Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-03-17, 09:55   #3361
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Pochwaliłabym się, tylko mam problem z wrzuceniem zdjęć- z telefonu nie chcą mi się wgrać zdjęcia a za to mój komputer (ma juz swoje lata) nie widzi mojego telefonu jak go podłączam. Także masakra z tym moim sprzętem.
Zamówiłam z Urtekram naszą ulubioną odżywkę w sprayu z owocami leśnymi, szampon aloesowy do włosów suchych, żel do mycia twarzy Trawa Cytrynowa (bardzo jestem go ciekawa) i gąbkę konjac z Benecos (bo była w promocji

Z tego co pamiętam to NAE można w Drogerii Natura kupić- tylko pewnie stacjonarnie będzie ciężko.

A ja za to mam już Kontigo u siebie w mieście Wprawdzie na razie jest małe stoisko w jednej z galerii, ale za to mają same bestsellery
Pewnie zdjęcie za duże, trzeba przyciąć, to powinno przejść przez tapatalk. Ciekawa jestem szamponu i żelu, daj znać Ja mam Kontigo 6 km od siebie, ale beznadzieja, żadnych fajnych kosmetyków czy akcesoriów, bliżej mu do działu z akcesoriami gosp. dom. w Lewiatanie.
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Odnosnie Iwosu to ja tez tam kupowalam przez kilka lat i na poczatku wszystko bylo naprawde bardzo ok, tylko od ktorego momentu zaczelo sie psuc, wlasnie jak zaczely docierac do mnie te pootwierane kosmetyki. Tylko wtedy myslalam, ze to przypadek. Ale jak juz na prezent przyszlo mi otwarte i zuzyte to dla mnie czara gorczy sie przelala i pozniej te zenujace walki o serum za 20 zl Wysylanie etapu pakowania paczki i wmawanie, ze wszystko z ich strony jest ok. Tak jakby nie mogli dopuscic do siebie ze jednak ktos gdzies zawalil, przeprosic, doslac nowy czy zwrocic srodki. a tutaj walka jak za serum za kilka stow.


Jezeli chodzi o rozwoj firmy to moim zdaniem to nie byla mala firma. JAk mi wyslali kamere z etapu pakowania paczek, to byly zrobione stoly do pakowania, a tam conajmniej 5 osob. Wiec jak obslugiwali sklep internetowy i mieli stacjonarnie sklepy to raczej sami z mezem tego nie ogarneli, tylko musieli miec kogos zatrudnionego. Wiec dla mnie to nie byl zaden maly sklep, ktory nie mial szans z wiekszymi. Z tego co pamietam ceny tez mieli zblizone do Drogerii Pigment. Wiec jezeli takich osob jak ja bylo wiecej - ze przesylali niepelnowartosciowe kosetyki + robili problemy z reklamacjami, to po prostu klienci mogli sie zrazic i pojsc gdzies indziej.
Cóż, to bardzo brzydko z ich strony, nikt nie chciałby być potraktowany w ten sposób. Co do reszty nie chcę się spierać, jednak ja kiedyś u nich byłam osobiście, najpierw w sklepie stacjonarnym, a potem w ich prywatnym domu, bo tak mnie pokierowało google, potem okazało się, że sklep zamknęli, ale nie zmienili na mapach google statusu i był nowy adres firmy, jednak nadal widniało, od której do której czynne i że to sklep stacjonarny, więc osobiście widziałam tę "prężnie działającą" firmę, nawet nie mieli magazynu z prawdziwego zdarzenia, kosmetyki na regałach i w kartonach w jednym z pokoi, obok kuchni i salonu, zwykły domek i zero pracowników, właścicielka mnie przyjęła w kapciach i szlafroku czy jakiejś podomce, serio. Brzmi może mało profesjonalnie, ale wtedy było to dla mnie niesamowite wrażenie Nie ma co porównywać do Pigmentu serio, nigdy nie mieli takich promocji, w Pigmencie jest wieczna promocja 20-30% na niemal wszystko i do tego sklepy stacjonarne w samym centrum Krakowa, a jak Iwos jeszcze działał stacjonarnie, to ich sklep mieścił się w takim czymś, co wyglądało bardziej na chiński market, niż CH.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 09:59   #3362
daryu
Raczkowanie
 
