właśnie zostałam - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-18, 19:24   #61
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
ależ ja jestem spokojna, nawet mi powieka nie drgnęła
akurat jednostki Twojego pokroju nijak nie są w stanie wyprowadzić mnie z równowagi, co najwyżej lekko poirytować

ja doskonale panuję nad swoimi reakcjami, ale sporo czasu i wysiłku mi to zajęło, wiem jaka to ciężka praca dlatego doskonale rozumiem choleryków, których czasem ponosi
a słabi to są ludzie, którzy nie widzą własnych niedoskonałości i krytykują wszystko co jest inne
i wolę osoby, które się nakręcają byle czym niż takie, którym się nie chce wysilić na odrobinę chociaż empatii

a za meliskę dziękuję, bardziej przydaje się idealnym, beztemperamentnym nudziarom
w sumie to nie chce mi sie juz ciagnac tego tematu i tak sie nie zrozumiemy.

a w to, ze sie nie zdenerwowalas to nie wierze nie trzeba byc psychologiem ,aby to wyczytac miedzy wierszami. juz nie pierwszy raz ktos zwrocil Ci uwage, ze strasznie emocjonalnie podchodzisz do krytyki Twoich pogladow

z mojej strony EOT, powiedzialam co mialam powiedziec, wracam do bardziej rozwijajacych, mimo, ze z pozoru nudnych zajęc
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:48   #62
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
ale jak już się zdarzy, że on mnie nazwie idiotką, a ja mu powiem, że ma zryty baniak w czasie kłótni, to nie znaczy od razu, że jesteśmy z patologicznych rodzin i ziejemy prymitywizmem
No co fakt to fakt, ciężko się kłócić reprezentując pełną kulturę i maniery prosto z Wersalu
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:50   #63
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
No co fakt to fakt, ciężko się kłócić reprezentując pełną kulturę i maniery prosto z Wersalu
Fakt.
Ale jak widac niektóre princeski to potrafią
Przychodzi mi na myśl Bree z Desperate Housewifes z poczatkowych odcinków
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 21:19   #64
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
w sumie to nie chce mi sie juz ciagnac tego tematu i tak sie nie zrozumiemy.

a w to, ze sie nie zdenerwowalas to nie wierze nie trzeba byc psychologiem ,aby to wyczytac miedzy wierszami. juz nie pierwszy raz ktos zwrocil Ci uwage, ze strasznie emocjonalnie podchodzisz do krytyki Twoich pogladow

z mojej strony EOT, powiedzialam co mialam powiedziec, wracam do bardziej rozwijajacych, mimo, ze z pozoru nudnych zajęc
oczywiście, jak się nie ma argumentów to się mówi do widzenia

a Twoja wiedza psychologiczna jest na tak żenującym poziomie (czym się popisałaś w tym wątku), że akurat diagnozy mojego stanu emocjonalnego w Twoim wydaniu wybitnie mnie nie obchodzą
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 21:23   #65
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość

Analogicznie.
Ktoś może mieć po dziurki w nosie femme fatale w każdym wątku, ale to jeszcze nie powód, żeby głosno to mówić
Co masz na myśli? Nie złośliwie pytam, z ciekawości poprostu.

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
No co fakt to fakt, ciężko się kłócić reprezentując pełną kulturę i maniery prosto z Wersalu
Tym Wersalem mnie zabiłaś
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 21:24   #66
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Fakt.
Ale jak widac niektóre princeski to potrafią
Bo z tym się trzeba urodzić, tego nie można się nauczyć




Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
oczywiście, jak się nie ma argumentów to się mówi do widzenia

a Twoja wiedza psychologiczna jest na tak żenującym poziomie (czym się popisałaś w tym wątku), że akurat diagnozy mojego stanu emocjonalnego w Twoim wydaniu wybitnie mnie nie obchodzą
Nie o brak argumentów, Benito, chodzi i ja też mówię: do widzenia
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 21:28   #67
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Co masz na myśli? Nie złośliwie pytam, z ciekawości poprostu.

