Stosunki międzynarodowe na UKSW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-02, 22:54   #1
destination_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5

Stosunki międzynarodowe na UKSW


Hej jestem tu nowa i jestem ciekawa, czy któraś z Was wybiera się na ten kierunek? Ciekawa jestem opinii o Uksw i SM od starszych roczników z góry dziękuje za odpowiedzi
destination_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 23:37   #2
agnesia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Stosunki międzynarodowe na UKSW

Zastanawiam się, dlaczego wybrałaś taki a nie inny kierunek… Myślisz o pracy w dyplomacji? Chcesz się zajmować SM naukowo?
agnesia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 12:21   #3
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Stosunki międzynarodowe na UKSW

Studiowałam stosunki międzynarodowe na UKSW- właściwie nadal studiuję, we wrześniu bronię licencjata. Jako osoba, która zna tę uczelnię i kierunek "od kuchni" powiem Ci tak: to nie są studia, na których wiele się nauczysz. Są zbyt interdyscyplinarne, zbyt ogólnikowe. Ja uratowałam się tym, że robiłam bardzo dużo poza - a to jakieś koło naukowe, a to wolontariat, a to praca dorywcza, więc mam co wpisać do CV i teraz dostałam dobrą pracę [nie w zawodzie, jak nietrudno się domyślić, ale wcale nie chciałam w zawodzie].
Języki obce kuleją, kadra w większości podchodzi olewczo do tematu (poza profesorami od przedmiotów związanych z amerykanistyką, byli fantastyczni i ich najlepiej wspominam ), więc jeśli zależy Ci, by czegoś konkretnego nauczyć się na studiach, to odrzuć ten kierunek w przedbiegach. Serio.
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 12:42   #4
destination_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Stosunki międzynarodowe na UKSW

Chcę zrobić magisterkę z SM i pracować w jakiejś firmie międzynarodowej, mam też zamiar uczyć się języków. Ale po tym co piszesz poważnie się jeszcze nad tym zastanowię. Złożyłam też na psychologie i dziennikarstw i komunikację społeczną, tyle, że mam punktów o kilka mniej niż był próg w tamtym roku. Nie wiem już sama co zrobić...
destination_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.