Avatar daryu
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 128
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pewnie zdjęcie za duże, trzeba przyciąć, to powinno przejść przez tapatalk. Ciekawa jestem szamponu i żelu, daj znać Ja mam Kontigo 6 km od siebie, ale beznadzieja, żadnych fajnych kosmetyków czy akcesoriów, bliżej mu do działu z akcesoriami gosp. dom. w Lewiatanie. Cóż, to bardzo brzydko z ich strony, nikt nie chciałby być potraktowany w ten sposób. Co do reszty nie chcę się spierać, jednak ja kiedyś u nich byłam osobiście, najpierw w sklepie stacjonarnym, a potem w ich prywatnym domu, bo tak mnie pokierowało google, potem okazało się, że sklep zamknęli, ale nie zmienili na mapach google statusu i był nowy adres firmy, jednak nadal widniało, od której do której czynne i że to sklep stacjonarny, więc osobiście widziałam tę "prężnie działającą" firmę, nawet nie mieli magazynu z prawdziwego zdarzenia, kosmetyki na regałach i w kartonach w jednym z pokoi, obok kuchni i salonu, zwykły domek i zero pracowników, właścicielka mnie przyjęła w kapciach i szlafroku czy jakiejś podomce, serio. Brzmi może mało profesjonalnie, ale wtedy było to dla mnie niesamowite wrażenie Nie ma co porównywać do Pigmentu serio, nigdy nie mieli takich promocji, w Pigmencie jest wieczna promocja 20-30% na niemal wszystko i do tego sklepy stacjonarne w samym centrum Krakowa, a jak Iwos jeszcze działał stacjonarnie, to ich sklep mieścił się w takim czymś, co wyglądało bardziej na chiński market, niż CH.
To brzmi tak niewiarygodnie, ze szok xD Podziemie kosmetyczne normalnie.
daryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 10:08   #3363
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez daryu Pokaż wiadomość
To brzmi tak niewiarygodnie, ze szok xD Podziemie kosmetyczne normalnie.
Dlaczego? Wiele drobnych przedsiębiorstw tak prosperuje, takie czasy, nie trzeba mieć reprezentatywnej siedziby, gdy się działa głównie zdalnie przez internet, to znacznie minimalizuje koszty utrzymania działalności. Firma działała legalnie, zawsze do zakupów otrzymywałam paragon fiskalny i fakturę imienną.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 11:16   #3364
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pewnie zdjęcie za duże, trzeba przyciąć, to powinno przejść przez tapatalk. Ciekawa jestem szamponu i żelu, daj znać Ja mam Kontigo 6 km od siebie, ale beznadzieja, żadnych fajnych kosmetyków czy akcesoriów, bliżej mu do działu z akcesoriami gosp. dom. w Lewiatanie. Cóż, to bardzo brzydko z ich strony, nikt nie chciałby być potraktowany w ten sposób. Co do reszty nie chcę się spierać, jednak ja kiedyś u nich byłam osobiście, najpierw w sklepie stacjonarnym, a potem w ich prywatnym domu, bo tak mnie pokierowało google, potem okazało się, że sklep zamknęli, ale nie zmienili na mapach google statusu i był nowy adres firmy, jednak nadal widniało, od której do której czynne i że to sklep stacjonarny, więc osobiście widziałam tę "prężnie działającą" firmę, nawet nie mieli magazynu z prawdziwego zdarzenia, kosmetyki na regałach i w kartonach w jednym z pokoi, obok kuchni i salonu, zwykły domek i zero pracowników, właścicielka mnie przyjęła w kapciach i szlafroku czy jakiejś podomce, serio. Brzmi może mało profesjonalnie, ale wtedy było to dla mnie niesamowite wrażenie Nie ma co porównywać do Pigmentu serio, nigdy nie mieli takich promocji, w Pigmencie jest wieczna promocja 20-30% na niemal wszystko i do tego sklepy stacjonarne w samym centrum Krakowa, a jak Iwos jeszcze działał stacjonarnie, to ich sklep mieścił się w takim czymś, co wyglądało bardziej na chiński market, niż CH.
A o jakim okresie mowisz? Sprawdzilam teraz maile i moja reklamacja byla z koncowki 2019 r. Wteedy tez nie podpisywala sie Pani Ewa, tylko byl jakis chlopak wyznaczony do obslugi klienta. Tak jak wspominalam na nagradniu , ktore mi wyslano bylo kilka stolow i osoby ktoore pakuja paczki + monitoring w tym miejscu, wiec to bylo w jakis sposob organizowane i na pewno nie bylo tak, ze tylko razem z mezem to bylo prowadzone. Skoro mielu tylu pracownikow do pakowania to musieli miec naprawde sporo zamowien w tamtym czasie. Wiec dla mnie to nie bylo male przedsiebiorstwo. Nikt nie zatudnia tylu pracownikow, jezeli nie ma zapoptrzebowania na nich.

W Pimgencie promocje na -20-30 sa tak stale sa moze od dwoch lat i to tez na wybrane kategorie. A na szystko przy okazji roznych swiat typu Walentynki, Dzien Kobiet, to nie sa stale rabaty. Program lojalnosciowy tez dopiero wprowadzili w zeszlym roku. Oni sie rozwineli w ostatnim czasie dosc mocno.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 11:32   #3365
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Hej kochane, ja właśnie czytam Wasze wypowiedzi odnośnie kolorówki i z przykrością stwierdzam że nie kupuje już kosmetyków kolorowych z naturalek. I tak bardzo mało się malowałam, tusz z So bio etic był ulubiony za nim ten z Lily Lolo, ale w pewnym momencie wszystko mi zaczęło przeszkadzać, nawet to że mam cokolwiek na rzęsach, może kredkę od oczu byłabym w stanie tylko wytrzymać. Po pewnym czasie i tak mnie wszystko uczula, jeszcze alergia dała o sobie znać, wiadomo-wiosna. Wybieram się do alergologa, ale terminy długie strasznie. Ogólnie wolę się skupić na pielęgnacji czy na jakości pożywienia jakie jest na talerzu, kosmetyki zostają w tyle, chociaż pewnym składników wolę unikać nadal jak np SLS.