to jest niezwykle subtelna aluzja do mojego ciągłego przechwalania się

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Bo z tym się trzeba urodzić, tego nie można się nauczyć
Nie o brak argumentów, Benito, chodzi i ja też mówię: do widzenia
to trzeba sobie wmówić a potem w to uwierzyć



zapewniam, że tęsknić nie będę
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 21:35   #68
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
to jest niezwykle subtelna aluzja do mojego ciągłego przechwalania się


nie wiem jak mogłam na to nie wpaść

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość

ale jak już się zdarzy, że on mnie nazwie idiotką, a ja mu powiem, że ma zryty baniak w czasie kłótni, to nie znaczy od razu, że jesteśmy z patologicznych rodzin i ziejemy prymitywizmem
normalnie Marilyn Monroe wysiada
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 22:18   #69
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
oczywiście, jak się nie ma argumentów to się mówi do widzenia

a Twoja wiedza psychologiczna jest na tak żenującym poziomie (czym się popisałaś w tym wątku), że akurat diagnozy mojego stanu emocjonalnego w Twoim wydaniu wybitnie mnie nie obchodzą
Ej no, ale dlaczego Ty zasadniczo taka niemiła jesteś i latasz jak ze wścieklizną? Przecież nie ma powodu, SE TYLKO DYSKUTUJEMY. PMS masz czy co? Bo już naprawdę nie do zniesienia jesteś: sorry, ktoś musiał Ci to powiedzieć

Są osoby tak wrażliwe, że nie przejdzie im przez usta żadne wyzwisko, ani też nie zniosą żadnego wyzywania. Ja mam tak, ale w połowie: nie zniosłabym, gdyby TŻ mnie wyzwał, zaraz bym się rozryczała, ale samej zdarza mi się po nim jechać, chociaż ja niespecjalnie wyzywam, raczej przemawiam wrednie
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 22:21   #70
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Ej no, ale dlaczego Ty zasadniczo taka niemiła jesteś i latasz jak ze wścieklizną? Przecież nie ma powodu, SE TYLKO DYSKUTUJEMY. PMS masz czy co? Bo już naprawdę nie do zniesienia jesteś: sorry, ktoś musiał Ci to powiedzieć
Wow, cóż za obywatelska postawa

No, gdzie ta karma



Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Są osoby tak wrażliwe, że nie przejdzie im przez usta żadne wyzwisko, ani też nie zniosą żadnego wyzywania. Ja mam tak, ale w połowie: nie zniosłabym, gdyby TŻ mnie wyzwał, zaraz bym się rozryczała, ale samej zdarza mi się po nim jechać, chociaż ja niespecjalnie wyzywam, raczej przemawiam wrednie
Ja też nie przeklinam, ale to pewnie dlatego, że kiężniczce nie przystoi

No i się zgadzam, że cywilizowani ludzie inaczej rozwiązują konfikty niż biciem i wyzywaniem.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 22:28   #71
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Ej no, ale dlaczego Ty zasadniczo taka niemiła jesteś i latasz jak ze wścieklizną? Przecież nie ma powodu, SE TYLKO DYSKUTUJEMY. PMS masz czy co? Bo już naprawdę nie do zniesienia jesteś: sorry, ktoś musiał Ci to powiedzieć

Są osoby tak wrażliwe, że nie przejdzie im przez usta żadne wyzwisko, ani też nie zniosą żadnego wyzywania. Ja mam tak, ale w połowie: nie zniosłabym, gdyby TŻ mnie wyzwał, zaraz bym się rozryczała, ale samej zdarza mi się po nim jechać, chociaż ja niespecjalnie wyzywam, raczej przemawiam wrednie
a niech se będą najwrażliwsi z wrażliwych i impulsywne nerwusy - taki los, różnorodność jest w narodzie i nic się nie poradzi, CO NIE OZNACZA, że ktokolwiek z tej grupy jest gorszy


a PMS żadnego nie mam (z tego co wiem ), walczę ino z ignorancją i TO jest obywatelska postawa, Fresiak


ps. no zasadniczo to jestem niemiła, nigdy się z tym nie ukrywałam, więc też nie wiem o co chodzi
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 22:30   #72
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: właśnie zostałam

A ja nie wierzę, że jesteś niemiła, kreujesz się na femme fatale, ale taka nie jesteś
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 22:31   #73
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: właśnie zostałam

benito, musisz się opanować, bo nikt Cię nie będzie lubił, jak na wszystkich nakrzyczysz i reprymendy udzielisz, i będzie Ci potem smutno. Rzekłam
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 22:37   #74
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: właśnie zostałam

Ale znowu: jeżeli Benito naprawdę taka jest, to dlaczego dla kogoś ma się zmieniać?


