Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-03, 20:50   #661
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Sklep z odzieżą i obuwiem ABOUTYOU.PL

Nie znalazłam jeszcze wątku na temat strony about you. Ostatnio wciąż go reklamują, więc za reklamą poszłam i ja... Złożyłam zamówienie tydzień temu w niedzielę, do dziś nie zobaczyłam go na oczy, jestem po pięciu telefonach na infolinię i nadal nie wiem, kiedy mi je dostarczą. Czytałam komentarze na fejsbuku, większość to niepochlebne opinie. Szkoda, bo mają wiele fajnych ubrań . Mieliście już jakąś styczność z tym sklepem? Co myślicie?

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-09-03 o 21:10
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 21:28   #662
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Sklep z odzieżą i obuwiem ABOUTYOU.PL

Cytat:
Napisane przez polna_rozyczka Pokaż wiadomość
Nie znalazłam jeszcze wątku na temat strony about you. Ostatnio wciąż go reklamują, więc za reklamą poszłam i ja... Złożyłam zamówienie tydzień temu w niedzielę, do dziś nie zobaczyłam go na oczy, jestem po pięciu telefonach na infolinię i nadal nie wiem, kiedy mi je dostarczą. Czytałam komentarze na fejsbuku, większość to niepochlebne opinie. Szkoda, bo mają wiele fajnych ubrań . Mieliście już jakąś styczność z tym sklepem? Co myślicie?
A nie dostałaś i informacji na maila? Mi się udało kupić za bezcen spodenki, przyszły błyskawicznie, byłam informowana na bieżąco o stanie realizacji zamówienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 22:31   #663
magdaozz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Thumbs down opinie na temat fejsbukowego butiku moda najlepsze sklep

hej ludziska, piszę, bo kilka dni temu zakupiłam torebkę m.kors na w/w stronce. podczas zakupów dopytałam, czy to fake czy oryginał, dostałam odp, że oryginał 100%. zakup odbył się w drodze licytacji. torebka przyszła za 95 zł. trochę się dziwiłam, że oryginałki chodzą za taką kaskę, ale jak widzę, że stronka ma 100 000 lajków i ktos mi odpisuje, że oryginał to pomyślałam, że może faktycznie, ostatnie sztuki, może lekko uszkodzone, czy coś. ale jakże byłam zaskoczona, że dostałam taką chamską podróbę, z krzywo naszytymi napisami, zgubionym ściegiem, do tego śmierdzące to jakimiś myszami. postanowiłam oddać. ale. nie ma takiej opcji. sklep się nie odzywa na fb. żadnego telefonu nie ma. maile w próżnię. przestrzegam i ostrzegam. nie dajcie oszustom, no chyba że ktoś lubi taki towar, jego sprawa, na oryginały tam nie liczcie. szkoda kasy. lepiej na normalną rzecz dać nawet więcej a nie tam. wstyd to nawet na ramię zarzucic. na zdjęciach, owszem oryginały ale w realu... chyba idę na policję bo tak mnie to zjeżyło. a Wy. macie jakieś doświadczenia z tym śmiesznym sklepem?
magdaozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 19:59   #664
elthildotte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 6
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja od lat zamawiam na divacatwalk.com oraz hybridfashion.com
Niestety ceny są jakie są, ale to jedyne sklepy jakim ufam. Nigdy się nie zawiodłam, choć nie zamawiam też u nich bardzo często. Mimo wszystko parę fajnych sukienek od nich mam i nie żałuję.
elthildotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 20:59   #665
malgosia44zz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 174
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Uważam, że sklepem godnym polecenia jest sklep internetowy luxusowi.pl. W tym sklepie znajdziesz muszkieterki czy szpilki Casadei, które są zdecydowanie tańsze. Już jakiś czas u nich kupuje i nigdy się nie zawiodłam.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-11-02 o 16:23 Powód: Link.
malgosia44zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 18:50   #666
fistaszkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 13
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ubrania to tylko na zalando jak do tej pory kupowałam, ale wnikliwie czytam opinie bo dziwne rozmiary się trafiają. Kiedyś dawno temu zamawiałam na bon prix, ubrania pamiętam że były całkiem fajne. Nie lubię zamawiać ubrań dla siebie w necie, tylko dla dziecka spore ilości zamawiam bo łatwiej z rozmiarem.
fistaszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 07:21   #667
TruskawkowaPanna1256
Przyczajenie
 
