Mój problem z nowo poznanym Turkiem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-10, 20:39   #61
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Dziewczyno, otwórz oczy. Obcy facet w internecie może napisać ci wszystko, sprzedać każdą bzdurę... Tak, bo na pewno jakiś randomowy Turek akurat przyjedzie sobie do Polski na kilka miesięcy, bez powodu, dla rozrywki, bo TAK. Bo czemu nie? I to jeszcze akurat do twojego miasta, specjalnie dla ciebie.... Widzisz w tym jakaś logikę? No nie bardzo, a wiesz czemu? Bo to ściema. Ale ty mu wierzysz, bo? ... bo tak powiedział... A rozumiesz, że jak ktoś szuka naiwnej kobiety by zdobyć europejski paszport, to przecież nie przyznałby się wprost, tylko pisałby też takie same kity, że chce sobie w Polsce pomieszkać kilka miesięcy ot tak, bo to fajne?

Ok, możesz tracić swój czas i pisać z nim dalej, twoja decyzja, ale... na razie rozmowy brzmią jak niewinne żarty na odległość i sympatyczne czaty. Byleby to się nie skończyło tragedią typu wyłudzeniami kasy, manipulacją dla polskiego paszportu albo co gorsza handlem ludźmi. To już nie sa żarty tylko prawdziwe niebezpieczne sytuacje. A u tego faceta miga cała konsola czerwonych lampek.

Mówisz, że nie jesteś bardzo naiwna, ale jednocześnie wierzysz we wszystko co napisze i dalej chcesz kontynuować znajomość, tak jakby licząc na to, że przydarzy ci się jednak jakaś baśń z tysiąca i jednej nocy. Mówisz, że nie jesteś naiwna, że widzisz po jego profilu że to bajerant z polubionymi profilami dziewczyn... po czym olewasz zupełnie ten sygnał i wmawiasz sobie, że ty jesteś jedyna i wyjątkowa, bo poświęca ci dużo czasu.

Naprawdę nigdy nie zrozumiem po co żyć takimi mrzonkami tureckimi, zamiast spróbować poznać w internecie miłego chłopaka z twojej okolicy, z którym mogłabyś spędzić normalnie czas, wyjść na spacer, wziąć za rękę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Czas edycji: 2020-09-10 o 20:47
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 21:32   #62
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Ja nie wiem ale moze Turek ma większego fi*ta?

Przyznam, ze Turek nie Turek to dla mnie taka znajomość jest dziwna.

Myśle, ze autorce imponuje to, ze taki obcokrajowiec zwrócił na nią uwagę.
On dla mniej będzie w Polsce
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 22:35   #63
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

O ile nie jestem zwolennikiem wrzucania wszystkich do jednego gara i oceniania ludzi wg stereotypów tak akurat ten przypadek nie wyglada obiecująco.

Kij z tym skąd facet jest, to akurat najmniejszy problem. Jakby był Polakiem te zachowania byłyby tak samo niepokojące. Na pewno nie wzięłabym tekstów o zostaniu żona i poznawaniu teściowej zanim w ogóle zobaczę człowieka na oczy jako „miłe żarty”. Creepy, a nie miłe. Planować przeprowadzki sobie można, gadanie nic nie kosztuje, obiecanki cacanki. Jakby rzeczywiście się przeprowadził blisko Ciebie, można by w ogóle zacząć rozmowy o spotkaniu. Na ten moment on może planować przeprowadzki w okolice każdej dziewczyny, z która rozmawia.

Rozumiem Autorko, ze jesteś młodziutka dziewczyna, której schlebia takie intensywne zainteresowanie mężczyzny i pewnie żadna rada tutaj nie zmieni Twojego nastawienia, ale często takie internetowe znajomosci umierają śmiercią naturalna zanim w ogóle dojdzie do spotkania. Gadanie nie kosztuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 09:46   #64
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88130182]Ja nie wiem ale moze Turek ma większego fi*ta?

Przyznam, ze Turek nie Turek to dla mnie taka znajomość jest dziwna.

