Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-18, 07:45   #2971
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja również melduję się w dwupaku.
Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jestem nadal w dwupaku. Podczytuje Was ale jakoś nie mogłam się wbić bo Wy już spakowane do szpitala a ja przecież mam tyyyyle czasu jeszcze 41 dni do tp.
Poza tym musiałam się wziąć bardziej za Wike i to jej czytanie. W dodatku musiałam się w końcu zdecydować na ten szpital.
Wizytę mam za tydzień w czwartek więc zobaczymy co tam się dzieje. Zostaje jeszcze miesiąc a do 15 nie mogę rodzić bo w tym dniu Wika ma ślubowanie a ja już będę w 38 tc.
Plan porodu już mam wypełniony i na wizycie omówimy go.
Wczoraj poprałam pieluchy, ręczniki i prześcieradła. Dzisiaj wrzucę moje koszule i szlafrok. Poza tym łóżeczko już skręcone i materac też już przyszedł.
Kosmetyczke mam spakowaną, więc zostaje poprać ubranka i spakować torbę
Mam nadzieję, że już uda mi się być na bieżąco.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Wow. To Ty już zwarta i gotowa ja mam 10 dni mniej do porodu a połowy tego co Ty nie mam gotowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 07:50   #2972
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

A i zapomniałam dodać że torbe jeszcze mam nie spakowaną. Jakoś nie umiem się za to zabrac

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 07:51   #2973
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hej
U mnie za to na odwrót. Jak mówię że za tydzień mogę rodzić to patrzą jak na ufo, że niby mały brzuch (ale ja się dobrze maskuje )

Wczoraj znowu mi odchodził ten mityczny czop. A dziś nie śpię od 6 i czuję się paskudnie. Uda bolą, niedobrze mi i w ogóle nie wyjdę z lozka. Chyba dzieciaki coś orzyniosly, bo obydwoje pociągają nosami i już inhalator leci od wczoraj.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 07:51   #2974
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez slasherka Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Czytam was na bieżąco ale nie mam czasu pisać. Cały tydzień mam w rozjazdach jak nie dentysta z córką to ginekolog, endokrynolog, badania krwi i jeszcze pare spraw urzedowych. Wizja szpitala cały czas nademna wisi więc wolę sobie pozalatwiac wszystko na bieżąco. A jak przychodzi wieczór to jestem padnieta.
U mnie za każdym razem kiedy córkę z przedszkola nie odbieram ja albo maz to są pytania czy to juz
Znajoma z którą nie widziałam się przez całe wakacje na rozpoczęciu roku szkolnego potrafiła na bezczela się zapytać czy aby na pewno nie będą bliźniaki bo taki duży brzuch mam. Wrrrrr jak mnie to wkurza

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
O też już kilka osób mnie o to pytało czy aby nie bliźniaki :/
Pytań czy już rodze jeszcze nie ma tylko jak się czuje i ile jeszcze zostało.
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ja również melduję się w dwupaku.
Wow. To Ty już zwarta i gotowa ja mam 10 dni mniej do porodu a połowy tego co Ty nie mam gotowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakoś tak mnie wzięło po czytaniu Was. Ogarnę teraz to później będę miała spokój i będę zbierać sen na zapas
Ostatnio nie mogę spać. Już nawet na lewym boku nie wygodnie. W poprzednich nie miałam takiego problemu.

