Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2020-08-02, 09:53   #1
czarnaczekoladaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 35

Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi


Cze¶æ. Jestem z facetem od prawie dwóch lat. Ogólnie jest opiekuñczy, pracowity, widze w nim wiele zalet. Ale problemy s± z pieniêdzmi. Chodzi o to, ze mieszkamy trochê km od siebie póki co( planujemy ze sob± zamieszkaæ na wiosnê) , a on mi wyrzyga³ wczoraj,

Ze ja powinnam mu raz na jaki¶ czas zatankowaæ auto, skoro on ciagle przyje¿d¿a do mnie , a ja do niego nie(nie czuje siê pewnie za kierownica). Ze powinnam go w ten sposób wspomóc finansowo. Ja póki co zarabiam jako¶ 4000z³, ale mam perspektywy ze w nied³ugim czasie moje zarobki bêd± zdecydowanie wiêksze ( 7000-8000). On zarabia jako¶ 3000 i widze ze go tez boli, ze on zarabia mniej. Mówi mi, ze nie powinnam wydawaæ tyle na kosmetyczkê, fryzjera itd. Ze jak bêdziemy remontowaæ dom to powinnam z tego zrezygnowaæ. Do rzeczy... u mnie sytuacja jest taka, ze dosta³am mieszkanie w spadku od dziadka, moi rodzice s± w stanie pomóc mi z wyremontowaniem go, a u niego jest inaczej. Nie dosta³ ¿adnego spadku, s±dzi ze rodzice nie pomog± mu z remontem , a ¿eby zarabiaæ te 7000 to musia³by zasuwaæ na dwa etaty, co jest dla niego niedopuszczalne. On ma z tym ewidentnie problem, ze „mam lepiej”. Ostatnio jak zawsze przyjecha³ do mnie, ja wziê³am w sklepie 4 piwa, a on do mnie co tak maglo wziê³as? Ja mówiê ze dwa mnie, a dwa dla mamy. A on przy kasie „a dla mnie?!”. Nie wiem czy rozumiecie w czym problem, mówi±c w skrócie czuje ze czêsto on na mnie zeruje( jak przyje¿d¿a do mnie ma jedzenie w lodowce, moi rodzice mu czêsto stawiaj± jaki¶ obiad, jak idzie do sklepu po jakie¶ somersby dla mnie i oczywi¶cie ja p³ace , tzn. Daje mu kartê, to on pyta czy mo¿e sobie kupiæ picie). Przecie¿ normalnie siê tez u mnie kapie, woda tez kosztuje, ale on mówi „ przecie¿ to Twoi rodzice za to p³aca a nie ty”. Jestem tym wszystkim Zniesmaczona, co Wy o tym my¶licie? Co robiæ ?
czarnaczekoladaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 10:56   #2
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 535
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Przepraszam ale jakie 'bêdziemy remontowac mieszkanie, jego rodzice nie pomog± mu z remontem'? XD
Dlaczego facet, a tym bardziej jego rodzice, maj± finansowaæ remont Twojego mieszkania? XDD

Typ przyje¿d¿a do Ciebie sam zawsze bo ksiê¿niczce nie chce siê wsiasc w auto albo poci±g i wyliczasz mu wodê w prysznicu i kilka bu³ek na ¶niadanie?

Idziesz na zakupy i bior±c piwo dla siebie nie we¼miesz butelki dla ch³opaka?

Ewidentnie macie problem w tym zwi±zku, ale problemem jeste¶ Ty. Jeste¶ bardzo roszczeniowa, a przy tym chytra i próbujesz wymusiæ na facecie inwestowanie w Twoje nieruchomo¶ci. To nie jego boli ze masz lepiej, tylko Ciebie boli ze nie zwi±za³a¶ siê z milionerem który sponsorowa³by Twoje ¿ycie. Oczekujesz cudów od faceta zarabiaj±cego 3k.

