Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski, cz.2. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-20, 12:56   #31
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A Boże Ciało ci nie przeszkadza?

Bo mi przeszkadza i parada równości, i procesje, i maraton na część kobiet z rakiem szyjki macicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Nie. On jest uciskany przez swoje niskie zdolności myślenia logicznego, co go boli przez całe życie i wyżywa się na fioletowym forum, bo chyba myśli, że baby som gupie i nie zauważo, jak przeczy sam sobie i robi pannę lekkich obyczajów z logiki, bo w prawdziwym świecie mu nie idzie.

Zwykły frustrat, który myśli, że jest lepszy niż jest, a nie żaden uciśniony biały heteroseksualny mężczyzna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpisałem już Pati.

No ej, ale nie wiedziałem, że brak przejażdżki Panamerą spowoduje, że będziesz toczyć prywatną krucjatę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 13:31   #32
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Zgodziłabym się i polemizowałabym w jednym. Zgoda, że ogólnie rzecz biorąc podejście społeczeństwa jest bardziej przychylne niż kiedyś, głównie zresztą w dużych miastach i od osób aspirujących do elit (wymieniłaś dziennikarzy TVN, wspomniałaś słowa byłej posłanki SLD i księży katolickich). Natomiast politycznie nie ma możliwości uchwalenia ustawy o związkach partnerskich w obecnym składzie parlamentu. Taki był wybór większości, a czy podyktowany był on strachem przed "ideologią dżęder" czy bardziej transferami społecznymi i straszeniem przed powrotem PO do władzy to inna sprawa.
To, że w aktualnym rządzie nie ma szans na żadne ustawy (a jak juz, to raczej te dyskryminujące) raczej nie budzi złudzeń. Niemniej sam fakt, że nawet za TEGO rządu doszlismy do powstania sejmowej komisji ds. LGBT tez jest sygnałem, że cos sie zmienia.
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 15:05   #33
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Eveen Pokaż wiadomość
To, że w aktualnym rządzie nie ma szans na żadne ustawy (a jak juz, to raczej te dyskryminujące) raczej nie budzi złudzeń. Niemniej sam fakt, że nawet za TEGO rządu doszlismy do powstania sejmowej komisji ds. LGBT tez jest sygnałem, że cos sie zmienia.
E tam. Nikogo tak naprawdę nie interesuje co kto robi w łóżku. Więc ludność byłaby wdzięczna marszom LGBT aby przestali paraliżować miasta. Tak, tak jak i Bożo-ciałowcy, rolnicy, górnicy, nauczyciele, kobiety chcące się skrobać i te które nie chcą, mężczyźni chcący rodzić i się skrobać, pedofile, dendrofile i reszta ulicznych ekshibicjonistów.
Ja nikomu nie łażę pod oknem blokując dojazd do domu protestując przeciw wysokim podatkom.

I tu naprawdę duża rzecz, która interesuje ludzi. Najważniejsza i najbardziej doniosła jaką PiS wprowadziło i której PiS póki co nie zlikwidował (jeszcze).
Mentzen tutaj dokładnie tłumaczy co wprowadziło PiS:
https://www.youtube.com/watch?v=6HsO5BxEOuM

