Body wrapping kosmetykami Bingospa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-07, 13:35   #1
mandat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4

Body wrapping kosmetykami Bingospa


Witajcie dziewczyny!

Czy macie jakieś doświadczenia z kosmetykami Bingospa do body wrappingu? Zastanawiam się nad zakupem któregoś z koncentratów, który pomógłby mi w pozbyciu się cellulitu i poprawie jędrności skóry. Podobno owijanie się folią dużo daje, mimo że nie jest to zbyt zachęcająca wizja (ale czego się nie robi dla urody... )

W internecie znalazłam pozytywną opinię na temat Wyszczuplającego zabiegu z kofeiną. Zastanawiam się też nad Zabiegiem termicznym z ekstraktem z Gotu Kola albo czymś z algami np. Algi na cellulit i rozstępy do okładów i masażu.

Nie mam niestety pojęcia jak w rzeczywistości działają (dlatego ciekawa jestem opinii kogoś, kto próbował, a nie jedynie opisów producenta ) i jak ma się cena/ilość produktu do wydajności. Który się bardziej opłaca?

Czekam na Wasze opinie, doświadczenia i rady! Będę bardzo wdzięczna za każdą.

Serdeczne pozdrowienia

Magda
mandat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 21:01   #2
cellulitowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

hehe
Na moim blogu znajdziesz odpowiedź
Działa i jest świetny
Sama go używałam - zabiegu wyszczuplającego i rezultaty są takie - że już od jakiegoś czasu jest moim numero uno
A tu masz lnk do wpisu w którym zebrałam opinie różnych blogerek ze zdjęciami w jednym miejscu
http://cellulitowo.pl/walczysz-z-cel...awde-dzialaja/
cellulitowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 07:54   #3
mandat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

Zdaje się, że to właśnie trafiając na Twój blog w ogóle dowiedziałam się o body wrappingu i jego skuteczności. To znaczy, że robisz dobrą robotę

Dzięki za link do różnych opinii - bardzo to pomocne i motywujące.

Oczywiście zbieram się jak sójka za morze z kupieniem tego koncentratu, bo wciąż nie mogę się zdecydować który wybrać. Na początku twardo obstawałam przy tym koncentracie cynamonowo-kofeinowym, jednak zaczęłam mieć wątpliwości co do jego rozgrzewających właściwości. A konkretnie wpływu na naczynia i żylaki. Niby nie mam z tym problemu (póki co, bo dziedzicznie mogę mieć w przyszłości po mamie), to jednak od zawsze mam widoczne żyły na nogach, a teraz dodatkowo przyjmuję leki antykoncepcyjne (główny winowajca pojawienia się cellulitu :/) i boję się, że może to wpłynąć na rozwój pojawienie się pajączków i żylaków. Dlatego trochę jestem w kropce... z drugiej strony może lepszym wyjściem będzie ten koncentrat z alg na cellulit i rozstępy ? Chyba nie działa aż tak rozgrzewająco, a jednak swoje robi (co widać o zdjęciach przy opinii jednej z dziewczyn z linku, który wrzuciłaś).
Jak sądzisz? Warto spróbować?
Dzięki za wszystkie rady i może w niedalekiej przyszłości i ja podzielę się swoim doświadczeniem i pochwalę zmianami
mandat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 12:12   #4
martynaMobi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

Ja w swojej pracy też korzystam z produktów Bingospa i mogę potwierdzić ich skuteczność wiele moich pacjentek widzi dużą różnice po zabiegu body wrappingu z użyciem tych produktów. Polecam!
martynaMobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 13:16   #5
trizzy
Przyczajenie
 