Albo urealnij swoje oczekiwania wzglêdem niego, albo go zostaw i poszukaj sobie kogo¶ zamo¿nego. Pytanie, czy z takim charakterkiem znajdziesz

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Istielig
Czas edycji: 2020-08-02 o 10:59
Istielig jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 11:00   #3
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 3 214
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Te¿ uwa¿am, ¿e to Ty jeste¶ roszczeniowa. Paliwo kosztuje du¿o wiêcej ni¿ ta woda co on zuzyje bo wzi±æ u Ciebie prysznic a skoro twoi rodzice p³ac± rachunki to tym bardziej dziwne, ¿e mu to wspominasz.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do mi³o¶ci ale zawsze mo¿esz zamkn±æ wybranka w piwnicy i trzymaæ tam dopóki nie rozwinie siê u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 11:02   #4
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 535
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Swoj± drog± wchodz±c w w±tki autorki, niemal wszystkie krêc± siê wokó³ pieniêdzy od lat
Komedia po prostu

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Istielig jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 11:36   #5
alice171993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Opowiem ze swojej perspektywy, bo te¿ jestem w zwi±zku na odleg³o¶æ. Odleg³o¶æ 300km, od ju¿ te¿ nied³ugo 2 lat.

U mnie sytuacja jest taka, ¿e pracowa³am ale od d³uzszego czasu nie, bo mam niepe³nosprawn± mamê któr± muszê siê opiekowaæ. Ile on zarabia? Ró¿nie, miêdzy 4-5k, ale by³o, ¿e nie zarabia³ nic (koronawirus). Te¿ on przyje¿d¿a³ do mnie i jechali¶my gdzie¶ na nocleg, bo ja nie mieszkam sama z mam±, i u mnie by³oby ciê¿ko by nocowa³. On p³aci³. Aczkolwiek mi by³o bardzo g³upio, robi³am te¿ jakie¶ zakupy na te noclegi, kupi³am mu piwo itp. Prawka nie mam wcale, ale nie by³o to dla mnie problemem by 2 razy wsadziæ doopsko w autobus i jechaæ ponad 4h.

Do paliwa, je¶li tylko mog³am dorzuci³am siê, mimo, ¿e nie chcia³ wzi±æ.

Gdybym mia³a okazjê zarabiaæ a nie byæ uziemiona, to nawet gdybym zarabia³a tylko 2k, dok³ada³abym siê do po³owy paliwa, noclegów.

Absolutnie nie rozumiem Ciebie autorko. Zarabiasz wiêcej od ch³opaka a jeste¶ chytra jak nie wiem co. Na paliwo on straci wiêcej ni¿ te parê pryszniców u Ciebie. Ile to mo¿e kosztowaæ...z 20z³? W ogóle nie wyobra¿am dobie sytuacji, ¿e kupujê piwo sobie, a ch³opakowi nie. Zwykle gdy kupujê nawet go nie pytam czy chce, przecie¿ to oczywiste, ¿e jemu te¿ kupiê. A Ty mu butelki piwa ¿a³ujesz za 3z³, a on pewnie na paliwo wydaje +100z³ zeby do Ciebie dojechaæ.

Zgadzam siê z powy¿szymi opiniami, ¿e jeste¶ mega chytra. Ja nie widzê Waszego wspólnego ¿ycia, facet by pewnie nie podo³a³ finansowo, ponosz±c ca³e koszty utrzymania.
alice171993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 11:37   #6
Hultaj
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 27 877
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Dla mnie to ty ¿erujesz na nim.
Wiedz±c ¿e zarabia mniej od Ciebie a w perspektywie ta dysproporcja siê pog³êbi dwukrotnie nawet nie zaproponujesz nic w kwestii paliwa. No ale pozwolisz mu kupiæ soczek z w³asnej karty i co¶ przek±si i to wg ciebie rozwi±zuje sprawê. I jeszcze ten remont w twoim mieszkaniu to pewnie ma robiæ on w koncu to twój ch³opak?

