Plotkowy dla porzuconych - część 4 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-28, 13:23   #1561
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

A ja sie czuje dyskryminowana bo mi sie nie wyswietla ta rameczka z ikonkami i wszystkimi bajerami do zmiany kolorow
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 13:24   #1562
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Kamila no właśnie sie zastanawiałam, gdzie Ty jesteś Ale wczoraj właśnie widziałam opis o przerwie w dostawie prądu i tak też myślałam, że coś nie tak...

No więc ja za niedługo sobie wybywam...

Myślicie, że będzie się opierał?

Kurde, a miałam już być tu anonimowa

Dziewczyny czuję już realax przed tym spotkaniem Nic sobie nie ubzdurałam, dlatego będzie fajnie! No i pięknie pachnę Alienem Nie ma szans

Swoją drogą, muszę schudnąć

No, buziaki Kochane! Kamila nie zdziw się jak dostaniesz smsa o treści ''Ratuj ''
W ogóle nie wiem czemu ja do reszty nie mam numerów telefonów Czasem leci jakiś fajny film lub coś, a nie chce mi się kompa zawsze włączać...

Miłego dnia, wieczoru, życia... Nanana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RES04305.JPG (64,3 KB, 37 załadowań)
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 13:30   #1563
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
hehe no ja znacznie bardziej wole facetow od pasa wzwyz umiesniony brzuszek i ladne, szerokie ramiona - ale bez przesady oczywiscie. Tak zeby wygladal naturalnie, a nie taki napompowany, ze jakby igla sie go kujnelo to by pekl
oooo o męskich urokach to ja mogę wywody pisać w ogóle fascynują mnie wszystkie te typowo męskie cechy, szerokie ramiona, umięśnione ciało, zarost, niski głos. A właściwie to umięśnionych brzuszków ala kaloryfer to nie lubię - wiadomo że na taki facet musi pracować więc wpędziło by mnie to w kompleksy wolę jak facet ma taką misiowatą figurę - ale bez przesady oczywiście


Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
ambitny plan, mam nadzieje ze wytrzymasz
ja musze pisac prace wiec tez troche posiedze.
damy rade !!
Ano ambitny, a raczej szaleńczy. Nadrobić zaległości z rocznego przedmiotu przez 7 godzin w nocy - niewykonalne! Poza tym rano byłam pół przytomna, jedyne co mi się udało to wyglądać jak jedno wielkie nieszczęście i co i co i co.... ?!?! Babsko nie przylazło mimo że napisała mi w mailu że będzie na uczelni! Siedziałam jak kołek przed drzwiami trzy godziny i czekałam na tę paniusię i wróciłam z niczym

Cytat:
Napisane przez Liwia26 Pokaż wiadomość
Demandi czy Ty czegoś przed nami nie zataiłaś w ostatnich dniach???
(tekst na niebiesko oznacza że zostało wszczęte śledztwo w tej s
prawie)
Liiiiwia ty szpiegu! Nic się przed Tobą nie ukryje Jak człowiek wreszcie skończy te 18 lat to już później tak ochoczo lat nie liczy
Dziękuję ślicznie Wam wszystkim za życzenia
W takim razie kolejeczka na mój rachunek

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość

Zresztą ja worki przyciągam... Chyba Wam nie opowiadałam jeszcze...


Pojechałam z kumplem na uczenie. Idziemy chodnikiem, obok kończą prace remontowe jakiegoś bloku. Oboje patrzymy w niebo i z budowy spada jakiś worek. No ale nic, w powietrzu wygląda na niewielki. Myślałam, że kumpel go złapie. Jakże się myliłam...
Stanęłam na środku chodnika, skuliłam się i zgadnijcie na kogo spadł wielki, niebieski wór po cemencie?