Sama wymysliłam takie mądre cuś:
- mamy problem z lubieniem ludzi, których nie rozumiemy, nie chcemy zrozumieć, nie potrafimy zrozumieć

I niech mi ktoś powie, że to nie jest mądre

Jestem zdania, że lepiej być sobą, nawet za cenę, że nikt nas nie będzie lubić, bo już sobie wyobrażam, jak się zmieniam, żeby każdemu tu przypasić

Dziękuję, postoję

Wolę być SOBĄ

I jeżeli ktoś mnie nie lubi taką, jaka jestem, to tylko i wyłącznie problem tej osoby, że nawet nie stara się mnie poznać i zrozumieć, a nie mój.

Rzekłam
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 22:53   #75
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A ja nie wierzę, że jesteś niemiła, kreujesz się na femme fatale, ale taka nie jesteś
no właśnie w tym cały pic, że jestem wredna do tego za bardzo szczera...

a w życiu mam sporo takich sytuacji, gdzie muszę gryźć się w jęzor (szkoła, praca), na wizaż już mi cierpliwości jak widać nie starcza
w końcu gdzieś muszę wysączyć swoją dzienną dawkę jadu

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
benito, musisz się opanować, bo nikt Cię nie będzie lubił, jak na wszystkich nakrzyczysz i reprymendy udzielisz, i będzie Ci potem smutno. Rzekłam
ojej
i nie będę wizażową miss popularności

dramat
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 23:16   #76
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: właśnie zostałam

aż się zapytałam siostry (kto jak kto, ale ona mnie zna), czy jestem wredna czy tylko taką udaję (bo już miałam cień nadziei dzięki Wam )

siostra perfidnie odarła mnie ze złudzeń, jestem wredna
ona też jest i mamy to po mamie - tyle że ja w dużo bardziej zaawansowanej formie
za to ona jest nerwowa i obrażalska - i też ma to po mamie
a ja jeszcze jestem egoistką - i to już nie wiemy po kim mam

heh
nie ma co, najlepsze cechy żeśmy zgarnęły
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 23:22   #77
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Bo z tym się trzeba urodzić, tego nie można się nauczyć

Ja też nie przeklinam, ale to pewnie dlatego, że kiężniczce nie przystoi
.

Czemu jakoś nie żałuje,że nie urodziłam się zimną opanowaną Bree Van De Kamf
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 23:37   #78
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość

Czemu jakoś nie żałuje,że nie urodziłam się zimną opanowaną Bree Van De Kamf

nu ja też jakoś nie
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 07:19   #79
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
oczywiście, jak się nie ma argumentów to się mówi do widzenia

a Twoja wiedza psychologiczna jest na tak żenującym poziomie (czym się popisałaś w tym wątku), że akurat diagnozy mojego stanu emocjonalnego w Twoim wydaniu wybitnie mnie nie obchodzą
zenujace jest Twoje czepianie sie mojej osoby, dlatego nie widze sensu prowadzenia dalszej dyskusji z Toba

niby nie obchodza Cie poglady tak nudnej osoby jak ja, ale caly czas przezywasz

skoro wedlug Ciebie barwna osobowosc wyraza sie wyzywaniem, biciem w twarz, wysmiewaniem innych to moze powinnam zaczac inaczej patrzec na na tzw. osoby z marginesu spolecznego

zawsze myslalam, ze ciekawa osobowosc wyraza sie realizizowaniem wlasnych pasji, posiadaniem wlasnego zdania na rozne tematy, brakiem kompleksow na punkcie wlasnej osoby...

gdy sie ma wlasnie taka osobowosc to nie ma sie potrzeby gloszenia tego w prawie kazdym wątku

produkuj sie dalej, skoro masz taka ochote. ja wracam do swoich "nudnych" zajec i pracowania na status eksperta w innej dziedzinie, bo bycie psychologiem mnie nie interesuje
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 11:36   #80
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
zenujace jest Twoje czepianie sie mojej osoby, dlatego nie widze sensu prowadzenia dalszej dyskusji z Toba

niby nie obchodza Cie poglady tak nudnej osoby jak ja, ale caly czas przezywasz

skoro wedlug Ciebie barwna osobowosc wyraza sie wyzywaniem, biciem w twarz, wysmiewaniem innych to moze powinnam zaczac inaczej patrzec na na tzw. osoby z marginesu spolecznego

zawsze myslalam, ze ciekawa osobowosc wyraza sie realizizowaniem wlasnych pasji, posiadaniem wlasnego zdania na rozne tematy, brakiem kompleksow na punkcie wlasnej osoby...