Avatar trizzy
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 17
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

ogólnie to ja się wypowiem, chociaż nie wiem, czy to jeszcze aktualne
z bingo spa mam doświadczenie takie, że ich koncentrat cynamonowy trzymałam na nogach jakies 3 min, bo dluzej nie moglam, po czym 3 h spedzilam pod zimnym prysznicem, i bylam pewna, ze mi poparzyło nogi i wiem, ze nie jestem w tym sama. tak wiec ja ogolnie z całego serduszka polecam szukać preparatów łagodnych na początek oczywiście mądry polak po szkodzie, i ja też dopiero teraz kupiłam coś łagodniejszego, ale może ktoś się nauczy na moich błędach
trizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 13:56   #6
hellokejti_
Przyczajenie
 
Avatar hellokejti_
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 18
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

Cytat:
Napisane przez trizzy Pokaż wiadomość
ogólnie to ja się wypowiem, chociaż nie wiem, czy to jeszcze aktualne
z bingo spa mam doświadczenie takie, że ich koncentrat cynamonowy trzymałam na nogach jakies 3 min, bo dluzej nie moglam, po czym 3 h spedzilam pod zimnym prysznicem, i bylam pewna, ze mi poparzyło nogi i wiem, ze nie jestem w tym sama. tak wiec ja ogolnie z całego serduszka polecam szukać preparatów łagodnych na początek oczywiście mądry polak po szkodzie, i ja też dopiero teraz kupiłam coś łagodniejszego, ale może ktoś się nauczy na moich błędach

uwierz, że mało kto się uczy na błędach, bo ja też od razu poleciałam na bingo spa, bo każdy to polecał, blogerki, jutuberki i inne, ale ja w życiu nie pomyślałam, że to takie mocne będzie. U mnie cała noc nie przespana była
hellokejti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 10:53   #7
Olerka991
Raczkowanie
 
Avatar Olerka991
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

ja się zastanawiam ostatnio nad tym by kupić jakieś kosmetyki na cellulit... teraz mnie trochę przestraszyłyście, ze to tak piecze że aż spać nie można ;/
__________________
..., chyba się spóźniłam :O
Olerka991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-21, 13:14   #8
hellokejti_
Przyczajenie
 
Avatar hellokejti_
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 18
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

Cytat:
Napisane przez Olerka991 Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam ostatnio nad tym by kupić jakieś kosmetyki na cellulit... teraz mnie trochę przestraszyłyście, ze to tak piecze że aż spać nie można ;/

no to wiesz, trzeba z głową. Jak boli to się nie trzyma dłużej, tylko po prostu się zmywa. Ja na siłę chciałam trzymać to z bingo i zmyłam dopiero po 20 min i dlatego tak cierpiałam
hellokejti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 14:05   #9
karaluszex
Przyczajenie
 
Avatar karaluszex
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 24
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

mi w ogólnie nie pomógł niestety mimo szczerych chęci i prób.. niestety nic się nie zmieniło.
karaluszex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 12:09   #10
hellokejti_
Przyczajenie
 
Avatar hellokejti_
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 18
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

Cytat:
Napisane przez karaluszex Pokaż wiadomość
mi w ogólnie nie pomógł niestety mimo szczerych chęci i prób.. niestety nic się nie zmieniło.

w sensie wrapping czy bingo?
hellokejti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 07:20   #11
korinax22
Raczkowanie
 
Avatar korinax22
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 133
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

też w sumie miałam ten wrapping z bingo i ogólnie zapach i konsystencja całkiem przyjazna, ale po 2 butelce przestałam go znowu kupować, bo nie widziałam większego sensu. po jakim czasie u was było widać jakieś efekty bo ja miałam go dobre 4-5 miesięcy i nic. żeby nie było, ćwiczę, dietę trzymam, szczotkuje się na sucho itp., więc to nie jest tak, ze leżę i pachnę i najlepiej niech się samo zrobi ;/
korinax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-23, 13:33   #12
kruczoczarna11
Raczkowanie
 
Avatar kruczoczarna11
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 43
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

ja też nie polecam bingo i przez to cudo nie wiem, czy jeszcze kiedyś się na wrapping odważe xD miałam jeszcze guam, ale tutaj bez efektów w ogóle - ani podczas samego zabiegu nic nie czułam, ani efektów po dłuższym użytkowaniu też nie zobaczyłam. Niestety ale ja nie jestem cierpliwa, i jak po 2 miesiacach nie widze poprawy, to dla mnie sprawa przegrana
kruczoczarna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 13:53   #13
trizzy
Przyczajenie
 