Myśle, ze autorce imponuje to, ze taki obcokrajowiec zwrócił na nią uwagę.
On dla mniej będzie w Polsce[/QUOTE]

Podobno Polacy mają małe fiutki, więc wszystko możliwe.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
O ile nie jestem zwolennikiem wrzucania wszystkich do jednego gara i oceniania ludzi wg stereotypów tak akurat ten przypadek nie wyglada obiecująco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stereotypy skądś się biorą. Dlatego nie bierze się ich w 100% na serio, ale traktuje jako pewnego rodzaju pomocną wskazówkę. Coś, na co trzeba zwracać uwagę szczególnie.
Tutaj mamy przypadek wręcz sztampowy, bo Turek prawi komplementy i pier***oli o połączeniach dusz i innych bzdurach. Mimo tego, że dziewczynie nawet w oczy nie spojrzał i nie zamienił z nią na żywo słowa.
Na dodatek gostek przecież sam siebie pogrąża stwierdzeniami, że chce sobie znaleźć kobietę z innego kraju i to go kręci. Już samo to powinno dziewczynie ostudzić zapędy.

To niesamowite, że Polki w takich sytuacjach są często jak zaczarowane. Zwłaszcza te młodziutkie całkiem tracą rozum. Jak kiedyś zobaczyłem reakcję dziewczyn na chłopaków z zagranicy to byłem w szoku. Zachowywały się jak po narkotykach. To może być podobny, nieuleczalny przypadek.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 11:31   #65
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Stereotypy skądś się biorą. Dlatego nie bierze się ich w 100% na serio, ale traktuje jako pewnego rodzaju pomocną wskazówkę. Coś, na co trzeba zwracać uwagę szczególnie.
Tutaj mamy przypadek wręcz sztampowy, bo Turek prawi komplementy i pier***oli o połączeniach dusz i innych bzdurach. Mimo tego, że dziewczynie nawet w oczy nie spojrzał i nie zamienił z nią na żywo słowa.
Na dodatek gostek przecież sam siebie pogrąża stwierdzeniami, że chce sobie znaleźć kobietę z innego kraju i to go kręci. Już samo to powinno dziewczynie ostudzić zapędy.

To niesamowite, że Polki w takich sytuacjach są często jak zaczarowane. Zwłaszcza te młodziutkie całkiem tracą rozum. Jak kiedyś zobaczyłem reakcję dziewczyn na chłopaków z zagranicy to byłem w szoku. Zachowywały się jak po narkotykach. To może być podobny, nieuleczalny przypadek.
Skads sie biora, wiec na wszelki wypadek warto je podtrzymywac? Polacy tez maja stereotyp na zachodzie, uwazasz ze cudzoziemcy slusznie trzymaja portfel blizej siebie jak maja do czynienia z Polakiem?

Juz sie w tym temacie przewinelo pare sztandarowych hasel typu na bank jest religijny itp. No kurcze nie na bank. Jesli dziewczyne akurat fascynuje Turcja, tamtejsza kultura to przeciez jak najbardziej mozna sobie przygruchac fajnego faceta z rejonu, tylko niekoniecznie ten konkretny egzemplarz. A czemu nie napisalam w poscie wyzej.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 11:39   #66
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Skads sie biora, wiec na wszelki wypadek warto je podtrzymywac? Polacy tez maja stereotyp na zachodzie, uwazasz ze cudzoziemcy slusznie trzymaja portfel blizej siebie jak maja do czynienia z Polakiem?

Juz sie w tym temacie przewinelo pare sztandarowych hasel typu na bank jest religijny itp. No kurcze nie na bank. Jesli dziewczyne akurat fascynuje Turcja, tamtejsza kultura to przeciez jak najbardziej mozna sobie przygruchac fajnego faceta z rejonu, tylko niekoniecznie ten konkretny egzemplarz. A czemu nie napisalam w poscie wyzej.

Zgadzam sie

Moim zdaniem tutaj jego pochodzenie jest najmniejszym problemem. A to, ze on sie tak zachowuje, co pisze.

Jakby mi Polak takie cos pisał to tez bym zwiała...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 11:41   #67
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Skads sie biora, wiec na wszelki wypadek warto je podtrzymywac? Polacy tez maja stereotyp na zachodzie, uwazasz ze cudzoziemcy slusznie trzymaja portfel blizej siebie jak maja do czynienia z Polakiem?

Juz sie w tym temacie przewinelo pare sztandarowych hasel typu na bank jest religijny itp. No kurcze nie na bank. Jesli dziewczyne akurat fascynuje Turcja, tamtejsza kultura to przeciez jak najbardziej mozna sobie przygruchac fajnego faceta z rejonu, tylko niekoniecznie ten konkretny egzemplarz. A czemu nie napisalam w poscie wyzej.
popieram
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-11, 11:45   #68
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Jeszcze sie odniosę do tych linków na yt co ktos tu wrzucił.

