Fisting pytanie do doświadczonych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-12, 19:20   #1
OlekBolek93
Przyczajenie
 
Avatar OlekBolek93
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2

Fisting pytanie do doświadczonych


Hej, jestem nowy, widziałem inne tematy na ten temat na forum ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie pomimo przewijania stron.

Jako, że ostatnio moja dziewczyna zapytała się abyśmy spróbowali tego co w temacie, powiedziałem, że okej, obejrzałem kilka filmów, duuuuużo nawilżacza, ok wchodzi 2, 3, 4. Tutaj 4 już na luzie, po same kostki, próbuję z kciukiem, no ale ciężko, po 5 min do połowy wchodzi, ale nadal jest pozycja kaczuszki nie pięści i już czuję w głębokości jakby miejsca nie było głębiej.

Tak jakby wagina jest za płytka, a czytałem, że podobno rozciągliwa?
Sam nie mam dużej ręki, oglądałem filmy gdzie nawet drobniutkie małe dziewczyny i 2 dłonie mieszczą, a tutaj jest za płytko nawet na całą jedną?

Czemu tak się dzieje? Próbowaliśmy 2 razy, za każdym razem oczywiście wystąpiło krwawienie, ginekolog jednak powiedział, że wszystko jest ok.
OlekBolek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 10:08   #2
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 132
Dot.: Fisting pytanie do doświadczonych

No po prostu daj spokój...
Cztery palce to już dużo, jeśli więcej nie wchodzi, to po co robić to na siłę?

Czy to Twoja Pani na to nalega? To ona pragnie więcej? Czy po prostu staracie się za wszelką cenę zrealizować punkt "Fisting"?
Można się kochać do krwi, ale nie za każdym razem
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 11:20   #3
sokole_oko
Raczkowanie
 
Avatar sokole_oko
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Tuchola
Wiadomości: 139
Dot.: Fisting pytanie do doświadczonych

W sumie to tak brzmi, jakby była rozrywana jej wagina... No nie wiem, jeżeli faktycznie ginekolog mówi, ze jest ok... to ok? Nie jestem lekarzem, ale jednak mnie by to zaniepokoiło. Może lepiej po prostu jakoś ćwiczyć i rozciągać powoli waginę, niz pchac na opór wszystkiemu ;/
__________________
Higher, Further, Faster,
sokole_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 13:32   #4
OlekBolek93
Przyczajenie
 
Avatar OlekBolek93
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Dot.: Fisting pytanie do doświadczonych

No patrz, zadałem pytania, nadałem w tytule, że do doświadczonych i masz... 4 palce to nie dużo, troche lat mam i to moja 5 dziewczyna, raczej nigdy nie było problemu z 4 palcami u żadnej dziewczyny. Tak, ta nalega bo chce sie dowiedzieć jakie to uczucie jak to ludzie opisują w internecie, że podobno bardzo odległe od normalnej penetracji penisem. Do drugiej osoby piszącej odpowiadam, że też się zaniepokoiłem dlatego od razu jej powiedziałem, że ginekolog ja płace. Może paznokciami poddrażniłem coś w środku, może coś innego, nie wiem ale podobno jest wszystko okej. Mógłbym iść do ginekologa sam i się o to spytać ale trochę głupio płacić stówkę za wizytę na tylko jedno pytanie :P

Edytowane przez OlekBolek93
Czas edycji: 2019-09-13 o 13:33
OlekBolek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-13 14:32:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.