OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-07, 15:18   #1
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638

OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE


wiem że było już sporo wątków na temat oczyszczania ale nie znalazłam nic konkretnego i nie wiedziałam w którym zamieścić mój post a więc...

wybieram się do kosmetyczki z polecenia dermatologa... moje pozostalosci po tradziku to wągry... nie wiem teraz którą metodę oczyszczania wybrać...

mikrodermabrazja z tego co wiem aby uzyskac jakis efekt trzeba sie poddac temu kilka razy

ultradźwięki slyszalam ze sa dobre ale dzisiaj dowiedzialam sie że nie oczyszcza mi twarzy poniewaz sa 'za slabe'

no i zaproponowano mi dzis oczyszczanie mechaniczne ale bylam temu przeciwna od poczatku bo jestem przekonana ze rownie dobrze moglabym sobie sama powyciskac wągry... zaraz pewnie ktos napisze ze bedzie to nie estetyczne i szkodliwe itp i ze lepiej pojsc z tym do kosmetyczki ale i tak i tak beda po tym wyciskaniu slady bo widzialam po takim zabiegu twarz mojej kolezanki... cala w czerwonych plamkach i nie schodzilo jej to przez tydzien/dwa :| poprostu jestem zniechecona do tego bardzo

teraz nie wiem który zabieg wybrać czy rzeczywiście ultradźwięki oczyszczają twarz az tak 'delikatnie' ze by mi to nie pomoglo

moze ktoras z was tez miala dylemat co do tego jaki zabieg zastosowac
chetnie poszlabym na wszystkie ale szkoda pieniedzy wiec wolalam najpierw sie zapytac ktory lepszy i skuteczniejszy na wagry moze ktoras z was mi doradzi

pozdrawiam
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 13:52   #2
serduszkoM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

He polecam pierwsze oczyszczaie mechaniczne (ale zrobione przez kosmetyczke) a kolejne kawitacje lub mikrodermabrazje.
serduszkoM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 19:16   #3
juka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

Polecam mikrodermabrazję. Jestem po 5 zabiegach i efekty sa widoczne. Tzn, skóra gładsza, zmniejszone pory i jakby jedrniejsza. Co najważniejsze zauważyłam że na skórze nie robią mi się juz prawie żadne wypryski jakby zmieniła rodzaj Do tej pory miałam mieszaną, masę zaskórników i pojedynczych wyprysków nad którymi niestety pracowałam . Odkąd robię mikrodermabrazję bardzo mi się poprawiła. Serię zabiegów zaczęłam peelingiem kawitacyjnym. Co do mechanicznego oczyszczania nie wypowiadam się . Osobiście za kazdym razem po takim zabiegu musiałam chodzić kanałami . Ale może inni mają inne doświadczenia. Ja w każdym razie na mechaniczny się juz nigdy nie zdecyduję. A dodam że dodatkowo mam cerę naczynkową a po tych zabiegach nic mi się z nią złego nie dzieje. Po mikro nie mam żadnych efektów ubocznych, od razu mogę iść na imprezkę Każdy zabieg kosmetyczka kończy nałożeniem jakiś maseczek które wprowadza ultradźwiękami, a na koniec nakłada mi albo kolagen albo kwas hialurenowy czy cóś takiego W każdym razie efekty są nawet mój men to zauważa!! A to już coś
Pozdrawiam
juka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 20:43   #4
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

Często stosuje się ampułki z kwasem hialuronowym i kolagenem bądź multipeptydami dla poprawy jędrności i dogłębnego odżywienia skóry po zabiegu mikrodermabrazji. Polecam!
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 21:07   #5
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