Znałam sklep Iwos , może raz tam coś zamówiłam, nie było problemów, później kupowałam tylko na greenline-sklep. Co się teraz wyprawia, konkurencja jest naprawdę bezlitosna i przetrwają chyba najwięksi. Choćby się chciało wspierać te mniejsze sklepy i tak wpierw zagląda się do własnego portfela i czy wystarczy na wszystko. Ostatnio zwróciłam uwagę jak podrożały nawet te nasze polskie Sylveco, nie ukrywam wolę poczekać na promocję niż przepłacać.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 12:25   #3366
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A o jakim okresie mowisz? Sprawdzilam teraz maile i moja reklamacja byla z koncowki 2019 r. Wteedy tez nie podpisywala sie Pani Ewa, tylko byl jakis chlopak wyznaczony do obslugi klienta. Tak jak wspominalam na nagradniu , ktore mi wyslano bylo kilka stolow i osoby ktoore pakuja paczki + monitoring w tym miejscu, wiec to bylo w jakis sposob organizowane i na pewno nie bylo tak, ze tylko razem z mezem to bylo prowadzone. Skoro mielu tylu pracownikow do pakowania to musieli miec naprawde sporo zamowien w tamtym czasie. Wiec dla mnie to nie bylo male przedsiebiorstwo. Nikt nie zatudnia tylu pracownikow, jezeli nie ma zapoptrzebowania na nich.

W Pimgencie promocje na -20-30 sa tak stale sa moze od dwoch lat i to tez na wybrane kategorie. A na szystko przy okazji roznych swiat typu Walentynki, Dzien Kobiet, to nie sa stale rabaty. Program lojalnosciowy tez dopiero wprowadzili w zeszlym roku. Oni sie rozwineli w ostatnim czasie dosc mocno.
Nie wiem dlaczego usilnie próbujesz porównywać te dwa sklepy, naprawdę to są dwie różne ligi, poza tym niewiele to wnosi do sprawy. Naprawdę rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale nie jest do końca prawdą to co piszesz, lepiej nie pisać tutaj niesprawdzonych informacji, gdyż spore grono wizażanek jest z Krakowa i okolic, jak również spora grupa wizażanek udzielających się na tym wątku prowadzi go od samego początku od jego pierwszej części, która powstała w 2011 roku i chociaż wyglądają młodo, to prawie same stare wyjadaczki. Ja osobiście dobrze znam początki niejednego sklepu internetowego czy stacjonarno-internetowego z kosmetykami naturalnymi, i tak się składa, że byłam osobiście kilka razy zarówno w Pigmencie w Krakowie na ul. Długiej, co może potwierdzić co najmniej jedna osoba z tego wątku, jak i w Iwosie w Rzeszowie, zupełnie innym mieście, do którego musiałam się trochę bardziej natrudzić. Drogerie Pigment istnieją wiele lat i ja już dostawałam od nich na e-mail kody rabatowe 6 lat temu, jak zaczęłam jeździć na pierwsze ekotyki do Krakowa, a promocje mieli jeszcze wcześciej, bo niejedna osoba tu o nich pisała, naprawdę trzeba mieć świadomość, co się tutaj pisze, bo wybacz, ale byle czego, co akurat komuś pasuje napisać, nie łykniemy, poza tym czasem po prostu nie warto usilnie się upierać niewiadomo nad czym. Pigment prosił się o rozbudowę, bo tyle asortymentu mieli upchanego, setki marek, również nienaturalnych, a klienci obijali się o siebie, a Iwos w tym czasie był małym, spokojnym sklepikiem, do którego, jak weszłam, to byłam jedyną osobą z klienteli. 2-3 lata temu, to może dopiero ludzie masowo naprawdę usłyszeli o kosmetykach naturalnych, co przyniosło dużą popularność niektórym drogeriom i firmom kosmetycznym, które miały w asortymencie takie kosmetyki, ale ten biznes tak naprawdę w Polsce zaczął poważnie rozwijać się już z 15 lat temu, albo i lepiej, tylko niewiele osób o tym wtedy słyszało.