Avatar trizzy
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 17
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

Cytat:
Napisane przez korinax22 Pokaż wiadomość
też w sumie miałam ten wrapping z bingo i ogólnie zapach i konsystencja całkiem przyjazna, ale po 2 butelce przestałam go znowu kupować, bo nie widziałam większego sensu. po jakim czasie u was było widać jakieś efekty bo ja miałam go dobre 4-5 miesięcy i nic. żeby nie było, ćwiczę, dietę trzymam, szczotkuje się na sucho itp., więc to nie jest tak, ze leżę i pachnę i najlepiej niech się samo zrobi ;/

szacun, że go tak długo stosowałaś myślałam, że nie istnieją ludzie, którzy serio tego używaja
trizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 09:23   #14
korinax22
Raczkowanie
 
Avatar korinax22
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 133
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

Cytat:
Napisane przez trizzy Pokaż wiadomość
szacun, że go tak długo stosowałaś myślałam, że nie istnieją ludzie, którzy serio tego używaja
Używałam i serio nikomu nie polecam, bo:

1. parzy i piecze
2. żadnych efektów większych
3. stracony czas i pieniądze.

Należę raczej do osób, które jak maja narzekać, bo na prawdę trzeba się natrudzić by mi ustać na odcisk, ale tutaj się temu body wrappingowi udało. Nie wiem.. Miałam tez dość drogi produkt tego typu z moko.... ale poza tym, że jest drogi i ma ładny słoiczek, to niestety też dużych efektów nie widziałam. Wątpię, że znajdę w ogóle coś dobrego z tego typu kosmetykiów.
korinax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 13:26   #15
zywe_srebro
Raczkowanie
 
Avatar zywe_srebro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 116
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

Tez go miałam i rozumiem rozżalenie ale są i lepsze rzeczy. Nie łam się tylko szukaj
zywe_srebro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 13:51   #16
korinax22
Raczkowanie
 
Avatar korinax22
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 133
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

Szukaj... No to nie jest takie proste, bo wiele razy szukałam czegoś co by mi pomogło jako body wrapping ;/ Jak czytałam w sumie o cynamonie, kofeinie, papryczkach itp. że są bardzo dobre na cellulit tylko że miałam taki jeden i mnie podrażniał. Myślę że nie jestem jedyną osobą która miała TEN kosmetyk i nieco się zraziłam. Może i takie składniki działają ale:

1. takiego nie znalazłam
2. w tym co miałam mogły być jakieś alergeny, nie wiem..
korinax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-17, 15:04   #17
StaryPiernik
Raczkowanie
 
Avatar StaryPiernik
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 72
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

Samo to co jest w tym body wrappingu nie jest takie złe. Chodzi mi nie o skład tylko o zamysł, bo owoce czerwonej papryki, sezam, imbir, cynamon i wieeeeele innych jest bardzo ok. Tylko no właśnie gdyby na tym zaprzestano to by było w porządku, ale trzeba było dodać takie ręcz detergenty, że aż strach.. Może na kwc znajdzie się po konkretnych składnikach czy jest coś w zamyśle takie samo, ALE... poza tymi składniki, które powinny być typu w wialise body wrapping, a nie ma jakiś alergenów, podrażniaczy i zdzieraczy skóry. Szanujmy się

Edytowane przez StaryPiernik
Czas edycji: 2019-12-20 o 12:23
StaryPiernik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-18, 13:23   #18
malinka_malinka_maya
Przyczajenie
 
Avatar malinka_malinka_maya
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 25
Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

dzieki bo w sumie w taki sposob nawet nie pomyslalam ze mozna tak zrobic hahahaha
malinka_malinka_maya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 14:23:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.