REALNE obniżenie podatków do 5%. LGBT nikogo nie obchodzi, bo nie od tego jest państwo. Państwo to podatki, wojsko i porządek na ulicy.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 15:33   #34
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Eveen Pokaż wiadomość
To, że w aktualnym rządzie nie ma szans na żadne ustawy (a jak juz, to raczej te dyskryminujące) raczej nie budzi złudzeń. Niemniej sam fakt, że nawet za TEGO rządu doszlismy do powstania sejmowej komisji ds. LGBT tez jest sygnałem, że cos sie zmienia.
Jest sygnałem, że zmienia się lewica, która weszła do sejmu i jest bardziej spójna światopoglądowo niż kiedyś, kiedy to Błochowiak puszczała podczas obrad teksty o pedałach w kolorowych skarpetkach, a premier Oleksy wśród kamer modlił się na klęczkach na Jasnej Górze mimo deklaracji o rozdziale kościoła i państwa. Niestety jest to tylko parlamentarny ZESPÓŁ, a nie KOMISJA - to jest fundamentalna różnica. Zobacz sobie jakie to mamy w sejmie zespoły i czego dotyczy ich działalność - pewnie możesz się zdziwić:
http://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/age...Y&NrKadencji=9
Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
LGBT nikogo nie obchodzi, bo nie od tego jest państwo. Państwo to podatki, wojsko i porządek na ulicy.
Na szczęście nie sam decydujesz co to jest Państwo. Jesteś jedną trzydziestomilionową uprawnionych do głosowania i masz proporcjonalną do tego udziału moc stanowienia prawa. Taką samą jak wyśmiewana kiedyś przez Ciebie pani Lusia czy dajmy na to pan Janusz, który chciałby mieć prawnie uregulowany związek ze swoim chłopakiem, a wojsko polskie ma szczerze w dupie. I Twój głos waży w tej i każdej innej sprawie tyle samo co ich, choćbyś miał tyle porszaków, że nie mieściłyby się w hangarze
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 16:00   #35
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Jest sygnałem, że zmienia się lewica, która weszła do sejmu i jest bardziej spójna światopoglądowo niż kiedyś, kiedy to Błochowiak puszczała podczas obrad teksty o pedałach w kolorowych skarpetkach, a premier Oleksy wśród kamer modlił się na klęczkach na Jasnej Górze mimo deklaracji o rozdziale kościoła i państwa. Niestety jest to tylko parlamentarny ZESPÓŁ, a nie KOMISJA - to jest fundamentalna różnica. Zobacz sobie jakie to mamy w sejmie zespoły i czego dotyczy ich działalność - pewnie możesz się zdziwić:
http://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/age...Y&NrKadencji=9Na szczęście nie sam decydujesz co to jest Państwo. Jesteś jedną trzydziestomilionową uprawnionych do głosowania i masz proporcjonalną do tego udziału moc stanowienia prawa. Taką samą jak wyśmiewana kiedyś przez Ciebie pani Lusia czy dajmy na to pan Janusz, który chciałby mieć prawnie uregulowany związek ze swoim chłopakiem, a wojsko polskie ma szczerze w dupie. I Twój głos waży w tej i każdej innej sprawie tyle samo co ich, choćbyś miał tyle porszaków, że nie mieściłyby się w hangarze
Alez pani Lusia i pan Janusz mogą iść do Notariusza i sobie ustalić cokolwiek zechcą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 17:10   #36
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Alez pani Lusia i pan Janusz mogą iść do Notariusza i sobie ustalić cokolwiek zechcą
A jak zechcą mogą też wyjść na ulicę i domagać się swoich praw tak, byś sobie przez pół dnia swoją zrywną panamerą toczył się w korku w tempie ślimaka, bo te Twoje pomysły o stadionie dla demonstracji są na tym samym poziomie absurdalnej fantazji co milion elektrycznych aut Morawieckiego

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Kontrkandydatem Kidawy-Błońskiej w prawyborach prezydenckich PO okazał się Jaśkowiak, prezydent Poznania:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jace...ich-po/xsw1nyq

Nie znam jego działalności za dobrze, ale z tego co słyszałam w kwestiach światopoglądowych popiera postulaty ruchów LGBT+ i w kontrze do Kidawy-Błońskiej jest za liberalizacją ustawy aborcyjnej. Zapowiada się ciekawa debata.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 20:32   #37
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość

Kontrkandydatem Kidawy-Błońskiej w prawyborach prezydenckich PO okazał się Jaśkowiak, prezydent Poznania:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jace...ich-po/xsw1nyq

Nie znam jego działalności za dobrze, ale z tego co słyszałam w kwestiach światopoglądowych popiera postulaty ruchów LGBT+ i w kontrze do Kidawy-Błońskiej jest za liberalizacją ustawy aborcyjnej. Zapowiada się ciekawa debata.
Nie jestem z Poznania, ale mam go polubionego na fb i śledzę od czasu, kiedy 5 lat temu został prezydentem.

