Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo! - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-27, 15:29   #361
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86852871]Ale to zupełnie nie o to chodzi, Pati, tylko o fakt, że po co mi była ta informacja?! I o to, że trzeba być kompletnym debilem, żeby dać się wrobić. Wcale nie chodzi mi o nią, bo nie mamy nawet kontaktu, raczej o to, że w mojej sytuacji raczej nie jestem właściwym adresatem takich wiadomości...

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Rozumiem ,ze jest Ci przykro, to faktycznie nie wyczucie taktu.
Pamiętaj jednak,ze jesteśmy tu by się wspierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 15:54   #362
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Właśnie wróciliśmy z tż-tem z wycieczki rowerowej. 7km pod górkę, zmeczyłam się jak nigdy. Ale przynajmniej fajnie się wracało . Przy okazji geocaching i teraz odpoczywamy. Szkoda tylko że w tym tygodniu będzie miał nocki ️.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojeju 7km brawo

Jak ja tęsknię za rowerem [1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86852871]Ale to zupełnie nie o to chodzi, Pati, tylko o fakt, że po co mi była ta informacja?! I o to, że trzeba być kompletnym debilem, żeby dać się wrobić. Wcale nie chodzi mi o nią, bo nie mamy nawet kontaktu, raczej o to, że w mojej sytuacji raczej nie jestem właściwym adresatem takich wiadomości...

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Gryzia... Rozumiem twoje nerwy i że jest Ci przykro... Taka informacja na pewno dobija a niektórzy widocznie nie pomyślą zanim powiedzą...
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Sorry , nie moja sprawa kto z kim śpi, piszę tylko o tym, zebys nie brała tego personalnie, myslisz ze zrobila sobie dziecko zeby zrobić Ci na zlosc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Ps. Z moich obserwacji bez urazy wynika ze 28letni faceci to jeszcze dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja uważam że wiek nie ma tu nic do znaczenia można mieć 40lat i siano w głowie albo 23l i poukładane wszystko tak jak należy

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 15:57   #363
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ojeju 7km brawo

Jak ja tęsknię za rowerem Gryzia... Rozumiem twoje nerwy i że jest Ci przykro... Taka informacja na pewno dobija a niektórzy widocznie nie pomyślą zanim powiedzą... A ja uważam że wiek nie ma tu nic do znaczenia można mieć 40lat i siano w głowie albo 23l i poukładane wszystko tak jak należy

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Też strasznie tesknilam za rowerem i udało mi się go bardzo tanio na olx kupić . Kiedyś jeździłam codziennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 15:58   #364
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ojeju 7km brawo

Jak ja tęsknię za rowerem Gryzia... Rozumiem twoje nerwy i że jest Ci przykro... Taka informacja na pewno dobija a niektórzy widocznie nie pomyślą zanim powiedzą... A ja uważam że wiek nie ma tu nic do znaczenia można mieć 40lat i siano w głowie albo 23l i poukładane wszystko tak jak należy

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
też prawda , ale z tymi 23latkami poukładanymi to chyba ze świeca szukac. Ja przynajmniej na takiego nie trafilam nigdy chlopcy w moim wieku to zawsze dzieci byly ja mialam zawsze starszych, jak mialam 18lat spotykalam sie z facetem ktory mial 28 , przynajmniej zarost już mial twardy haha. Zarcik 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 16:09   #365
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Też strasznie tesknilam za rowerem i udało mi się go bardzo tanio na olx kupić . Kiedyś jeździłam codziennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też kiedyś codziennie jeździłam i brakuje mi tego momentami
W pierwszej ciazy nawet na kilka dni przed porodem jeździłam...

Ale liczę że w przyszłym roku już sobie we 4 pojedziemy

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
też prawda , ale z tymi 23latkami poukładanymi to chyba ze świeca szukac. Ja przynajmniej na takiego nie trafilam nigdy chlopcy w moim wieku to zawsze dzieci byly ja mialam zawsze starszych, jak mialam 18lat spotykalam sie z facetem ktory mial 28 , przynajmniej zarost już mial twardy haha. Zarcik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kaamilaaa0508
Czas edycji: 2019-05-27 o 16:47
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 16:12   #366
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

No jasne ,ze dużo zalezy od wychowania,charakteru itd. Ale jednak trafilas na wyjatek widze w otoczeniu mlodych chłopców ojcow, co po baletach co weekend biegali, co z tego,ze dzieckiem w tyg sie zajmowali jak glowa jeszcze sie nie wyszumiala szkoda mi strasznie zawsze było tych kobiet w domu siedzących.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 17:08   #367
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Gryzelda88 straszny miałaś dzień. Dobrze, że idziesz na konsultację do drugiego gina. A co do brata to sytuacja nieciekawa. Przykro mi że to wszystko dziś tak na Ciebie spadło

A propos beznadziejnego dnia dostałam dzisiaj @. Dzień wcześniej niż zwykle. 24 dni cyklu to jeszcze gorzej. Pierwszy cykl odhaczony... Następnym razem spróbujemy chyba zaraz po @. Muszę kupić sobie testy owulacyjne.