Zobaczyłam, prześledziłam kanał i doznałam szoku.
Tak to stereotypy lecą...
zwyczajnie zlot braci samców w komentarzach.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 13:26   #69
567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 439
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Polacy tez maja stereotyp na zachodzie, uwazasz ze cudzoziemcy slusznie trzymaja portfel blizej siebie jak maja do czynienia z Polakiem?
O tak, na Zachodzie typowy Polak to katolik, kibol, alkoholik i złodziej, który co chwilę mówi k... Ideał faceta

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88131217]Jeszcze sie odniosę do tych linków na yt co ktos tu wrzucił.

Zobaczyłam, prześledziłam kanał i doznałam szoku.
Tak to stereotypy lecą...
zwyczajnie zlot braci samców w komentarzach.
[/QUOTE]

Kompleksy. Miałam koleżankę, która przez całe późne dzieciństwo i nastoletni okres fascynowała się ciemnoskórymi facetami, zwłaszcza Mulatami. Nie rozumiałam jej fascynacji i sądziłam, że pewnie na stare lata znajdzie sobie męża z ciemną karnacją, tak zresztą jej się marzyło + ciemnoskóre dzieci z afro. Ale tak się nie stało, zaciążyła z jakimś jasnowłosym Mirkiem i jej (jak i jej męża) facebook jest pełen rasistowskich komentarzy. Jej facet to niezły burak, w niczym jej w domu nie pomaga i ciągle na niego narzeka. Pewnie dalej po cichu fantazjuje o Mulatach.
567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 13:46   #70
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Jeju. Ale stereotypowy koleś.

Że się kobiety na to jeszcze nabierają...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Skads sie biora, wiec na wszelki wypadek warto je podtrzymywac? Polacy tez maja stereotyp na zachodzie, uwazasz ze cudzoziemcy slusznie trzymaja portfel blizej siebie jak maja do czynienia z Polakiem?

Juz sie w tym temacie przewinelo pare sztandarowych hasel typu na bank jest religijny itp. No kurcze nie na bank. Jesli dziewczyne akurat fascynuje Turcja, tamtejsza kultura to przeciez jak najbardziej mozna sobie przygruchac fajnego faceta z rejonu, tylko niekoniecznie ten konkretny egzemplarz. A czemu nie napisalam w poscie wyzej.
Jak dla mnie to nie ma znaczenia, że jest Turkiem.

Żeby był Polakiem, księciem brytyjskim, czy kimkolwiek innym, to moja rada to - nie bądź naiwna, zablokuj typa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 17:22   #71
7890bc1b377a5416551befc97751d9fcee09a13b_608ddd8419bd3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 083
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Wiele lat temu byłam zarejestrowana na portalu Interpals, żeby podszlifować język. Ilość Turków, Tunezyjczyków czy Algierczyków, którzy wyznawali mi (i innym kobietom) miłość już w pierwszej wiadomości jest wręcz nie do policzenia. Oni szukają naiwniaczek, które w to uwierzą.

Znam też historię dziewczyny, która nie tylko uwierzyła w jego wirtualną miłość, ale i zaprosiła go (a właściwie to on się wprosił) do siebie do Polski i teraz jest płacz i zgrzytanie zębów, bo dziewczyna wreszcie otworzyła oczy, ale mają już dziecko i pan chce je wywieźć do swojego ojczystego kraju (czyli klasyka tego typu historii).
Nie bądź naiwna!
7890bc1b377a5416551befc97751d9fcee09a13b_608ddd8419bd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-15, 00:33   #72
ta_maggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 9
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

mel95 - nie mam dowodów na służbę.
Shevya - poznaliśmy się przez instagrama.
monicka_, Nimve - hm on chce zamieszkać blisko mnie, żeby mnie poznać. Ale i tak miał taki plan wcześniej, żeby pobyć kilka miesięcy w Polsce (na tyle ile dostanie wizę). To nie tak, że nagle sobie wymyślił przeprowadzkę. Chce się uczyć się języka i w ogóle poznać kulturę i to też związane z jego zawodem w Turcji.
Ava_ fakt, może umrze ta znajomość śmiercią naturalną. Nie wiem, na razie pisze codziennie.

