Mamusie kwietniowe 2022 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-20, 10:14   #691
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Ja się mogę podjąć Założę grupę, a wy wyślijcie mi na priv wasze profile na fb to wyśle zaproszenie.
Wysłane
Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Super pomysł z grupą na fb.
U mnie słabo ze zdrowiem, coś mnie złapało i chłopcy z gilem biegają masakra, tydzień zdrowi i znów się zacznie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na grupie fajnie. Można też pisać bardziej prywatne rzeczy, bo wiadomo, że nikt obcy nie przeczyta
Główny post na każdy dzień i będzie porządek
Dużo zdrowia!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-20, 10:51   #692
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Dziewczyny, grupa jest niewidoczna dla innych, dlatego będę Wam musiała wysłać zaproszenia do znajomych. Mi to nie przeszkadza, ale jak chcecie to zaraz po dodaniu do grupy możecie mnie usunąć Jeśli dostanę wiadomość prywatną od Was to napiszę od kogo dostaniecie zaproszenie 😊
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-20, 11:01   #693
kedziorka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 10
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez pequenininha Pokaż wiadomość
Hahaha to jak u nas. Co noc inna konfiguracja osób w łóżkach. Ja i mąż też wędrujemy, zwykle on stwierdza jak już małe śpi między nami a starsze na waleta że dla niego miejsca już nie ma i idzie spać do młodych - sielanka, cały pokój dla niego
U nas 160cm i te 20cm robi mega różnice - poprzednio też mieliśmy 140. Chociaż nie ma co liczyć na jakieś miejsce ekskluzywnie dla siebie niezależnie od szerokości łóżka - w końcu dzieciaki najchętniej w poprzek

Grupa na fb chętnie, taka zamknięta prywatna, kameralne grono jest spoko!

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------




Ooooh pamiętam ten dylemat z wózkiem. Jeszcze pojęcia nie miałam to skąd miałam wiedzieć na co zwrócić uwagę. Zwykle i tak ludzie kończą z dwoma wózkami - jeden wygodny duży średnio mobilny a drugi (spacerówka) mały kompaktowy zwrotny ale niezbyt w las czy kocie łby
Na szczęście trafiłam w idealny zestaw do moich wymagań - roman marita i gmini travel a jaki masz na oku?
Patrzyliśmy bebetto breso, przyjaciółka zaś poleca Jedo Tamel. Musimy podjechać do sklepu, pomacać, pojeździć. Ale generalnie za duży wybór jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kedziorka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-20, 11:03   #694
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Ja też jestem za grupą.

Cieszę się, że teraz nas omija wybór wozka i większości wyprawkowych rzeczy pamiętam te nerwy z wózkiem, jazdy testowe i oglądanie. Mieliśmy Adamem reggio. Gondola super, ale spacerowka do kitu. Nigdy więcej typowego wzoka 2w1. Teraz bardzo mi się spodobała spacerowka anex z i chyba będę musiała tz naciągnąć 🤭🤭

Zarezerwowaliśmy wakacje na Majorce. Dopiero na koniec sierpnia, ale mega się cieszę! Od razu jakoś mi lepiej, choć nie ukrywam, że boje się jaka to będzie wyprawa z dwójką dzieci 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-20, 11:13   #695
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja też jestem za grupą.

Cieszę się, że teraz nas omija wybór wozka i większości wyprawkowych rzeczy pamiętam te nerwy z wózkiem, jazdy testowe i oglądanie. Mieliśmy Adamem reggio. Gondola super, ale spacerowka do kitu. Nigdy więcej typowego wzoka 2w1. Teraz bardzo mi się spodobała spacerowka anex z i chyba będę musiała tz naciągnąć 🤭🤭

Zarezerwowaliśmy wakacje na Majorce. Dopiero na koniec sierpnia, ale mega się cieszę! Od razu jakoś mi lepiej, choć nie ukrywam, że boje się jaka to będzie wyprawa z dwójką dzieci 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę z tą Majorka biorąc pod uwagę że zaraz nam się urodzi 3 szkrab to licząc cenę wycieczki X5 to chyba nigdy już nas nie będzie na to stać może jakbyśmy wynajęli mieszkanie i płacili za transport to może ale marzenia chyba ściętej głowy...
Ale lubię też nasze morze, góry i Mazury więc aż tak płakać nie będę 🤣
Ważne żeby nas było stać żeby wyjechać razem i spędzać miło czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-20, 12:54   #696
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę z tą Majorka biorąc pod uwagę że zaraz nam się urodzi 3 szkrab to licząc cenę wycieczki X5 to chyba nigdy już nas nie będzie na to stać może jakbyśmy wynajęli mieszkanie i płacili za transport to może ale marzenia chyba ściętej głowy...
Ale lubię też nasze morze, góry i Mazury więc aż tak płakać nie będę 🤣
Ważne żeby nas było stać żeby wyjechać razem i spędzać miło czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak podliczyliśmy cenę polskich wakacji to złapaliśmy się za głowę. Niestety mamy jeszcze takie szczęście, że na każdych wakacjach mamy fatalną pogodę. Nawet w Bułgarii! Wyobraźcie sobie nasz szok kiedy pojechaliśmy i zastaliśmy okropną ulewę 🤣 zdajemy sobie sprawę, że taniej nie będzie i to są pewnie nasze ostatnie, lub jedne z ostatnich wakacji kiedy możemy sobie na to pozwolić.