Poza tym padam dziś na twarz. Wczoraj nie mogłam spać, przespałam się w nocy może 3 godziny. No i cały dzień w robocie próbowałam nie zasnąć. Ogarnę to co muszę i idę w kimono.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-27, 17:16   #368
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
też prawda , ale z tymi 23latkami poukładanymi to chyba ze świeca szukac. Ja przynajmniej na takiego nie trafilam nigdy chlopcy w moim wieku to zawsze dzieci byly ja mialam zawsze starszych, jak mialam 18lat spotykalam sie z facetem ktory mial 28 , przynajmniej zarost już mial twardy haha. Zarcik 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tu się mylisz. Ja trafiłam na mega odpowiedzialny egzemplarz nie ma co wsadzać wszystkich do jednego worka fajnie, że lubisz starszych, ale nie ma co wszystkich oceniać jedną miarą

Gryzelda, przykra informacja, ale spróbuj tego tak nie rozstrząsać w myślach bo nie potrzebne ci teraz załamanie. Jesteś silna i tak musisz trzymać dziecko nie jest niczemu winne. Może twój brat nie zrobił tego celowo (w sensie zrobienie dziecka, nie przespanie się z byłą). Niektórzy już tak mają, pyk i dziecko z przypadku, a inni się latami starają, albo tracą maleństwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 17:24   #369
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Oj tu się mylisz. Ja trafiłam na mega odpowiedzialny egzemplarz nie ma co wsadzać wszystkich do jednego worka fajnie, że lubisz starszych, ale nie ma co wszystkich oceniać jedną miarą

Gryzelda, przykra informacja, ale spróbuj tego tak nie rozstrząsać w myślach bo nie potrzebne ci teraz załamanie. Jesteś silna i tak musisz trzymać dziecko nie jest niczemu winne. Może twój brat nie zrobił tego celowo (w sensie zrobienie dziecka, nie przespanie się z byłą). Niektórzy już tak mają, pyk i dziecko z przypadku, a inni się latami starają, albo tracą maleństwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gosia to nie chodzi o to ,ze lubię starszych ale na swoim przykładzie nie poznalam nigdy młodego odpowiedzialnego faceta. Dobrze,ze Ty dobrze trafiłaś
Moj kolega ma 10letniego syna i non stop biega po kolegach jestem w szoku, ze jego zonie to nie przeszkadza, a wiem, ze nie bo to moja dobra kolezanka. I niby juz jest przed 30 ale szybko mieli tego syna i klops.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Co do ojców, moj tatus tez koło 50tki a jeszcze nie dorosl, ja sie urodzilam jak mial 23lata, na tamte czasy to normalny wiek a jemu korba odwalila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 17:30   #370
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Gosiulam niestety, ale ta informacja wywołała załamkę... W weekend spotykam się z przyjaciółką na wino, może trochę ze mnie zejdzie.

