Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-07, 21:12   #2161
GosienkaC
Rozeznanie
 
Avatar GosienkaC
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 641
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yves Rocher w szafach upychamy cz. X

Dziękuję za odpowiedzi.
Tylko nadal nie wiem jak zamówić z oferty urodzinowej zwłaszcza jeśli nie posiadam kodu do tej oferty.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez GosienkaC
Czas edycji: 2013-10-08 o 08:15
GosienkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 21:21   #2162
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Napisz do BOK, że wysłali nie ten prezent - dołącz potwierdzenie zamówienia. Zwykle w takiej sytuacji dosyłają brakujący produkt, a ten "błędnie wysłany" można sobie zostawić w ramach przeprosin. Wtedy będziesz miała okazję się przekonać jak to jest naprawdę z tym bzem
Dzięki za radę, czekam aż odpiszą

Jestem już po makijażu, rewelacja! Malowana byłam w naturalnych różowo - brązach, ale trafiłam na świetną makijażystkę. Bardzo dużo mi doradziła jak mam się malować, sporo się dowiedziałam o swojej skórze. Przesiedziałam tam ponad godzinę i bawiłam się prześwietnie. Kupiłam dwa cienie do powiek i jak dla mnie odkrycie roku - Puder sypki Couleurs Nature. Wyśmienity kosmetyk. W ogóle nie podejrzewałabym, że takie kolory i odcienie, które dziś zobaczyłam na sobie mi pasują

Kosmetyczka jest spoko, zorganizowałam sobie kącik piękności
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0462.jpg (113,3 KB, 168 załadowań)
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 21:29   #2163
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yves Rocher w szafach upychamy cz. X

Cytat:
Napisane przez GosienkaC Pokaż wiadomość
Dobra.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Dziękuję za odpowiedzi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Tylko nadal nie wiem jak zamówić z oferty urodzinowej zwłaszcza jeśli nie posiadam kodu do tej oferty.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Na pierwszej stronie, w 3 poście jest WSZYŚCIUTKO

"URODZINOWE możesz skorzystać z tych ofert nawet jeśli nie masz w danym miesiącu urodzin
wrzesień
9PYC9BA06
[/B] MdB/CuE/Vanille Noire
zdj zdj skan skan skan

sposób na zamówienie z oferty urodzinowej, tzw. na pastylki
zamawiając tylko najtańsze produkty lawendowe pastylki do stóp (KOD 14095) otrzymasz prezenty2 pastylki 1 prezent, 4 pastylki 2 prezent, 6 pastylek 3 prezent itd.
pastylki w urodzinowej wchodzą w promocji za 3,5 Wpisuj pastylki pojedynczo aż pokażą Ci się poszczególne prezenty za linię 2, 4 itd prezent linia 2, prezent linia 4 itd
Oczywiście możesz zamówić cokolwiek poza pastylkami, również otrzymasz prezenty. Pastylki to przykład najtańszego (opłacalnego) produktu
Do promocji liczą się pastylki PN
Nie liczą się niektóre edycje limitowane
"

Weź dwa głębokie wdechy, przeczytaj jeszcze raz na spokojnie i... miłego zamawiania!
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 22:25   #2164
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yves Rocher w szafach upychamy cz. X

URODZINOWE możesz skorzystać z tych ofert nawet jeśli nie masz w danym miesiącu urodzin
wrzesień
9PYC9BA06
[/B] MdB/CuE/Vanille Noire
zdj zdj skan skan skan
......................... ......................... ................
a 9PYC9BA09 jest z wysylka od 70 zł
dopiszcie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 22:53   #2165
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yves Rocher w szafach upychamy cz. X

Kurde piszecie o tych ofertach i mnie kusi... Chciała bym z tej urodzinowej zamówić bo akurat mi sie perfumy skończyły więc by się przydały, tylko w tym miesiącu juz przesadziłam troszkę. Dziewczyny czy w ofercie urodzinowej ZAWSZE są perfumy do wybrania jako prezent i ewentualnie te drobiazgi inne? pytam bo bym sobie zamówiła z niej w listopadzie ale obawiam sie, że i ten kod przestanie działać... jak to jest z tymi prezentami? wpisałam sobie ten kod oferty i dodawałam te pastylki tak jak radziłyście i co 2 pastylki wchodzi prezent. Te prezenty to te rzeczy co opisywałyście że do was przychodziły typu zegarki, lakiery do paznokci pudry, torby itd. ? ile tych prezentów przychodzi ? jak zamówie 20 pastylek to przyjdzie 10 prezentów jak to działa?Czy kros używMdB? psikałam w sklepie wydawała mi sie ładna , bardziej podoba mi sie tylko Neroli Śliczna jest

