Problemy z syfami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-27, 13:47   #1
marianek5991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2

Problemy z syfami


Cześć mam na imię Marian mam 17 lat i mam problem z moją cerą.Od jakiegoś roku na mojej twarzy zaczeły wyskakiwać pryszcze i to jest mój wielki problem ;/.Nie używałem żadnych kosmetyków ani nie wyciskałem ale chyba jednak będę musiał coś kupić bo jest na prawdę brzydka.Od nowego roku rzucam palenie i zaczynam odżywiać się zdrowo.Ale nie wiem czego używać jakiś peeling,tonik? W ogóle się na tym nie znam xD. Może zacząć chodzić na solarium? No sam nie wiem.Bardzo bym Was prosił abyście ocenili moją cere i poradzili mi co mam zrobić aby była czysta i ładna tak jak kiedyś.A zapomiałem jednak używałem acnederm,użyłem dwa opakowania ale nie było żadnych efektów.Z góry dziękuję za pomoc .Wrzucam kilka fotek i przepraszam za nie ogolenie się xD. A może pójść do dermatologa?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-12-22 14.51.26.jpg (79,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-12-22 14.51.40.jpg (66,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-12-22 14.52.23.jpg (57,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-12-22 14.52.34.jpg (85,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-12-22 14.53.28.jpg (68,0 KB, 20 załadowań)
marianek5991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 15:06   #2
marianek5991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Problemy z syfami

Bardzo Was proszę o odpowiedż bardzo mi na tym zależy ;(
marianek5991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 18:08   #3
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: Problemy z syfami

Mnóstwo jest tutaj takich tematów, poszukaj, poczytaj , dowiesz się wszystkiego.
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 18:39   #4
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Problemy z syfami

Cytat:
Napisane przez marianek5991 Pokaż wiadomość
Cześć mam na imię Marian mam 17 lat i mam problem z moją cerą.Od jakiegoś roku na mojej twarzy zaczeły wyskakiwać pryszcze i to jest mój wielki problem ;/.Nie używałem żadnych kosmetyków ani nie wyciskałem ale chyba jednak będę musiał coś kupić bo jest na prawdę brzydka.Od nowego roku rzucam palenie i zaczynam odżywiać się zdrowo.Ale nie wiem czego używać jakiś peeling,tonik? W ogóle się na tym nie znam xD. Może zacząć chodzić na solarium? No sam nie wiem.Bardzo bym Was prosił abyście ocenili moją cere i poradzili mi co mam zrobić aby była czysta i ładna tak jak kiedyś.A zapomiałem jednak używałem acnederm,użyłem dwa opakowania ale nie było żadnych efektów.Z góry dziękuję za pomoc .Wrzucam kilka fotek i przepraszam za nie ogolenie się xD. A może pójść do dermatologa?

Solarium to chwilowe rozwiaznie, wysuszy Ci wypryski ale za jakis czas znowu wroca. Radzialabym Ci wybrac sie do dermatologa
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 21:20   #5
jedidiah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: Problemy z syfami

Idź do dermatologa, ja po miesiącu pozbyłem się wszystkiego. Tylko nie przesadzaj z preparatami, stosuj wszystko jak Ci przepisze. Takie drobne coś jak ty masz to jest nic, zaleczysz to szybko ;]
jedidiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.