No
Widzę to widzę oczyma wyobraźni i nieee moooogę
Poza tym Iza cokolwiek nie założysz to będziesz wyglądać cudnie! A M. jeśli jest cokolwiek wart to musi się na Twojej urodzie, poczuciu humoru i intelekcie poznać
Zapamiętaj każdy szczegół z Waszej randevuuu i wracaj do nas opowiadać nam jak było bo to chyba nasza dzisiejsza największa atrakcja jest

Kasia
ooo biedulo a cożesz napsuła że nie masz tych bajeranckich ikonek i różnych kolorków ?? A w ogóle gdzieś Ty swoje -3 podziała, samo uciekło?

Iza owidzę zdjęcie! Jak Ty będziesz tak na tego M. spoglądać to on nie będzie się mógł na niczym skupić


Demandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 13:43   #1564
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Camilla dzięki Eee, to moje zwierzaki sliczne są A chustkę to naprawdę lubią nosić wszystkie noooo

Demandi przynajmniej będziesz miała czas się jeszcze douczyć Ja to dopiero jestem okropna: pracy dalej mam nieiwele więcej niż miałam i chyba po prostu usunę numery stron i tak oddam w czwartek promotorce coby sie nie czepiała, że tak mało a przez kolejny tydzień dopiszę resztę. A na egzam czwartkowy dalej bardzo niewiele umiem, aż wstyd bo to nie jest egzamin na uczelni tylko egzamin kończacy kurs, za który sporo zapłaciłam, zresztą pisemną część już zdałam więc głupio nie zdać ustnej Cóż, skoro mnie to i tak jakoś niespecjalnie mobilizuje. W każdym razie czwartek będzie zabawnym dniem.

Iza ślicznie wyglądasz I ten uśmiech, rzucisz go na kolana, niech on się raczej martwi czy Tobie się spodoba
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 13:50   #1565
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Iza, śliczne to zdjecie!
M. jest Twoj I odezwij się do którejś jak mija spotkanie...

Weszłam sobie przed chwilą na profil M. (ostatniego eksa). Chyba się chłopak stacza... Pod każdym zdjęciem ma pełno komentarzy, że jest seksi, boski itd. Jak weszłam w profile tych lasek to każda z nich ma średnio 14 lat Co on próbuje się podbudować?

Co do eksów to umówiłam się z H. na jakieś piwko. Musze się zrobic na bóstwo żeby zobaczyć ten błysk żalu
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 13:58   #1566
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Kolejny dzien z rzedu musze zostac po godzinach Najgorsze jest to ze nie dlatego ze mam wiecej pracy, tylko dlatego ze firma ma gosci, którzy do nas późno przyjeżdzaja a ja robie jako obsługa/kelnerka. Dowiaduje sie o tym w ostatnim momencie i moje popołudniowe plany szlag trafia Teraz znowu taka sytuacja. W****ia mnie ze nie szanuja mojego czasu prywatnego
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 14:22   #1567
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

........
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:52
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 14:28   #1568
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry!!

Pogoda jest cudna . Niedługo zwijam przyjaciółke wyspacerować .
Ale mam dziś ssanie na słodkie. Ratunku!!!!!

Demandi - wszystkiego najjjj

Iza - ślicznie wyglądasz, M. tam padnie
Trzymam kciuki


Liwia - Ty to masz pomysły Jakaś rewolucja kolorowa tu się robi przez Ciebie

Kamila - Faktycznie nie ucziwie z ich strony... Nie od tego tam jesteś
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 14:30   #1569
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Camilla też bym się mocno wkurzyła na Twoim miejscu. Faktycznie- nie szanują i zachowują się, jakby mogli Tobą rozporządzać jak chcą. A co by się stało, gdybyś kiedyś odmówiła? Jest jakaś osoba, która mogłaby zrobić to zamiast Ciebie? A w ogóle to płacą Ci za nadgodziny?

Ja też mam dosyć prac biurowych, jakie do tej pory wykonywałam. Marzy mi się własna działalność, oj marzy. I to od kiedy zaczęłam pracować w zawodzie powiedzmy, czyli od trzeciego roku studiów. Może wreszcie to zrealizuję. Przez te lata robiłam już pewne przymiarki i gdybym tylko wiedziała, że będę miała dostateczną ilość zleceń i naprawdę dotrę do klientów, nie wahałabym się dłużej. Teraz jest dobry czas na to, bo nie mam znowu pracy po powrocie z Rzymu i może teraz wcielę te plany w życie.