Avatar TruskawkowaPanna1256
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Widzę, że tutaj można polecać i pisać tylko o wielkich markach i sklepach bo jak się napisze o jakimś mało znanym sklepiku to post jest usuwany jako reklama...
__________________
Zawsze bądź sobą!
TruskawkowaPanna1256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-07, 07:55   #668
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez TruskawkowaPanna1256 Pokaż wiadomość
Widzę, że tutaj można polecać i pisać tylko o wielkich markach i sklepach bo jak się napisze o jakimś mało znanym sklepiku to post jest usuwany jako reklama...
Nie Kochana, po prostu pierwsze posty nowego uzytkowanika wskazujące mało znane malutkie sklepy mogą stanowić nieopłacona reklamę. Takie sytuacje zdarzały się czesto, jesteś tu od paru dni, więc pewnie tego nie wiesz. Zachęcam do pozostania na forum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 20:17   #669
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Ładne, dobre jakościowo i w normalnej cenie - Gdzie?

Po raz kolejny wracam z centrum handlowego z pustymi rękami. Mam wrażenie ze wszystko jest coraz gorszej jakości a jeśli ma jakaś dobra jakość to kosztuje nieadekwatnie. Z dobrych jakościowo sieciówek przekonuje mnie jedynie Massimo Dutti ale mam już stamtąd kilka rzeczy a aktualna kolekcja nic nowego nie wnosi. Reserved, HM i t p to tak przebrzydła jakość ze nie mam sumienia kupować ubrań na jeden sezon i zaśmiecać ziemie 🤪 gdzie kupujecie ładne, dobrej jakości i względnie przystępne cenowo ubrania przez Internet? Chodzi mi o konkretne strony ciekawych marek, a nie o strony typu zalando


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 16:01   #670
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Ładne, dobre jakościowo i w normalnej cenie - Gdzie?

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość
Po raz kolejny wracam z centrum handlowego z pustymi rękami. Mam wrażenie ze wszystko jest coraz gorszej jakości a jeśli ma jakaś dobra jakość to kosztuje nieadekwatnie. Z dobrych jakościowo sieciówek przekonuje mnie jedynie Massimo Dutti ale mam już stamtąd kilka rzeczy a aktualna kolekcja nic nowego nie wnosi. Reserved, HM i t p to tak przebrzydła jakość ze nie mam sumienia kupować ubrań na jeden sezon i zaśmiecać ziemie 🤪 gdzie kupujecie ładne, dobrej jakości i względnie przystępne cenowo ubrania przez Internet? Chodzi mi o konkretne strony ciekawych marek, a nie o strony typu zalando


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MLE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 18:15   #671
LadyPank
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 822
Dot.: Sklepy internetowe z butami

A ja polecam drogeria jokasklep.
Maja ceny o wiele niższe niż typowe sieciowe drogerie i rzucają zawsze próbki do zamówienia.

Poza tym, jeśli ktoś szuka zaopatrzenia dla zwierzyńca, to fera.pl jest całkiem fajna. Darmowa wysyłka od 90 złotych, do tego duży wybór towarów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyPank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-15, 12:24   #672
perfilux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Sklep internetowy Małgorzata

Witam, czy któraś z Was kojarzy może z fb sklep z sukienkami o nazwie "Małgorzata"? Bardzo spodobała mi się jedna z sukienek, jednak nie do końca wiem, czy jest to sklep godny zaufania. Kupowała tam któraś z Was?
perfilux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-31, 14:23   #673
MajaLipczak
Raczkowanie
 
Avatar MajaLipczak
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Ja kocham chiński zaful. Mają bardzo piękne ubrania i buty
MajaLipczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 10:33   #674
MCz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Mogę polecić Zalando, głównie ze względu na ogromny wybór i częste promocje, ale i darmową dostawę/zwrot. Polecam też Zalando Lounge, codziennie są jakieś promocje, choć najlepsze rzeczy szybko znikają. Wart uwagi jest też sklep Answear i Eobuwie.
MCz89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 10:49   #675
dyskretnaMarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dziewczynki jakie polecicie sklepy online z ciuchami premium, gdzie wymiary ubrań są podane dokładnie w centymetrach ? Oprócz Gomeza
dyskretnaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 09:33   #676
jkwiat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 4
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

