Przyłapani przez rodzica co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-30, 11:21   #1
olalalaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 11

Przyłapani przez rodzica co robić?


Witam mam 17 lat i chłopaka z którym jestem ponad miesiąc, spędzaliśmy razem mnóstwo czasu. Chcieliśmy spróbować seksu. Robiliśmy to kilka razy gdy ktoś był w domu oraz gdy ten stał pusty, zawsze się udawało. Tak miało być też tym razem niestety w pewnym momencie do pokoju weszła mama. Następnego dnia w rozmowie wyznała że nas nienawidzi i ogólnie się zawiodła. Co zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalalaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 12:13   #2
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Przyłapani przez rodzica co robić?

Cytat:
Napisane przez olalalaw Pokaż wiadomość
Witam mam 17 lat i chłopaka z którym jestem ponad miesiąc, spędzaliśmy razem mnóstwo czasu. Chcieliśmy spróbować seksu. Robiliśmy to kilka razy gdy ktoś był w domu oraz gdy ten stał pusty, zawsze się udawało. Tak miało być też tym razem niestety w pewnym momencie do pokoju weszła mama. Następnego dnia w rozmowie wyznała że nas nienawidzi i ogólnie się zawiodła. Co zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic na poglądy nie zrobisz.Zrobiłaś coś co nie pasuje to wizji twojej mamy, zdarza się.Jakaś rozmowa i jest szansa że jakoś się dogadacie.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 12:27   #3
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Przyłapani przez rodzica co robić?

Miesiąc to nie jest "mnóstwo czasu". Mam wrażenie, że to troll, szczególnie w kwestii "nienawiści" ze strony matki

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 14:42   #4
olalalaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 11
Dot.: Przyłapani przez rodzica co robić?

Nie chodzi o miesiąc sam w sobie tylko o to że siedzieliśmy że sobą całymi dniami. Niestety nie troll a mama taka już jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Niestety rozmowa nie pomogła mama ma żal dla niej to niewyobrażalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalalaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 14:46   #5
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Przyłapani przez rodzica co robić?

Cytat:
Napisane przez olalalaw Pokaż wiadomość
Nie chodzi o miesiąc sam w sobie tylko o to że siedzieliśmy że sobą całymi dniami. Niestety nie troll a mama taka już jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Niestety rozmowa nie pomogła mama ma żal dla niej to niewyobrażalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale co niewyobrażalne?Że seks tylko dla prokreacji?
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 16:53   #6
olalalaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 11
Dot.: Przyłapani przez rodzica co robić?

Chodzi o to że w zbyt młodym wieku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalalaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 21:44   #7
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Przyłapani przez rodzica co robić?

Jeżeli uważasz, że dojrzeliście do tego, to spróbuj jej powiedzieć, że jesteś gotowa, że on jest dla ciebie ważny, że wiesz wszystko o kobiecym cyklu i że stosujesz antykoncepcje.


Pewnie się martwi, że zajdziesz w ciążę.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-30, 22:22   #8
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Przyłapani przez rodzica co robić?

Cytat:
Napisane przez olalalaw Pokaż wiadomość
Witam mam 17 lat i chłopaka z którym jestem ponad miesiąc, spędzaliśmy razem mnóstwo czasu. Chcieliśmy spróbować seksu. Robiliśmy to kilka razy gdy ktoś był w domu oraz gdy ten stał pusty, zawsze się udawało. Tak miało być też tym razem niestety w pewnym momencie do pokoju weszła mama. Następnego dnia w rozmowie wyznała że nas nienawidzi i ogólnie się zawiodła. Co zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przeczekać i przemilczeć wg mnie. Zastosować tzw. "ciche dni" chociaż to matka stosuje "ciche dni". Chce Ciebie i Twojego chłopaka "ukarać" za to, że przyłapała Was jak chcieliście uprawiać seks.

Seks, normalna sprawa tyle, że może ona pochodzi z konserwatywnej rodziny i dla niej to coś złego, albo to coś wg niej złego przed ślubem. Nie wiem co ma w głowie i co myśli. Szklaną kulą nie jestem ani jej nie mam.

Zacznij temat po jakimś czasie. Uświadom ją, że to co robisz z chłopakiem to normalna rzecz (przecież sama wie jak wygląda i co to jest seks!) i jest to Wasza sprawa. I oczywiście, nasz do tego PRAWO . Zapewnij, że wiesz co robisz. Zadbaj o zabezpieczenie i powiedz jej to mniej więcej "Spokojnie mamo, nie zadaje w ciążę, wiem co robię".

Chyba, że jej przeszkadza, że robisz to z nim pod jej dachem. W takim razie poczekaj do pełnoletności i się wyprowadź.

Jeśli sprawa natomiast dotyczy Twojego chłopaka i to jego matka, wiesz co ona ma robić. To samo. To jest tylko odwrócenie sytuacji.