Mam zestaw do samodzielnego wykonywania mikrodermabrazji Neutrogeny, juz sobie pare razy zrobilam ale bardzo delikatnie i nie zauwazylam zadnej roznicy. Ostatnio wiec zrobilam mocniej i skora mi zaczela schodzic i ogolnie okropnie to wyglada, tak jakby starlo mi zaskorniaki i zostaly po nich czerwone strupki. Mam pytanie odosnie tego jak wyglada taki zabieg, czy polega on na scieraniu naskorka przy pomocy kremu z drobnymi granulkami przy uzyciu wibrujacego masazera czy cos w tym stylu, ja wlasnie takie cos mam. Chce te zabiegi zrobic sama, bo szkoda mi pieniedzy na kosmetyczke u mnie zabieg kosztuje 200zl.
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 22:48   #6
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

up up
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 16:39   #7
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Mam zestaw do samodzielnego wykonywania mikrodermabrazji Neutrogeny, juz sobie pare razy zrobilam ale bardzo delikatnie i nie zauwazylam zadnej roznicy. Ostatnio wiec zrobilam mocniej i skora mi zaczela schodzic i ogolnie okropnie to wyglada, tak jakby starlo mi zaskorniaki i zostaly po nich czerwone strupki. Mam pytanie odosnie tego jak wyglada taki zabieg, czy polega on na scieraniu naskorka przy pomocy kremu z drobnymi granulkami przy uzyciu wibrujacego masazera czy cos w tym stylu, ja wlasnie takie cos mam. Chce te zabiegi zrobic sama, bo szkoda mi pieniedzy na kosmetyczke u mnie zabieg kosztuje 200zl.
W systemie mikrodermabrazji diamentowej złuszczenie naskórka odbywa się poprzez polerowanie skóry końcówkami głowicy z warstwą naturalnego diamentu i usuwanie rogowej warstwy naskórka przy pomocy podciśnienia. U mnie kosztuje 180 zł twarz+oczy+szyja.
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 17:33   #8
EmU007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Wink Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

a ja mam takie pytanie
Czym najlepiej pielęgnować, myć twarz po zabiegu oczyszczania twarzy? (mechaniczne)
mam cerę mieszaną - suchą
EmU007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 07:48   #9
soagat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

a jezeli mam 17 lat moge regularnie uczeszczac na ta mikrodermabrazje ?
soagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 18:47   #10
Emma_25
Raczkowanie
 
Avatar Emma_25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 138
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

Dziewczyny, co sadzicie o DOMOWEJ MIKRODERMABRAZJI + PEELING CHEMICZNY Bielendy ?
Dodam, że mam skórę mieszana (strefa T)/ suchą oraz niestety widocznie naczynkową i wrażliwą.
Czy MIKRODERMABRAZJA jest wogole dla mnie? Jak powinnam oczyszczać twarz w szczególności widoczne wagry ? Może znacie jakiś dobry salon w Wwie?
Ma ktoś podobne problemy ?



szczegóły :
Stanowi alternatywę dla zabiegów profesjonalnej mikrodermabrazji oraz peelingu chemicznego stosowanych w gabinetach dermatologicznych. Długotrwałe rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu.
SKŁAD ZESTAWU
ETAP I-GŁĘBOKIE OCZYSZCZANIE
Peeling termiczny
Mineralne kapsułki rozgrzewają skórę, otwierają pory i przygotowują do intensywnego zabiegu oczyszczania. Syntetyczne drobinki usuwają martwe komórki naskórka, które są przyczyną szorstkiego i niejednolitego wyglądu skóry. Mikrokryształki polerują i wygładzają skórę.
ETAP II REGENERACJA
Czysty kwas glikolowy
Płyn zawarty w ampułkach efektywnie złuszcza naskórek, usuwa pozostałości martwych komórek, które nie zostały wyeliminowane w ETAPIE I, oczyszcza skórę, wspomaga jej odnowę i pobudza procesy regeneracji.
ETAP III UKOJENIE
Płyn neutralizujący
Płyn wyrównuje poziom pH skóry, aby zneutralizować działanie kwasu glikolowego. Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry, zapewnia komfort i ukojenie.
ETAP IV OCHRONA
Krem przeciw zmarszczkom mimicznym SPF15
Krem bogaty w cenne składniki odmładzające skórę: boto-peptyd - rozpręża mikroskurcze skóry, mikrokolagen - wzmacnia i wygładza skórę, pobudza naturalne procesy regeneracyjne, filtr SPF15 - zapewnia właściwą fotoprotekcję.
SPEKTAKULARNE REZULTATY
• odmłodzenie - redukcja drobnych i głębszych zmarszczek
• wygładzenie - spłycenie blizn, wyrównanie nierówności skóry
• poprawa kolorytu i faktury skóry, rozjaśnienie przebarwień
• zmiękczenie i nawilżenie skóry
STOSOWANIE
KURACJA 30 DNIOWA
Zestaw przeznaczony na 8 zabiegów. Stosować dwa razy w tygodniu. Kurację można powtarzać cztery razy w roku.
Emma_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 09:33   #11
taszita
Raczkowanie
 