Edytowane przez Aniol1985
Czas edycji: 2013-10-07 o 22:57
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 06:22   #2166
GosienkaC
Rozeznanie
 
Avatar GosienkaC
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 641
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yves Rocher w szafach upychamy cz. X

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
URODZINOWE możesz skorzystać z tych ofert nawet jeśli nie masz w danym miesiącu urodzin
wrzesień
9PYC9BA06
[/B] MdB/CuE/Vanille Noire
zdj zdj skan skan skan
......................... ......................... ................
a 9PYC9BA09 jest z wysylka od 70 zł
dopiszcie
A ta oferta jest na październik?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
GosienkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 07:03   #2167
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yves Rocher w szafach upychamy cz. X

nowy kod, mam od koleżanki
http://app2.salesmanago.pl/email/mes...aign=3PYCAWB23
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 08:07   #2168
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Aniol1985 Pokaż wiadomość
Te prezenty to te rzeczy co opisywałyście że do was przychodziły typu zegarki, lakiery do paznokci pudry, torby itd. ? ile tych prezentów przychodzi ? jak zamówie 20 pastylek to przyjdzie 10 prezentów jak to działa?Czy kros używMdB? psikałam w sklepie wydawała mi sie ładna , bardziej podoba mi sie tylko Neroli Śliczna jest
Tak, to były te prezenty. Maksymalnie jest 7 prezentów za 14 linijek.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 08:18   #2169
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Dzięki za radę, czekam aż odpiszą


Kosmetyczka jest spoko, zorganizowałam sobie kącik piękności
Widze tusz z Loreala- moj numer jeden
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 08:26   #2170
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yves Rocher w szafach upychamy cz. X

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
ta, nawet myślałam, że sobie skorzystam z tego kodu, ale gdzie nie spojrzeć to albo zielony punkt albo kosmetyk już jest zrabatowany - cfaniaczki, dają kod -50% a większość kosmetyków w sklepie zrobiona na -30% aby się ich nie dało zrabatować do -50%. Fajnych kosmetyków, które opłaca się wziąć na -50% pozostała dosłownie garsteczka.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 08:41   #2171
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yves Rocher w szafach upychamy cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ta, nawet myślałam, że sobie skorzystam z tego kodu, ale gdzie nie spojrzeć to albo zielony punkt albo kosmetyk już jest zrabatowany - cfaniaczki, dają kod -50% a większość kosmetyków w sklepie zrobiona na -30% aby się ich nie dało zrabatować do -50%. Fajnych kosmetyków, które opłaca się wziąć na -50% pozostała dosłownie garsteczka.
Prawda, niestety. Połatali system i czasy superokazji się chyba skończyły.
Fajne kody likwidują, niektóre oferty nie wchodzą. Może jak spadnie im sprzedaż trochę poluzują.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 09:00   #2172
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Mi nadal nie działa historia zamówień na stronie YR, ciekawi mnie ten różny czas wysyłki. Najlepsze jest to, że mam do nich jakieś 3 może 4km drogi, a tak się ociągają. Szkoda, że nie mają odbiorów osobistych
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 09:13   #2173
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yves Rocher w szafach upychamy cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ta, nawet myślałam, że sobie skorzystam z tego kodu, ale gdzie nie spojrzeć to albo zielony punkt albo kosmetyk już jest zrabatowany - cfaniaczki, dają kod -50% a większość kosmetyków w sklepie zrobiona na -30% aby się ich nie dało zrabatować do -50%. Fajnych kosmetyków, które opłaca się wziąć na -50% pozostała dosłownie garsteczka.
Od jakiegoś czasu te kody z maili mają dość długi termin.
Ten obowiązuje do 3 listopada.
Może w tym czasie pojawi się kod HD -50% i ceny wrócą do katalogowych wysokości - wtedy będzie można z niego skorzystać.
Przy HD-50% wartość koszyka musi być zwykle dość wysoka ,
więc opłacalniejszy będzie ten kod właśnie, jeśli ktoś nie chce zamawiać dużo.
__________________