Tez bardzo lubimy Polskę, morze i góry. Mazury mi się marzą bo jeszcze mnie tam nie było, ale niestety ceny tez nas sprowadzają na ziemię.

Udało mi się także w loterii kinder bueno wygrać wyjazd do Szczawnicy, więc będziemy mieć jeszcze jedne wakacje w spa za free

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 00:18   #697
pequenininha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 63
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez kedziorka09 Pokaż wiadomość
Patrzyliśmy bebetto breso, przyjaciółka zaś poleca Jedo Tamel. Musimy podjechać do sklepu, pomacać, pojeździć. Ale generalnie za duży wybór jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

He he a w sklepie masz warunki sterylne czyli równiutka podłoga i i tak niewiele wywnioskujesz tyle że wizualnie i funkcjonalnie popatrzysz

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja też jestem za grupą.

Cieszę się, że teraz nas omija wybór wozka i większości wyprawkowych rzeczy pamiętam te nerwy z wózkiem, jazdy testowe i oglądanie. Mieliśmy Adamem reggio. Gondola super, ale spacerowka do kitu. Nigdy więcej typowego wzoka 2w1. Teraz bardzo mi się spodobała spacerowka anex z i chyba będę musiała tz naciągnąć

Zarezerwowaliśmy wakacje na Majorce. Dopiero na koniec sierpnia, ale mega się cieszę! Od razu jakoś mi lepiej, choć nie ukrywam, że boje się jaka to będzie wyprawa z dwójką dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Majorka jest super! Byłam z młodszym jak miał 4 mce já właśnie zarezerwowałam sanki w Czechach na sylwka jaram się jak dziecko - bo dzieci się będą cieszyć i bo sama chce pojeździć mam nadzieję że śnieg będzie....

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Jak podliczyliśmy cenę polskich wakacji to złapaliśmy się za głowę. Niestety mamy jeszcze takie szczęście, że na każdych wakacjach mamy fatalną pogodę. Nawet w Bułgarii! Wyobraźcie sobie nasz szok kiedy pojechaliśmy i zastaliśmy okropną ulewę zdajemy sobie sprawę, że taniej nie będzie i to są pewnie nasze ostatnie, lub jedne z ostatnich wakacji kiedy możemy sobie na to pozwolić.

Tez bardzo lubimy Polskę, morze i góry. Mazury mi się marzą bo jeszcze mnie tam nie było, ale niestety ceny tez nas sprowadzają na ziemię.

Udało mi się także w loterii kinder bueno wygrać wyjazd do Szczawnicy, więc będziemy mieć jeszcze jedne wakacje w spa za free

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale super! Gratulacje!

Haha já miałam 15 stopni i ulewę w Chorwacji w lipcu. Skoczyłam na weekend że starszym synem bo były mega tanie bilety. No i klops piona więc!

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Dziewczyny, grupa jest niewidoczna dla innych, dlatego będę Wam musiała wysłać zaproszenia do znajomych. Mi to nie przeszkadza, ale jak chcecie to zaraz po dodaniu do grupy możecie mnie usunąć Jeśli dostanę wiadomość prywatną od Was to napiszę od kogo dostaniecie zaproszenie

Już pisze! Dzięki za zaangażowanie w sprawę
pequenininha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-21, 07:58   #698
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Osobiście odpowiada mi komunikacja tutaj, ale rozumiem chęć przejścia na fb. Tym bardziej, że nie udzielam się dużo. Ja nie będę tam dołączać do grupy, bo wtedy mimo wszystko nie będę już na tyle anonimowa co tutaj
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 10:18   #699
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Osobiście odpowiada mi komunikacja tutaj, ale rozumiem chęć przejścia na fb. Tym bardziej, że nie udzielam się dużo. Ja nie będę tam dołączać do grupy, bo wtedy mimo wszystko nie będę już na tyle anonimowa co tutaj
Ja tam wolę nie być anonimowa przed kilkoma osobami tak naprawdę, bo nikt inny nie wie o tej grupie, twoi znajomi na fb nie widzą, że należysz do tej grupy. A tu przecież może wejść każdy, przeczytać, wynieść. Pomyśl jeszcze, szkoda jakbyś nie dołączyła
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-21, 20:04   #700
Zenon104
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Ja tam wolę nie być anonimowa przed kilkoma osobami tak naprawdę, bo nikt inny nie wie o tej grupie, twoi znajomi na fb nie widzą, że należysz do tej grupy. A tu przecież może wejść każdy, przeczytać, wynieść. Pomyśl jeszcze, szkoda jakbyś nie dołączyła
Wysłałam wiadomość prywatną
Zenon104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 09:26   #701
sophie_12
Raczkowanie
 
Avatar sophie_12
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 348
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Ja też napisałam na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sophie_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-29, 09:54   #702
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Również napisałam na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 19:13   #703
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Również napisałam na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, odpisałam Ci wczoraj, ale nie odpisałaś. Sprawdź wiadomości
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 20:05   #704
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Faktycznie. Już odpisałam, będę pilnować wiadomości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-29 21:05:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.