A Tż w tym miesiącu wziął siebie teraz 3 zmiany no zapowiedział, że w październiku nie da rady. Na 1 czy 2 zmianie to nie ma problemu jak się zacznie.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 07:54   #2975
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Hej
U mnie za to na odwrót. Jak mówię że za tydzień mogę rodzić to patrzą jak na ufo, że niby mały brzuch (ale ja się dobrze maskuje )

Wczoraj znowu mi odchodził ten mityczny czop. A dziś nie śpię od 6 i czuję się paskudnie. Uda bolą, niedobrze mi i w ogóle nie wyjdę z lozka. Chyba dzieciaki coś orzyniosly, bo obydwoje pociągają nosami i już inhalator leci od wczoraj.
Moje już po tygodniu chodzenia do szkoły/przedszkola przyniosły katar i kaszel :/
A od wczoraj Tż narzeka na gardło i pociąga nosem. Stwierdził, że chyba ma alergie na szpital w którym będę rodziła. Przy córce też był chory.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 08:07   #2976
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hej, u mnie do TP 38 dni... A my to jeszcze w proszku jesteśmy. Mnie coraz mocniej boli brzuch, wczoraj na zakupach co chwilę musiałam stanąć, a mąż do mnie żebyśmy jednak spakowali tą torbę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 08:08   #2977
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

O, moja też z katarem dzisiaj wstała. Mam nadzieję, że nic się z tego nie rozwinie, bo nie chciałabym się zarazić przed porodem.
O 15 wizyta. Kolejna noc bez objawów a wg apki to 40 tydzień i 6 dni do terminu. A wczoraj minął termin, który sobie sama zgadywałam tu na grupie kurde, tyle czasu mi wszystkie koleżanki i cała rodzina mówili, że na pewno urodzę przed czasem, że im uwierzyłam!

W ramach szukania sobie zajęć stwierdziłam, że robię dziś krokiety i barszcz czerwony. Nakupowałam ogromnej ilości mięsa i buraków, bo przecież porcji na jeden obiad nie opłaca się robić - od razu sobie pozamrażam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-18, 08:20   #2978
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Mój póki co nawet kataru nie ma. Ale od kiedy wrócił do przedszkola, to daje witaminę C i D. Teraz kupiłam mu też probiotyk i będziemy testować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 08:39   #2979
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Gorzej jak się prztzwyczai i dalej będzie chodził po urodzeniu, bo przecież Ty siedzisz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej oboje nie zamierzamy sie kisic w domu

Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jestem nadal w dwupaku. Podczytuje Was ale jakoś nie mogłam się wbić bo Wy już spakowane do szpitala a ja przecież mam tyyyyle czasu jeszcze 41 dni do tp.
Poza tym musiałam się wziąć bardziej za Wike i to jej czytanie. W dodatku musiałam się w końcu zdecydować na ten szpital.
Wizytę mam za tydzień w czwartek więc zobaczymy co tam się dzieje. Zostaje jeszcze miesiąc a do 15 nie mogę rodzić bo w tym dniu Wika ma ślubowanie a ja już będę w 38 tc.
Plan porodu już mam wypełniony i na wizycie omówimy go.
Wczoraj poprałam pieluchy, ręczniki i prześcieradła. Dzisiaj wrzucę moje koszule i szlafrok. Poza tym łóżeczko już skręcone i materac też już przyszedł.
Kosmetyczke mam spakowaną, więc zostaje poprać ubranka i spakować torbę
Mam nadzieję, że już uda mi się być na bieżąco.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ej to calkiem duzo masz juz gotowe!
Cytat:
Napisane przez slasherka Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Czytam was na bieżąco ale nie mam czasu pisać. Cały tydzień mam w rozjazdach jak nie dentysta z córką to ginekolog, endokrynolog, badania krwi i jeszcze pare spraw urzedowych. Wizja szpitala cały czas nademna wisi więc wolę sobie pozalatwiac wszystko na bieżąco. A jak przychodzi wieczór to jestem padnieta.
U mnie za każdym razem kiedy córkę z przedszkola nie odbieram ja albo maz to są pytania czy to juz
Znajoma z którą nie widziałam się przez całe wakacje na rozpoczęciu roku szkolnego potrafiła na bezczela się zapytać czy aby na pewno nie będą bliźniaki bo taki duży brzuch mam. Wrrrrr jak mnie to wkurza