Jeśli chodzi o moją drugą wizytę w Iwosie, to było to dokładnie 12 Marca 2019r, sprawdziłam po zdjęciach, które mam zapisane. Więc równo prawie co do dnia 3 lata temu. Niestety, daty pierwszej wizyty, gdy odwiedzałam jeszcze ich sklep stacjonarny, nie przypomnę sobie, ale było to pewnie ze 2-3 lata wcześniej. Dwukrotnie zrobiłam w iwos zakupy będąc osobiście na miejscu, ponadto czterokrotnie zamawiałam od nich z wysyłką, grudzień 2013r, potem potem lipiec 2014r, następnie następnie październik 2017r, a ostatni raz 9 października 2019 roku, wtedy dostałam od nich gratis pełnowymiarowy hydrolat różany Okani, wszystkie zamówienia mam zapisane na koncie w Iwosie. Przykro mi naprawdę, że tak Ciebie potraktowali, ale ja nigdy nie miałam żadnych najmniejszych zastrzeżeń do tego sklepu, ani do przysłanych produktów, gdyby coś było nie tak, na pewno bym o tym wspomniała, a nawet zrobiła zadymę, bo nie odpuszczam takich rzeczy.
Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Hej kochane, ja właśnie czytam Wasze wypowiedzi odnośnie kolorówki i z przykrością stwierdzam że nie kupuje już kosmetyków kolorowych z naturalek. I tak bardzo mało się malowałam, tusz z So bio etic był ulubiony za nim ten z Lily Lolo, ale w pewnym momencie wszystko mi zaczęło przeszkadzać, nawet to że mam cokolwiek na rzęsach, może kredkę od oczu byłabym w stanie tylko wytrzymać. Po pewnym czasie i tak mnie wszystko uczula, jeszcze alergia dała o sobie znać, wiadomo-wiosna. Wybieram się do alergologa, ale terminy długie strasznie. Ogólnie wolę się skupić na pielęgnacji czy na jakości pożywienia jakie jest na talerzu, kosmetyki zostają w tyle, chociaż pewnym składników wolę unikać nadal jak np SLS.

Znałam sklep Iwos , może raz tam coś zamówiłam, nie było problemów, później kupowałam tylko na greenline-sklep. Co się teraz wyprawia, konkurencja jest naprawdę bezlitosna i przetrwają chyba najwięksi. Choćby się chciało wspierać te mniejsze sklepy i tak wpierw zagląda się do własnego portfela i czy wystarczy na wszystko. Ostatnio zwróciłam uwagę jak podrożały nawet te nasze polskie Sylveco, nie ukrywam wolę poczekać na promocję niż przepłacać.
Ja przez pandemię prawie przestałam się malować, tak się rozleniwiłam, że ciężko mi się przestawić spowrotem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20220317_155713.jpg (221,5 KB, 47 załadowań)
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2022-03-17 o 15:01
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 13:15   #3367
daryu
Raczkowanie
 
Avatar daryu
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 128
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

No właśnie ja trochę jakby przeszłam w minimalizm jeżeli chodzi o makijaż. Głównie składa się on na kremie bb, przypudrowaniu strefy t i okolicy oka, tuszowania rzęs, utrwalenie brwi no i.. tyle. Czasem jeszcze nakładam bronzer i ten sam kosmetyk używam jako cienia do powiek.
daryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-18, 11:04   #3368
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego usilnie próbujesz porównywać te dwa sklepy, naprawdę to są dwie różne ligi, poza tym niewiele to wnosi do sprawy. Naprawdę rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale nie jest do końca prawdą to co piszesz, lepiej nie pisać tutaj niesprawdzonych informacji, gdyż spore grono wizażanek jest z Krakowa i okolic, jak również spora grupa wizażanek udzielających się na tym wątku prowadzi go od samego początku od jego pierwszej części, która powstała w 2011 roku i chociaż wyglądają młodo, to prawie same stare wyjadaczki. Ja osobiście dobrze znam początki niejednego sklepu internetowego czy stacjonarno-internetowego z kosmetykami naturalnymi, i tak się składa, że byłam osobiście kilka razy zarówno w Pigmencie w Krakowie na ul. Długiej, co może potwierdzić co najmniej jedna osoba z tego wątku, jak i w Iwosie w Rzeszowie, zupełnie innym mieście, do którego musiałam się trochę bardziej natrudzić. Drogerie Pigment istnieją wiele lat i ja już dostawałam od nich na e-mail kody rabatowe 6 lat temu, jak zaczęłam jeździć na pierwsze ekotyki do Krakowa, a promocje mieli jeszcze wcześciej, bo niejedna osoba tu o nich pisała, naprawdę trzeba mieć świadomość, co się tutaj pisze, bo wybacz, ale byle czego, co akurat komuś pasuje napisać, nie łykniemy, poza tym czasem po prostu nie warto usilnie się upierać niewiadomo nad czym. Pigment prosił się o rozbudowę, bo tyle asortymentu mieli upchanego, setki marek, również nienaturalnych, a klienci obijali się o siebie, a Iwos w tym czasie był małym, spokojnym sklepikiem, do którego, jak weszłam, to byłam jedyną osobą z klienteli. 2-3 lata temu, to może dopiero ludzie masowo naprawdę usłyszeli o kosmetykach naturalnych, co przyniosło dużą popularność niektórym drogeriom i firmom kosmetycznym, które miały w asortymencie takie kosmetyki, ale ten biznes tak naprawdę w Polsce zaczął poważnie rozwijać się już z 15 lat temu, albo i lepiej, tylko niewiele osób o tym wtedy słyszało.