Podoba mi się jego światopogląd i że jest pro społeczny. Nie kojarzę, jakie ma poglądy gospodarcze, ale prezydent to nie premier i chyba kwestie społeczne bardziej się tu liczą.
No i w przeciwieństwie do Kidawy-Błońskiej może wykazać się jakimś dorobkiem. Kidawa chyba nigdy nie grała na siebie .
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-20, 20:39   #38
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Nie jestem z Poznania, ale mam go polubionego na fb i śledzę od czasu, kiedy 5 lat temu został prezydentem.

Podoba mi się jego światopogląd i że jest pro społeczny. Nie kojarzę, jakie ma poglądy gospodarcze, ale prezydent to nie premier i chyba kwestie społeczne bardziej się tu liczą.
No i w przeciwieństwie do Kidawy-Błońskiej może wykazać się jakimś dorobkiem. Kidawa chyba nigdy nie grała na siebie .
O, dawno Cię na wizażu nie widziałam

Ja nawet nie myślę o jego realnych szansach, ale o możliwości ciekawej dyskusji w mediach. Myślę, że będą różnili się w wielu sprawach co będzie papierkiem lakmusowym postaw polityków PO i komentatorów. Trzeba się będzie opowiedzieć po którejś ze stron.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 21:00   #39
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Mi tam LGBT przeszkadza. Bardzo lubią przeszkadzać mi w dotarciu do domu z pracy kiedy czują oni/one wewnętrzny przymus przeszkadzania innym ludziom w normalnym funkcjonowaniu miasta. Nie wiem czemu oni tak bardzo mnie nienawidza za to że ja nie widzę potrzeby ujawniania na ulicy w jaki to sposób lubię uprawiać seks.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz, mi też przeróżne procesje, pielgrzymki (z megafonem i głośnymi śpiewami o 5 rano) i drogi krzyżowe po
ulicy i parku utrudniają życie i blokują jezdnię. Szanuję jednak ich prawo do wyrażania światopoglądu, choć też nie bardzo widzę sens i potrzebę ujawniania na ulicy w co i kto wierzy.
Więc wiesz....
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 21:05   #40
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Mija korzystając z tego, że zajrzałaś na wątek ponawiam prośbę z rana:
Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Trójmiasta coś wie więcej na ten temat?
https://trojmiasto.onet.pl/gdansk-ko...ytetem/dexb89v
Czy coś się dziś niedobrego działo?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 21:25   #41
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Wiesz, mi też przeróżne procesje, pielgrzymki (z megafonem i głośnymi śpiewami o 5 rano) i drogi krzyżowe po
ulicy i parku utrudniają życie i blokują jezdnię. Szanuję jednak ich prawo do wyrażania światopoglądu, choć też nie bardzo widzę sens i potrzebę ujawniania na ulicy w co i kto wierzy.
Więc wiesz....
Więc na placu za miastem też można tymczasowo ustawić stacje drogi krzyżowej czy inne obrzędowe sprawy i kto ma ochotę to niech się zrzuca na wynajem od miasta aby pokrzyczec, maszerować czy uprawiać publicznie modły.
Nie rozumiem czemu za darmo władze jakiegokolwiek miasta zgadzają się na blokowanie miasta. Już szczytem glupoty są maratony, wszelkie masy krytycznej, rolkarze etc. Przecież szosy robione pod ruch samochodowy nie są dobrym miejscem do tego typu aktywności. Są od tego boiska, stadiony, hale, pochylnie, skate-parki i ścieżki rowerowe.