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Tekst z blizniakami to taki suchar ze nie wierze ze ludzie go jeszcze uzywaja

Mi appka powiedziala, ze jestem w 9 miesiacu. Troche sie na to nie czuje jeszcze
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 08:40   #2980
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cześć, ja też w dwupaku, czekam na październik
Ostatnio mam kryzys :/ pogoda też nie pomaga, u mnie szaro za oknem.
Wielkości brzucha mi nikt raczej nie komentuje, zazwyczaj słyszę pytanie na kiedy termin, mówię że za miesiąc to mówi "o, to już niedługo".
chudziaszek - współczuję problemów z przyłączem, strasznie takie przedłużanie jest irytujące :/
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 09:01   #2981
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Dzień dobry




Wczoraj wieczorem Ta pani weterynarz była bardziej zainteresowana psem niż poprzednia (która uznała, że to tłusty łupież, trzeba psa często kąpać i przejdzie), zrobiła mu badania krwi, profil tarczycowy, mówiła co podejrzewa w kwestii skóry. Ten problem na łapach to grzybica - dostał maść. Dostał też silniejszy szampon, wczoraj go wykąpaliśmy. Dzisiaj mają być wyniki badań, więc wieczorem trzeba będzie jeszcze raz podejść i zobaczymy.

---------- Dopisano o 06:31 ---------- Poprzedni post napisano o 06:30 ----------


Oooo, to miło z jego strony

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------


To do mnie mama wydzwania i pyta czy rodzę Niepotrzebnie jej mówiłam o tym rozwarciu
Dobrze, że trafiliście na dobrego weterynarza

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-18, 09:06   #2982
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Carmelove uwazaj na pieska bo niektore grzybki na zwierzetach przechodza na ludzi i strasznie to jest upierdliwe w leczeniu. Oby sie szybko wyleczyl
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 09:27   #2983
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Raczej oboje nie zamierzamy sie kisic w domu


Ej to calkiem duzo masz juz gotowe!


Tekst z blizniakami to taki suchar ze nie wierze ze ludzie go jeszcze uzywaja

Mi appka powiedziala, ze jestem w 9 miesiacu. Troche sie na to nie czuje jeszcze
Mam Inne wyobrażenie rodziny i dla mnie spędzanie weekendow i popołudniu z żoną i dzieckiem to nie kiszenie się, tym bardziej gdy dziecko malutkie... Ale każdy spędza czas jak uważa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 09:32   #2984
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Hej!

Ja dzisiaj od rana aktywnie, czytam, Was i mi głupio że się tak lenie .
Nie spałam od 3 bo taką zgagę miałam No i mój kalafior ciążowy osiągnął apogeum bo pomyliłam datę wizyty i nie poszłam do gina w poniedziałek, będąc przekonana że wizyta jest jutro. Skapnęłam się dopiero dzisiaj rano jak spojrzałam na kartkę przed badaniami bo tam mi wpisał datę wizyty Ale przynajmniej wyniki mam dobre, mimo tragicznej diety i 3 tygodniowego zapalenia zatok, także żelazo mnie chyba ominie a i płytki skoczyły (a to dobrze, bo już się bałam że z ewentualnego znieczulenia nici ).

Wieczorem mąż ma pierwszy wolny wieczór od tygodnia to chyba w końcu odgruzujemy pokój Remika i wezmę się za pakowanie toreb bo po dzisiejszym spacerku z laboratorium znowu mnie skurcze łapały