Jeśli chodzi o moją drugą wizytę w Iwosie, to było to dokładnie 12 Marca 2019r, sprawdziłam po zdjęciach, które mam zapisane. Więc równo prawie co do dnia 3 lata temu. Niestety, daty pierwszej wizyty, gdy odwiedzałam jeszcze ich sklep stacjonarny, nie przypomnę sobie, ale było to pewnie ze 2-3 lata wcześniej. Dwukrotnie zrobiłam w iwos zakupy będąc osobiście na miejscu, ponadto czterokrotnie zamawiałam od nich z wysyłką, grudzień 2013r, potem potem lipiec 2014r, następnie następnie październik 2017r, a ostatni raz 9 października 2019 roku, wtedy dostałam od nich gratis pełnowymiarowy hydrolat różany Okani, wszystkie zamówienia mam zapisane na koncie w Iwosie. Przykro mi naprawdę, że tak Ciebie potraktowali, ale ja nigdy nie miałam żadnych najmniejszych zastrzeżeń do tego sklepu, ani do przysłanych produktów, gdyby coś było nie tak, na pewno bym o tym wspomniała, a nawet zrobiła zadymę, bo nie odpuszczam takich rzeczy.Ja przez pandemię prawie przestałam się malować, tak się rozleniwiłam, że ciężko mi się przestawić spowrotem.
Chodzi mi jedynie o to, ze po tym co widzialam na tych nagraniach IWOS w moim odczuciu nie byl malym sklepikiem , tak jak przedstawiasz to w swoich postach. NIe moge upublicznic tego nagrania, ale jednak to co tam bylo wskauzje, ze to na pewno nie byl malutki sklep prowadzony w domu przez meza i zone. Wiec tez niebardzox wierze w teorie, ze to malutka, rodzinna firma ktora padla przez wielkie sklepy z konkurencyjnymi cenami. Zreszta warto poczytac opinie na ceneo i na google. Kosmetyki z krotka data waznosci, kupowanie pozytywnych opini etc. Moim zdaniem siadla jakosc obslugi klienta i sprzedawanych kosmetykow. I tyle.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 10:20   #3369
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cześć


wstawiam swoje ostatnie nabytki. Bardzo chciałam spróbować, czy ta maska z Phenome faktycznie jest taka dobra, jak czytałam, więc skusiłam się na promkę


20220319_110239.jpg
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 17:51   #3370
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Korah, Miramej piękne zakupy


Ja kilka dobrych lat marzyłam o toniku do twarzy Florame i w końcu się spełniło moje marzenie. Tonik jest cudny
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 19:48   #3371
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Cześć


wstawiam swoje ostatnie nabytki. Bardzo chciałam spróbować, czy ta maska z Phenome faktycznie jest taka dobra, jak czytałam, więc skusiłam się na promkę


Załącznik 7769243
Też się skusiłam, ale jeszcze nie używałam, natomiast niejako przy okazji wzięłam serum z wit. C- to chyba jakaś nowość, bo nie widziałam go wcześniej, ale wprawiło mnie w osłupienie po pierwszym użyciu wczoraj na noc. Spojrzałam rano w lustro i....co jest ? Przecież nie nakładałam jeszcze minerałów, a skóra wyrównana, wypoczęta (a spałam wyjątkowo krótko tej nocy) i stonowana jak w makijażu Bardzo wyciszyło naczynka i ujednoliciło koloryt Tanie nie jest, ale na dużej promo ujdzie i jeżeli tylko będzie dalej tak działać, to chyba uznam, że jest warte nawet ceny regularnej

Byłby to drugi mój hit od nich (po masce Blossom).

Jutro będę testować tą maskę do skalpu.

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2022-03-19 o 19:55
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-19, 19:55   #3372
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

O, zapomniałam się odnieść do Twoich zakupów, Korah.


Zawsze się zastanawiam, co Ty robisz z tymi mydełkami wszystkimi Używasz pod prysznicem, zamiast żelu?


Widzę, że masz zapas mleczka Avalon - niestety ja nie umiem się nim zachwycić


Miałam kiedyś tę maseczkę Fitomedu i to był niezły zdzierak

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;89156394]Też się skusiłam, ale jeszcze nie używałam, natomiast niejako przy okazji wzięłam też serum z wit. C- to chyba jakaś nowość, bo nie widziałam go wcześniej, ale wprawiło mnie w osłupienie po pierwszym użyciu wczoraj na noc. Spojrzałam rano w lustro i....co jest ? Przecież nie nakładałam jeszcze minerałów, a skóra wyrównana, wypoczęta (a spałam wyjątkowo krótko tej nocy) i stonowana jak w makijażu Bardzo wyciszyło naczynka i ujednoliciło koloryt Tanie nie jest, ale na dużej promo ujdzie i jeżeli tylko będzie dalej tak działać, to chyba uznam, że jest warte nawet ceny regularnej

Byłby to drugi mój hit od nich (po masce Blossom).

Jutro będę testować tą maskę do skalpu.[/QUOTE]




O tych kosmetykach piszesz?

serum
maska
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 19:59   #3373
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
O tych kosmetykach piszesz?
serum
maska

I tu jeszcze muszę dodać coś odnośnie tego serum- wcześniej stosowałam różne preparaty z wit. C- gotowe i samorobione i koniec końców uznałam, że na mnie to nie działa, a tu proszę- taka niespodzianka. Ale skład jest dosyć bogaty, wiec może jakaś synergia wystąpiła.