Wynocha na miejsca do tego przystosowane. Swietujcie swoje obrzędy na terenach waszego kościoła. Uprawiajcie sporty na obiektach sportowych. Uprawiajcie miłość nie łamiąc przy tym prawa, a zatem takze z poszanowaniem obyczajności, strajkujcie w swoich miejscach pracy, nie podoba się władza - nie głosujecie na obecną władze, nie podoba się mimo to nadal - wyprowadźcie się gdzie władza wam się podoba.

Nie podoba się nadal? To krzycz, strajkuj, maszeruj pod swojej posesji. Ale nie łam ciszy nocnej. Nie masz posesji - wynajmij. Nie masz na to kasy? To się zrzuc z kimś na wynajem.

Przestańcie w końcu wszyscy uprzykrzac mi życie. Chcecie wszyscy tak strasznie poszanowania i dawania wam nowych praw, ale macie w dupie moje do tego bym mógł zawsze po pracy spokojnie i szybko wrócić do domu. I załatwić swoje sprawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-20, 21:29   #42
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 087
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Przestańcie w końcu wszyscy uprzykrzac mi życie. Chcecie wszyscy tak strasznie poszanowania i dawania wam nowych praw, ale macie w dupie moje do tego bym mógł zawsze po pracy spokojnie i szybko wrócić do domu. I załatwić swoje sprawy.

Nikt cię w Warszawie nie trzyma. Możesz też zmienić pracę, jak co się nie podoba.



(Przypominam, że to twoje własne rady.)
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 21:32   #43
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Pamiętajcie, że Edan płaci podatki za granicą, a domaga się by mógł sobie szybko wrócić do domu po polskich drogach Zatem protestujcie ile wlezie i uprzykrzajcie mu życie. Macie do tego póki co takie samo prawo jak on do swoich bezskutecznych połajanek na wizażu
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 21:38   #44
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Więc na placu za miastem też można tymczasowo ustawić stacje drogi krzyżowej czy inne obrzędowe sprawy i kto ma ochotę to niech się zrzuca na wynajem od miasta aby pokrzyczec, maszerować czy uprawiać publicznie modły.
Nie rozumiem czemu za darmo władze jakiegokolwiek miasta zgadzają się na blokowanie miasta. Już szczytem glupoty są maratony, wszelkie masy krytycznej, rolkarze etc. Przecież szosy robione pod ruch samochodowy nie są dobrym miejscem do tego typu aktywności. Są od tego boiska, stadiony, hale, pochylnie, skate-parki i ścieżki rowerowe.

Wynocha na miejsca do tego przystosowane. Swietujcie swoje obrzędy na terenach waszego kościoła. Uprawiajcie sporty na obiektach sportowych. Uprawiajcie miłość nie łamiąc przy tym prawa, a zatem takze z poszanowaniem obyczajności, strajkujcie w swoich miejscach pracy, nie podoba się władza - nie głosujecie na obecną władze, nie podoba się mimo to nadal - wyprowadźcie się gdzie władza wam się podoba.

Nie podoba się nadal? To krzycz, strajkuj, maszeruj pod swojej posesji. Ale nie łam ciszy nocnej. Nie masz posesji - wynajmij. Nie masz na to kasy? To się zrzuc z kimś na wynajem.