A teraz zmykam do położnej środowiskowej bo za karę, że się tak późno zapisałam będzie mnie edukowała
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 10:07   #2985
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Mam Inne wyobrażenie rodziny i dla mnie spędzanie weekendow i popołudniu z żoną i dzieckiem to nie kiszenie się, tym bardziej gdy dziecko malutkie... Ale każdy spędza czas jak uważa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale sugerujesz, ze ja "i tak" mam siedziec w domu (dlaczego?), wiec maz bedzie nas olewal i wychodzil, chociaz nie wiesz jak funkcjonujemy. Mnie nie odpowiada taki model rodziny. Wolno mi? czy mozna miec dzieci tylko jak sie zamierza siedziec w domu calymi dniami i nie miec zycia poza tym?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 10:39   #2986
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ale sugerujesz, ze ja "i tak" mam siedziec w domu (dlaczego?), wiec maz bedzie nas olewal i wychodzil, chociaz nie wiesz jak funkcjonujemy. Mnie nie odpowiada taki model rodziny. Wolno mi? czy mozna miec dzieci tylko jak sie zamierza siedziec w domu calymi dniami i nie miec zycia poza tym?
Ja nic nie sugeruję, to Ty pierwsza napisałaś o siedzeniu w domu jako kiszeniu, a ja tak nie myślę, a niestety mając małe dzieci często jesteśmy zmuszeni do zostania w domu,nie z wyboru. I nigdzie nie napisałam że mąż będzie Was olewal.

Tak czy siak pierwsze tygodnie po porodzie są ciężkie, i nie lata się z dzieckiem co weekend gdzieś.. A jak mama chce karmic piersią to jest bardziej "uwiazana" z dzieckiem niż tata, dlatego też to mama najczęściej jest w domu, a ojciec pracuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 11:00   #2987
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Akurat pierwsze tygodnie oboje będziemy w domu, więc nic nie zapowiada tragedii jeśli z dzieckiem będzie wszystko dobrze I mamy laktator
Nadal nie widzę powodu, żebyśmy teraz nie mając dzieci ani nawet psa mieli dla przykładu oboje siedzieć w domu i nie ruszać się, w ramach przygotowania na przyszłość i żeby się nie przyzwyczaić.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 11:27   #2988
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Akurat pierwsze tygodnie oboje będziemy w domu, więc nic nie zapowiada tragedii jeśli z dzieckiem będzie wszystko dobrze I mamy laktator
Nadal nie widzę powodu, żebyśmy teraz nie mając dzieci ani nawet psa mieli dla przykładu oboje siedzieć w domu i nie ruszać się, w ramach przygotowania na przyszłość i żeby się nie przyzwyczaić.
Nie o to mi chodziło, bardziej o to, że fajnie spędza się też czas we dwoje



Gdzie kupilyscie butelki z atomizerem? Do tantum rosa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 11:32   #2989
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

No pewnie, że fajnie. Ale tego mamy na razie aż nadto

Ja kupiłam w hebe.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-18, 11:33   #2990
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

A ja muszę się wylogować z FB, bo mnie ludzie wkurzają z tym wstawianiem zdjęć z pełnymi koszami grzybów
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 11:39   #2991
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Nie o to mi chodziło, bardziej o to, że fajnie spędza się też czas we dwoje



Gdzie kupilyscie butelki z atomizerem? Do tantum rosa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam w rossmanie, była wśród pojemniczków podróżnych/samolotowych.
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 11:39   #2992
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w rossmanie, była wśród pojemniczków podróżnych/samolotowych.
ja tak samo
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 12:05   #2993
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

U mnie w Rossmannie nie było, więc kupiłam w chińskim sklepie jakąś mgiełkę do ciała za 1zł, wylałam zawartość i wyparzyłam.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 12:13   #2994
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
A ja muszę się wylogować z FB, bo mnie ludzie wkurzają z tym wstawianiem zdjęć z pełnymi koszami grzybów
W moich stronach grzyby dopiero się pojawiają a nie zanosi mi się żebym miała iść. Ja ledwie jestem w stanie buty zawiązać a co dopiero o grzybach mowic. Jak się pospieszymy to może jeszcze zdążymy po porodzie wyskoczyc

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 12:54   #2995
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Macie takie dosc mocne klucia w szyjce?