Edytowane przez BigMama
Czas edycji: 2013-10-08 o 09:20
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 09:48   #2174
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Widze tusz z Loreala- moj numer jeden
Fakt, to najlepszy jaki dotychczas stosowałam, choć moim rzęsom nadal daleko do "motylich skrzydeł"
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 10:12   #2175
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Hejka
Jak ja uwielbiam kontakty z bokiem Po sprawie z kodem MIGAME i wciskaniu mi kitu przez prawie miesiąc, ze np. nie wyślą, lub, że zwrócili mi juz 40zł wiec musze dopłacic brakujace 30zł zeby jednak mi wysłali zamówienie (zapłaciłam z góry 102zł a nie zwrócili mi nic), ciągłym przekazywaniu mojej sprawy do rozpatrzenia i w końcu wysyłce, gdzie na fakturze koszty towaru to 0zł i w historii mam to zamówienie jako "gratis", teraz powalili mnie znowu.
W marcu zrobiłam zamówienie z wysyłkowej dla NOWYCH i potem juz nie otrzymałam listownie żadnych nowych ofert. Upominałam sie o to kilka razy, to wysłali mi we wrzesniu ofertę z 3 perfumami, jako najnowszą, na blankiecie zaklejone nazwisko innej osoby i dołączony list, że wysyłają mi to na MOJE ZYCZENIE. Zaprotestowałam ponownie i spytałam, czy jestem w koncu klientką wysyłkową czy nie?
Obiecali wysłać ofertę z pledem, juz jako regularnej klientce.
No i wczoraj ją dostałam... Znowu naklejka z moim imieniem i nr klienta , mimo ze pod nia nie było nic nadrukowane . I co sie okazało? Po poprzedniej wpadce z naklejką na nazwisku, wysłali mi czysty blankiet bez nadrukowanych informacji. Drukują to bowiem z systemu , wraz z danymi klientki. W 2 linijkach na kwote wysyłki mam więc pustkę nie ma podanej kwoty wysyłki, jest tylko słowo gratis, ale nie wiadomo za co, nie ma info o opłacie 9,99, jedynie to o opłacie ponizej 39zł jest, bo to juz standard. Tak samo nie mogłam zrozumieć, o co chodzi z 3 pustymi kwadratami z adnotacja "zaznacz swój spersonalizowany produkt". Szukałam we wszystkich papierkach i w koncu domysliłam sie, ze tam po prostu tez nic nie nadrukowano! Tak wiec, nawet gdybym chciała zamowic, a nie chce , to opłate za wysyłke moge sobie wymyslic i wybiore sobie swoje własne spersonalizowane produkty z rabatem 50% brawo dla nich
czy Wy tez miałyscie takie przygody z ofertami (lub tez ich brakiem) z wysyłkowej?
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 10:12   #2176
Yohanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 189
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yves Rocher w szafach upychamy cz. X