Przestańcie w końcu wszyscy uprzykrzac mi życie. Chcecie wszyscy tak strasznie poszanowania i dawania wam nowych praw, ale macie w dupie moje do tego bym mógł zawsze po pracy spokojnie i szybko wrócić do domu. I załatwić swoje sprawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, to nie pozostaje Ci nic innego, jak przeprowadzka w Bieszczady

Jeśli kiedyś zrealizuję swoje marzenie o założeniu sanktuarium dla kotów w Bieszczadach to dam Ci znać. Wszelcy szaleńcy zwierzoluby będą mile widziani
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 21:38   #45
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Uprawiajcie miłość nie łamiąc przy tym prawa, a zatem takze z poszanowaniem obyczajności,

Heh. Czyli seksu w plenerze i w samochodzie nie będzie.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 22:17   #46
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87350274]Heh. Czyli seksu w plenerze i w samochodzie nie będzie.[/QUOTE]Chyba że ktoś lubi być ciągany po komisariatach i dostawać mandaty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Oj, to nie pozostaje Ci nic innego, jak przeprowadzka w Bieszczady

Jeśli kiedyś zrealizuję swoje marzenie o założeniu sanktuarium dla kotów w Bieszczadach to dam Ci znać. Wszelcy szaleńcy zwierzoluby będą mile widziani
Spoko, trzymam za słowo. Bieszczady idealne na tego typu przybytek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Pamiętajcie, że Edan płaci podatki za granicą, a domaga się by mógł sobie szybko wrócić do domu po polskich drogach Zatem protestujcie ile wlezie i uprzykrzajcie mu życie. Macie do tego póki co takie samo prawo jak on do swoich bezskutecznych połajanek na wizażu
O, to dziwne że z Ciebie nagle nacjonalistka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nikt cię w Warszawie nie trzyma. Możesz też zmienić pracę, jak co się nie podoba.



(Przypominam, że to twoje własne rady.)
Przypominam że nie strajkuje i nie protestuje na ulicy przeciw protestom, marszom itp.
Nie mam nic do tego jak inni też ogranicza się do protestów na wizażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 22:29   #47
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
O, to dziwne że z Ciebie nagle nacjonalistka
"Nie dam sobie przypinać łatek typu populiści, nacjonaliści", że tak zacytuję pana premiera Morawieckiego
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/mora...ulowac/14pgznr
Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Przypominam że nie strajkuje i nie protestuje na ulicy przeciw protestom, marszom itp.
Nie mam nic do tego jak inni też ogranicza się do protestów na wizażu
Do protestów na ulicy sobie wąty mieć możesz i tyle. Nie rozpędzisz ich, nie przesuniesz, bo art. 57 Konstytucji RP stanowi "Każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich". Jeżeli zgromadzenie odbywa się zgodnie z ustawą, to jest legalne i nic na to nie poradzisz. Jeżeli chcesz zmienić konstytucję, próbuj. Na razie jesteś jedną trzydziestomilionową częścią ogółu wyborców.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 22:55   #48
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
"Nie dam sobie przypinać łatek typu populiści, nacjonaliści", że tak zacytuję pana premiera Morawieckiego
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/mora...ulowac/14pgznr
Do protestów na ulicy sobie wąty mieć możesz i tyle. Nie rozpędzisz ich, nie przesuniesz, bo art. 57 Konstytucji RP stanowi "Każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich". Jeżeli zgromadzenie odbywa się zgodnie z ustawą, to jest legalne i nic na to nie poradzisz. Jeżeli chcesz zmienić konstytucję, próbuj. Na razie jesteś jedną trzydziestomilionową częścią ogółu wyborców.
Przypominam że administracja samorządowa może de facto zdelegalizować dowolne zgromadzanie, więc ten przepis konstytucji akurat jest martwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 22:56   #49
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Co więcej to akurat ulubieniec opozycji - Bronek przecież majstrowal przy przepisach dot wolności zgormadzen. I co więcej, zdaje się że TK uwalił te jego kretyńskie ograniczenia do wolności zgormadzen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-21, 06:39   #50
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 06:59   #51
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Mija korzystając z tego, że zajrzałaś na wątek ponawiam prośbę z rana:
Czy coś się dziś niedobrego działo?
Wooops!
Refleks szachisty normalnie.