Będę tu wchodzić i pisać jak to się dalej potoczy. Hmm ogólnie zastanawiam się dlaczego poświęca mi tyle czasu. Wydaje mi się, że on nie chce na siłę wbić się do Europy czy coś, po prostu szuka laski z innego kraju, bo może to go kręci. Ale tego nie wiem, nie znam go i chyba faktycznie jestem naiwna :| za bardzo wierzę i ufam ludziom. Dziś wystalkowałam go właśnie na jakimś rosyjsko-ukraińskim portalu. Nie był tam dostępny dłuższy czas i dziś dodał zdjęcie. To mnie trochę otrzeźwiło :| A to portal typowo do poznawania lasek/facetów, także... tym bardziej dziwi mnie fakt, że on naprawdę uczy się tego Polskiego... No bo skoro skupia się na Polskim to po co sobie zawracać głowę jakimiś ruskimi portalami. No właśnie...
Ogólnie mówił też, że nie traktuje mnie jako laski do wyrwania na seks/wizę i że mnie bardzo szanuje. Ale pozwala sobie też na te bardzo odważne zdjęcia/filmy, sam nie wymaga ode mnie. Chociaż wiadomo, że coś tam zawsze mu wyślę, ale w granicy smaku.
Ogólnie zastosowałam taką racjonalizację chyba trochę... ale to też nie tak, że lecę na niego, bo jest tylko obcokrajowcem. Jest to pociągające, bo nie ukrywam też, że Turcja mnie interesuje, ale nie rzucam się na każdego Turka. Tylko utrzymuję kontakt z tym jednym. - @Lloyd
Wiem, że w Turcji i takich krajach nie każdy jest zły, ale łatwiej jest się sparzyć. I u Turków łatwiej o takie komplementy i teksty i oni je traktują mniej poważnie niż np. Polacy. I dlatego ja wyczuwam, że on po prostu jest miły/śmieszny, nie odbieram go jako jakiegoś psycho gościa. Ostatnio mi napisał, że jest zainteresowany tylko mną, ja zaczęłam się śmiać i on napisał, że mówi poważnie. Trochę się zagubiłam w akcji.
ta_maggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 00:45   #73
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

A jakby Ci napisał, że Ziemia jest płaska, to też byś uwierzyła?
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 01:11   #74
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Cytat:
Napisane przez ta_maggie Pokaż wiadomość
mel95 - nie mam dowodów na służbę.
Shevya - poznaliśmy się przez instagrama.
monicka_, Nimve - hm on chce zamieszkać blisko mnie, żeby mnie poznać. Ale i tak miał taki plan wcześniej, żeby pobyć kilka miesięcy w Polsce (na tyle ile dostanie wizę). To nie tak, że nagle sobie wymyślił przeprowadzkę. Chce się uczyć się języka i w ogóle poznać kulturę i to też związane z jego zawodem w Turcji.
Ava_ fakt, może umrze ta znajomość śmiercią naturalną. Nie wiem, na razie pisze codziennie.