Byłam dziś rano na makijażu w Łodzi, na Jana Pawła. Jestem bardzo mile zaskoczona! Pani umalowała mnie inaczej niż w ulotce. I inaczej niż ja zwykle się maluję. Ja zawsze idę w stronę róży, bo dość blada jestem, a Pani zaproponowała tonację: pomarańcz, brąz i brzoskwinia. Już miałam protestować, bo byłam pewna, że to nie moje kolory. A jednak się myliłam . Może mniej 'tapety' bym położyła i w domu domalowałam sobie kreskę eyelinerem, ale całość bardzo fajna!!! No i dowiedziałam się, że od wczoraj mają (przynajmniej w tym sklepie) akcję, że jak kupi się 3 produkty do makijażu to najtańszy będzie za złotówkę. Można łączyć z tym mailingiem z oliwką. Panie nie wiedziały do kiedy ta akcja.
Yohanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 10:24   #2177
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Dziewczyny w sobote byłam w stacjonatce i popsikałam sobie perfumy na papierki żebym mogła zobaczyć co mi sie podoba. W sklepie ciężko było mi to stwierdzić bo mój nos po 3 zapachach już nie działa Jako pierwszy próbowałam VN i w sklepie wogóle mi sie nie podobał pachniał wanilią ale z czyms jeszcze, ciężko mi to określić ale może tak woskowo ? nie wiem taki troche zapach jaki można wyczuć w balsamach do ciała , coś takiedo lekko dusznego i cieżkiego, może troche jak kadzidło??. Teraz po paru dniach powąchałam te paseczki jeszcze raz i mam wrażenie, że ten zapach się zmienił? Jest nadal dość mocno słodki ale ten duszny woskowy zapach nie jest wyczuwalny. Wy też tak macie? Któraś z was go miała, ma? Jakie są wasze wrażenia? Dodam jeszcze, że po tych paru dniach najmocniej pachną papierki popsikane VN , MdB i Neroli
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 10:37   #2178
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Aniol1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w sobote byłam w stacjonatce i popsikałam sobie perfumy na papierki żebym mogła zobaczyć co mi sie podoba. W sklepie ciężko było mi to stwierdzić bo mój nos po 3 zapachach już nie działa Jako pierwszy próbowałam VN i w sklepie wogóle mi sie nie podobał pachniał wanilią ale z czyms jeszcze, ciężko mi to określić ale może tak woskowo ? nie wiem taki troche zapach jaki można wyczuć w balsamach do ciała , coś takiedo lekko dusznego i cieżkiego, może troche jak kadzidło??. Teraz po paru dniach powąchałam te paseczki jeszcze raz i mam wrażenie, że ten zapach się zmienił? Jest nadal dość mocno słodki ale ten duszny woskowy zapach nie jest wyczuwalny. Wy też tak macie? Któraś z was go miała, ma? Jakie są wasze wrażenia? Dodam jeszcze, że po tych paru dniach najmocniej pachną papierki popsikane VN , MdB i Neroli
Psikanie na papierki nie zawsze się sprawdza. W moim przypadku: miałam na papierkach SE i SEP, oba ślicznie pachniały. Zamówiłam więc sobie SEP i jakie było moje zdziwienie, gdy po połączeniu z moim ph skóry po prostu śmierdział Udało mi się go wymienić na inny zapach, ale od tego czasu staram się nie zamawiać w ciemno zapachów i w miarę możliwości najpierw sprawdzam je na sobie.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2013-10-08 o 10:38
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 10:39   #2179
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Odebrałam paczkę z gratisowym kocem (zamówienie złożone w sobotę rano).
Myślałam że będzie gorszej jakości, a tu zaskoczenie na plus- mimo że cienki to ładnie wykonany, ciepły i całkiem duży - jak dla mnie wystarczający aby opatulić się przed tv.
Złożyłam zamówienie z krokiem1 i dostałam gratisowy krem Cure Solutions 50 ml - fajnie, bo ma być wycofany więc zapasy się przydadzą na zimę
Ogólnie całe zamówienie za 40 zł (podkład niebrudzący za 26,00 PLN, 2x balsam do ust 13,80 PLN + gratisy: kocyk i krem 50ml) gratisowa przesyłka.

Więc póki działa krok1 to warto skorzystać....
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 11:12   #2180
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yves Rocher w szafach upychamy cz. X