Kurczę, nie wiem. Puściłam wczoraj ostatnie kartony do przeprowadzki, załatwiam mnóstwo spraw i na jakis czas "wyłączyłam się" z wydarzeń dziejacych się w moim mieście.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 07:17   #52
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/malg...e-jest/qmfw0rg

Tak jak pisala patiasym zapowiada sie ciekawie.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 07:27   #53
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A czemu mieliby razem rozliczać? To już bardziej sprawiedliwe aby rodzice ze swoimi pracującymi dziećmi mieli taki przywilej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Wspólne rozliczanie związków partnerskich z automatu będzie generowało tysiące (lub więcej) patologii.
W taki sposób to bardzo chętnie bym się rozliczał razem z moim kumplem siedzącym obok. Gdybym płacił podatki w PL

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Wg mnie to generalnie obowiązkowe ubezp powinno być zlikwidowane. Zatem jeśli jakakolwiek grupa ludzi się chce ubezpieczyć to proszę bardzo - można grupowo, partnersko, jak sobie tylko zamarzą. Ale prywatnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Wspólne ubezpieczenie dla związków partnerskich będzie generować jeszcze większa patolę niż wspólne rozliczanie PIT.
W ten sposób widzę już dziesiątki tysięcy cwaniaków na UoP ogłaszających się w prasie i internecie że za drobną sumę wejda w lipny związek partnerski aby objąć ubezp zdrowotnym drugą stronę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 08:09   #54
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 08:37   #55
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 08:56   #56
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie przejmuj się, życzę jak najmniej zawirowań przy przeprowadzce

I jak najspokojniejszych protestów ulicznych w mieście
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 08:58   #57
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 087
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Bo każdy, każdy chce w tym kraju publicznie ogłaszać, że jest gejem i ma na to papier.

Po prostu ludzie hetero walą drzwiami i oknami, żeby sobie walnąć fałszywy związek partnerski. Bo dla nich instytucja małżeństwa jest zbyt poważna i nie śmią już teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 09:04   #58
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Bo każdy, każdy chce w tym kraju publicznie ogłaszać, że jest gejem i ma na to papier.

Po prostu ludzie hetero walą drzwiami i oknami, żeby sobie walnąć fałszywy związek partnerski. Bo dla nich instytucja małżeństwa jest zbyt poważna i nie śmią już teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



ja chyba nie mam takiej wiary w ludzi.
Skoro ludzie tłumnie sie _rozwodzili_ i kłamali gdzie popadnie że nie mieszkają lub mieszkają z drugim rodzicem dziecka, żeby tylko wyłudzić jakikolwiek zasiłek czy 500+ ,
to jakoś nie wierze że nie zadeklarują lipnego związku partnerskiego żeby tylko dostać jakąkolwiek ulgę podatkową.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 09:04   #59
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Bo
a) wzięcie małżeństwa niesie wiele więcej konsekwencji, (dla przykładu: nie można wziąć pozyczki/kredytu powyżej 30 tys zł bez zadłużania i wiedzy drugiej strony )
b) instytucja małżeństwa jest wpisana w konstytucję jako związek kobiety i mężczyzny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-11-21 o 09:08
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 09:06   #60
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 087
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
ja chyba nie mam takiej wiary w ludzi.
Skoro ludzie tłumnie sie _rozwodzili_ i kłamali gdzie popadnie że nie mieszkają lub mieszkają z drugim rodzicem dziecka, żeby tylko wyłudzić jakikolwiek zasiłek czy 500+ ,
to jakoś nie wierze że nie zadeklarują lipnego związku partnerskiego żeby tylko dostać jakąkolwiek ulgę podatkową.
Ale czemu nie zadeklarują lipnego małżeństwa już teraz?

Ja w ogóle nie jestem za związkami partnerskimi, tak przy okazji.

Małżeństwo cywilne i tyle. A Kościół taki czy inny niech sobie ustala własne zasady odnośnie małżeństwa kościelnego i ich sobie przestrzega wśród swoich wiernych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-31 15:38:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.