I ma racjê woda w prysznicu oraz obiadki s± twoich rodziców na których zreszt± te¿ ¿erujesz. Sytuacja ¿eby wzi±æ piwo dla matki i siebie a jego nawet nie spytaæ i nie wzi±æ dno i 4 m mu³u.

S³usznie Ci wyrzyga³, na wstêpie powinna¶ zacz±æ je¼dziæ sama i nauczyæ siê tankowaæ w³asne auto.
Hultaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 11:40   #7
luks_baba
Raczkowanie
 
Avatar luks_baba
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomo¶ci: 369
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Wow, jak on ma czelno¶æ kupowaæ sobie picie za kilka z³ i p³aciæ za nie Twoj± kart±... Uwielbiam w ogóle te teksty "zarabiam X ale mam perspektywy na XX". Ja te¿ mam perspektywy, ale w tym momencie zarabiam tyle ile zarabiam, i do tego siê odnoszê.
Oboje macie jaki¶ problem. On z tym, ¿e zarabia mniej a Ty z tym, ¿e on zachowuje siê normalnie i pyta czemu w sklepie o nim nie pomy¶la³a¶. Ja na jego miejscu bym z Tob± zerwa³a. Poza tym, skoro siê nie czujesz pewnie za kierownic± to jedz autobusem/poci±giem i wtedy on bêdzie móg³ stawiaæ obiad Tobie.
__________________
W ¿yciu przecie¿ chodzi o to, ¿eby piæko piæ.
luks_baba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2020-08-02, 11:44   #8
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomo¶ci: 2 486
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Cytat:
Napisane przez czarnaczekoladaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ. Jestem z facetem od prawie dwóch lat. Ogólnie jest opiekuñczy, pracowity, widze w nim wiele zalet. Ale problemy s± z pieniêdzmi. Chodzi o to, ze mieszkamy trochê km od siebie póki co( planujemy ze sob± zamieszkaæ na wiosnê) , a on mi wyrzyga³ wczoraj,

Ze ja powinnam mu raz na jaki¶ czas zatankowaæ auto, skoro on ciagle przyje¿d¿a do mnie , a ja do niego nie(nie czuje siê pewnie za kierownica). Ze powinnam go w ten sposób wspomóc finansowo. Ja póki co zarabiam jako¶ 4000z³, ale mam perspektywy ze w nied³ugim czasie moje zarobki bêd± zdecydowanie wiêksze ( 7000-8000). On zarabia jako¶ 3000 i widze ze go tez boli, ze on zarabia mniej. Mówi mi, ze nie powinnam wydawaæ tyle na kosmetyczkê, fryzjera itd. Ze jak bêdziemy remontowaæ dom to powinnam z tego zrezygnowaæ. Do rzeczy... u mnie sytuacja jest taka, ze dosta³am mieszkanie w spadku od dziadka, moi rodzice s± w stanie pomóc mi z wyremontowaniem go, a u niego jest inaczej. Nie dosta³ ¿adnego spadku, s±dzi ze rodzice nie pomog± mu z remontem , a ¿eby zarabiaæ te 7000 to musia³by zasuwaæ na dwa etaty, co jest dla niego niedopuszczalne. On ma z tym ewidentnie problem, ze „mam lepiej”. Ostatnio jak zawsze przyjecha³ do mnie, ja wziê³am w sklepie 4 piwa, a on do mnie co tak maglo wziê³as? Ja mówiê ze dwa mnie, a dwa dla mamy. A on przy kasie „a dla mnie?!”. Nie wiem czy rozumiecie w czym problem, mówi±c w skrócie czuje ze czêsto on na mnie zeruje( jak przyje¿d¿a do mnie ma jedzenie w lodowce, moi rodzice mu czêsto stawiaj± jaki¶ obiad, jak idzie do sklepu po jakie¶ somersby dla mnie i oczywi¶cie ja p³ace , tzn. Daje mu kartê, to on pyta czy mo¿e sobie kupiæ picie). Przecie¿ normalnie siê tez u mnie kapie, woda tez kosztuje, ale on mówi „ przecie¿ to Twoi rodzice za to p³aca a nie ty”. Jestem tym wszystkim Zniesmaczona, co Wy o tym my¶licie? Co robiæ ?
To jest kosmos. Koles traci kupe kasy na paliwo, bo tobie sie nie chce ruszyc czterech liter do niego i nawet piwa mu nie wezmiesz (a sobie i mamusi juz tak ). DNO!