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2022-03-19 o 20:14
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 20:37   #3374
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;89156405]
I tu jeszcze muszę dodać coś odnośnie tego serum- wcześniej stosowałam różne preparaty z wit. C- gotowe i samorobione i koniec końców uznałam, że na mnie to nie działa, a tu proszę- taka niespodzianka. Ale skład jest dosyć bogaty, wiec może jakaś synergia wystąpiła.[/QUOTE]


Czuję się mocno skuszona...
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 20:44   #3375
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Czuję się mocno skuszona...
No fajny produkt, bo odniosłam też wrażenie, że skóra, oprócz wygładzenia jest także zmatowiona (to pewnie zasługa glinek, jojoba esters i dobrych nawilżaczy). Ciekawe jak długo taki efekt będzie się utrzymywał pod makijażem, ale to dopiero w poniedziałek będzie wiadomo.

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2022-03-19 o 20:47
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-20, 10:09   #3376
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Chodzi mi jedynie o to, ze po tym co widzialam na tych nagraniach IWOS w moim odczuciu nie byl malym sklepikiem , tak jak przedstawiasz to w swoich postach. NIe moge upublicznic tego nagrania, ale jednak to co tam bylo wskauzje, ze to na pewno nie byl malutki sklep prowadzony w domu przez meza i zone. Wiec tez niebardzox wierze w teorie, ze to malutka, rodzinna firma ktora padla przez wielkie sklepy z konkurencyjnymi cenami. Zreszta warto poczytac opinie na ceneo i na google. Kosmetyki z krotka data waznosci, kupowanie pozytywnych opini etc. Moim zdaniem siadla jakosc obslugi klienta i sprzedawanych kosmetykow. I tyle.
Trudno mi się odnieść do nagrania, którego nie widziałam, ja tylko napisałam swoje odczucia po tym, co widziałam na własne oczy dwa razy, żadnej hali do pakowania, taśmy produkcyjnej paczki, stołów, poza jednym czy maks. dwoma biurkami komputerowymi w zwykłym pokoju, bo to nawet nie było biuro, i absolutnie żadnych pracowników tam nie było, a ich sklep stacjonarny, to był malutki sklepik, dokładnie już nie pamiętam, ale miał może 5x5 m. Co innego jak firmy opisują siebie w sieci czy jak my sobie wyobrażamy takie sklepy internetowe od kuchni widząc na stronie asortyment, a co innego rzeczywistość, nie chcę insynuować, że może podesłali jakieś nagranie uzurpujące, naprawdę nie wiem, może też po prostu nie widziałam wszystkiego, nigdy bym jednak po tym co zobaczyłam nie stwierdziła i uwierz, nikt by nie powiedział o tej firmie, że to prężnie działający biznes kosmetyczny i sieć sklepów podobna do Pigmentu.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Cześć


wstawiam swoje ostatnie nabytki. Bardzo chciałam spróbować, czy ta maska z Phenome faktycznie jest taka dobra, jak czytałam, więc skusiłam się na promkę


Załącznik 7769243
za zakupy, fajnie wyglądają, ja za Phenome jakoś nie tęsknię, ale parę produktów było ok, ta maska do włosów była fajna, tylko jakby nie miała drobinek, to by była idealna dla mnie , no ale taka jej funkcja.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
O, zapomniałam się odnieść do Twoich zakupów, Korah.

Zawsze się zastanawiam, co Ty robisz z tymi mydełkami wszystkimi Używasz pod prysznicem, zamiast żelu?

Miałam kiedyś tę maseczkę Fitomedu i to był niezły zdzierak
To archiwalne zdjęcie zakupów z Iwosu Część mydełek zawsze komuś rozdaję, zawsze jakaś okazja się trafi, coś komuś, np. to serduszko, śliczne było i super pachniało, a resztę używam zamiast żeli i mydeł w płynie, do ciała, do dłoni, higieny intymnej Żeli też używam, ale jednak u mnie w domu mydło, to podstawa.
Ta maseczka Fitomedu przereklamowana jest, dla mnie drobinki trochę jednak za ostre, ale najgorsze, ze koszmarnie wysuszała mi skórę, taki kiler po prostu.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 13:19   #3377
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;89149035]Na Phenome -40% (akcja rabatowa powiązana z pomocą Ukrainie).

Jest peeling do skóry głowy

Wreszcie będę miała okazję przetestować[/QUOTE]


Też kupiłam. Dawno go nie było, a z rabatem żal nie brać
Szamponu Urtekram Rise & Shine Spicy Orange Blossomnie polecam Paskudny jest.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 21:27   #3378
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Serum z wit. C Phenome zachowuje się całkiem fajnie- wyrównuje koloryt, rozświetla, nawilża i matuje cały dzień (o tej porze roku).
Maska-peeling trochę dziwna- zostawia sztywne włosy, ale to może kwestia niedopasowania szamponu po niej i braku odżywki, ale chciałam zobaczyć efekt po samej masce. Natomiast na skalp działa rewelacyjnie- koi i oczyszcza; drobinek nie jest dużo i po delikatnym masażu wypłukują się bezproblemowo. Bardzo przyjemnie się używa, zapach też ma delikatny.


