Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-04, 22:20   #4921
Mamba00
Rozeznanie
 
Avatar Mamba00
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 767
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Mogę polecić tylko jeśli chodzi o ścięcie, bo na żadnych zabiegach nie byłam - Jadwiga Bugaj na Miodowej. Jestem więcej niż zadowolona, pierwszy raz w życiu ktoś mnie dobrze ściął. Niestety nie wiem jak z farbowaniem i resztą. Może ktoś inny doradzi lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamba00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 11:37   #4922
_Nike_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ok dzięki dobre i to
_Nike_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 10:46   #4923
eufrat1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja polecam salon fryzjerski w Krakowie na Grzegórzeckiej Studio Eden, byłam ostatnio na farbowaniu i kolor wyszedł rewelacja
eufrat1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 07:25   #4924
idonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam Chmiest Academy of hair design na Karmelickiej . Nie są tani, ale zreanimują twoje zniszczone włosy. Na fb mają stronę i można pooglądać ich prace.
idonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 20:00   #4925
Susyjo
Przyczajenie
 
Avatar Susyjo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: KrakĂłw
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Mamba00 Pokaż wiadomość
Mogę polecić tylko jeśli chodzi o ścięcie, bo na żadnych zabiegach nie byłam - Jadwiga Bugaj na Miodowej. Jestem więcej niż zadowolona, pierwszy raz w życiu ktoś mnie dobrze ściął. Niestety nie wiem jak z farbowaniem i resztą. Może ktoś inny doradzi lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też chodzę do P. Jadwigi, tylko że ja nigdy u niej nie ścinałam włosów ponieważ ścinam wyłącznie metodą Thermocut (podcięcie włosów nożyczkami rozgrzanymi)

Za to już któryś raz robię u niej kolor i jestem mega zadowolona. Mam ciemne i rozjaśniam sombre na bardzo jasny blond. Efekt jakiego nie uzyskałam u innych (a obeszłam naprawdę wiele salonów z wyższej półki) a przede wszystkim włoski zdrowe Zdecydowanie polecam
__________________
Susyjo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 14:58   #4926
TanteHela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1
Odnaleźć fryzjerkę.

Czy ktos wie, jak lub gdzie znalezc pania Maje, utalentowana fryzjerke, ktora pracowala w Trendy, w Krakowie na Karmelickiej? Moja ulubiona fryzjerka ...
TanteHela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 09:38   #4927
szokolatte
Zadomowienie
 
Avatar szokolatte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Szukam specjalisty od kolorow blond który dobrze dobierze odcień do buzi i umie ścinać włosy i najlepiej żeby nie był za miliony monet jestem zadowolona ze swojej fryzjerki odnośnie koloru ale irytuje mnie że doliczają do ceny osobno modelowanie włosów bo za ścięcie włosów to rozumiem ale i tak drogo zaczęli liczyć za samo podcięcie końcówek 70zl !!! Masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blogowanie
magiczne kwiatki





Edytowane przez szokolatte
Czas edycji: 2019-04-11 o 09:40
szokolatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-21, 16:27   #4928
nefer12
Przyczajenie
 
Avatar nefer12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Niedobry Fryzjer - Kraków