Avatar taszita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pałuki :)
Wiadomości: 287
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

hej!
mam pytanie.
Jestem po mikrodermabrazji.
mam pełno zaskórników obok siebie w sumie jeden na drugim i kosmetyczka usuwała mi je tym zabiegiem.
Na policzkach i czole mam strupki znaczy takie przetarcia jakbym spadła z roweru i tarła czołem o chodnik. czy to jest normalne?? czy zrobiła mi zabieg za mocno czy musiała tak zrobić bo w tym miejscu miałam zaskórnik na zaskórniku.
Tam gdzie miałam oddalone od siebie zaskórniki mam tylko malutkie punktowe strupki.
__________________
04.01.11 - zaczynam kurację włosów
14.01.11 r. - piję pokrzywę.
20.01.11 r. - długość odrostu: 3,5 - 4,0 cm
długość włosów - 38; 39,5; 43,5;
Cel 70 cm
mój kolor -piękny mysi
20.12.2011 r., podcięcie końcówek 3 cm
taszita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 18:57   #12
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

Chyba przesadziła z ta mikro twoja kosmetyczka, moja siostra na to chodzi i nigdy jej nic takiego sie nie przydarzyło. ja chodze na mechaniczne oczyszczanie twarzy plus peeling kawitacyjny, zaczerwienienie jest przez ok 10godzin pozniej ranki po ropnych wypryskach nikną, stosuje aloesowa galaretke aby przyspieszyc ten proces.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 10:56   #13
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

Ja byłam dw arazy na mikro i efekty są super.
Nigdy nie miałam tak, że wyglądałabym jakbym spadła z roweru
Za pierwszym razem miałam robione słabo, lekkie zaczerwienienie skóry, za drugim pani zrobiła mocniej i przez dwa dni czułam jakbym się na słońcu opaliła, ale na miasto wyjść bez makijażu spokojnie mogłam
u mnie ten zabieg kosztuje 100zł. twarz, szyja+maseczka na koniec.
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 15:18   #14
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

Wiecie może jak długo utrzyma sie efekt po oczyszczaniu mechanicznym + kawitacji? Planuję iść, bo mam dużo wągrów, ale boję się, że cera będzie czysta przez kilka dni, jak i tak będzie czerwona i nieładna a jak się zagoi to znowu będzie się nadawać na oczyszczanie...
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 14:29   #15
Kathrin_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

Cytat:
Napisane przez taszita Pokaż wiadomość
hej!
mam pytanie.
Jestem po mikrodermabrazji.
mam pełno zaskórników obok siebie w sumie jeden na drugim i kosmetyczka usuwała mi je tym zabiegiem.
Na policzkach i czole mam strupki znaczy takie przetarcia jakbym spadła z roweru i tarła czołem o chodnik. czy to jest normalne?? czy zrobiła mi zabieg za mocno czy musiała tak zrobić bo w tym miejscu miałam zaskórnik na zaskórniku.
Tam gdzie miałam oddalone od siebie zaskórniki mam tylko malutkie punktowe strupki.