Wczoraj urodzila kolezanka z pracy mojego meza (niecale 2 tyg przed porodem byla na l4 tylko ) i corka mojej kolezanki. Od razu mi sie lepiej sprzata i prasuje tetry

A jutro bede niania dla miesiecznego chlopca. Trzymajcie kciuki, zeby mi nie dal popalic i nie wpedzil w panike
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 12:57   #2996
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
A ja muszę się wylogować z FB, bo mnie ludzie wkurzają z tym wstawianiem zdjęć z pełnymi koszami grzybów
W sobotę chcę jechać do lasu, co prawda grzybów nie jem w ogóle, ale zbierać mogę dla samego łażenia po lesie. Na starość marzy mi się domek na brzegu lasu a najlepiej do tego w górach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 12:57   #2997
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Btw odnosnie schylania wszyscy mi mowili ze na 9 miesiac mam sie zapisywac do pedicurzystki bo sama sobie stop nie ogarne. Poki co kucam normalnie do ziemi nawet zamierzam tak kucsc przy porodzie. Tzn ze mnie to ominelo czy nadal mam sie zapisywac bo najgorsze dopiero nastapi?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 13:02   #2998
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
A ja muszę się wylogować z FB, bo mnie ludzie wkurzają z tym wstawianiem zdjęć z pełnymi koszami grzybów
U nas pełno grzybów ale tyle co mam już mi wystarczy
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Macie takie dosc mocne klucia w szyjce?

Wczoraj urodzila kolezanka z pracy mojego meza (niecale 2 tyg przed porodem byla na l4 tylko ) i corka mojej kolezanki. Od razu mi sie lepiej sprzata i prasuje tetry

A jutro bede niania dla miesiecznego chlopca. Trzymajcie kciuki, zeby mi nie dal popalic i nie wpedzil w panike
Kciuki

Zdarzyło się parę razy ale nie jakoś mocno.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Btw odnosnie schylania wszyscy mi mowili ze na 9 miesiac mam sie zapisywac do pedicurzystki bo sama sobie stop nie ogarne. Poki co kucam normalnie do ziemi nawet zamierzam tak kucsc przy porodzie. Tzn ze mnie to ominelo czy nadal mam sie zapisywac bo najgorsze dopiero nastapi?
Ja ze swoim brzuchem już nie dam rady. Ostatnio Tż mi zmywał paznokcie więc będę musiała się umówić. A taki wypad z domu nie zaszkodzi

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 13:06   #2999
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hej dziewczyny,
ja nadal w dwupaku na pełnych obrotach. Wyszłam ze szpitala na własne żądanie, bo to jakas masakra była.
Mała daje popalić każdego dnia wczoraj wieczorem to już jakieś tańce odstawiała, myślałam że chce wychodzić ale jednak nie..
Synek po moim powrocie zrobił się jeszcze bardziej absorbujacy. W wlqnych chwilach sprzątam i przerabiam warzywa na sałatki i inne takie pyszności. Jeszcze mam masę wszystkiego w ogródku więc pędzę żeby zdążyć. Wieczorami padam na twarz, albo zasypiam zaraz po małym albo korzystam z mężem ze spokojnych wspólnych chwil.. Także średnio mi idzie nadrabianie w internetach. W piątek wizyta i mam nadzieję że coś tam więcej się dzieje, bo ostatnio miałam rozwarcie na palec ale szyjka daleko... Już praktycznie wszystko mam gotowe dla mojej misi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 13:16   #3000
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Ja sie zapisuje na pewno, bo ciezko mi utrzymac noge z boku brzucha i to jakos pomalowac, szczegolnie, ze zawsze robie francuski klasyczny. Teraz stawiam na hybryde, ide do kosmetyczki, robie z bialym paskiem i co jakis czas troche piluje do porodu wystarczy, a odrostow nie bedzie widac ja tez w dwupaku, o 16 mam wizyte z USG
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.