Cytat:
Napisane przez Aniol1985 Pokaż wiadomość
Kurde piszecie o tych ofertach i mnie kusi... Chciała bym z tej urodzinowej zamówić bo akurat mi sie perfumy skończyły więc by się przydały, tylko w tym miesiącu juz przesadziłam troszkę. Dziewczyny czy w ofercie urodzinowej ZAWSZE są perfumy do wybrania jako prezent i ewentualnie te drobiazgi inne? pytam bo bym sobie zamówiła z niej w listopadzie ale obawiam sie, że i ten kod przestanie działać... jak to jest z tymi prezentami? wpisałam sobie ten kod oferty i dodawałam te pastylki tak jak radziłyście i co 2 pastylki wchodzi prezent. Te prezenty to te rzeczy co opisywałyście że do was przychodziły typu zegarki, lakiery do paznokci pudry, torby itd. ? ile tych prezentów przychodzi ? jak zamówie 20 pastylek to przyjdzie 10 prezentów jak to działa?Czy kros używMdB? psikałam w sklepie wydawała mi sie ładna , bardziej podoba mi sie tylko Neroli Śliczna jest
Tak, w urodzinowej, od kiedy pamiętam, są 3 perfumy do wyboru. Oprócz tego za każde 2 zamówione produkty - 1 prezent niespodzianka. Jest max 14 linijek, czyli max 7 prezentów niespodzianek można dostać
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 12:18   #2181
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Hejka
Jak ja uwielbiam kontakty z bokiem Po sprawie z kodem MIGAME i wciskaniu mi kitu przez prawie miesiąc, ze np. nie wyślą, lub, że zwrócili mi juz 40zł wiec musze dopłacic brakujace 30zł zeby jednak mi wysłali zamówienie (zapłaciłam z góry 102zł a nie zwrócili mi nic), ciągłym przekazywaniu mojej sprawy do rozpatrzenia i w końcu wysyłce, gdzie na fakturze koszty towaru to 0zł i w historii mam to zamówienie jako "gratis", teraz powalili mnie znowu.
W marcu zrobiłam zamówienie z wysyłkowej dla NOWYCH i potem juz nie otrzymałam listownie żadnych nowych ofert. Upominałam sie o to kilka razy, to wysłali mi we wrzesniu ofertę z 3 perfumami, jako najnowszą, na blankiecie zaklejone nazwisko innej osoby i dołączony list, że wysyłają mi to na MOJE ZYCZENIE. Zaprotestowałam ponownie i spytałam, czy jestem w koncu klientką wysyłkową czy nie?
Obiecali wysłać ofertę z pledem, juz jako regularnej klientce.
No i wczoraj ją dostałam... Znowu naklejka z moim imieniem i nr klienta , mimo ze pod nia nie było nic nadrukowane . I co sie okazało? Po poprzedniej wpadce z naklejką na nazwisku, wysłali mi czysty blankiet bez nadrukowanych informacji. Drukują to bowiem z systemu , wraz z danymi klientki. W 2 linijkach na kwote wysyłki mam więc pustkę nie ma podanej kwoty wysyłki, jest tylko słowo gratis, ale nie wiadomo za co, nie ma info o opłacie 9,99, jedynie to o opłacie ponizej 39zł jest, bo to juz standard. Tak samo nie mogłam zrozumieć, o co chodzi z 3 pustymi kwadratami z adnotacja "zaznacz swój spersonalizowany produkt". Szukałam we wszystkich papierkach i w koncu domysliłam sie, ze tam po prostu tez nic nie nadrukowano! Tak wiec, nawet gdybym chciała zamowic, a nie chce , to opłate za wysyłke moge sobie wymyslic i wybiore sobie swoje własne spersonalizowane produkty z rabatem 50% brawo dla nich
czy Wy tez miałyscie takie przygody z ofertami (lub tez ich brakiem) z wysyłkowej?
Mam dokladnie tak samo! Tylko czy faktycznie jak bym chciala zamowic produkty spersonalizowane to uznaja -50% ? Nie sadze... :-( tak samo z kosztem wysylki :-\ Poza tym moje zamowienie zlozone z oferty internetowej juz ponad tydzien do mnie nie dociera... Zaluje ze zaplacilam z gory, juz tyle razy przestrzegalyscie! Wiecej nie dam sie skusic...

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Mi nadal nie działa historia zamówień na stronie YR, ciekawi mnie ten różny czas wysyłki. Najlepsze jest to, że mam do nich jakieś 3 może 4km drogi, a tak się ociągają. Szkoda, że nie mają odbiorów osobistych
Ja rowniez nie widze w zakladce moje konto informacji o histori zamowien :-( o co chodzi?
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 12:23   #2182
vessa
Raczkowanie
 
Avatar vessa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 166
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Niestety,ja także zamiast wody bez prezent w sklepie internetowym otrzymałam pled,czekam na odpowiedz pani Natalii...
vessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 12:52   #2183
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Ja rowniez nie widze w zakladce moje konto informacji o histori zamowien :-( o co chodzi?
Z historią zamówień też są niezłe cyrki.
U mnie początkowo działała, potem nagle znikła i nie ma.
Mimo kilku maili z BOKiem dostałam info że przekazali do odpowiedniego działu itp.
Od ponad roku dalej historia nie działa i dostałam ostateczną wiadomość że nie będzie działała.

