze. Dlatego proszę o pomoc w jego zmniejszeniu cokolowiek ...
lanicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 19:36   #6
lanicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Cyce jak donice :(

Tak mam dobrze dobrany stanik 80 E , ale nie o nim tu mowa. Bo piersi mi przeszkadzaja nawet podczas snu, a wtedy nie pomoze zaden biustonosz. Wiec bardzo proszę o rady jak go choc troche zmniejszyc ...
lanicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:16   #7
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Cyce jak donice :(

wiem co czujesz... ;(
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 20:51   #8
zabqa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 309
Dot.: Cyce jak donice :(

hmm...wiem coś o tym, ale jak będziesz głodzić, to biust raczej bardzo nie zmaleje ( choć różnie bywa), tylko obwiśnie
a do tego dojdzie masa innych problemów z hormonalnym na czele

a podaj obwód pod biustem i w biuście?
na pewno Twój rozmiar to 80E?
zabqa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:20   #9
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Cyce jak donice :(

Oddaj mi ich trochę.
Wiem, że to dietetyka ale ja duuużo biustu straciłam mniej i zdrowiej jedząc i do tego ćwicząc - właśnie dzięki ćwiczeniom ciało nawet jak zrobisz się szczuplutka powinno wyglądać ok. Z piersiami może być gorzej, pewnie stracą na jędrności... no i jak idzie Ci w biust to z niego pewnie najmniej spadnie, ja mam tak z brzuchem, okolice klatki piersiowej robią się kościste a pod pępkiem nadal oponka.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 16:40   #10
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Cyce jak donice :(

80E to nie jest duży biust
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 23:27   #11
green apple
Rozeznanie
 
Avatar green apple
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 787
Dot.: Cyce jak donice :(

skoro faktycznie jesteś szczupła to nie wierzę, że pod biustem masz 75 czy nawet 80cm. Chyba średnio dobrany ten Twój stanik.

A co do spania to możesz spać w staniku bez fiszbin, np sportowym typu Shock Absorber, Panache Sport itp.- utrzymują biust ale nic nie będzie uwierało.
__________________

green apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 00:45   #12
Aga_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 26
Dot.: Cyce jak donice :(

75 pod biustem to wcale nie jest dużo, mam FF i ciężko znaleźć stanik z taką miseczką, a jeszcze do tego 75! Gruba za bardzo nie jestem, troche wystający brzuszek, ale wyżej szczupła. Zależy od budowy, są osoby drobne i niskie a są wyższe i szersze, nie koniecznie grubsze. Byłam ostatnio w profesjonalnym sklepie, zapłaciłam 200 zł za jeden, oczywiscie wszystko z konsultacją, dobieraniem, ale jakoś nie ufam tym brewerkom (czy jak one się zwą) bo dobrały mi 70 FF, w sklepie czułam sie w nim ok no ale ile tam byłam? 15 min? Jeszcze mi powiedziały że powinnam go skrócić po upraniu bo sie rozciągnie. Noszę 2 tydzień, po praniu, i nadal trochę uwiera, jakbym sie posłuchała i skróciła od razu to marny mój los. Przerażają mnie te ceny, jestem biedną studentką i dopiero ostatnio (w ciągu 1,5-2 lat) mi z D do FF urosły. Masakra!

Teraz idę na dietę, chcę zrzucić brzuszek wystający nieco i uda, może cycki pójdą do społu! Tobie radzę zamiast jeść dużo to regularnie i trochę mniej niż zwykle, może pomoże? Nie zaszkodzi na pewno.
Aga_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 12:09   #13
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Cyce jak donice :(

Ja w ciągu ostatniego roku schudłam 10 kg... i niestety biust mam nadal taki sam... tylko obwód mi się zmniejszył.
A mam 60 K.... Aktualnie dobre staniki kupuje tylko przez internet
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 20:43   #14
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Cyce jak donice :(

Cytat:
Napisane przez Aga_22 Pokaż wiadomość
75 pod biustem to wcale nie jest dużo, mam FF i ciężko znaleźć stanik z taką miseczką, a jeszcze do tego 75! Gruba za bardzo nie jestem, troche wystający brzuszek, ale wyżej szczupła. Zależy od budowy, są osoby drobne i niskie a są wyższe i szersze, nie koniecznie grubsze. Byłam ostatnio w profesjonalnym sklepie, zapłaciłam 200 zł za jeden, oczywiscie wszystko z konsultacją, dobieraniem, ale jakoś nie ufam tym brewerkom (czy jak one się zwą) bo dobrały mi 70 FF, w sklepie czułam sie w nim ok no ale ile tam byłam? 15 min? Jeszcze mi powiedziały że powinnam go skrócić po upraniu bo sie rozciągnie. Noszę 2 tydzień, po praniu, i nadal trochę uwiera, jakbym sie posłuchała i skróciła od razu to marny mój los. Przerażają mnie te ceny, jestem biedną studentką i dopiero ostatnio (w ciągu 1,5-2 lat) mi z D do FF urosły. Masakra!

Teraz idę na dietę, chcę zrzucić brzuszek wystający nieco i uda, może cycki pójdą do społu! Tobie radzę zamiast jeść dużo to regularnie i trochę mniej niż zwykle, może pomoże? Nie zaszkodzi na pewno.
Jeśli mniej-więcej znasz swój rozmiar, zawsze możesz zamawiać biustonosze przez internet. Wiadomo, że czasem się nie trafi z dopasowaniem i trzeba odsyłać, ale i tak jest to dużo korzystniejsze pod względem finansowym. Warto też rozejrzeć się wśród polskich marek, np. Ewa Michalak szyje staniki w szerokiej rozmiarówce i w promocji można je kupić za mniej niż 100zł. Stacjonarnie można też kupić np. staniki Samanta, chociaż one mają akurat wg. mnie jedną wadę - obwód dość szybko się rozciąga. Ale wzornictwo jest ok i 75 FF powinnaś dostać bez problemu
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.