A propos tak nawiązując do postu, przypomniała mi się rzecz która była u mnie w gimnazjum. Nauczycielka biologii mówiła, że znała taką kobietę, która nakryła swoją córką na uprawianiu seksu z chłopakiem po czym dostała zawału czy coś takiego.

Swoją drogą nie wiem jak można dostać zawału czy jakiegoś szoku bo dziecko dorosłe czy wchodzące w wiek dojrzewania uprawia seks z drugim czlwiekiem, no ale.

To było ponad 10 lat temu jak nauczycielka na lekcji to opowiadała więc nie pamiętam dokładnie szczegółów, ale mniej więcej to chyba tak było.

Mi by było głupio na Twoim miejscu i pewnie czułabym być może uczucie zażenowana i wstydu, że własny rodzic nakrywa mnie w łóżku podczas uprawiania seksu. Jednak zaznaczam, że seks jest czymś normalnym i sama powinna to wiedzieć.

Powiedz jej, że to nie jest Twoja wina, że ona tak zareagowała.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez olalalaw Pokaż wiadomość
Chodzi o to że w zbyt młodym wieku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak to w zbyt młodym wieku? Wiesz w wieku ilu lat młodzi ludzie w Polsce zaczynają inicjację seksualną? Powinnaś się doszkolić i dokształcić, a jeśli sama uważasz, że mimo wszystko za wcześnie zabrałaś się za uprawianie seksu - zaprzestaj tym czynnościom.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Miesiąc to nie jest "mnóstwo czasu". Mam wrażenie, że to troll, szczególnie w kwestii "nienawiści" ze strony matki

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Ale co Cię to obchodzi czy zaczęła uprawiać seks po miesiącu czy po "x" latach?

Jak chciała mogła nawet na pierwszym spotkaniu ściągnąć majtki nie wiedząc czy nie mając pewności, że będą w ogóle razem...

Ja poszłam do łóżka (nie było to pozbycie się mojej cnoty) z chłopakiem, z którym jestem na razie nieoficjalnie na drugim spotkaniu bo spotkaliśmy się u niego w domu. Zaprosił mnie na "FILM" (chyba wiadomo co w większości przypadków to oznacza i do czego prowadzi). Nie zaprzeczałam bo nie powiedziałam słowa "nie" więc podświadomie może też tego chciałam i może podświadomie to "ściągnęłam" myślami, ale tak było.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2019-08-31 o 10:25
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 07:24   #9
olalalaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 11
Dot.: Przyłapani przez rodzica co robić?

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Jeżeli uważasz, że dojrzeliście do tego, to spróbuj jej powiedzieć, że jesteś gotowa, że on jest dla ciebie ważny, że wiesz wszystko o kobiecym cyklu i że stosujesz antykoncepcje.


Pewnie się martwi, że zajdziesz w ciążę.
Taaaak zdecydowanie się martwi twierdzi że ma wystarczająco problemów bez mojego dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Przeczekać i przemilczeć wg mnie. Zastosować tzw. "ciche dni" chociaż to matka stosuje "ciche dni". Chce Ciebie i Twojego chłopaka "ukarać" za to, że przyłapała Was jak chcieliście uprawiać seks.

Seks, normalna sprawa tyle, że może ona pochodzi z konserwatywnej rodziny i dla niej to coś złego, albo to coś wg niej złego przed ślubem. Nie wiem co ma w głowie i co myśli. Szklaną kulą nie jestem ani jej nie mam.

Zacznij temat po jakimś czasie. Uświadom ją, że to co robisz z chłopakiem to normalna rzecz (przecież sama wie jak wygląda i co to jest seks!) i jest to Wasza sprawa. I oczywiście, nasz do tego PRAWO . Zapewnij, że wiesz co robisz. Zadbaj o zabezpieczenie i powiedz jej to mniej więcej "Spokojnie mamo, nie zadaje w ciążę, wiem co robię".

Chyba, że jej przeszkadza, że robisz to z nim pod jej dachem. W takim razie poczekaj do pełnoletności i się wyprowadź.

Jeśli sprawa natomiast dotyczy Twojego chłopaka i to jego matka, wiesz co ona ma robić. To samo. To jest tylko odwrócenie sytuacji.

A propos tak nawiązując do postu, przypomniała mi się rzecz która była u mnie w gimnazjum. Nauczycielka biologii mówiła, że znała taką kobietę, która nakryła swoją córką na uprawianiu seksu z chłopakiem po czym dostała zawału czy coś takiego.

Swoją drogą nie wiem jak można dostać zawału czy jakiegoś szoku bo dziecko dorosłe czy wchodzące w wieku dojrzewania uprawia seks z drugim czlwiekiem, no ale.

To było ponad 10 lat temu jak nauczycielka na lekcji to opowiadała więc nie pamiętam dokładnie szczegółów, ale mniej więcej to chyba tak było.