A tymczasem znikam na jakiś czas nabrać dystansu. Dam znać po następnym USG.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 17:58   #371
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Gosia to nie chodzi o to ,ze lubię starszych ale na swoim przykładzie nie poznalam nigdy młodego odpowiedzialnego faceta. Dobrze,ze Ty dobrze trafiłaś
Moj kolega ma 10letniego syna i non stop biega po kolegach jestem w szoku, ze jego zonie to nie przeszkadza, a wiem, ze nie bo to moja dobra kolezanka. I niby juz jest przed 30 ale szybko mieli tego syna i klops.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Co do ojców, moj tatus tez koło 50tki a jeszcze nie dorosl, ja sie urodzilam jak mial 23lata, na tamte czasy to normalny wiek a jemu korba odwalila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja znam też dużo osób po 30, a nawet podchodzących pod 40, którzy są całkowicie nieodpowiedzialni. Zarówno mężczyźni jak i kobiety To wszystko zależy od człowieka, jego charakteru i podejścia do życia ale przecież przez to, że znam kilka takich osób to nie stwierdzę, że wszyscy ludzie 30-40 lat są nieodpowiedzialni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-27, 18:18   #372
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja znam też dużo osób po 30, a nawet podchodzących pod 40, którzy są całkowicie nieodpowiedzialni. Zarówno mężczyźni jak i kobiety To wszystko zależy od człowieka, jego charakteru i podejścia do życia ale przecież przez to, że znam kilka takich osób to nie stwierdzę, że wszyscy ludzie 30-40 lat są nieodpowiedzialni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie twierdzę, ze wszyscy tacy są, absolutnie. Ale jednak zdecydowana większość, i niestety, często można się o tym przekonać gdy przychodzi prawdziwe zycie, pieluchy, nieprzespane noce albo celibat przez połowę ciąży. Choć właściwie jak patrzę na mojego 3lata mlodszego brata to ciezko mi go sobie wyobrazic w roli ojca , mimo , ze jest pracowity, obrotny, dom prowadzi ze swoja dziewczyna , sprząta gotuje, dba o ogród. Nie widzę go z wózkiem co z imprezkami weekendowymi 🤣 ale znam i gorsze przypadki w jego wieku, gdzie nie moga przetrwac z 1 wypłaty na garnku mamy.
Bądź co bądź kazdy czlowiek jest inny i to tez jest fakt, każdy mial inne doswiadczenia.
Ja sie w wieku 19lat wyprowadzilam z domu, w wieku 21 wyszlam za mąż, dwa lata pozniej urodzilam syna. Mam kolezanki które jeszcze teraz o tym nie mysla co nie znaczy ze nie sa odpowiedzialne, prowadzą inne zycie, jeszcze takie beztroskie i o to mi w sumie chodzilo z tymi facetami. Przez to,ze pozniej dojrzewaja maja problem w odnalezieniu się w prawdziwych obowiązkach i życiu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 19:05   #373
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Pajka słońce to tak na szybko jak już złożone a jutro dopiero wyląduje na swoim miejscu bo się najpierw szafy pozbyć muszę a to jutro ktoś ją ma zabrać
To wtedy wrzucę lepsze foto całego kącika z przewijakiem i komoda
W tym łóżeczku to jeszcze mój tz spał Daj znać jak zareagowali Też mam czasem takie myśli Duża dziewczynka ci rośnie
Ładny mały brzusio Załącznik 7677728Załącznik 7677729

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Miejsce dla księżniczki
I jaki duży brzuszek

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
U mnie aktywny dzien wczoraj i

Dzisiaj. Taki kulturalny imprezy w mieście. Troche sie nałaziłam wczoraj i dzisiaj i mnie kłuje w dole. Teraz leże, ale na prawym boku mi brzucj twardnieje. Pozniej jeszcze na miasto jedziemy



Poza tym zaczynamy 30 tydzien

A wczoraj mielismy wizyte mała waży 1300 gramow, ogólnie wszystko w porzadku. Moja szyjka twarda i zamknieta. Dostałam kartkr do mierzenia ruchów i od czerwca mam zapisywać.

Nie mam zdjecia małej bo za pierwszym razem bylo nie wyrazne a za drugim i trzecim jak gin chcial zrobić to sie zasłoniła reką

Nie moge sie doczekać prenatalnych 3 czerwca i w końcu jakiś zdjęć
U mnie tez się ciągle zasłania albo pupą odwraca

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Opowiadaj kochana



No to ja się chwale nic specjalnego bo miejsca za wiele nie ma więc możliwości ograniczone ale myślę że jest ok Załącznik 7677788Załącznik 7677789

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kamila super ale coś ci powiem to nie jest mało miejsca

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 19:07   #374
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86852126]U dietetyczki -4.4kg, -29cm w obwodach, no pełną gębą...

A u gina - endometrium pogrubione w jednym miejscu i jakiś zbiornik z płynem tam, więc po @ znowu wizyta i USG... I jak nie zejdzie ta tkanka to kolejne łyżeczkowanie... Nie może być normalnie...? Umówiłam się do drugiego gina na konsultację, jadę z koleżanką, bo ona do kontroli po połogu i właśnie sprawdziłam, że @ akurat będzie ale to już trudno, gin pewnie nie takie rzeczy widział w życiu, więc w doopie...