Wróciłam do tkm po swoje niedoszłe łupy i już śladu po nich nie było.
Za to wstąpiłam do HalfPrice i tam też są ciekawe kosmetyki. Przygarnęłam:

https://www.zalando.pl/phytorelax-al...4g005-s11.html za 29,99zł.
https://www.zalando.pl/phytorelax-ag...4g003-s11.html za 49.99zł
https://lamande.it/l_amande/linea-ar...-iris-supremo/ za 12,99zł.

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2022-03-23 o 09:19
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-25, 10:07   #3379
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

W gazecie kwietniowej Glamour jest dodatek - krem pod oczy Clochee.

ten
https://www.hebe.pl/pure-by-clochee-...000378803.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-29, 10:12   #3380
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Wiedziałyście, że kosmetyki Lush można już kupić w Polsce- tylko internetowo?
https://www.lush.com/pl/pl
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-29, 17:52   #3381
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
W gazecie kwietniowej Glamour jest dodatek - krem pod oczy Clochee.

ten
https://www.hebe.pl/pure-by-clochee-...000378803.html
Nie wiem czy to dobry krem, ale okazja bardzo fajna

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Wiedziałyście, że kosmetyki Lush można już kupić w Polsce- tylko internetowo?
https://www.lush.com/pl/pl
Super Skuszę się za jakiś czas, już kiedyś miałam ich szampony w kostce, kupiłam na allegro kilka rodzajów z 10 lat temu, widzę, że nadal mają w ofercie te same produkty. Szampony były dość mocno szorujące, ale moja mama bardzo lubiła Seanik.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-01, 09:31   #3382
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to dobry krem, ale okazja bardzo fajna

Super Skuszę się za jakiś czas, już kiedyś miałam ich szampony w kostce, kupiłam na allegro kilka rodzajów z 10 lat temu, widzę, że nadal mają w ofercie te same produkty. Szampony były dość mocno szorujące, ale moja mama bardzo lubiła Seanik.
Ja nigdy nic nie miałam, więc czekam na polecajki

Dziewczyny, z okazji zniesienia obowiązku maseczek dokonałam zakupu: https://www.bee.pl/idun-minerals-mat..._p1513661.html
Boski ten kolor, dokładnie taki jak na zdjęciu- kolor wina ale chłodny, wpadający lekko w malinę. Sama pomadka, no cóż za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Pomadka kryje dobrze, ale nierówno. Trzeba ją rozprowadzić trochę palcem (lub inną pomadką), żeby równomiernie pokryła. Jest matowa, więc dokładam do niej trochę bardziej błyszczącego koloru (Alterra), żeby wyglądała ładnie. Za to nie zjada się, długo się utrzymuje (jak na nauralną). Na bee.pl są też inne produkty tej marki, pewnie tylko okresowo, ale ceny są spoko.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-01, 11:05   #3383
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nic nie miałam, więc czekam na polecajki

Dziewczyny, z okazji zniesienia obowiązku maseczek dokonałam zakupu: https://www.bee.pl/idun-minerals-mat..._p1513661.html
Boski ten kolor, dokładnie taki jak na zdjęciu- kolor wina ale chłodny, wpadający lekko w malinę. Sama pomadka, no cóż za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Pomadka kryje dobrze, ale nierówno. Trzeba ją rozprowadzić trochę palcem (lub inną pomadką), żeby równomiernie pokryła. Jest matowa, więc dokładam do niej trochę bardziej błyszczącego koloru (Alterra), żeby wyglądała ładnie. Za to nie zjada się, długo się utrzymuje (jak na nauralną). Na bee.pl są też inne produkty tej marki, pewnie tylko okresowo, ale ceny są spoko.
Kojarzę, że Ty jesteś wrażliwa na zapachy, więc tu radzę uważać, te wszystkie kule i inne gadżety do kąpieli mają bardzo intensywne zapachy, a w ich sklepie stacjonarnym wytrzymałam kiedyś pół minuty i musiałam wyjść z odruchem nie powiem jakim Półki aż uginały się od tych wszystkich kostek, mydeł, bomb kąpielowych, które nie mają żadnych fabrycznych opakowań, leżą gołe. Nic nie zdążyłam kupić, bo mi az oczy zaszły łzami od tych zapachów. Ja miałam tylko szampony, ładnie pachniały, ale jak ktoś woli delikatne zapachy, to nie wszystko będzie mu pasować. Teraz chętnie bym się skusiła na jakieś bryłki czy pasty oczyszczające do twarzy i maseczki, podobają mi się niektóre ich składy Widziałam tez jakieś deo.


Oczywiście gratuluję zakupów, bardzo dobra okazja
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2022-04-01 o 11:06
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-01, 13:13   #3384
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kojarzę, że Ty jesteś wrażliwa na zapachy, więc tu radzę uważać, te wszystkie kule i inne gadżety do kąpieli mają bardzo intensywne zapachy, a w ich sklepie stacjonarnym wytrzymałam kiedyś pół minuty i musiałam wyjść z odruchem nie powiem jakim Półki aż uginały się od tych wszystkich kostek, mydeł, bomb kąpielowych, które nie mają żadnych fabrycznych opakowań, leżą gołe. Nic nie zdążyłam kupić, bo mi az oczy zaszły łzami od tych zapachów. Ja miałam tylko szampony, ładnie pachniały, ale jak ktoś woli delikatne zapachy, to nie wszystko będzie mu pasować. Teraz chętnie bym się skusiła na jakieś bryłki czy pasty oczyszczające do twarzy i maseczki, podobają mi się niektóre ich składy Widziałam tez jakieś deo.