Dawniej przy zakładce "moje konto" dało się wpisać nr klienta i po tym historia ładnie się pojawiała, były tam ujęte wszystkie zamówienia zarówno z wysyłkowej jak i e-sklepu. Można było śledzić stan realizacji zamówienia, był podany nr nadawczy paczki więc wszystko miałyśmy jak na dłoni.

Dla nowych osób które zakładały konta historia pojawiała się po kilku zamówieniach (4-5).

Ja zlikwidowałam "stare" konto, założyłam nowe z nadzieją że historię będę miała i NIC - niestety nie ma mimo iż złożyłam już wiele zamówień.

Za każdym razem muszę pisać do BOK w sprawie stanu realizacji zamówienia a wiecie jak to wygląda- schematyczne odp. i właściwie dalej nic nie wiadomo....
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 13:06   #2184
pomidorek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 189
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Wczoraj odebrałam paczkę z zamówieniem złożonym 13 września, dodatkowo otrzymałam różową kosmetyczkę, ale brakowało za to 1 kosmetyku. Dzisiaj pisałam do bok-u i kosmetyk zostanie dosłany, a kosmetyczkę mam sobie zostawić W sumie jestem zadowolona
Dzisiaj z obawy, że kod krok1 zostanie wycofany, złożyłam zamówienie:
mleczko miód-musli z miniaturką żelu i krem do rąk z tej samej serii, gratis wybrałam maseczkę TdH
Złożyłam również zamówienie z kodem cadeau i mam nadzieję, że jako gratis będzie maseczka CS, którą uwielbiam, a właśnie mi się kończy, gratis wybrałam kocyk, jak mi się nie spodoba to będzie na prezent.
Przy okazji muszę pochwalić krem przeciwzmarszczkowy AS. Już po pierwszym użyciu na noc rano wstałam z ładniejszą buzią, a nie wierzę w to, że krem może wygładzić skórę i.t.p., ale w patrząc w lustro widziałam, że jakoś tak lepiej wyglądam. I dopiero jak mi ktoś zwrócił uwagę, że jestem jakaś taka blada, to skojarzyłam co ten krem robi z moją skórą. Otóż mam cerę naczynkową, która czerwieni się prawie od wszystkiego: od gorących potraw, od wiatru, mrozu, słońca, kaloryferów, a ten krem sprawia, że rano wstaję z jasnym, jednolitym kolorytem twarzy, cieszę się, że wzięłam chociaż jeden ten kremik na zapas
pomidorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 13:48   #2185
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

W błyskawicznym tempie dotarła moja paczka z kodem fb, zamawiana niedzielnym porankiem. Dostarczył ją bardzo miły, chyba bardziej zestresowany ode mnie mężczyzna w średnim wieku. Po czasie okazało się, że zamiast ja jemu dać napiwek, to on dał go mnie. Wydał tak jak miał. A, że ja mam trudności w liczeniu to stało się jak się stało. Zanim się spostrzegłam, to już go nie było. Klasyczny kac moralny. No ale, teraz jest pretekst, żeby zamówić kolejną paczkę i i naprawić " winy". Haha.

KOCYK
Gabarytami przypomina mi tradycyjne pereo bądź chusty afgańskie. Jest niewielki i cienki. Ale ma to też swoje dobre strony bo owinąwszy się nim w chłodniejsze dni, ani się nie przegrzejemy, ani nie będziemy ciągnęły za sobą po ziemi trenu w postaci kocykowego ogona. Ponadto jest mięciutki i puszysty. Jeśli macie dzieci, to na pewno taki kocyk sprawi im dużą frajdę. Ja jestem w miarę zadowolona, choć liczyłam na jego " większą objętość".

MLECZKO KOKOSOWE
Od jakiegoś czasu miałam na nie ochotę, jak to na łakomczucha przystało, ale bałam się silnych migren, zawrotów głowy i ściśnięć żołądka. Mój nos jest bardzo wrażliwy. Ech. Tymczasem zapach mleczka okazał się bardzo przyjemny. Kokosowo- śmietankowy. Delikatny, mimo to trwały i wyczuwalny. O niebo lepszy od swojej toaletowej wersji, która jest bardzo intensywna, długo utrzymująca się i nachalna. I owszem woda kokosowa przez moment potrafi przyciągnąć i zauroczyć, ale potem strasznie się mści, zwłaszcza na ludziach o słabej głowie. Dlatego osobiście wodzie toaletowej mówię- nie!, mleczku kokosowemu- tak!
O właściwościach pielęgnacyjnych na ten moment nie mogę się wypowiedzieć.

