Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 14:34   #751
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez Puellaaeternam Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, co napisałaś . Sama zaobserwowałam taką reakcję - odstawiłam nabiał, skóra stała się gładka, wprowadziłam, bo niestety uwielbiam kawę ze spienionym krowim mlekiem, wszelkie twarogi i żółte sery - stan cery pogorszył się. Dotyczy to nie tylko skóry na twarzy ale również górnej części ramion.

A ja tak kocham mleko i jego pochodne
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 09:07   #752
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
A ja tak kocham mleko i jego pochodne
Ale na każdego działa co innego Mi się wygładziła twarz po odstawieniu glutenu.
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 10:33   #753
magdalenalu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Oczywiście, że odżywianie ma wpływ na wygląd skóry-sama jestem tego najlepszym przykładem. Jako nastolatka nigdy nie miałam problemów z trądzikiem, naprawdę rzadko wyskakiwały mi jakiekolwiek wypryski... jednak nagle w wieku 24 lat moja skóra oszalała.. Miałam zmiany trądzikowe na całej twarzy, nie mam pojęcia od czego: czy od leków, które w tamtym momencie przyjmowałam czy od bardzo ciężkich podkładów typu estee lauder, złe odżywianie sie lub wszystko naraz. Od kilku wyprysków przeszło do całej (!!!) twarzy. Zaczęłam walczyć z tym u kosmetyczki, zasięgałam pomocy dermatologa, stosowałam wszelkie dermokosmetyki :kremy,toniki (Eucerin, Vichy) Ale spektakularne efekty ograniczające mój problem z cerą do ZERA.. to wyeliminowanie z jadłospisu takich produktów jak czekolada, wszelkiego rodzaju ostre przyprawy, ograniczyłam spożywanie nabiału.
Efekty po jakimś czasie, ale na prawde są... Mówię to na podstawie obserwacji.. przed okresem najem się czekolady i co? od razu mi coś wyskakuje na twarzy.. Wizyta w chińskiej knajpce i ultraostra uczta (uwielbiam ) i bang!

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Ja tak juz napisałam mleko(generalnie nabiał) czekolada,ostre przyprawy... wszystko co kocham.. No ale jak chcesz być piękna to coś za coś Robię wyjątki np. przed okresem i oczywiscie mleko do kawy musi być, ale generalnie ograniczyłam prawie do zera.
magdalenalu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 18:02   #754
KarolinaRet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 16
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Ja mam podobnie,nie mogę w ogole jeść nic czekoladowego, ostrego i chipsów, które niestety uwielbiam....mam 25 lat i nadal borykam się z trądzikiem,już mam totalnie dosyć.Właśnie jestem w trakcie kuracji z kwasami i po kilku zabiegach było już ok a tu nagle znowu wywaliło mi na twarzy i całe starania mojej kosmetyczki, kóra robi co może poszły na straty...nie mówie już o kasie((
KarolinaRet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 08:02   #755
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Trądzik a odżywianie - czy widzicie jakieś zależności?

Ja już o tym pisałam na innym wątku, po prostu trzeba zmienić styl życia, odżywianie, oczyścić organizm. Inaczej można się smarować, nacierać czy peelingować, to i tak na nic. Polecam Wam super stronkę, dla mnie to było mega odkrycie, nieustannie czerpię z niej wiedzę i inspiracje: http://www.akademiawitalnosci.pl/jak...zdrowej-skory/
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 09:02:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.