Zwiazek powinien byc obustronny, jezeli on wydaje swoje pieniadze na ten zwiazek, to ty swoje tez powinnas w podobnej proporcji. A ty wyjezdzasz z jedzeniem w lodowce i woda, za ktore placa Twoi rodzice, a nie ty. Wstyd. Rozumiem go.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupujê nowych zanim nie zu¿yjê starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 11:52   #9
MegPatrizia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Jak mo¿na pój¶æ z w³asnym facetem do sklepu i nawet nie wzi±æ mu piwa..? Co za cebula... tym bardziej se dla siebie bierzesz dwa i dla mamy xD a facet zasuwa do ciebie bo ty siê ruszyæ nie chcesz xD



My¶le ze to tobie przeszkadza ze on Ma mniej...



I jeszcze te teksty ze ty go karmisz jak jest u ciebie i dlatego on ¿eruje na tobie xD



Z ciekawo¶ci - co to za fajna bran¿a w której zarobki wzrastaj± dwukrotnie w krótkim czasie? My¶le ostatnio nad zmiana wiec chêtnie sie dowiem
MegPatrizia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 12:19   #10
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek z³ota na koñcu têczy
Wiadomo¶ci: 60 422
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Autorko przykro sie czyta to co piszesz o swoim chlopaku. I serio on ma sie dokladac do remontu TWOJEGO mieszkania? Na jego miejscu byloby mi mega przykro, ze bierzesz piwo dla siebie i mamy a jego potraktowalas jak powietrze.
A jak dojdziesz tych 8k to zamierzasz sie z nim rozliczac 50/50 zeby przypadkiem na tobie nie "¿erowa³"?


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

W ogole to polecam zejsc na ziemie, bo piszesz jakbys zrobila zawrotn± kariere, spala na pieniadzach a on byl leniw± bu³± i kul± u nogi. Tymczasem zarabiasz troszke wiecej od niego, mieszkanie dostalas w spadku a z remontem maja ci pomoc rodzice.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tob± chcê ogl±daæ rzeki, co samotnie p³yn±
Gwiazdy nad ³±kami w ¶rodku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 12:26   #11
Hultaj
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 27 877
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

+ jeszcze sama siê nie utrzymuje (w sensie poza kosmetyczk± i w³asnymi przyjemno¶ciami).
Ona mu wylicza prysznice rodziców i zawarto¶æ ich lodówki a przecie¿ jego starsi mu do baku paliwa nie dolewaj±
Hultaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-02, 12:28   #12
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo¶ci: 899
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Ile on ma km do Ciebie? Skoro tak wyliczasz to mo¿e wyliczymy Ci ile on traci na dojazdy? Bo woda Twoich rodziców i jedzenie Twoich rodziców to nie koszta poniesione przez Ciebie

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 12:45   #13
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek z³ota na koñcu têczy
Wiadomo¶ci: 60 422
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ile on ma km do Ciebie? Skoro tak wyliczasz to mo¿e wyliczymy Ci ile on traci na dojazdy? Bo woda Twoich rodziców i jedzenie Twoich rodziców to nie koszta poniesione przez Ciebie

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Gdyby ktos faktycznie ¿erowal to nie mialoby to dla mnie znaczenia czy chodzi bezposrednio o moje pieniadze czy o pieniadze moich rodzicow.
Ale tu tego wg mnie nie ma