MLECZKO OWIES
Mydlano kwiatowy zapach. Owsa czuć tutaj niewiele, gdyż dominują kwiaty, zwłaszcza frezja, bez, forsycja i polne cuda. Wydaje się, że owies nadaje tutaj kompozycji mącznego zapachu, tłumiąc zbyt intensywną woń kwiatową.
Mimo wszystko zapach mleczka jest bardzo przyjemny, ciekawy. Kobiecy. Długo się utrzymuje, ale nie przytłacza. Zobaczymy jak się sprawdzi.

WODA TOALETOWA OWOCE LEŚNE
Coś mnie drażni w tym produkcie. Wyczuwam lekko zjełczałą ( ciekawe słowo!) woń. Przy mocniejszym sztachnięciu zapach słodkich owoców wysuwa się na pierwszy plan. Prym wiedzie słodka truskawka i poziomka , w kolejnej fazie kwaskowata malinka i jeżynka. W żelu tej serii jest jakby odwrotnie, najpierw lekko kwaskowate owoce, potem te słodsze. Nie będzie to zaskoczeniem, jeśli przyznam, że żel mnie zauroczył, woda nie. Trwałość wody dochodzi do 2h. Czyli nienajgorzej zważywszy na fakt, że malina z tej serii trzyma się ok kwadransa?.

ŻEL KREM ORZECH MAKADAMII
nie wiem jak działanie, jak konsystencja, ale ten żel to wizualne cudo i śmietankowo-orzechowo lodowy deser- nieco duszący, ale to do siebie mają orzechy. Ciekawy zapach. Fajnie się zapowiada.

Na razie to tyle.
O pompce Pn nie ma co mówić, mleczka konwaliowego jeszcze nie otwierałam- wszakże to prezent dla siostry, a waniliowy balsam do ust otworzę dopiero wówczas jak wykończę malinowe masełko Nivei, które powoli zaczyna mnie drażnić.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez pomidorek1 Pokaż wiadomość
Dzisiaj z obawy, że kod krok1 zostanie wycofany, złożyłam zamówienie:
mleczko miód-musli z miniaturką żelu i krem do rąk z tej samej serii, gratis wybrałam maseczkę TdH
Złożyłam również zamówienie z kodem cadeau i mam nadzieję, że jako gratis będzie maseczka CS, którą uwielbiam, a właśnie mi się kończy, gratis wybrałam kocyk, jak mi się nie spodoba to będzie na prezent.


Ooo... to jak już paczka z cadeau dojdzie, to daj znać. Trzymam kciuki za maseczkę.
Osobiście moja cera jest mało wybredna, w przeciwieństwie do mojego nosa, i zarówno maseczka CS sprawdza się u mnie bdb jak i TdH. Tyle, że każda z nich trochę inaczej.

CS do szybkiego stosowania, łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia, nawilża i nadaje cerze zdrowego kolorytu i blasku, dzięki swojemu trawiasto- cytrusowemu zapachowi orzeźwia i dodaje energii.
Niestety jest mało wydajna, no i ma swoje fochy, bo są dni, kiedy po jej użyciu jest wielkie wow a innego dnia jakoś nie widać różnicy przed i po.
Uwielbiam jej konsystencję!

TdH, oczyszcza, wyrównuje koloryt i nadaje zdrowego kolorytu, dodatkowo relaksuje i wprowadza w przyjemny nastrój. Delikatnie peelinguje skórę. Nie używam jej wtedy gdy skóra potrzebuje nawilżenia, bądź kiedy jest podrażniona, odwodniona, itp.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 13:51   #2186
ewa241287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 340
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Z historią zamówień też są niezłe cyrki.
U mnie początkowo działała, potem nagle znikła i nie ma.
Mimo kilku maili z BOKiem dostałam info że przekazali do odpowiedniego działu itp.
Od ponad roku dalej historia nie działa i dostałam ostateczną wiadomość że nie będzie działała.

Dawniej przy zakładce "moje konto" dało się wpisać nr klienta i po tym historia ładnie się pojawiała, były tam ujęte wszystkie zamówienia zarówno z wysyłkowej jak i e-sklepu. Można było śledzić stan realizacji zamówienia, był podany nr nadawczy paczki więc wszystko miałyśmy jak na dłoni.