Kamila pięknie

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Jak to znowu lyzeczkowanie dobrze że chcesz to jeszcze skonsultować

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 19:26   #375
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
Miejsce dla księżniczki
I jaki duży brzuszek

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

U mnie tez się ciągle zasłania albo pupą odwraca

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Kamila super ale coś ci powiem to nie jest mało miejsca

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
No niby miejsca nie jest jakoś malutko ale trzeba patrzeć na to że ten pokój to jednocześnie salon za dnia i nasza sypialnia w nocy no i teraz to jeszcze pokój młodej

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 20:25   #376
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Gryzelda trzymam kciuki, żeby Ci się wszystko poukładało.
Sytuacja z bratem nieciekawa, dziwię się czasami, że chłopy i kobiety zresztą też, potrafia się wpakować czasami w takie bagno

Ja jeszcze będąc panna na wydaniu też trafiałam na facetów mało odpowiedzialnych, wydawało by się że chłop pod 30 powinien mieć coś w głowie oprócz siana, ale często nie miał

Ale to i tak nic, znam przypadek pary ona wtedy ze 31-32 lata, on bliżej 35 wzięli ślub, kupili mieszkanie, a on po trzech miesiącach zwiał z domu bo przerosło go małżeństwo. Nie było czasu na grę na kompie, rachunki trzeba było płacić, obowiązki w domu były nie to co u mamusi


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 04:20   #377
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Ja nie mam za bardzo doświadczenia z facetami. My poznaliśmy się jak miałam 21 lat i tak już zostaliśmy razem. Wcześniej spotykałam się z również poukładanymi gośćmi (przynajmniej tak się wydawało) ale nie było tego czegoś.

Generalnie u mnie w rodzinie kobiety mają w zasadzie szczęście, tylko jeden rozwód i to z winy po prostu straaasznej kobiety (dziecko zostało z ojcem).

Różnie to bywa.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 05:41   #378
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Dzień dobry


Kamila śliczny brzusio i kącik dla małej My mieszkamy w kawalerce i wierz mi że małe mieszkanko/pokój ma ten plus że gdzie bym nie była (kuchnia, łazienka czy coś) mam małą na oku i "uchu"


Gryzia przytulam mocno bo faktycznie słaba sytuacja I gratuluję utraty kg



Mnie pochłaniają przygotowania do chrzcin i ślubu, jeszcze tyle do ogarnięcia a czasu coraz mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 07:43   #379
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Kamila śliczny brzusio i kącik dla małej My mieszkamy w kawalerce i wierz mi że małe mieszkanko/pokój ma ten plus że gdzie bym nie była (kuchnia, łazienka czy coś) mam małą na oku i "uchu"


Gryzia przytulam mocno bo faktycznie słaba sytuacja I gratuluję utraty kg



Mnie pochłaniają przygotowania do chrzcin i ślubu, jeszcze tyle do ogarnięcia a czasu coraz mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedy ślub i chrzciny?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-28, 08:44   #380
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Kiedy ślub i chrzciny?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
15 czerwca Z jednej strony nie mogę się doczekać, z drugiej trochę się stresuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 08:49   #381
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

justysiaa89 o jeny to już ))! Stres mały musi być Wszystkiego najlepszego no i powodzenia. Na pewno będzie pięknie


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 09:19   #382
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
justysiaa89 o jeny to już ))! Stres mały musi być Wszystkiego najlepszego no i powodzenia. Na pewno będzie pięknie


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Dziękuję Najbardziej się martwię jak mała to zniesie, ale mam nadzieję że dostanie butlę i prześpi większość imprezy bo to już praktycznie prawie 20 godzina będzie jak się zacznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 09:53   #383
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
15 czerwca Z jednej strony nie mogę się doczekać, z drugiej trochę się stresuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To już zaraz!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 10:21   #384
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Nadrobilam was
U mnie przeprowadzka pełną parą a do tego jakaś depresja mnie złapała
Pajka, jak kupiłam okulary to od razu w nich się dobrze czułam, może masz źle szkła dobrane
I wszystkiego najlepszego dla wszystkich wątkowych mam

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Sprawdziłam, że teraz na lewym oku gdzie mam szkło 0 gorzej widzę. Jak mi się uda to podskocze dziś do optyka. Śniłaś mi się wczoraj!!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Pajka słońce to tak na szybko jak już złożone a jutro dopiero wyląduje na swoim miejscu bo się najpierw szafy pozbyć muszę a to jutro ktoś ją ma zabrać
To wtedy wrzucę lepsze foto całego kącika z przewijakiem i komoda
W tym łóżeczku to jeszcze mój tz spał Daj znać jak zareagowali Też mam czasem takie myśli Duża dziewczynka ci rośnie
Ładny mały brzusio Załącznik 7677728Załącznik 7677729

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No to u ciebie też spora dziewczynka
Moja w podobnym czasie miała jakoś 1700