unicatshop.com

Urbancity.pl

selectshop.pl
jkwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 10:37   #677
kczajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 32
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja dużo rzeczy kupuje online albo na Zalando lub ZOiO. A na Urancity to przeważnie kupowała mój narzeczony, można tam z naleźć ciekawe rzeczy. Oczywiście wszystko zależy od tego czego ktoś potrzebuje
kczajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 13:34   #678
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez MCz89 Pokaż wiadomość
Mogę polecić Zalando, głównie ze względu na ogromny wybór i częste promocje, ale i darmową dostawę/zwrot. Polecam też Zalando Lounge, codziennie są jakieś promocje, choć najlepsze rzeczy szybko znikają. Wart uwagi jest też sklep Answear i Eobuwie.
W Polsce wlasciwie tylko w wyzej wymienionych sklepach robilam zakupy, glownie na Zalando.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-23, 12:45   #679
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sklepy internetowe z butami

A ja kiedyś zamawiałam sukienki w sklepie sugarfree, z tego co pamiętam był ok i jakość też w porządku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-29, 22:02   #680
ola8899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Wink Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dużo kupuje w internecie i mam sporo różnych doświadczeń. trudno jednak tak jednoznacznie czasem dać opinię, bo 1. czasem jest się w stanie odpuścić parę rzeczy ze względu na cenę lub jakość produktu 2. raz komuś zdarzy się dać plamę, a innym razem jest super. Wiem, że wpis jest o sprawdzonych sklepach, ale napisze ogólnie doświadczenia jakie mam - może się komuś przyda

Vubu.pl - chińszczyzna, tanie ciuszki ale na jedno wyjście niestety, ale wzory fajne więc na konkretne wyjście czy do konkretnego zadania może być ok, za taką cenę.. minus - zamawiałam dwa razy i czekałam wieki na dostawę. jedną rzecz zwróciłam to kolejne wieki czekałam na zwrot :/

Sugarfree - bez zarzutu, sukienka śliczna, chociaż wszędzie odstające nitki, ale to się wszystkim zdarza. wysyłka szybka jakość ok

Rose boutique - zamawiałam raz kilka ciuszków, jakość ok i same wzory też i zaskakująco długo czekałam na dostawę jak na butik. Niestety nic mi nie pasowało pod względem kroju więc odesłałam, zwrot szybki ale niekompletny. Żeby przesłali mi pełną kwotę musiałam postraszyć rzecznikiem konsumenta - niefajne :/

varlesca.pl - ciuszki ok, obsługa ok

prettyclver.pl - śliczne kiecki, nie moglam się zdecydować, ostatecznie wybrałam dwie. Obie super jakość, ale zostawiłam sobie tylko jedną drugą zwróciłam. Nie potrzebowałam obu. Całość bez zarzutu. produkty podobno głównie polskie. Polecam

e-butik - tureckie ciuszki, fajne jak chce się szybko i niedrogo wymienić całą szafę jakoś na kilka prań. mam od nich super kurtę eko - moja ulubiona, a kupiona za grosze wysyłka szybka, nic nie zwracałam (takie tanie te ciuchy że się nie opłaca xD) wiec nie wiem jak to wygląda.

Zoio - chińszczyzna na raz, można trafić na szmatki rwące się w rękach, ale uwielbiam od nich spodnie/legginsy. Takie spodnie bez zamków, mega dopasowujące się do nóg, ale to nie legginsy, nie wiem jak to nazwać :P mam chyba z 5 par

Renee - buty ok, jakość jak deezee. Ciuszki słabe, nawet bardzo ja za te ceny, wszystko poszło do zwrotu. Buty polecam.

Deezee - polecam, kupowałam kilka razy zawsze było szybko i jakościowo ok, oczywiście nie sa to skórzane buty więc jakość adekwatna do ceny

Wassyl - mam za sobą jedno duże zamówienie, fajne mają modele to sukienek ala gumki (czy też prążki), reszta tak słaba jakościowo, że szkoda tracić czas :P