Oczywiście gratuluję zakupów, bardzo dobra okazja
To fakt, Lusha czuć już na ulicy. Dla mnie ich zapachy są zbyt intensywne, a szampony zbyt rypiące.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-01, 13:30   #3385
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To fakt, Lusha czuć już na ulicy. Dla mnie ich zapachy są zbyt intensywne, a szampony zbyt rypiące.
Dokładnie, z resztą dla mnie wszystkie twarde szampony i mydła, jakie miałam, były za mocne, Lush były moimi pierwszymi, dlatego mam sentyment, ale nie wrócę już do nich, ewentualnie jakby było jakieś promo, to kupiłabym mamie i może jeden dla siebie, ale żeby używać tylko od czasu do czasu doraźnie, gdybym potrzebowała zmyć z włosów coś, z czym inne szampony miałyby problem, nie za często, bo włosy by mi jednak szybko przesuszył i zniszczył.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-01, 15:35   #3386
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dokładnie, z resztą dla mnie wszystkie twarde szampony i mydła, jakie miałam, były za mocne, Lush były moimi pierwszymi, dlatego mam sentyment, ale nie wrócę już do nich, ewentualnie jakby było jakieś promo, to kupiłabym mamie i może jeden dla siebie, ale żeby używać tylko od czasu do czasu doraźnie, gdybym potrzebowała zmyć z włosów coś, z czym inne szampony miałyby problem, nie za często, bo włosy by mi jednak szybko przesuszył i zniszczył.
U mnie niestety też, albo dostawałam po nich łupieżu. A bardzo żałuję, bo chciałam ograniczyć ilość plastiku, a szampony przy codziennym myciu schodzą mi bardzo szybko.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-01, 18:22   #3387
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nic nie miałam, więc czekam na polecajki

Dziewczyny, z okazji zniesienia obowiązku maseczek dokonałam zakupu: https://www.bee.pl/idun-minerals-mat..._p1513661.html
Boski ten kolor, dokładnie taki jak na zdjęciu- kolor wina ale chłodny, wpadający lekko w malinę. Sama pomadka, no cóż za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Pomadka kryje dobrze, ale nierówno. Trzeba ją rozprowadzić trochę palcem (lub inną pomadką), żeby równomiernie pokryła. Jest matowa, więc dokładam do niej trochę bardziej błyszczącego koloru (Alterra), żeby wyglądała ładnie. Za to nie zjada się, długo się utrzymuje (jak na nauralną). Na bee.pl są też inne produkty tej marki, pewnie tylko okresowo, ale ceny są spoko.
A co tam dobrego masz z Alterry? Pomadkę czy błyszczyk?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 18:03   #3388
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Skusiłam się na krem na noc Ewy Chodakowskiej. Wiem, że to 50+, więc daleko mi do tego, ale od czasu do czasu lubię wprowadzić taką extra ujędrniającą pielęgnację.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 18:32   #3389
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Skusiłam się na krem na noc Ewy Chodakowskiej. Wiem, że to 50+, więc daleko mi do tego, ale od czasu do czasu lubię wprowadzić taką extra ujędrniającą pielęgnację.
te 20, 30, 40, 50, 60+ to zwykły marketing nie patrz w ogóle na to
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 09:09   #3390
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
A co tam dobrego masz z Alterry? Pomadkę czy błyszczyk?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pomadkę: https://www.rossmann.pl/Produkt/Poma...zt,329069,8556
nie wiem czy w tej cenie coś lepszego się kupi

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kojarzę, że Ty jesteś wrażliwa na zapachy, więc tu radzę uważać, te wszystkie kule i inne gadżety do kąpieli mają bardzo intensywne zapachy, a w ich sklepie stacjonarnym wytrzymałam kiedyś pół minuty i musiałam wyjść z odruchem nie powiem jakim Półki aż uginały się od tych wszystkich kostek, mydeł, bomb kąpielowych, które nie mają żadnych fabrycznych opakowań, leżą gołe. Nic nie zdążyłam kupić, bo mi az oczy zaszły łzami od tych zapachów. Ja miałam tylko szampony, ładnie pachniały, ale jak ktoś woli delikatne zapachy, to nie wszystko będzie mu pasować. Teraz chętnie bym się skusiła na jakieś bryłki czy pasty oczyszczające do twarzy i maseczki, podobają mi się niektóre ich składy Widziałam tez jakieś deo.


Oczywiście gratuluję zakupów, bardzo dobra okazja
No właśnie to chyba odpuszczę na razie zakupy w ciemno Dzęki za info!

A jeszcze z nowości Sylveco wypuściło nową serię FeedSkin. Są sera i toniki złuszczające, rozświetlające, nawilżające i nawet jakieś z peptydami się znalazły: https://sylveco.pl/produkt/feedskin-...na-zmarszczki/
Całkiem spoko ta seria.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-08 14:09:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.