Twoja kosmetyczka najwidoczniej użyła zbyt dużo siły/zbyt duży nacisk wywarła na miejsce które czyściła, moja też mnie tak kiedyś urządziła i to przed wigilią! wyglądałam jakbym miała wpadek. Zmień salon, kosmetyczkę bo ta do której teraz chodzisz najwidoczniej nie wie jak ma z Twoją cera postepowac
Kathrin_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 08:09   #16
taszita
Raczkowanie
 
Avatar taszita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pałuki :)
Wiadomości: 287
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

no hej!
zmieniałam kosmetyczkę.
Po strupach pod oczami zostały mi czerwone przebarwienia ............ na stałe.....
bez komentarza.
teram mam lepszą kosmetyczkę - powiedziałam, że jak skończymy serię oczyszczania z zaskórników to spróbuje wybielić mi te zabarwienia pod oczami
Mam nadzieję, że się uda - trzymajcie kciuki
__________________
04.01.11 - zaczynam kurację włosów
14.01.11 r. - piję pokrzywę.
20.01.11 r. - długość odrostu: 3,5 - 4,0 cm
długość włosów - 38; 39,5; 43,5;
Cel 70 cm
mój kolor -piękny mysi
20.12.2011 r., podcięcie końcówek 3 cm
taszita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 13:46   #17
Kathrin_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

Ja obecnie jestem po 3 zabiegu kwasami owocowymi na twarz, u mnie w mieście to koszt 80zł sama twarz, 100zł twarz +szyja i dekolt. Mam co jakiś czas wysyp krostek na całym czole, nie wiem czym to spowodowane jest, podejrzewam stres. No ale po tych kwasach (zabieg co tydzień) jest o niebooo lepiej, nawet koleżankki w pracy zauważyły że cera mi się znacznie oczyściła, buzia jest mięciutka a krostki praktycznie wszystkie znikneły. Zmieniłam do tego kosmetyki do oczyszczania na ciut lepszej firmy,żel+tonik loreala i krem po eksfoliacji Bandi.(tak sie nazywa), polecam!
Kathrin_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:39   #18
naven
Raczkowanie
 
Avatar naven
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 384
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

Witam
dziś podczas wizyty kosmetyczki i rozmowy, dowiedziałam się że na moje głębokie zaskórniki nie pomoże żadna mikrodermabrazja czy peeling, ale na początek powinnam poddać się oczyszczaniu mechanicznemu/manualnemu a po 2/3 tyg. mikrodermabrazji.

Co o tym sądzicie? Słyszałam, że takie oczyszczanie to już przeżytek..

Czy faktycznie tych głębokich zmian nie da się usunąć inaczej? Boję się, że po ręcznym wyciskaniu zostaną mi ślady...

Proszę Was o opinie.

Naven
naven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:08   #19
princessa_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

W moim przypadku mikrodermabrazja się sprawdziła - skorzystałam z pakietu 3 zabiegów w jednej z klinik urody w Poznaniu. Skóra zdecydowanie poprawiła wygląd mojej skóry, w moim przypadku przede wszystkim zniwelował objawy trądziku i przebarwienia skóry i jestem bardzo zadowolona! Wiadomo, najlepiej zabieg powtórzyć, stąd wzięłam pakiet 3 zabiegów, bo było taniej Jednak to wszystko zależy od rodzaju skóry także zabiegi powinny być dobierane indywidualnie - przynajmniej w dobrych salonach kosmetycznych powinny tak robić.

Pozdrawiam
princessa_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 12:12   #20
trinitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: OCZYSZCZANIE twarzy: MIKRODERMABRAZJA / ULTRADŹWIĘKI / MECHANICZNE

A gdzie korzystałaś z tych zabiegów w Poznaniu??? Bo właśnie szukam jakiegoś salonu kosmetycznego
trinitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.