Madamrock - jedno zamówienie, z którym bujałam się chyba z 2 miesiące. Ogólnie buty super, ale.. Zamówiłam 3 pary jedną chciałam wymienić bo buty były zbyt duże, zgodzili się i kazali odesłać. Odesłałam okazało się, że te buty które chciałam są już niedostępne, ok to ze strony wybrałam następne, bo dniu otrzymałam info, że ich też już nie ma i tak przez tydzień, aż powiedziałam, że mam dość i chce zwrot na to poinformowano mnie mailowo, że minął termin na zwrot (przypomnę, że tydzień nie mogliśmy dojść do ładu z wymianą...), po przekazaniu sprawy do opinii rzecznika praw konsumenta otrzymałam zwrot.

elikshoe.pl - znalazłam tam moje ukochane trampki na koturnie, mam już dwie pary takie. wysyłka szybka, bezproblemowa, polecam

Więcej ciuchowo-butowych sklepów nie pamiętam, ale jak sobie przypomnę to dodam
Dajcie znać czy moje wypociny się komuś przydały ^^
ola8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 10:45   #681
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ze sklepow z butami zawsze lubilam Open24, a z ciuchowych, to przede wszystkim Zalando i Answear.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 11:33   #682
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ze sklepow z butami zawsze lubilam Open24, a z ciuchowych, to przede wszystkim Zalando i Answear.
Ubrania kupuje też głównie na Zalando, praktycznie co miesiąc coś od nich zamawiam. Sporadycznie biorę coś z innych sklepów ubraniowych, np. Simple, MLE, zależy co mi wpadnie w oko. Buty na eobuwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 08:31   #683
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Ubrania kupuje też głównie na Zalando, praktycznie co miesiąc coś od nich zamawiam. Sporadycznie biorę coś z innych sklepów ubraniowych, np. Simple, MLE, zależy co mi wpadnie w oko. Buty na eobuwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to bylo bardziej co tydzien, niz co miesiac
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 08:36   #684
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
U mnie to bylo bardziej co tydzien, niz co miesiac
Oooo to jest dobra postawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 21:56   #685
Megg770
Przyczajenie
 
Avatar Megg770
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 7
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja uwielbiam Tchibo i Etam Jest niewiele sklepów, które "subskrybuje" i których mailingi otwieram na bieżąco Właściwie tylko te dwa Super jakość i dobre promocje.
Megg770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 13:17   #686
SamiSam_01
Przyczajenie
 
Avatar SamiSam_01
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

jak buty to wtedy od friendów z chin ;p jak normalne polskie rzeczy to po albo allegro albo born2be i zaido czy jakoś tak, widze ze duzo osob kupuje, wiec jakos tak bezpieczniej sie wydaje.
__________________
uśmiechnijmy się do siebie - niech to będzie dobry dzień
SamiSam_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-23, 10:08   #687
michala_lalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

kupował ktoś na selfieroom.pl? podobają mi się tam sukienki, ale jakoś nie do końca jestem przekonana do zakupów ubrań przez internet, wolę przymierzyć. zna ktoś ten sklep? jak wypadają rozmiary, materiały itd?
michala_lalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 09:17   #688
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez michala_lalala Pokaż wiadomość
kupował ktoś na selfieroom.pl? podobają mi się tam sukienki, ale jakoś nie do końca jestem przekonana do zakupów ubrań przez internet, wolę przymierzyć. zna ktoś ten sklep? jak wypadają rozmiary, materiały itd?
Ja kupilam kilka rzeczy. Ogólnie jakościowo to czasami to zwykłe szmatki w których wyglądam jak w piżamie, a kilka ciuchów jest godnych uwagi. Mam 2 sukienki na lato które są ok. Ale wielkiego szału nie ma. Tshirty za to uwielbiam od nich.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 17:25   #689
amelia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Ja kupilam kilka rzeczy. Ogólnie jakościowo to czasami to zwykłe szmatki w których wyglądam jak w piżamie, a kilka ciuchów jest godnych uwagi. Mam 2 sukienki na lato które są ok. Ale wielkiego szału nie ma. Tshirty za to uwielbiam od nich.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Trafna uwaga, oni mają butik w krakowie, byłam tam raz i sposród wielu rzeczy, tych dobrej jakości było dosłownie kilka.
amelia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 18:22   #690
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez amelia84 Pokaż wiadomość
Trafna uwaga, oni mają butik w krakowie, byłam tam raz i sposród wielu rzeczy, tych dobrej jakości było dosłownie kilka.
Teraz czaje się na ich spódnice basicowe i wlasnie szukam kogos kto by cos wiecej powiedzial nt. jakości , przeswitywania itd.
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-06 19:25:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.