Będę tu wchodzić i pisać jak to się dalej potoczy. Hmm ogólnie zastanawiam się dlaczego poświęca mi tyle czasu. Wydaje mi się, że on nie chce na siłę wbić się do Europy czy coś, po prostu szuka laski z innego kraju, bo może to go kręci. Ale tego nie wiem, nie znam go i chyba faktycznie jestem naiwna :| za bardzo wierzę i ufam ludziom. Dziś wystalkowałam go właśnie na jakimś rosyjsko-ukraińskim portalu. Nie był tam dostępny dłuższy czas i dziś dodał zdjęcie. To mnie trochę otrzeźwiło :| A to portal typowo do poznawania lasek/facetów, także... tym bardziej dziwi mnie fakt, że on naprawdę uczy się tego Polskiego... No bo skoro skupia się na Polskim to po co sobie zawracać głowę jakimiś ruskimi portalami. No właśnie...
Ogólnie mówił też, że nie traktuje mnie jako laski do wyrwania na seks/wizę i że mnie bardzo szanuje. Ale pozwala sobie też na te bardzo odważne zdjęcia/filmy, sam nie wymaga ode mnie. Chociaż wiadomo, że coś tam zawsze mu wyślę, ale w granicy smaku.
Ogólnie zastosowałam taką racjonalizację chyba trochę... ale to też nie tak, że lecę na niego, bo jest tylko obcokrajowcem. Jest to pociągające, bo nie ukrywam też, że Turcja mnie interesuje, ale nie rzucam się na każdego Turka. Tylko utrzymuję kontakt z tym jednym. - @Lloyd
Wiem, że w Turcji i takich krajach nie każdy jest zły, ale łatwiej jest się sparzyć. I u Turków łatwiej o takie komplementy i teksty i oni je traktują mniej poważnie niż np. Polacy. I dlatego ja wyczuwam, że on po prostu jest miły/śmieszny, nie odbieram go jako jakiegoś psycho gościa. Ostatnio mi napisał, że jest zainteresowany tylko mną, ja zaczęłam się śmiać i on napisał, że mówi poważnie. Trochę się zagubiłam w akcji.
Rany nie ważne czy z Turcji czy Australii czy z drugiego koca Polski - z takimi creepami nie warto się zadawać. A ty jeszcze mu wysyłasz fotki "w granicy smaku" Czujesz się "wyjątkowa że akurat na ciebie spojrzał i się interesuje" podczas gdy on przyjął strategię obserwowania na insta i zagadania do setek lasek (dlatego to ci tak nie pasuje), z których kilkanaście-kilkadziesiąt mu odpisało, z nich z kilkoma na raz pisze dłużej i pokazuje kumplom, a jak wygrasz plebiscyt na największą naiwniarę to akurat do tego kraju przyleci na chwilę i się zabawi (i serio nie ważne skąd by nie był, i już daruj sobie te historie o chęci nauki akurat naszej kultury i to że niby planował odwiedzić ale specjalnie dla ciebie bliżej twojego miejsca - idealny tekst żeby ktoś zamarzył o przeznaczeniu/ wyjątkowości ale nie spłoszył się poziomem bajek i nie czuł presji odpowiedzialności za jego plany),

a jak okażesz się wybitnie uległa to ściągnie do swojego kraju i podporządkuje rodzince ( jak pozujący na niepraktykujących i postępowych przed europejkami Turcy więc dopiero w tym punkcie ma znaczenie pochodzenie).

Zamiast skupić się na znajomościach w realu marnujesz swój czas na wzdychanie do creepa na odległość, gratulacje. Lepiej się karmić mrzonkami niż przejrzeć na oczy lub chociaż sprawdzać postępy nauki polskiego lub postawić ultimatum żeby w ciągu miesiąca za własny hajs odwiedził PL skoro miał w planach od dawna i odwiedził specjalnie ciebie skoro przecież tyyyylee dla niego znaczysz
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 08:52   #75
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Wizazanka wyżej idealnie podsumowała Zdesperowany obrzydliwy creep jakich wiele, bo tylko tacy wyrywają dziewczyny przez instagrama (!). Zawsze się zastanawiałam, czy w taki sposób można osiągnąć coś innego, niż blokadę, ale jak widać są damskie desperatki i można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 09:04   #76
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88138895]Wizazanka wyżej idealnie podsumowała Zdesperowany obrzydliwy creep jakich wiele, bo tylko tacy wyrywają dziewczyny przez instagrama (!). Zawsze się zastanawiałam, czy w taki sposób można osiągnąć coś innego, niż blokadę, ale jak widać są damskie desperatki i można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To jak mógłbym Ciebie wyrwać?
Obecnie widzę, że:
-na ulicy odpada
-na Instagramie to blokada
-w korku niebezpiecznie (zwłaszcza jak to autostrada)
-w bibliotece trzeba być cicho, to się nie nada
-na portalu randkowym żenada
-na wizażu daremna tyrada

Ehh... może jakbym miał wygląd Turka, Chada.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 09:07   #77
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
To jak mógłbym Ciebie wyrwać?
Obecnie widzę, że:
-na ulicy odpada
-na Instagramie to blokada
-w korku niebezpiecznie (zwłaszcza jak to autostrada)
-w bibliotece trzeba być cicho, to się nie nada
-na portalu randkowym żenada
-na wizażu daremna tyrada