Dla nowych osób które zakładały konta historia pojawiała się po kilku zamówieniach (4-5).

Ja zlikwidowałam "stare" konto, założyłam nowe z nadzieją że historię będę miała i NIC - niestety nie ma mimo iż złożyłam już wiele zamówień.

Za każdym razem muszę pisać do BOK w sprawie stanu realizacji zamówienia a wiecie jak to wygląda- schematyczne odp. i właściwie dalej nic nie wiadomo....

Widzę,że nie mam na co liczyć na poprawę historii zakupów.Dzwoniłam w zeszłym tygodniu i pani powiedziała żebym przesłała e-mail mojej historii i numer klienta więc tak zrobiłam.Potem dostałam informację,że
przekazali do odpowiedniego działu itp. sprawdzałam i nadal nic
ewa241287 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 13:55   #2187
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
MLECZKO KOKOSOWE
Od jakiegoś czasu miałam na nie ochotę, jak to na łakomczucha przystało, ale bałam się silnych migren, zawrotów głowy i ściśnięć żołądka. Mój nos jest bardzo wrażliwy. Ech. Tymczasem zapach mleczka okazał się bardzo przyjemny. Kokosowo- śmietankowy. Delikatny, mimo to trwały i wyczuwalny. O niebo lepszy od swojej toaletowej wersji, która jest bardzo intensywna, długo utrzymująca się i nachalna. I owszem woda kokosowa przez moment potrafi przyciągnąć i zauroczyć, ale potem strasznie się mści, zwłaszcza na ludziach o słabej głowie. Dlatego osobiście wodzie toaletowej mówię- nie!, mleczku kokosowemu- tak!
O właściwościach pielęgnacyjnych na ten moment nie mogę się wypowiedzieć.
Jak zamawiałam to mleczko, to miałam takie same obawy jak Ty Okazało się, że niepotrzebnie Zapach bardzo przyjemny, ale wersja oliwkowa lepiej nawilża

Dziewczyny, polecacie: http://www.yves-rocher.pl/product/show/pid/1898 ? Zależy mi na tuszu wodoodpornym
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 13:56   #2188
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Z historią zamówień też są niezłe cyrki.
U mnie początkowo działała, potem nagle znikła i nie ma.
Zgadzam się.
Mam ten sam problem. Nie tylko z historią, ale też i z kontem, na które nie mogłam się zalogować, a kiedy poprosiłam o wysłanie hasła na swojego maila, to ponoć nie było takiego w bazie. Natomiast kiedy po wielu próbach bezskutecznego zalogowania się stwierdziłam, że założę nowo konto na te same dane, to okazało się, że mój mail już figurował w bazie danych. Po prostu " SPRAWA DLA REPORTERA"
Po jakimś czasie udało mi się usnąć stare konto i założyć nowe ( wszystko na te same dane). Historii brak.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 13:59   #2189
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Zgadzam się.
Mam ten sam problem. Nie tylko z historią, ale też i z kontem, na które nie mogłam się zalogować, a kiedy poprosiłam o wysłanie hasła na swojego maila, to ponoć nie było takiego w bazie. Natomiast kiedy po wielu próbach bezskutecznego zalogowania się stwierdziłam, że założę nowo konto na te same dane, to okazało się, że mój mail już figurował w bazie danych. Po prostu " SPRAWA DLA REPORTERA"
Po jakimś czasie udało mi się usnąć stare konto i założyć nowe ( wszystko na te same dane). Historii brak.

U mnie dokładnie taka sama sytuacja była.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 14:12   #2190
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

NOWA OFERTA KOD 79MINI

http://em.isender.com.pl/pw/193917852/426d3068/7253

GRATIS NOWY KREM CS NA DZIEŃ 15ML I JEDEN KOSMETYK -50% (OPRÓCZ ZESTAWÓW, ZIELONYCH PKT I PROD. W PROMOCJI).

Ups, widzę, że się spóźniłam ;P
Szkoda, że ten opust 50% dopiero od 89 zł Ciekawi mnie ta nowa seria CS, ciekawe, czy dorównuje jakością starej?
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

Edytowane przez Ł@siczk@
Czas edycji: 2013-10-08 o 14:20
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.