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tob± chcê ogl±daæ rzeki, co samotnie p³yn±
Gwiazdy nad ³±kami w ¶rodku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 12:51   #14
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo¶ci: 899
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Poka¿ wiadomo¶æ
Gdyby ktos faktycznie ¿erowal to nie mialoby to dla mnie znaczenia czy chodzi bezposrednio o moje pieniadze czy o pieniadze moich rodzicow.
Ale tu tego wg mnie nie ma

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Ale wylicza mu równie¿ to.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 12:57   #15
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek z³ota na koñcu têczy
Wiadomo¶ci: 60 422
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ale wylicza mu równie¿ to.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Wylicza mu doslownie wszystko i nawet zaczelam sie zastanawiac, czy z tylu glowy nie ma pretensji, ze on jej po czêsci nie sponsoruje

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tob± chcê ogl±daæ rzeki, co samotnie p³yn±
Gwiazdy nad ³±kami w ¶rodku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 13:01   #16
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomo¶ci: 6 124
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Ogólnie miazga i dajta se spokój z tym uk³adem.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 13:06   #17
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 727
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Nie wiem kto tu na kim ¿eruje, bo Ty mu piwa nie postawisz i wyliczasz, co Ci wyjad³ z lodówki, a on p³aci za paliwo na pewno nie ma³e pieni±dze i jako¶ to jest dla Ciebie ok.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 13:32   #18
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomo¶ci: 203
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

A dla mnie to facet przesadza. Wyciaga do wlasnej kobiety lape po pieni±dze bo ³askawie do niej przyjechal i ona ma mu za to p³aciæ. Nie widzi juz natomiast tego ze to w jej domu jest goszczony i nocowany. Ja nie odbieram tego tak ze ona mu wypomina obiady u jej rodzicow czy wode z prysznica pierwsza, tylko ze on pierwszy zaczal jej wypominac kwestie pieniêdzy.

Ty masz mu kupowac piwo, a jak on idzie do sklepu to jakos Ci piwa nie kupuje tylko dajesz mu kartê i jeszcze on z Twoich kupuje bo sam pyta czy z Twojej karty sobie moze kupic. Na kazdym kroku Cie prosi zebys cos mu kupila.

A juz wypominanie ile wydajesz na kosmetyczke czy fryzjera to nie wspomnê. To s± Twoje pieniadze i masz prawo je wydawac na co chcesz. Nie macie wspólnoty majatkowej ale widzisz jak bedzie gdy bedziecie faktycznie malzenstwem. Juz Ci zapowiada ze masz zrezygnowaæ z fryzjera i kosmetyczki i ladowac kase w remont.
xxxAleksandraxxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 13:34   #19
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomo¶ci: 2 486
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Moim zdaniem to jemu nawet o te pieniadze nie chodzi, tylko o fakt, ze ona nawet o nim nie pomysli. Mamusi piwo tak, sobie tak, a chlopaka traktuje jak powietrze.

Ciekawe, o ilu rzeczach bysmy sie dowiedzialy, gdyby to chlopak mial mozliwosc wypowiedzenia sie, skoro nawet z autorki posts wynika, ze ona o nim w ogole nie pomysli..
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupujê nowych zanim nie zu¿yjê starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-02, 13:38   #20
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo¶ci: 899
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Poka¿ wiadomo¶æ
A dla mnie to facet przesadza. Wyciaga do wlasnej kobiety lape po pieni±dze bo ³askawie do niej przyjechal i ona ma mu za to p³aciæ. Nie widzi juz natomiast tego ze to w jej domu jest goszczony i nocowany. Ja nie odbieram tego tak ze ona mu wypomina obiady u jej rodzicow czy wode z prysznica pierwsza, tylko ze on pierwszy zaczal jej wypominac kwestie pieniêdzy.

Ty masz mu kupowac piwo, a jak on idzie do sklepu to jakos Ci piwa nie kupuje tylko dajesz mu kartê i jeszcze on z Twoich kupuje bo sam pyta czy z Twojej karty sobie moze kupic. Na kazdym kroku Cie prosi zebys cos mu kupila.