Ehh... może jakbym miał wygląd Turka, Chada.
:haha:
Na portalu randkowym to żadna żenada, przecież do tego jest przeznaczony Poza tym w barze, na spotkaniach towarzyskich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 09:17   #78
dlaczegoniedasie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 22
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Autorko, skąd wiesz, że on uczy się polskiego? Bo pisać to ja nawet z pomocą translatora po mandaryńsku bym umiała Ukrainkom pewnie pisze, że uczy się ukraińskiego
dlaczegoniedasie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 09:25   #79
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
A jakby Ci napisał, że Ziemia jest płaska, to też byś uwierzyła?
J mam na imie Max i mam 14 lat poznajmy sie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-15, 10:28   #80
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Cytat:
Napisane przez ta_maggie Pokaż wiadomość
Hmm ogólnie zastanawiam się dlaczego poświęca mi tyle czasu. Wydaje mi się, że on nie chce na siłę wbić się do Europy czy coś, po prostu szuka laski z innego kraju, bo może to go kręci. Ale tego nie wiem, nie znam go i chyba faktycznie jestem naiwna :| za bardzo wierzę i ufam ludziom. Dziś wystalkowałam go właśnie na jakimś rosyjsko-ukraińskim portalu. Nie był tam dostępny dłuższy czas i dziś dodał zdjęcie. To mnie trochę otrzeźwiło :| A to portal typowo do poznawania lasek/facetów, także... tym bardziej dziwi mnie fakt, że on naprawdę uczy się tego Polskiego... No bo skoro skupia się na Polskim to po co sobie zawracać głowę jakimiś ruskimi portalami. No właśnie...
Ogólnie mówił też, że nie traktuje mnie jako laski do wyrwania na seks/wizę i że mnie bardzo szanuje.
Dziewczyno mi Turek jeden też poświęcał dużo czasu, zaczął od wiadomości 'hej, co tam slychać', ' jak się masz' a skończył na tym, że on mnie kocha tak mocno i myśli o mnie cały czas. A wiesz co w tym było najdziwniejsze? Że ja mu ani razu na wiadomość nie odpisałam
To, że dodaje zdjęcia na portalach randowych z innych krajów to chyba jednoznaczny znak, że wcale nie jesteś taka wyjątkowa i nie skupia się tylko na Tobie.
Skąd masz pewność, że uczy się polskiego?
No i w zasadzie co miał Tobie innego powiedzieć niż to, że nie chce Cię dla seksu czy dla wizy? Przecież wiadomo, że nie pisze do lasek z tekstem 'hej, żony szukam bo chcę się dostać do Europy' Jakieś bzdetne argumenty podajesz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 11:07   #81
7890bc1b377a5416551befc97751d9fcee09a13b_608ddd8419bd3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 083
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Cytat:
Napisane przez ta_maggie Pokaż wiadomość
Ogólnie mówił też, że nie traktuje mnie jako laski do wyrwania na seks/wizę i że mnie bardzo szanuje..

A co innego ma Ci mówić, żebyś wierzyła w jego bajki? Łykasz to jak młody pelikan.
7890bc1b377a5416551befc97751d9fcee09a13b_608ddd8419bd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 11:08   #82
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Cytat:
Napisane przez ta_maggie Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że on nie chce na siłę wbić się do Europy czy coś, po prostu szuka laski z innego kraju, bo może to go kręci.



Ale pozwala sobie też na te bardzo odważne zdjęcia/filmy, sam nie wymaga ode mnie. Chociaż wiadomo, że coś tam zawsze mu wyślę, ale w granicy smaku.
Wysłał Ci zdjęcie swojego penisa? Rasowy podrywacz On nie gada z laskami z Turcji, bo muzułmanki nie są zainteresowane oglądaniem jego przyrodzenia , i rozbieranych fotek też nie będą mu wysyłać.


Tytuł wątku powinien brzmieć " Przypadkowy Turek wysyła mi gołe fotki na insta, czy to już miłość?"