"Strzyżenie damskie " p. Agnieszka B. Fryzostrefa ul. Długa 22 - Do wizyty w tym salonie miałam gęste, długie - do połowy pleców, włosy. Podczas wizyty w ramach przerzedzenia, o które nie prosiłam zostałam pozbawiona, co najmniej połowy włosów. Teraz na 2/3 głowy mam odstające strzępy, które będą odrastały miesiącami. Mało tego wierzchnie włosy potratowała maszynką przeciągając nią po włosach od samej góry, także jeszcze teraz wierzch wygląda na zniszczony, włosy odstają wywijając się, normalna tragedia. nawet spinając włosy widać te powycinane, zwisające krótkie włosy, wygląda to po prostu okropnie. Nie zostałam poinformowana, że w taki sposób moje długie i gęste włosy będą ścinane, nigdy z taką techniką się nie spotkałam, a nawet o takiej nie słyszałam, na pewno nie zgodziłabym się na nią. Przestrzegam was dziewczyny zwłaszcza z gęstymi włosami zastrzegajcie dla samej zasady zaraz na początku wizyty, że nie chcecie żadnego przerzedzania włosów. W życiu nie myślałam, że coś takiego w ogóle jest możliwie i że mi się przytrafi. Załamać się idzie. Dodatkowo z pozostałymi włosami nic nie zrobiła, nie podcięła końcówek, nie nadała żadnego kształtu, lekkości fryzurze, dramat. Zastanawiam się co to za typ usługi....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190521_140033.jpg (101,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190521_135659.jpg (152,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190521_180914.jpg (85,8 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez nefer12
Czas edycji: 2019-06-20 o 13:27
nefer12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 08:50   #4929
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez falklanday Pokaż wiadomość
Help! Czy ktoś wie, gdzie po urlopie macierzyńskim przeniosła się p. Iwonka z Paula x hair? Miała wrócić w lipcu, czekałam na nią rok, a teraz zupełnie znikła z widoku. Może ktoś wie chociaż, jak ona ma na nazwisko?
Wiem, że post prawie sprzed roku, ale dopiero teraz weszlam na ten wątek, przy okazji szukania nowego fryzjera.
Z tego co wiem, niestety p. Iwonka wyjechała na stałe zagranicę.
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 12:39   #4930
Kamila334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ktoś poleci dobrego fryzjera w Poznaniu? Mam dość długie włosy a chciałabym pofarbować całe i szukam kogoś kto mi doradzi.
Kamila334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-05, 16:29   #4931
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Kamila334 Pokaż wiadomość
Ktoś poleci dobrego fryzjera w Poznaniu? Mam dość długie włosy a chciałabym pofarbować całe i szukam kogoś kto mi doradzi.
Może spróbuj na wątku o Poznaniu, bo tu raczej dziewczyny z Krakowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-27, 13:53   #4932
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam Panią Gosię z salonu Atelier Hair Stylist na Wrocławskiej.
Bardzo ładnie wyrównała mi kolor po nieudanym farbowaniu gdzie indziej i to już po pierwszej wizycie. Mam włosy słabo podatne na rozjaśnianie (mocny pigment), a tu udało się uzyskać ładny, jasny blond, bez żółci i pomarańczy
Rzadko jestem zadowolona z usług fryzjerskich, może dlatego, że moje włosy zwykle nie ułatwiają zadania fryzjerom, tu jednak muszę przyznać, że jestem w końcu zadowolona
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 07:48   #4933
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Szukam fryzjera stylistę który kocha włosy długie i nie chce ich ścinać oraz umie dobrać do nich odpowiednia grzywkę Fajnie gdyby do tego robił fajne refleksy, ale to sprawa drugorzędną, najwazniejszy jest dobór fryzury i właśnie szacunek i pasja do długości
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 10:01   #4934
kattee259
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej, również szukam jakiegoś fajnego stylisty fryzjera który dobierze odpowiedni kolor i cięcie. Byłam w salonie Mardosz Latyński na zabłociu i niestety tragedia tak 'mysich' włosów nigdy nie miałam. Zupełnie niedobrany kolor do mojej cery widać robiony na 'odwal się' byle jaki brąz. teraz muszę to jakoś odratowac
kattee259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 18:26   #4935
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez kattee259 Pokaż wiadomość
Hej, również szukam jakiegoś fajnego stylisty fryzjera który dobierze odpowiedni kolor i cięcie. Byłam w salonie Mardosz Latyński na zabłociu i niestety tragedia tak 'mysich' włosów nigdy nie miałam. Zupełnie niedobrany kolor do mojej cery widać robiony na 'odwal się' byle jaki brąz. teraz muszę to jakoś odratowac
Swego czasu Kajetan z tego salonu niestety wykonał mi tak niefortunne cięcie z wyszarpanymi włosami i nieplanowaną asymetrią, że dopiero po 1,5 roku udało mi się zapuścić włosy.
Świetna jest p. Paulina Michalska - przyjmuje w La Boheme. Jako kolorystka jest genialna, strzyżenie idealne. Akurat w kwestii koloru jestem bardzo wymagająca.
Możesz też sprawdzić zespół Viru - korzystałam z usług Anety i byłam zadowolona, niemniej przestałam tam chodzić - trochę asekuracyjnie podchodziła do koloryzacji.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 14:15   #4936
MartynaK885
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam salon Oasis. Miałam bardzo zniszczone włosy po rozjaśnianiu i naprawdę uratowali moje włosy. Polecam
MartynaK885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 16:20   #4937
miss_bennet
Rozeznanie
 
Avatar miss_bennet
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 917
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej, hej!