Mi by było głupio na Twoim miejscu i pewnie czułabym być może uczucie zażenowana i wstydu, że własny rodzic nakrywa mnie w łóżku podczas uprawiania seksu. Jednak zaznaczam, że seks jest czymś normalnym i sama powinna to wiedzieć.

Powiedz jej, że to nie jest Twoja wina, że ona tak zareagowała.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Jak to w zbyt młodym wieku? Wiesz w wieku ilu lat młodzi ludzie w Polsce zaczynają inicjację seksualną? Powinnaś się doszkolić i dokształcić, a jeśli sama uważasz, że mimo wszystko za wcześnie zabrałaś się za uprawianie seksu - zaprzestaj tym czynnościom.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Ale co Cię to obchodzi czy zaczęła uprawiać seks po miesiącu czy po "x" latach?

Jak chciała mogła nawet na pierwszym spotkaniu ściągnąć majtki nie wiedząc czy nie mając pewności, że będą w ogóle razem...

Ja poszłam do łóżka (nie było to pozbycie się mojej cnoty) z chłopakiem, z którym jestem na razie nieoficjalnie na drugim spotkaniu bo spotkaliśmy się u niego w domu. Zaprosił mnie na "FILM" (chyba wiadomo co w większości przypadków to oznacza i do czego prowadzi). Nie zaprzeczałam bo nie powiedziałam słowa "nie" więc podświadomie może też tego chciałam i może podświadomie to "ściągnęłam" myślami, ale tak było.
Pochodzi ze zdecydowanie konserwatywnej rodziny. Narazie nie rozmawiamy za bardzo, mama uważa że popełniłam karygodny błąd, gdyby tylko wiedziała że nie był to mój pierwszy stosunek w życiu ale może lepiej jej o tym nie mówić. Oczywiście że się zabezpieczamy, kto w tych czasach tego nie robi? Wiem o co chodzi, jak nikogo nie było w domu to też wjeżdżał "film" . Myślę że gdybym przyłapała swoje dziecko to podeszłabym do tego na kompletnym luzie, przynajmniej mam nadzieję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalalaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 08:18   #10
chyntia
Raczkowanie
 
Avatar chyntia
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 39
Dot.: Przyłapani przez rodzica co robić?

Tak jak wyżej pisano - szczera rozmowa od serca. 17 lat to faktycznie wcześnie, ale nie aż tak wcześnie.
chyntia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:51   #11
sanols
Przyczajenie
 
Avatar sanols
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 25
Dot.: Przyłapani przez rodzica co robić?

Może mama zazdrości seksu, zapytaj się
sanols jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-08, 17:14   #12
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Przyłapani przez rodzica co robić?

Cytat:
Napisane przez chyntia Pokaż wiadomość
Tak jak wyżej pisano - szczera rozmowa od serca. 17 lat to faktycznie wcześnie, ale nie aż tak wcześnie.
Niektórzy w wieku 15 lat już zaczynają ''przygodę'' z seksem, zaczynają uprawiać seks więc te 17 lat to nie jest aż tak wcześnie. Obecnie wiek inicjacji seksualnej jest bardzo wczesny, że tak powiem i młodzi wcześnie zaczynają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 11:26   #13
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Przyłapani przez rodzica co robić?

Cytat:
Napisane przez sanols Pokaż wiadomość
Może mama zazdrości seksu, zapytaj się
Jak masz takie głupie komentarze pisać to nie pisz w ogóle.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 12:20   #14
Aqua_Wro
Raczkowanie
 
Avatar Aqua_Wro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 88
Dot.: Przyłapani przez rodzica co robić?

Cytat:
Napisane przez olalalaw Pokaż wiadomość
Witam mam 17 lat i chłopaka z którym jestem ponad miesiąc, spędzaliśmy razem mnóstwo czasu. Chcieliśmy spróbować seksu. Robiliśmy to kilka razy gdy ktoś był w domu oraz gdy ten stał pusty, zawsze się udawało. Tak miało być też tym razem niestety w pewnym momencie do pokoju weszła mama. Następnego dnia w rozmowie wyznała że nas nienawidzi i ogólnie się zawiodła. Co zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekac az jej przejdzie, wielkiego pola manewru nie masz.
Aqua_Wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 04:52   #15
olalalaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 11
Dot.: Przyłapani przez rodzica co robić?

Cytat:
Napisane przez Aqua_Wro Pokaż wiadomość
Czekac az jej przejdzie, wielkiego pola manewru nie masz.
Niestety masz rację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalalaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 13:54   #16
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Przyłapani przez rodzica co robić?

Ja bym się nie przejmowała, bo właściwie nie ma czym. W wieku 17 lat masz prawo uprawiać seks, a matka się niech nauczy pukać, bo sama sobie winna. Poza tym jej emocje są zupełnie nieadekwatne do sytuacji, więc najwyraźniej ma coś z głową. Takim osobom nawet nie warto tłumaczyć, bo i tak nie trafi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-10 14:54:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.