gdy sie ma wlasnie taka osobowosc to nie ma sie potrzeby gloszenia tego w prawie kazdym wątku

produkuj sie dalej, skoro masz taka ochote. ja wracam do swoich "nudnych" zajec i pracowania na status eksperta w innej dziedzinie, bo bycie psychologiem mnie nie interesuje
póki co to ja napisałam zdanie komentarza do Twojego posta, Ty za to do mojego 10, więc jak ktoś tu coś przeżywa to na pewno nie ja

osobiście nic do Ciebie nie mam, poważnie, jak już wspomniałam, walczę z ignorancją a nie z konkretnymi osobami

nigdzie nie napisałam, że margines społeczny to top elita, hiperbolizacja to często używane narzędzie ironii, ale Tobie raczej słabo wychodzi... porzuć to, naprawdę, dla własnego dobra

tak że - chociaż w jednym się zgadzamy: trzymaj się swoich kosmetyków (bo studiujesz w szkole kosmetycznej, nieprawdaż?) i fryzjerstwa, tak będzie lepiej dla wszystkich

pozdrawiam
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 11:38   #81
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: właśnie zostałam

Benito, ja mam uparcie wrażenie, że Ty usilnie kreujesz się na gorszą niż jesteś. Normalnie posty wypuszczasz niczym Coccinelle za starych dobrych czasów
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 12:15   #82
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Benito, ja mam uparcie wrażenie, że Ty usilnie kreujesz się na gorszą niż jesteś. Normalnie posty wypuszczasz niczym Coccinelle za starych dobrych czasów

odwrotnie...
usilnie próbuję być miła jak wychodzę do ludzi, tutaj mogę być wreszcie sobą

zresztą Ty też wypuszczasz niezłe posty (chociaż ostatnio Ci się złagodniało ) więc przyganiał kocioł garnkowi
no i ja mam 0 punktów póki co (w przeciwieństwie do niektórych ) więc można uznać, że jestem grzeczna


edit: a sorry, Truskawkowa już się pobiegła poskarżyć koleżance moderatorce więc mam 1 punkta
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 12:39   #83
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
edit: a sorry, Truskawkowa już się pobiegła poskarżyć koleżance moderatorce więc mam 1 punkta
Nie po to istnieje opcja Złego Postu, aby później czytać, że ktoś się poleciał skarżyć.

Zwłaszcza, że nawet nie wiesz, kto wcisnął ZP.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 12:48   #84
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Nie po to istnieje opcja Złego Postu, aby później czytać, że ktoś się poleciał skarżyć.

Zwłaszcza, że nawet nie wiesz, kto wcisnął ZP.
tylko przypuszczam może błędnie, ale jednak

poza tym Truskawkowa też mnie obraziła w tym wątku, dlaczego ona nie dostała punkta?? podobno moderator nie na swoim forum traktowany jest jak zwykły użytkownik (podobno )

poza tym... wybaczcie, ale muszę to napisać

ja tu wyciągam dziewczynę z oparów szaleństwa, bo sobie uroiła, że jest jakąś księżniczką a jest co najwyżej aspirująca do zawodu kosmetyczki, a oni mi tu w nagrodę punkty wlepiają
Truskawkowa, powinnaś mi podziękować jeszcze
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 13:08   #85
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
tylko przypuszczam może błędnie, ale jednak

poza tym Truskawkowa też mnie obraziła w tym wątku, dlaczego ona nie dostała punkta?? podobno moderator nie na swoim forum traktowany jest jak zwykły użytkownik (podobno )

poza tym... wybaczcie, ale muszę to napisać

ja tu wyciągam dziewczynę z oparów szaleństwa, bo sobie uroiła, że jest jakąś księżniczką a jest co najwyżej aspirująca do zawodu kosmetyczki, a oni mi tu w nagrodę punkty wlepiają
Truskawkowa, powinnaś mi podziękować jeszcze
Nie bardzo rozumiem.
Czy fakt, że Truskawkowawiosna zajmuje się kosmetologią oznacza, że niczego innego poza książka do kosmetologii nie przeczytała i nie wie nic na temat otaczającego ją świata?