Ale na razie- cd magisterki
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 14:37   #1570
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Napisałam przed chwilą maila do babki która była przyczyną mej bezsennej nocy oczywiście kulturka pełna i pytam kiedy będzie możliwy kolejny termin odpowiedzi skoro dziś nie miałam możliwości sie z nią spotkać... a babeczka co mi odpisała "Nie wiem dlaczego pomyślałam wczoraj że "jurto" to już piątek. Oczywiście chodziło mi o piątek." ehhh kobiety
Ale swoją drogą fakt - douczę się trochę bo dziś to miałam istny mętlik w głowie
Amarena do pisania pracy marsz! i do nauki!
Vei utrzymujecie z eksem stały kontakt? A na bóstwo obowiązkowo!

Camila szok! nie ma szans na jakiś mały buncik lub rewoltę?

Słonko świeci, pogoda piękna - czas iść spać
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 14:37   #1571
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

.............
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-08-11 o 13:46
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 14:38   #1572
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

wykladowcy nie szanujacy czasu studentow?? skad ja to znam... wlasnie 2 h czekalam zeby oddac prace a i tak nic nie zalatwilam

Iza powodzenia a co do nr telefonow, to fakt, jak wrocisz trzeba przeprowadzic akcje wymianowa

wybaczcie za tak lakoniczny tekst,ale jestem zmachana, a za chwile znowu musze leciec na uczelnie..
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 14:41   #1573
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Czemu mnie nikt na imprezke nie obudzil?
Demandi wszystkiego naj naj z okazji urodzin! Spelnienia marzen i czego tylko sobie zyczysz.

Obudzila mnie recepcjonistka mojego ortodonty, znowu zapomnialam o wizycie

Iza za 20 min zobaczy swojego ksiecia

Wczoraj stoje sobie na ulicy i podchodzi do mnie chlopak, wygladal na ciut mlodszego, taki Latino typ, odwalony, mysle sobie moze chce pogadac sobie ze mna hahahahah a on chcial drobne
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 14:57   #1574
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Za 5 minut go zobaczy Izaaaa wracaj tu szybko

A co do książąt to napisał do mnie jeden na Sympatii :

Skrzydła pokryte kurzem czekają, az pojawi się ktoś dla kogo znów zatrzepoczą na wietrze.

Jestem typem dla którego liczy się dusza człowiecza.

Typem jakiego nie czesto sie spotyka - skromny książe z błyskiem w oku i białym koniu pod siodłem


Zapytałam czy da radę przyjechać swoim "pojazdem" do Szczecina bo on z Waraszawy jest

A tak w ogołe to zastanawiam ile żab trzeba pocałować, żeby spotkać księciunia? Bo ja myślę, że swój limit już wyczerpałam (refleksje, jakie nasunęły mi się po zrachowaniu liczby facetów, z którymi się całowałam )
Następny musi być już książę
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 14:59   #1575
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Aaaaaa,ale tu tworzycie szybciutko!
A ja sobie zupke jem.Dobra,smaczna zupka

Iza,ale będzie gorąco na tym Waszym spotkaniu.masz jakies zabezpieczenie?
A mój telefon chcesz?Prosze weź!

łohohoho Amarena.A w wąteczku o liczbie całowanych facetów się wypowiadała hę?
A Kasia dobra,skomentowała,ale sama się nie przyznala do ilości
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 15:02   #1576
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Demandi, czasami nie odzywamy się przez 2 tygodnie, ale zawsze któreś pierwsze się odezwie, albo zadzwoni (mamy darmowe do siebie). Rzadko bo rzadko, ale czasami uda nam się zgadać i spotkać na chwile. Odnoszę wrażenie, że trochę się boi czy jego aktualna dziewczyna czasem się o tym nie dowie. W sumie to się nie dziwie bo ja chyba bym zabiła gdyby mój facet spotykał się ze swoją byłą.
Ja już zupełnie nic do niego nie czuje, jest mi po prostu obojętny dlatego może jestem w stanie na utrzymywanie z nim kontaktu.