Mam długie włosy do pasa, jasny brąz, latem dochodzą słoneczne refleksy. Nie chcę drastycznego cięcia, tylko nadania fajnego kształtu, który będzie dopasowany do mnie, do mojej twarzy. Koloru w ogóle nie chcę zmieniać. Interesuje mnie dobre cięcie + pielęgnacja (najchętniej naturalna).

Zależy mi na solidnym efekcie pielęgnacyjnym, bądź też poradzie w jaki sposób moje włosy pielęgnować: jaka porowatość, jaka skóra głowy, a za tym jakie konkretnie kosmetyki dobrać i stosować. Mam wrażenie, że fryzjerów którzy rzeczywiście znają się na pielęgnacji jest niestety niewielu.

W kilku wątkach tutaj czytałam, że kogoś polecacie, a zaraz potem że taki-a-taki zrobił komuś krzywdę.

Dlatego szukam jakiegoś fryzjera, który nie wystrzępi mi włosów, bo go wena poniesie i będzie miał wizję, którą chyba tylko on w tym momencie rozumie. Fajnie, gdyby był w stanie zaproponować mi coś sensownego.

Anybody?
__________________
miss_bennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 11:22   #4938
wloszczowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hejka wszystkim. Niedawno przeprowadziłam się do Krakowa. Koło mnie znajduje się taki salon fryzjerski: https://www.saloncolette.com/ czy któraś z was może kiedyś tam była? Jestem ciekawa czy warto się tam przejść czy może lepiej będzie poszukać jakiejś sprawdzonej sieciówki
wloszczowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 14:21   #4939
saszankaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dzień dobry wszystkim Czy znajdzie się tu może osoba, która wie gdzie przeniósł się p. Janek pracujący jeszcze niedawno w Jean Louis David w Galerii Kazimierz?
saszankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-09, 09:04   #4940
tamara_makowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez wloszczowa Pokaż wiadomość
Hejka wszystkim. Niedawno przeprowadziłam się do Krakowa. Koło mnie znajduje się taki salon fryzjerski: https://www.saloncolette.com/ czy któraś z was może kiedyś tam była? Jestem ciekawa czy warto się tam przejść czy może lepiej będzie poszukać jakiejś sprawdzonej sieciówki
Ja mogę ci bardzo polecić Wellme Time https://wellmetime.com/ , bo nie dość, że przyjeżdżają do Ciebie, to jeszcze dziewczyny tam są naprawdę super <3 Nawet potrafiły sobie poradzić z ułożeniem moich pancernych włosów xD I w ogóle najpierw wybierasz jaką fryzę chcesz, a dopiero potem zamawiasz usługę.
tamara_makowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 17:07   #4941
KawaZmleczkiem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 60
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej Dziewczyny,

Czy któraś z Was może polecić kogoś, kto wykonuje upięcia ślubne z dojazdem? Miałam kilka "faworytek", ale w każdej coś mi nie pasuje A to odległość daleko i nie dojeżdża, albo od 5 osób, a to na urlopie macierzyńskim, a to nie ma terminu bo dużo pań przełożyło śluby i mają pierwszeństwo. Może ktoś poleci kogoś kogo jeszcze nie kojarzę, będę wdzięczna za każde polecenie!
KawaZmleczkiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 21:30   #4942
panipingwin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

W Krakowie polecam Jadore. Poprawiałam tam nieudane ombre i na tydzień przed ślubem właśnie tam udało się uratować moje włosy. Wielu fryzjerów już testowałam, ale ten salon zdecydowanie zdobył moje zaufanie. Chodzę tam teraz na keratynę i jestem bardzo zadowolona.
panipingwin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 02:46   #4943
edit1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez seqq Pokaż wiadomość
Też chodzę do Jadore. Mam kręcone włosy i ogarnąć tą grzywę to jest wyzwanie. Już wielu fryzjerów przerabiałam, bo przy kręconych włosach musi być na prawdę dobre cięcie. Z tego salonu jestem mega zadowolona.
Kto w tym salonie dobrze ścina kręcone włosy?
edit1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 09:45   #4944
rofelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Sprawdzony fryzjer Kraków Nowa Huta