A juz wypominanie ile wydajesz na kosmetyczke czy fryzjera to nie wspomnê. To s± Twoje pieniadze i masz prawo je wydawac na co chcesz. Nie macie wspólnoty majatkowej ale widzisz jak bedzie gdy bedziecie faktycznie malzenstwem. Juz Ci zapowiada ze masz zrezygnowaæ z fryzjera i kosmetyczki i ladowac kase w remont.
Wyci±ga do niej ³apê po pieni±dze? To jej siê nie chce je¼dziæ do niego i ¿eruje na jego kasie bo doje¿d¿a tylko na swój koszt

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 13:56   #21
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 3 663
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Poka¿ wiadomo¶æ
A dla mnie to facet przesadza. Wyciaga do wlasnej kobiety lape po pieni±dze bo ³askawie do niej przyjechal i ona ma mu za to p³aciæ. Nie widzi juz natomiast tego ze to w jej domu jest goszczony i nocowany. Ja nie odbieram tego tak ze ona mu wypomina obiady u jej rodzicow czy wode z prysznica pierwsza, tylko ze on pierwszy zaczal jej wypominac kwestie pieniêdzy.
£askawie przyjecha³ czyli umo¿liwi³ istnienie ich zwi±zku. Nieporównywalnie wy¿szy koszt od ugoszczenia kogo¶, kto zreszt± po¶wiêca czas na dojazd, jest w gorszej sytuacji finansowej i pewnie wola³by sobie spaæ we w³asnym ³ó¿ku, ni¿ je¶æ bu³kê rodziców autorki podarowan± z ³ask±.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 13:56   #22
lovely banshee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Autorko, jak dla mnie to Ty zerujesz na nim. A przedstawianie siebie jako kobiety biznesu, a ch³opaka jako najwiêkszego ¿yciowego nieudacznika, w momencie kiedy zarabiasz jak na razie ledwo 4 tysi±ce, mieszkanie odziedziczylas, a z remontem maj± Ci pomóc rodzice, to ¶miech na sali.

Wys³ane z mojego ANE-LX1 przy u¿yciu Tapatalka
lovely banshee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 14:07   #23
czarnaczekoladaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Nie no pewnie. Siedzi u mnie od pi±tku wieczora, sobota, niedziela, poniedzia³ek, kapie siê, nocuje, ma jedzenie i oczywi¶cie mu siê nale¿y bo p³aci za paliwo do mnie 30 z³ w dwie strony. Dodatkowo dosta³am mieszkanie w spadku, wyremontuje je sama, ale wcze¶niej oczywi¶cie przepisze tez na niego. Niech ma misio, co?

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Druga sprawa jaka bu³kê na ¶niadanie? On p³aci do mnie powiedzmy w dwie strony 30 z³, ma zagwarantowany obiad ( dajmy 25 z³) , ¶niadanie , jakie¶ przek±ski. Nocleg. Biedny ch³op
czarnaczekoladaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 14:07   #24
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek z³ota na koñcu têczy
Wiadomo¶ci: 60 422
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Boze ty nawet go nie lubisz po co wy jestescie razem?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tob± chcê ogl±daæ rzeki, co samotnie p³yn±
Gwiazdy nad ³±kami w ¶rodku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 14:08   #25
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 3 663
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Cytat:
Napisane przez czarnaczekoladaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no pewnie. Siedzi u mnie od pi±tku wieczora, sobota, niedziela, poniedzia³ek, kapie siê, nocuje, ma jedzenie i oczywi¶cie mu siê nale¿y bo p³aci za paliwo do mnie 30 z³ w dwie strony. Dodatkowo dosta³am mieszkanie w spadku, wyremontuje je sama, ale wcze¶niej oczywi¶cie przepisze tez na niego. Niech ma misio, co?
Co to jest w ogóle za zwi±zek, lol. Bo kiedy my z ch³opakiem byli¶my razem na odleg³o¶æ to grali¶my do jednej bramki i zrzucali¶my wszystkie swoje zasoby ¿eby to mog³o funkcjonowaæ. Dosta³a¶ z przydzia³u go¶cia, którego nienawidzisz, ale jako¶ musisz wytrzymaæ, czy co?
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 14:15   #26
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo¶ci: 899
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Cytat:
Napisane przez czarnaczekoladaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no pewnie. Siedzi u mnie od pi±tku wieczora, sobota, niedziela, poniedzia³ek, kapie siê, nocuje, ma jedzenie i oczywi¶cie mu siê nale¿y bo p³aci za paliwo do mnie 30 z³ w dwie strony. Dodatkowo dosta³am mieszkanie w spadku, wyremontuje je sama, ale wcze¶niej oczywi¶cie przepisze tez na niego. Niech ma misio, co?