Poważnie mówiąc: rób co chcesz, ucz się na błędach, twoje prawo, ale nie podawaj mu żadnych swoich danych osobowych, żadnych ważnych info. Może to niegroźny napaleniec, a może faktycznie wariat albo przestępca. To takie oczywiste może, ale kasy też mu nie wysyłaj. Pomyśl też o tym gdzie te twoje fotki ' w granicy smaku' mogą wylądować, podpisane twoim imieniem i nazwiskiem.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 11:11   #83
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Cytat:
Napisane przez ta_maggie Pokaż wiadomość
mel95 - nie mam dowodów na służbę.
Shevya - poznaliśmy się przez instagrama.
monicka_, Nimve - hm on chce zamieszkać blisko mnie, żeby mnie poznać. Ale i tak miał taki plan wcześniej, żeby pobyć kilka miesięcy w Polsce (na tyle ile dostanie wizę). To nie tak, że nagle sobie wymyślił przeprowadzkę. Chce się uczyć się języka i w ogóle poznać kulturę i to też związane z jego zawodem w Turcji.
Ava_ fakt, może umrze ta znajomość śmiercią naturalną. Nie wiem, na razie pisze codziennie.

Będę tu wchodzić i pisać jak to się dalej potoczy. Hmm ogólnie zastanawiam się dlaczego poświęca mi tyle czasu. Wydaje mi się, że on nie chce na siłę wbić się do Europy czy coś, po prostu szuka laski z innego kraju, bo może to go kręci. Ale tego nie wiem, nie znam go i chyba faktycznie jestem naiwna :| za bardzo wierzę i ufam ludziom. Dziś wystalkowałam go właśnie na jakimś rosyjsko-ukraińskim portalu. Nie był tam dostępny dłuższy czas i dziś dodał zdjęcie. To mnie trochę otrzeźwiło :| A to portal typowo do poznawania lasek/facetów, także... tym bardziej dziwi mnie fakt, że on naprawdę uczy się tego Polskiego... No bo skoro skupia się na Polskim to po co sobie zawracać głowę jakimiś ruskimi portalami. No właśnie...
Ogólnie mówił też, że nie traktuje mnie jako laski do wyrwania na seks/wizę i że mnie bardzo szanuje. Ale pozwala sobie też na te bardzo odważne zdjęcia/filmy, sam nie wymaga ode mnie. Chociaż wiadomo, że coś tam zawsze mu wyślę, ale w granicy smaku.
Ogólnie zastosowałam taką racjonalizację chyba trochę... ale to też nie tak, że lecę na niego, bo jest tylko obcokrajowcem. Jest to pociągające, bo nie ukrywam też, że Turcja mnie interesuje, ale nie rzucam się na każdego Turka. Tylko utrzymuję kontakt z tym jednym. - @Lloyd
Wiem, że w Turcji i takich krajach nie każdy jest zły, ale łatwiej jest się sparzyć. I u Turków łatwiej o takie komplementy i teksty i oni je traktują mniej poważnie niż np. Polacy. I dlatego ja wyczuwam, że on po prostu jest miły/śmieszny, nie odbieram go jako jakiegoś psycho gościa. Ostatnio mi napisał, że jest zainteresowany tylko mną, ja zaczęłam się śmiać i on napisał, że mówi poważnie. Trochę się zagubiłam w akcji.

Jak dla mnie jesteś straszną naiwniarą. Pewno nawija taki makaron tez innym a Ty przeżywasz jak mrówka okres. Nie wiem czy Ci współczuć czy śmiać się. Chyba jednak się pośmieje.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 11:21   #84
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Dziewczyna musi się chyba sparzyć, żeby się nauczyć, bo żadne tłumaczenia ani argumenty do niej nie trafiają. Niech już sobie ma tego tureckiego księcia i niech się cieszy


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 11:24   #85
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Wiele takich naiwnych kobiet na świecie.
Nie pierwsza i nie ostatnia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 11:53   #86
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
To jak mógłbym Ciebie wyrwać?
Obecnie widzę, że:
-na ulicy odpada
-na Instagramie to blokada
-w korku niebezpiecznie (zwłaszcza jak to autostrada)
-w bibliotece trzeba być cicho, to się nie nada
-na portalu randkowym żenada
-na wizażu daremna tyrada

Ehh... może jakbym miał wygląd Turka, Chada.
No, nie wiem, może w miejscu przeznaczonym do poznawania ludzi, zgaduję, że tak byłoby ok. Imprezy, puby, publiczne wydarzenia, koncerty, festiwale w mieście, portale randkowe, wyjazdy ze wspólnymi znajomymi, no, faktycznie nie ma innej opcji niż zagadywać dziewczynę jak prowadzi samochód, bo inaczej nie ma szans na poznanie kogoś, do końca życia będziesz singlem
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 12:08   #87
7890bc1b377a5416551befc97751d9fcee09a13b_608ddd8419bd3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 083
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Swoją drogą, ciekawe dlaczego tyle kobiet w naszej części świata marzy o takim "arabskim księciu Tysiąca i jednej nocy" i mimo tylu dramatycznie zakończonych historii takich romansów nadal dają się nabrać na ich czułe słówka i wierzą, że ta ogromna różnica kulturowa ich nie będzie dotyczyć.
7890bc1b377a5416551befc97751d9fcee09a13b_608ddd8419bd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 12:13   #88
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