To nie jest forum dla specjalistów czy doktorantów, tutaj ludzie wypowiadają swoje zdanie. Truskawkowawiosna tak zrobiła, a Ty najechałaś na nią od razu z "księżniczkowatą empatią" i teoriami które "o kant d*** można potłuc" - Twoje własne słowa.

Jeszcze by tego brakowało, żeby ktoś Ci miał dziękować

A charakter można sobie wyćwiczyć, sama jestem tego najlepszym przykładem. Nie wszystko udało mi się zwalczyć, choćby bałaganiarstwo, ale jesli taki zahukany nieśmiałek jak ja umie się zmienić w osobę która jak trzeba potrafi kogos usadzić na miejscu albo sprzeciwić się mobbingowi w pracy (miałam taką szefową-psycholkę), to wybacz, ale to jest chyba dowód na to, że mozna pracować nad swoim charakterem.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 13:22   #86
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem.
Czy fakt, że Truskawkowawiosna zajmuje się kosmetologią oznacza, że niczego innego poza książka do kosmetologii nie przeczytała i nie wie nic na temat otaczającego ją świata?

To nie jest forum dla specjalistów czy doktorantów, tutaj ludzie wypowiadają swoje zdanie. Truskawkowawiosna tak zrobiła, a Ty najechałaś na nią od razu z "księżniczkowatą empatią" i teoriami które "o kant d*** można potłuc" - Twoje własne słowa.

Jeszcze by tego brakowało, żeby ktoś Ci miał dziękować

A charakter można sobie wyćwiczyć, sama jestem tego najlepszym przykładem. Nie wszystko udało mi się zwalczyć, choćby bałaganiarstwo, ale jesli taki zahukany nieśmiałek jak ja umie się zmienić w osobę która jak trzeba potrafi kogos usadzić na miejscu albo sprzeciwić się mobbingowi w pracy (miałam taką szefową-psycholkę), to wybacz, ale to jest chyba dowód na to, że mozna pracować nad swoim charakterem.
ja naprawdę (aż mi się nie chce powtarzać) nie mam nic do kosmetyczek

ale jakoś nie zauważyłam, żeby Emilia1, Hexxanna czy L_V (które wielbię za ich wiedzę) wpadały na Intymnie żeby POUCZAĆ innych o tym jak powinni reagować w ekstremalnych sytuacjach (a za taką uważam kłótnię) i strzelać elaboraty psychologiczno-socjologiczne o słabości cudzego charakteru i patologicznym pochodzeniu NIE MAJĄC NAWET BAZOWEJ WIEDZY NA TEMAT TYCH DZIEDZIN (do czego Truskawkowa się ostatecznie przyznała )
dorzucając do tego laurkę na swój temat, jakie to one nie są idealne i dobrze wychowane


nie podobają mi się ani takie domorosłe teorie, ani piętnowanie nikogo za reakcje inne niż nasze, ani ciągłe wybielanie się na forum (a życie sobie ) i dlatego "najechałam" jak to ładnie określiłaś Truskawkową... chyba mam prawo pisać, że z czymś się nie zgadzam albo że coś nie jest prawdą?

poza tym ona też poradziła mi napić się meliski, wyśmiała moją nadwrażliwość i zasugerowała, że jestem słabym osobnikiem - jak dla mnie to jest taki sam atak na użytkowniczkę i moim zdaniem ona też powinna dostać punkta

co do Twojego przypadku: nie wiem czy pozbyłaś się nieśmiałości (wątpię), prawdopodobnie nadal jest to jedna z cech Twojego charakteru, tyle że bardziej oswojona i wytrenowana - i to samo pisałam o impulsywności - a ponieważ sama wiesz jak ciężka to walka sama ze sobą, tym bardziej powinnaś zrozumieć jak irytujące są uwagi w stylu "ja czegoś takiego nigdy bym nie zrobiła, jesteś słaba, weź się za siebie"

nie wiem jak jeszcze jaśniej mogę wyłożyć swój punkt widzenia


prosiłabym jeszcze żeby moje posty filtrować przez pewien poziom ironii i przymrużenia okiem, ja naprawdę się nie przejmuję tak bardzo jak by się to mogło wydawać, jak już wspomniałam hiperbolizacja to tylko jedno z narzędzi, którym się posługuję konstruując posty
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 13:25   #87
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: właśnie zostałam

Niektórzy modzi trzymają się swoich podwórek - nie każdy zagląda na Intymne. Zresztą to nie powód, żeby Truskawkowawiosna nie mogła się wypowiedzieć w tym wątku. Ona jest na Intymnym zwykłą użytkowniczką, więc nie wiem, czemu porównujesz ją do innych modek.