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Druga sprawa jaka bu³kê na ¶niadanie? On p³aci do mnie powiedzmy w dwie strony 30 z³, ma zagwarantowany obiad ( dajmy 25 z³) , ¶niadanie , jakie¶ przek±ski. Nocleg. Biedny ch³op
Zapomnia³a¶ o pr±dzie, który zu¿ywa. O panelach które siê zuzywaja bo po nich chodzi, nó¿ którym przygotowane s± posi³ki te¿ siê szybciej têpi bo wiêcej jedzenia siê robi.



To rusz pupsko i pojed¼ do niego ksiezniczko

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 14:16   #27
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Pasujecie do siebie. Jeste¶cie siebie warci.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 14:17   #28
Hultaj
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 27 877
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Cytat:
Napisane przez czarnaczekoladaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no pewnie. Siedzi u mnie od pi±tku wieczora, sobota, niedziela, poniedzia³ek, kapie siê, nocuje, ma jedzenie i oczywi¶cie mu siê nale¿y bo p³aci za paliwo do mnie 30 z³ w dwie strony. Dodatkowo dosta³am mieszkanie w spadku, wyremontuje je sama, ale wcze¶niej oczywi¶cie przepisze tez na niego. Niech ma misio, co?

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Druga sprawa jaka bu³kê na ¶niadanie? On p³aci do mnie powiedzmy w dwie strony 30 z³, ma zagwarantowany obiad ( dajmy 25 z³) , ¶niadanie , jakie¶ przek±ski. Nocleg. Biedny ch³op
Mo¿e zacznij po prostu je¼dziæ samochodem i wbijaj do niego tak samo jak on do Ciebie. Wtedy on bêdzie Ciê go¶ci³ a Tobie nie bêdzie wychodzi³a ¿y³ka ¿e Twój w³asny facet nocuje w Twoim w³asnym ³ó¿ku, skorzysta z mediów i za³apie siê na posi³ek. No i u siebie to u siebie, na razie to spêdza ³ikendy u twoich rodziców, gdzie nie ma ani swoich rzeczy ani nic.
Liczysz go jak za hotel. Obiad policzy³a¶ mu wg stawki rynkowej, 25 z³ to masz w barze z uwzglêdnieniem zarobku w³asciciela.
Chore.
Hultaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 14:21   #29
czarnaczekoladaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Policzy³am obiad normalnie bo obiad ZAMAWIAMY i on nie p³aci. I tak ca³y weekend. Rozumiem to niewa¿ne, powinnam mu sponsorowaæ wszystko skoro do mnie przyje¿d¿a
czarnaczekoladaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-02, 14:21   #30
Hultaj
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 27 877
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Szkoda ¿e jaki¶ czas temu nie mia³a miejsca ta gorzka dla was rozmowa. Wcze¶niej by zyska³ ¶wiadomo¶æ ¿e jego pobyt w Twoim domu na weekendy uwa¿asz ¿e stanowi dla niego atrakcjê rozrywkê i jest to dla niego jak pobyt w spa.
Hultaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-07 20:34:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.