Witajcie
szukam sprawdzonego, dobrego fryzjera w Krakowie, Nowa Huta - idealnie by było gdyby to były okolice placu Centralnego.
Chciałabym baleyage ale i dobre strzyżenie do gęstych prostych włosów.
Poratujcie pls, moja dotychczasowa sprawdzona fryzjerka wyjechała szukam kogos kto nie zdedrze ze mnie majątku a zna się na tym co robi. Dotychczasowe poszukiwania zakończyły się póki co kiepsko.
rofelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 17:32   #4945
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Kraków -> z henny do blondu

Hej dziewczyny,

jest w stanie ktoś polecić jakiegoś dobrego fryzjera, który pomoże mi wrócić z rudego (czysta henna) do blondu? Nie bardzo jasnego blondu tylko średniego blondu (cudów nie oczekuję). Może któraś z was gdzieś to już robiła i może polecić jakiegoś zaufanego fryzjera? Z góry dziękuję!
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 21:36   #4946
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Podpinam się, szukam fryzjera w Krakowie. Jednak chciałabym żeby ta osoba potrafiła mi doradzić co mi będzie pasować, chce zmiany ale nie wiem jakiej.
Jak na razie żaden z fryzjerów u których byłam nigdy nic nie doradzał, wymuszał tylko ode mnie jakąś odp "co dzisiaj robimy" ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-01, 17:00   #4947
InkaStern
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Nie polecam pani pulchnej blondynki (niestety nie przedstawiła mi się w czasie wizyty, ani potem podczas rozmowy telefonicznej, gdy dzwoniłam z reklamacją) z salonu Marionette przy Szafera. Chciałam long boba z długim przodem i krótszym tyłem, a dostałam nudne, proste cięcie z minimalną różnicą, włosy krótsze niż chciałam. Pani się zdziwiła, że jestem niezadowolona, bo myślała, że pewnie uważam, że jednak nieładnie wiszą z przodu i chcę je wyrównać. Podejrzewam, że jej się nie podobał ten efekt i ścięła mnie jak sama uznała za słuszne. Pokazałam zdjęcie, moja fryzura w niczym go nie przypomina. Tracę nadzieję na dobrego fryzjera w Krakowie.
InkaStern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 12:06   #4948
Milik
Raczkowanie
 
Avatar Milik
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 300
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez wloszczowa Pokaż wiadomość
Hejka wszystkim. Niedawno przeprowadziłam się do Krakowa. Koło mnie znajduje się taki salon fryzjerski: https://www.saloncolette.com/ czy któraś z was może kiedyś tam była? Jestem ciekawa czy warto się tam przejść czy może lepiej będzie poszukać jakiejś sprawdzonej sieciówki

Niedawno byłam w salone fryzjerskim Simply Fine w Galerii Krakowskiej (https://simplyfine.pl/)i pierwszy raz jestem zadowolona ze strzyżenia i farbowania. Zrobiłam balayage, jaśniejsze refleksy na ciemnych włosach. Możesz się też tu wybrać, dojazd łatwy, nie ma problemu z parkowaniem Moją mamą też tu wysyłam
Milik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 19:57   #4949
Lianhua
Rozeznanie
 
Avatar Lianhua
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 611
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Szukam dobrego fryzjera w Krakowie. Cena nie jest dla mnie ważna. Zależy mi na dobrym, profesjonalnym cięciu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

(...)There's no life, emotion
Or warmth, but just garbage language
A desolately rolling meadow
Loneliness adds as the days go by
We have to be humans
Because we get scars
Lianhua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-27, 20:37   #4950
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

szukam fryzjera w Krakowie (najchętniej stare miasto lub Bronowice), który potrafi ściąć włosy na prosto , jak od linijki. Technika nie ma znaczenia, nożyczki, maszynka.. niby wydaje się proste ale prawie zawsze mam wrażenie, że mam krzywo podcięte włosy.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.