Poza tym: czy Ty jesteś psychologiem, aby z taką pewnością obalać teorie Truskawkowejwiosny?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 13:31   #88
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Niektórzy modzi trzymają się swoich podwórek - nie każdy zagląda na Intymne. Zresztą to nie powód, żeby Truskawkowawiosna nie mogła się wypowiedzieć w tym wątku. Ona jest na Intymnym zwykłą użytkowniczką, więc nie wiem, czemu porównujesz ją do innych modek.

Poza tym: czy Ty jesteś psychologiem, aby z taką pewnością obalać teorie Truskawkowejwiosny?
mam sporą wiedzę psychologiczną, po pierwsze z autopsji, po drugie w związku ze studiami, po trzecie szykuję się do studiów podyplomowych na tym kierunku, po czwarte - nie muszę się tłumaczyć jej teorie kupy się nie trzymają (moim zdaniem) i mam prawo o tym pisać

owszem, truskawkowawiosna wypowiedziała się w tym wątku, wdała się ze mną w ostrą dyskusję, ale tylko JA dostałam punkt, ona nie, mimo że PODOBNO jest tu traktowana jako zwykła użytkowniczka

no i jeszcze jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności od razu na odsiecz przybyła jej inna moderatorka też z pewnością z troski o ZWYKŁĄ UŻYTKOWNICZKĘ
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 13:36   #89
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
mam sporą wiedzę psychologiczną, po pierwsze z autopsji, po drugie w związku ze studiami, po trzecie szykuję się do studiów podyplomowych na tym kierunku, po czwarte - nie muszę się tłumaczyć jej teorie kupy się nie trzymają (moim zdaniem) i mam prawo o tym pisać

owszem, truskawkowawiosna wypowiedziała się w tym wątku, wdała się ze mną w ostrą dyskusję, ale tylko JA dostałam punkt, ona nie, mimo że PODOBNO jest tu traktowana jako zwykła użytkowniczka

no i jeszcze jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności od razu na odsiecz przybyła jej inna moderatorka też z pewnością z troski o ZWYKŁĄ UŻYTKOWNICZKĘ
benito są tu dziewczyny myślące podobnie jak ty.jednak nie każda ma tyle odwagi myśleć i mówić o tym.
ktoś mi kiedyś powiedział,że dyplomacja to dobra strategia na życie.czasem się sprwdza ,czasem nie.
ja jestem po twojej stronie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 13:38   #90
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
mam sporą wiedzę psychologiczną, po pierwsze z autopsji, po drugie w związku ze studiami, po trzecie szykuję się do studiów podyplomowych na tym kierunku, po czwarte - nie muszę się tłumaczyć jej teorie kupy się nie trzymają (moim zdaniem) i mam prawo o tym pisać
No dobrze, masz wiedzę, wykształcenie i studia podyplomowe w zanadrzu. Tyle, że dziwi mnie psycholog, który w ten sposób prowadzi rozmowę. "Teoria o kant d*** potłuc" - to są słowa dyplomowanego psychologa? Miałaś okazję przedstawić fachową i popartą wiedzę teorię, mogła z tego wyniknąć ciekawa dyskusja. Wynikło coś innego...
Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
no i jeszcze jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności od razu na odsiecz przybyła jej inna moderatorka też z pewnością z troski o ZWYKŁĄ UŻYTKOWNICZKĘ
Tak - z troski o zwykła użytkowniczkę oraz miła dziewczynę, z którą ucięłam sobie wiele wesołych pogaduszek, z którą wspólnie się śmiałyśmy i która wiele razy była mi bardzo pomocna w kwestii wiedzy kosmetologicznej. Dodam, że z kosmetologii jestem neptek. Jakoś nie usłyszałam od Trukawkowejwiosny, że bzdury gadam. Może dlatego się za nia ujęłam - bo ją po prostu lubię?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.