Aaa jeszcze wam mój brzuch z dziś wrzucę 38+3 Załącznik 7677740

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ale piękne łoże dla królewny A brzuszek czy wspominałam już, że kocham brzuszki?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86850815]A ja się 15 minut temu pokapowałam, że jutro wrócę dopiero po porze obiadu, więc muszę wziąć ze sobą jedzenie na pół dnia ale już ogarnęłam i rano tylko zawinę wrapa, sałatkę potraktuję oliwą z oliwek i gotowe

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Gryzia miałam pytać, jak tam Twój ogród?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 10:28   #385
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Justysia, faktycznie wielki dzień już lada moment

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 10:31   #386
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Opowiadaj kochana



No to ja się chwale nic specjalnego bo miejsca za wiele nie ma więc możliwości ograniczone ale myślę że jest ok Załącznik 7677788Załącznik 7677789

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86852126]U dietetyczki -4.4kg, -29cm w obwodach, no pełną gębą...

A u gina - endometrium pogrubione w jednym miejscu i jakiś zbiornik z płynem tam, więc po @ znowu wizyta i USG... I jak nie zejdzie ta tkanka to kolejne łyżeczkowanie... Nie może być normalnie...? Umówiłam się do drugiego gina na konsultację, jadę z koleżanką, bo ona do kontroli po połogu i właśnie sprawdziłam, że @ akurat będzie ale to już trudno, gin pewnie nie takie rzeczy widział w życiu, więc w doopie...

Kamila pięknie

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE][1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86852732]No to jeszcze gwóźdź do trumny... Mój brat będzie miał kolejne dziecko ze swoją byłą

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Boże Gryzia dopiero doczytałam bardzo mi przykro... wierzę, że żaden zabieg nie będzie potrzebny, trzymam za Ciebie kciuki, wracaj do nas jak odpoczniesz
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
też prawda , ale z tymi 23latkami poukładanymi to chyba ze świeca szukac. Ja przynajmniej na takiego nie trafilam nigdy chlopcy w moim wieku to zawsze dzieci byly ja mialam zawsze starszych, jak mialam 18lat spotykalam sie z facetem ktory mial 28 , przynajmniej zarost już mial twardy haha. Zarcik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie tak ze świecą. Mój mąż miał 23 lata kiedy braliśmy ślub, wtedy parą byliśmy już 7 lat. Od zawsze wiedział, co jest w życiu ważne chyba, że trafił mi się wyjątkowy egzemplarz

Dzień dobry wczoraj cisza, bo mała po szczepieniu i miałam takiego stracha... na szczęście marudziła tak jak codzień wieczorową porą, obyło się bez gorączki i płaczu była mega dzielna, ta moja kruszyna

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 10:51   #387
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
15 czerwca Z jednej strony nie mogę się doczekać, z drugiej trochę się stresuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma się co stresować . Moja siostra ślub łączyła z chrzcinami i jej się trafiło, że akurat dziecko grzeczne było . Ostatnio chrzcila drugie i spało cały czas, obudziło się dopiero po wszystkim . W ogóle jej drugie dziecko dopiero rok ma, a ona jest już w trzeciej ciąży w 6 miesiącu .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:13   #388
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
To już zaraz!
Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Justysia, faktycznie wielki dzień już lada moment

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, chociaż ślub niewiele u mnie zmieni (od niemal początku związku żyjemy jak małżeństwo) to jednak miło będzie to scementować przed ołtarzem
Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Nie ma się co stresować . Moja siostra ślub łączyła z chrzcinami i jej się trafiło, że akurat dziecko grzeczne było . Ostatnio chrzcila drugie i spało cały czas, obudziło się dopiero po wszystkim . W ogóle jej drugie dziecko dopiero rok ma, a ona jest już w trzeciej ciąży w 6 miesiącu .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czuję że u nas będzie afera podczas polewania głowy wodą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:25   #389
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Dzień dobry

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
15 czerwca Z jednej strony nie mogę się doczekać, z drugiej trochę się stresuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wspaniale! To już zaraz

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 11:26   #390
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam, że teraz na lewym oku gdzie mam szkło 0 gorzej widzę. Jak mi się uda to podskocze dziś do optyka. Śniłaś mi się wczoraj!!







Ale piękne łoże dla królewny A brzuszek czy wspominałam już, że kocham brzuszki?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Gryzia miałam pytać, jak tam Twój ogród?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Ja ci się śniłam mam nadzieję że to nie był jakiś koszmar

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-02 08:48:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.