Iza mam nadzieje już oczarowała M.

Amarena, najgorsze jest to, że zawsze wydaje się, że to ksiąze, a potem okazuje się zwykłą ropuchą...
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 15:05   #1577
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
łohohoho Amarena.A w wąteczku o liczbie całowanych facetów się wypowiadała hę?
A Kasia dobra,skomentowała,ale sama się nie przyznala do ilości
A jest taki? Gdzie???
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 15:05   #1578
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Mija 4ta minuta "kolezenskiego spotkania" Izy

Ide sie uczyc....
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 15:10   #1579
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry
Demandi wszystkiego naj naj naj, spełnienia wszytkich marzeń
Liwia ty wariatka jesteśNasz szpieg nr 1
Nic jakoś nie pisze, bo zle ze mną...ale cały czas Was podczytuje.
Z TZ mi sie nie układa( albo już zaczynam sobie samam wkręcać z powodu nic nie robienia) , a ostatnio było tak dobrze, widzę , ze za długo taką chwilą cieszyc sie nie mogę.
W piątek id eoddac cała prace, i prawdopodobnie obrona 30 czerwca... dzięn przed moimi urodzinami
Iza udanej randki, z taką śliczną buzką napewno go oczarujesz
Mój szwgaier, dostał pracę o jakiej marzył.... w sumie cieszę sie choć go nie lubie, bo widzę , ze dobrze traktuje siostrę.
A 2 powód dla któego sie ciesze że zmienia parcę , bo przez 9 miesięcy będzie jezdził do Wrocławia na szkolenia na 2 tyg i nie będzie go w domu
A i dzisiejsza nowość u mnie w domu, siostra stara sie o dziecko od miesiąca... chciałabym , zeby je miała tak kocham takie bobaski
Dzis ide do mojej koleżanki dawnej z liceum... wychodzi za mąż w pazdzierniku, troszkę trzeba poplotkować
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 15:18   #1580
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Hej laski ja w domku
Mykam zaraz pod prysznic i dalej na "żulerski" spacer nad malte (z pifkiem pod pachą a co )

Prezes mnie zaskoczył dzisiaj pozytywnie Wchodze do niego do gabinetu ok. 15:10 i pytam "Panie prezesie czy bede jeszcze potrzebna?" a prezes "Nie Pani Kamilo, moze iśc Pani do domu" (gosci jeszcze nie było), ja zrobiłam i pytam: "No ale przeciez goście mieli przyjechać", prezes: "poradzimy sobie jakoś" moje kolejne . Ja "Acha, dziekuję" ide sie szykowac do wyjścia, a prezes wychodzi i mówi do mnie: "Bardzo mi miło, że zapytała Pani o to" a ja wtedy (w myślach oczywiście) Baknełam coś pod nosem i sru do domu. W korytarzu jeszcze sie obejrzałam i widze, że prezes podszedł sobie do umywalki i zmywał po sobie talerzyk i kubek
Tak więc, nie znam dnia ani godziny kiedy ten człowiek z czyms wyskoczy. Jest tak nieprzewidywalny że szok.

Mam nadzieje że nasza Iza bedzie sie dobrze na randce bawiła i pozytywnie bedzie/jest zaskoczona

Ps. _Magda to kiedy idziemy z Izą na kawe lub piwko? Iza ma czas, mam nadzieje, że Ty go tez znajdziesz?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 15:21   #1581
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Amarena25 Pokaż wiadomość
blablablabla...
Jestem typem dla którego liczy się dusza człowiecza.
łeee to musi brzydal

Baby dziękuję za kolejne życzenia a impreza wcale nie musi się kończyć! O proszę następna kolejeczka
Ale spokojnie bo jeszcze musimy opić udaną i namiętną randkę Izy (bo inaczej być nie może!)