Taaa, otrzeźwiło cię Nie bój żaby, wiemy, że wcale nie. I życie uczy, żeś nie pierwsza i nie ostatnia. Chodzi o to, żebyś młodości nie marnowała na kogoś, kto jako człowiek wysyła dość wątpliwe sygnały.

Abstrahując od dosyć jasnego całokształtu tej znajomości, to jak dla mnie to dziwne, że koleś czuje potrzebę potwierdzenia tego, że cię szanuje. Kwestionowałaś jego prawdomówność w rozmowie z nim? Skonfrontowałaś go odnośnie tych lasek, czy z czego to wynikło? Ile razy sam wspomniał o tym, że to szczere zamiary vs ile razy ta wątpliwość wyszła od ciebie? Przecież poświęca ci czas, pisze, wysyła fotki, mówił o przyjeździe i chęci poznania, w sumie wszystko spoko. Że dodaje opcję księżniczki to zamiećmy pod dywan, może taki romantyk.

Jeśli napisał to sam z siebie, to chyba nawet on wie i widzi, jak średnio wiarygodne te jego słowa są, skoro musiał cię utwierdzać w przekonaniu, że to nie tylko seks i wiza. Skoro jednak myślał, że ty pomyślisz, że to seks i wiza, to:
a) wie, że tak prezentuje się jego osoba
b) inne laski już go skonfrontowały odnośnie tej samej kwestii

A i B razem są jednak trochę... meh. Zwłaszcza z takim tempem deklaracji.
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 12:26   #89
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

[1=7890bc1b377a5416551befc 97751d9fcee09a13b_608ddd8 419bd3;88139366]Swoją drogą, ciekawe dlaczego tyle kobiet w naszej części świata marzy o takim "arabskim księciu Tysiąca i jednej nocy" i mimo tylu dramatycznie zakończonych historii takich romansów nadal dają się nabrać na ich czułe słówka i wierzą, że ta ogromna różnica kulturowa ich nie będzie dotyczyć. [/QUOTE]

Jest coś takiego w psychologii, że każdemu wydaje się, że akurat jemu nie przydarzy się nieszczęście, typu 'piłem, ale będę prowadzić, przecież jestem uważny, nic mi się nie stanie, dam radę.

Poza tym, no, co tu dużo mówić, Turcy są uważani za bardzo przystojnych za kobiety, poza tym tego typu faceci wiedzą, że muszą uderzać do młodych, naiwnych lasek, które jeszcze życiowego ani związkowego doświadczenia nie mają i łatwo jest je sobie zjednać pisząc im to co chcą usłyszeć, przyzwyczajone do scenariusza jak z romcomu. A jako że w naszej kulturze mężczyźni raczej mało komplementują i ogólnie kobiety są traktowane jak są, no to dziewczyna może się zachłysnąć jakiego to fantastycznego człowieka nie złapała. No, szkoda, ale każda z nas została kiedyś, dawno temu w necie zaczepiona przez tego typu faceta, Turka, nie Turka, zwykłego bajeranta napalonego na seksfotki albo jeszcze bardziej na wyjazd i zanim otrzeźwiała, że trochę zbyt pięknie to wygląda to minęło kilka minut

Edytowane przez parallel_roads
Czas edycji: 2020-09-15 o 12:28
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 12:33   #90
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mój problem z nowo poznanym Turkiem

[1=7890bc1b377a5416551befc 97751d9fcee09a13b_608ddd8 419bd3;88139366]Swoją drogą, ciekawe dlaczego tyle kobiet w naszej części świata marzy o takim "arabskim księciu Tysiąca i jednej nocy" i mimo tylu dramatycznie zakończonych historii takich romansów nadal dają się nabrać na ich czułe słówka i wierzą, że ta ogromna różnica kulturowa ich nie będzie dotyczyć. [/QUOTE]

Turcy to nie Arabowie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-04 01:36:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.