Camila jednak prezes też człowiek

Magda o też mnie zainteresowałaś tym wątkiem poka poka
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 15:27   #1582
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Wrociłam... moj spr z biologi ktory pisalam tydzien temu napisałam na... 2 Spadłam z ocena koncowa o 2 stopnie No ale nic...

Demandi Wszystkiego naj naj naj
Camilla Paranoja w tej firmie, wszystkich pracownikow tak wykorzystuje czy tylko ciebie?? Dla mnie to jest nie do pomyslenia, ale jeszcze mi zycie da popalic i zmienie zdanie Ale widac ze jeszcze jakis człowiek w prezesie siedzi
Liwia zakolorowałas wątek
Iza 26 minuta spotkania Ładnie ci w żółtych odcieniach

A ja nie mam numeru zadnej z was
I własnie do mnie dotarło ze nie wiem czemu ale sciemnialam przy rejestracji i wpisałam fałszywa date urodzin...jestem przestępcą!
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 15:36   #1583
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Amarena25 Pokaż wiadomość
A jest taki? Gdzie???

A jest tam gdzieś,chyba w wizażowych wiliczankach czy coś.Albo poszpiegujcie posty Kasi i tak traficie


Camilla,dla Was zawsze czas znajde

A tu link
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...06#post7704706

Ja tam się przyznałam nawet
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 15:51   #1584
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Heheh o tu to macie: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...169941&page=10

EDIT: Widzę że Magda mnie ubiegła

Skomentowałam, bo to moja koleżanka pozwoliłam sobie na małe spouchwalanie się na forum ale ja raczej nie lubię o takich tematach pisać na forum, nie wymieniam pozycji w jakich lubię uprawiać seks, nie piszę czy połykam czy nie, z iloma facetami się całowałam itd. Dla mnie to lekko za dużo

Megi a co z TZ nie tak?

Izaaaa
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 15:55   #1585
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Heheh o tu to macie: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...169941&page=10

Skomentowałam, bo to moja koleżanka pozwoliłam sobie na małe spouchwalanie się na forum ale ja raczej nie lubię o takich tematach pisać na forum, nie wymieniam pozycji w jakich lubię uprawiać seks, nie piszę czy połykam czy nie, z iloma facetami się całowałam itd. Dla mnie to lekko za dużo

Ja zależy o czym,ale ogólnie mało wstydliwa ze mnie dziewucha
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 15:58   #1586
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Zajrzałam Magda przebiłaś mnie o 2 sztuki Ale ja z ...-oma między 15 a 17 rokiem życia a potem to już tylko na eksa czekałam pięć lat i był to świadomy wybór. No i pierwszym rozstaniu z eksem rzuciłam się zrozpaczona w ramiona kolegi. A teraz...dawno wyrosłam już z szalonych nastoletnich czasów i zamierzam znowu czekać...mam nadzieję, że nie aż tak długo
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 16:13   #1587
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Magda to chyba mozemy sie jakos niedługo umówić na to piwko lub kawke?

Co do nr telefonów to mam do Izy, _Magdy i Liwii i potem jeszcze kilku dziewczyn ale spoza naszego wątku. Wiecej mam na gg
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 16:28   #1588
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

No mam nadzieje,ze się wreszcie spotkamy z Izunią

Z tym całowaniem to ja aż tak poważnie nie podchodze do sprawy.Jestem chyba zdemoralizowana w porównaniu do Was
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 18:17   #1589
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Z ciekawości policzyłam przed chwilą, ilu tych zaszczyconych było...
Tylu, co u Magdy .



Ciekawe jak tam Iza
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 18:21   #1590
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez plina Pokaż wiadomość
Z ciekawości policzyłam przed chwilą, ilu tych zaszczyconych było...
Tylu, co u Magdy .



Ciekawe jak tam Iza
Widzę, że temat całowania wzbudził emocje.

Iza czekamy na Ciebie
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.